IK Javor očekuje vikend pun izviđačkih aktivnosti
20.08.2013. 10:26

Osječki izviđački klub Javor prošlog je vikenda bio na raftingu na Tari u Bosni i Hercegovini i tako nakon Korane osjetio čari i ljepote rijeke Tare. U povratku su posjetili Višegrad i rodno mjesto Ive Andrića, te vidjeli poznati most Mehemed paše Sokolovića.

Vikend koji slijedi je pun novih izviđačkih aktivnosti. U petak, 23. kolovoza 2013. godine, će osječki izviđački voditelji osmisliti izviđački program za sudionike Dječjeg tabora u Kopačevu, a u subotu, 24. i nedelju, 25. kolovoza će članovi družine Runolist (mlađi izviđači) ploviti po Dravi od Osijeka do Aljmaša gdje će realizirati izviđački program. Na olimpijadi starih sportova u Brođancima sudjelovati će i ekipa odraslih izviđača iz družine Lipa.

Ljetni kolovoz završiti će 29. kolovoza u Kazamatu (Tvrđa) , gdje će ponuditi sugrađanima niz radionica za djecu i mlade u sklopu aktivnosti Patuljci dolaze Ovdje u organizaciji udruge Breza.
I eto ih u rujnu kada započinju redovni tjedni sastanci izviđačkih jata i patrola, te upisi novih članova ( posjeti na na ik-javor.hr ili facebooku ik.javor ili nazovi 091-4512-551)

Objavio: Redakcija 031 |
Komentari (0)