Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
pet 28. 03. 2025.
19. Revija filmo...
GISKO: Izložba s...
Plesni klub Bole...
Cirkus Grande Co...
Suzuki Moto Road...
sub 29. 03. 2025.
19. Revija filmo...
GISKO: Izložba s...
Plesni klub Bole...
Cirkus Grande Co...
Suzuki Moto Road...
ned 30. 03. 2025.
19. Revija filmo...
GISKO: Izložba s...
Plesni klub Bole...
Cirkus Grande Co...
Suzuki Moto Road...
pon 31. 03. 2025.
19. Revija filmo...
GISKO: Izložba s...
Plesni klub Bole...
Cirkus Grande Co...
Đakovo: Otvorenj...
uto 01. 04. 2025.
FERIT: Predavanj...
Dječje kazalište...
Plesni klub Bole...
Vikarijat Osijek...
sri 02. 04. 2025.
GISKO: Ljekovite...
Dječje kazalište...
Plesni klub Bole...
SD Jug II: Iluzi...
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Udruga za rekreativni biciklizam 'Kotrljaneri' po drugi puta organizira biciklijadu pod nazivom '2 Kotrljanerski doručak' u nedjelju 20. rujna 2015.. Kotrljanerski doručak zamišljen je kao druženje članova Udruge ali i svih ostalih zaljubljenika u biciklizam i ljepote baranjske prirode.

Okupljanje sudionika je u 7,45 sati na lijevoj obali rijeke Drave kod "Katakombi". Nakon kratkog druženja s Farmaciom i podjele Multipower čokoladica sudionicima, puni energije i dobre volje biciklisti kreću u organiziranoj koloni, bez pratnje policije i crvenoga križa, prema Kopačevu. U cafe baru "Lopoč" planirana je pauza od 30 minuta i kava u Caffre baru Lopoč. Vožnja se nastavlja dalje prema dvorcu Tikveš gdje će bidone napuniti Farmacia i Multipower. Nakon pauze od 20 minuta vožnja se nastavlja preko Sokolovca, Jasenovca, Grabovca do Luga, gdje sve sudionike u hotelu "Lug" čeka slavonsko/baranjski doručak (slanina, kruh i paprika).

Ukupna dužina trase je oko 45 km, brzina vožnje 25 km/h, povratak iz Luga nije uključen u organizaciju.

Kotrljaneri pozivaju sve zainteresirane ljubitelje biciklizma da im se pridruže uz podsjetnik kako bicikli trebaju biti tehnički ispravni uz korištenje zaštitne kacige. Povratak je planiran oko 12,00 sati.





 Stranica prilagođena ispisu




Advertisement

NEW "MINMIGORA' S" lit...
Čivava štenci rodjeni ...
Francuski buldog prele...
! NOVO LEGLO DOBERMANA...

Moj profil

Korisničko ime:
Lozinka:


Zaboravljena lozinka
Novi korisnik!

Posjetitelji

Ukupno online:197

Registrirani online (): Nitko