Kohorta: Rođendanski tjedan Kohorte
10.04.2012. 20:04

Ne treba ni zaboraviti ni situaciju na tablici, Osijek je na samo bod od ispadanja u drugu ligu. Pobjeda je imperativ i podrška mora biti najjača!
Uvertira za rođendan će biti dan ranije u dvorani Zrinjevac. Malonogometna utakmica u petak, 13. travnja od 20h, Osijek protiv Brodosplita koji je prvi na tablici i za kojeg igra cijela reprezentacija Hrvatske. Vrijedi spomenuti da nakon prošlog odlaska, malonogometni igrači nisu mogli bolje izjasniti svoju zahvalnost. Zbog atmosfere koja je napravljena htjeli su klub preimenovati u "Kohorta Osijek". Danima su pričali kako su se naježili kad su izašli na teren uz navijačku pjesmu i koliko im je Kohorta u svemu pomogla. Kohortina svetinja je NK Osijek, ali također i grad Osijek i sport koji se odvija u njemu, a kada se vidi da se netko bori i ostavlja zadnji atom snage na terenu mora mu se pomoći u tome.
Ulaz za Kohortu će biti besplatan, a nakon utakmice bit će organizirano druženje u Udruzi prema kojoj ćete se uputiti zajedničkim korteom. Također ćete se moći i u Zrinjevcu prijaviti za put u Vinkovce.
I na kraju šlag na tortu, nakon 13 godina Osijek ima ponovno priliku za osvajanjem trofeja, kupa Hrvatske.
Prijavite se na vrijeme kako ne bi ostali bez prijevoza i kako bi se moglo na vrijeme organizirati dovoljno buseva!
Rođendanski tjedan:
Petak, 13. travnja 2012.
- u 20h, ŠD Zrinjevac- Osijek - Brodosplit (mali nogomet)
Subota, 14. travnja 2012.
- u 18h, Gradski vrt- Osijek - Hajduk
Srijeda, 18. travnja 2012.
- u 18h, uzvrat polufinala kupa- Cibalia - Osijek

Objavio: Redakcija 031 |
Komentari (0)