Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Neobični fetiši

#1:   Autor: Alana Bates Post Postano: 19.05.2006. 8:13

Al tema o čudnovatim fetišima... e to bi već bilo nešto. Dakle, osim gazde koji se bez daljnjeg definitivno pali na kavu, ima li tko neki neuobičajeni fetiš?

#2:   Autor: DanicaV Post Postano: 19.05.2006. 8:18

Kava je zakon!

Moji misle da nisam normalna kada su knjige u pitanju. Onda nastojim biti karakter i ne ući u knjižaru jer će plastika raditi, ali sada sam počela kupovati preko net-a.

#3:   Autor: Bilke Post Postano: 19.05.2006. 10:55

DanicaV je napisao/la: ›
Moji misle da nisam normalna kada su knjige u pitanju.


A di je fetiš? Smile

#4:   Autor: goose Post Postano: 19.05.2006. 11:44

Alana Bates je napisao/la (Pogledaj post): › ima li tko neki neuobičajeni fetiš?


ne kontam... šta su tebi "neuobičajeni fetishi"?

meni je fetish vidjet dobar motokultivator.

jel to fetish po tvom?
Smile

#5:   Autor: gaap Post Postano: 19.05.2006. 12:00

goose je napisao/la: ›
meni je fetish vidjet dobar motokultivator.


evo vidiš tko zna! traktori, motokultivatori, motike...

#6:   Autor: DanicaV Post Postano: 19.05.2006. 12:53

Bilke je napisao/la: ›
DanicaV je napisao/la: ›
Moji misle da nisam normalna kada su knjige u pitanju.


A di je fetiš? Smile


Valjda to što kupujem i skupljam knjige.
Nekome su to oldtajmeri, meni, eto knjige. Između ostalog.

#7:   Autor: Gemi Post Postano: 19.05.2006. 13:17

Fetish = Inanimate natural or cultural object believed to have magical power, either from a will of its own or from a god that has transformed the object into an instrument of its desires or a sexual arousal through the use of objects or affection to parts of the body, such as fingers, feet, leather, and etc.

#8:   Autor: goose Post Postano: 19.05.2006. 13:20

znači motokultivatori,traktori i ostala poljoprivredna mašinerija otpada??
Sad

#9:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 19.05.2006. 13:22

Gemi je napisao/la: › Fetish = Inanimate natural or cultural object believed to have magical power, either from a will of its own or from a god that has transformed the object into an instrument of its desires or a sexual arousal through the use of objects or affection to parts of the body, such as fingers, feet, leather, and etc.


Hm... ako sam dobro shvatio Danicu, ona kupuje knjige (po mogucnosti debele i tvrdo ukoricene) i onda se seksualno uzbudjuje migoljeci knjigom medj bedrima?! Shocked

Jedino jos ne kontam kako bi se netko seksualno uzbudjuvai oldtajmerom... hmmm... Question

;-)

#10:   Autor: goose Post Postano: 19.05.2006. 13:26

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
i onda se seksualno uzbudjuje migoljeci knjigom medj bedrima?! Shocked

hehehehhe

treba to dodati u Wikipediju... bookfetishism
Very Happy

#11:   Autor: DanicaV Post Postano: 19.05.2006. 13:28

Leteci mungos je napisao/la: ›
Gemi je napisao/la: › Fetish = Inanimate natural or cultural object believed to have magical power, either from a will of its own or from a god that has transformed the object into an instrument of its desires or a sexual arousal through the use of objects or affection to parts of the body, such as fingers, feet, leather, and etc.


Hm... ako sam dobro shvatio Danicu, ona kupuje knjige (po mogucnosti debele i tvrdo ukoricene) i onda se seksualno uzbudjuje migoljeci knjigom medj bedrima?! Shocked

Jedino jos ne kontam kako bi se netko seksualno uzbudjuvai oldtajmerom... hmmm... Question

;-)


ajd pročitaj još jednom ono na engleskom. ima jedno - preskočio si jedno OR (u prijevodu ili) - fetiš može značiti samo posjedovanje. jesi skupljao nekad značke, sličice, salvete, klikere......oldajmere, mercedese.......?

a kad smo kod knjiga, mogu reći da mi se sviđa miris nove knjige /garant neće proći bez komentara/

#12:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 19.05.2006. 15:29

DanicaV je napisao/la: › fetiš može značiti samo posjedovanje. jesi skupljao nekad značke, sličice, salvete, klikere......oldajmere, mercedese.......?


