Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
uto 06. 05. 2025.
Kino Urania 01.-...
CineStar Osijek ...
"Trenirajmo...
Festival znanost...
Tjedan karijera ...
sri 07. 05. 2025.
Kino Urania 01.-...
CineStar Osijek ...
"Trenirajmo...
Festival znanost...
Tjedan karijera ...
čet 08. 05. 2025.
Strojarska tehni...
Kino Urania [08....
"Trenirajmo...
Festival znanost...
Tjedan karijera ...
pet 09. 05. 2025.
Muzej Slavonije ...
Kino Urania [08....
"Trenirajmo...
Festival znanost...
Tjedan karijera ...
sub 10. 05. 2025.
Jubilarni Jankov...
Kino Urania [08....
11. Edukativno-r...
Festival znanost...
Tržnica Osijek: ...
ned 11. 05. 2025.
11. svibnja - tr...
Kino Urania [08....
Gastro pubu Bula...
Stand-up spektak...
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Tvrtka Prior inženjering, u suradnji s HGK - Županijska komora Osijek planira održati dvije “Inventor Test Drive” radionice namijenjene edukaciji strojara u Osijeku.

Nakon niza uspješnih “Revit Test Drive” radionica za arhitekte, održanih u Dalmaciji, Istri, Zagrebu i Osijeku, Prior inženjering nastavlja s održavanjem radionica na kojima zainteresiranim strojarima predstavlja softverski alat za izgradnju cjelovitog digitalnog prototipa, te ih kroz praktičan rad upoznaje s osnovama korištenja 3D parametarskog modeliranja od idejnog rješenja, preko FEM analiza, izrade tehničke dokumentacije sve do vizualizacije.

Radionica “Inventor Test Drive” namijenjena je novim korisnicima koji žele naučiti raditi u Autodesk Inventoru, kao i korisnicima drugih programskih rješenja za parametarsko modeliranje koji bi se željeli upoznati sa idejom digitalnog prototipa i glavnim odlikama ovog alata za izradu vlastitog projekta.

Uz stručno vodstvo iskusnog Autodesk instruktora i višegodišnjeg korisnika Inventora, polaznici radionica će kroz praktičan rad upoznati osnove korištenja 3D parametarskog modeliranja te sami isprobati rad u tom alatu.

Radionice će se održati u dva termina: 17. studenog 2016. g od 10:30 - 15:30 sati, odnosno 18. studenog 2016. g od 9:30 - 14:30 sati. Sudjelovanje u radionicama je besplatno uz prethodnu prijavu na web stranicama PRIOR inženjeringa (prior.hr/inventor-test-drive/#termini).

Iz PRIOR inženjeringa ističu kako je broj mjesta ograničen te pozivaju sve zainteresirane da se prijave te se sami uvjere u prednosti parametarskog 3D projektiranja u strojarstvu.

Tvrtka PRIOR inženjering već gotovo 25 godina posluje na domaćem tržištu i jedina Hrvatskoj nosi status Autodesk Gold Partnera neprekidno od 2013. godine. Zahvaljujući dugogodišnjem iskustvu u radu s Autodeskovim programima i predanosti u prenošenju znanja korisnicima iz raznih inženjerskih disciplina, PRIOR je ujedno i Autodeskov ovlašteni centar za obuku (Autodesk Authorized Training Center - ATC) i ovlašteni centar za certifikaciju (Autodesk Certification Center - ACC). PRIOR je tako jedina tvrtka u Hrvatskoj koja je istovremeno Autodeskov Gold Partner, ATC i ACC.





 Stranica prilagođena ispisu




Advertisement

Na prodaju prelepi dug...
IMAMO DOSTUPNE  MAČIĆE...
Predstavljam vam KASPE...
Mini Maltipoo štenci. ...

Moj profil

Korisničko ime:
Lozinka:


Zaboravljena lozinka
Novi korisnik!

Posjetitelji

Ukupno online:294

Registrirani online (): Nitko


-->