Hmmm, koliko s emogu sjetiti skupljao sam jedino razlicite vrste baruta jer sam htio napraviti raketu. Dzaba proucavao funkcioniranje raketnih motora, sapnica... imao sam krivi barut - rakete bi mi redovito eksplodirale... ;-)

No, vratimo se na kolekcionarstvo... hmmm... u mladosti sam znao skupljati ASCII i ANSI art, danas kojekakve fileove/aplikacije za koje uvijek mislim da ce mi nekada trebati. Ah... ali ni to nije neko kolekcionarstvo... ;-)

Ne privlaci me to skupljanje, nisam imao zivaca za to. Divim se liku koji je skupljao zenske mufove. Svedjanin, bio clanak u Erotici (onomad)...

DanicaV je napisao/la: › a kad smo kod knjiga, mogu reći da mi se sviđa miris nove knjige /garant neće proći bez komentara/


Hm, ne znam sto bih ti rekao... osim da pripazis od koga kupujes knjigu... ;-)

#13:   Autor: Alana Bates Post Postano: 19.05.2006. 17:20

Mislila sam konkretno na Geminu definiciju. BTW, guzice i sise su fetiš, ali ne osobito neobičan...

#14:   Autor: --- Post Postano: 19.05.2006. 17:44

kad već znate, onda neću imenovati svoj fetiš...

#15:   Autor: DanicaV Post Postano: 19.05.2006. 19:19

Leteci mungos je napisao/la: ›
Hm, ne znam sto bih ti rekao... osim da pripazis od koga kupujes knjigu... ;-)


Nove knjige!!!!!!!! Tek izašlo iz tiskare.

Super mi je ova tema o fetišima.

Društvo pozdravljam vas i ode na tjedan dana u Makedoniju, širit bratstvo i jedinstvo, i pit' pravu kafu. osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

#16:   Autor: Isis Post Postano: 19.05.2006. 21:25

na više foruma sam vidio kako neki pišu da im je fetish npr. shoping što je netočan odgovor jer pod fetish se ubraja predmet ili dio tijela koji dotičnog/u seksualno uzbuđuje...

#17:   Autor: --- Post Postano: 19.05.2006. 22:28

Društvo pozdravljam vas i ode na tjedan dana u Makedoniju, širit bratstvo i jedinstvo, i pit' pravu kafu. osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
[/quote]

na kafi zavidan...

#18:   Autor: puki Post Postano: 19.05.2006. 22:55

Alana Bates je napisao/la: ›
Mislila sam konkretno na Geminu definiciju. BTW, guzice i sise su fetiš, ali ne osobito neobičan...


heh...ja necu komentirati:)

#19:   Autor: fatcat Post Postano: 20.05.2006. 6:36

puki je napisao/la: ›
heh...ja necu komentirati:)

Ajde, ako mogu (smijem) ja mozes i ti...

An abnormally obsessive preoccupation or attachment.
Nenormalna obsesivna zanimljivost ili vezivanje.

Kao klinac uvijek sam volio kekse koji imaju kremu u sredini. Uvijek bi odvojio keks i lizao cremu.
Danas volim... Da napravimo mentalnu sliku: trica, jedna zena bijela, druga crna, bijela na sve cetiri u sredini. Pogled na crne otvorene noge i bijelu glavu izmedu njih. Isto kao i keks...

Ako slika jos nije cista evo moga najmilijeg keksa (Oreo).

#20:   Autor: Alana Bates Post Postano: 20.05.2006. 8:53

Eto vidiš, čovjek se povjerio!

#21:   Autor: puki Post Postano: 20.05.2006. 11:02

hm...razmisljao sam. nemam fetiša osim tvojih sisa i guzice. a damn...al nema veze. mua

#22:   Autor: puki Post Postano: 20.05.2006. 11:02

uh, da se ispravim - tvojih grudi:)

#23:   Autor: Gemi Post Postano: 20.05.2006. 15:46

fatcat je napisao/la: ›
puki je napisao/la: ›
heh...ja necu komentirati:)

Ajde, ako mogu (smijem) ja mozes i ti...

An abnormally obsessive preoccupation or attachment.
Nenormalna obsesivna zanimljivost ili vezivanje.

Kao klinac uvijek sam volio kekse koji imaju kremu u sredini. Uvijek bi odvojio keks i lizao cremu.
Danas volim... Da napravimo mentalnu sliku: trica, jedna zena bijela, druga crna, bijela na sve cetiri u sredini. Pogled na crne otvorene noge i bijelu glavu izmedu njih. Isto kao i keks...

Ako slika jos nije cista evo moga najmilijeg keksa (Oreo).


Srećo, za ovo imas 20 kikirikija! Smile))))))
Neš ti NEOBIČNOG fetiša... Very Happy

#24:   Autor: paperje Post Postano: 20.05.2006. 15:57

ulaze li u kategoriju fetiša i podražaji koji se doživljavaju nekim drugim osjetnim modalitetom osim vidom?
meni npr. stvar od laufera-svijet za nas totalno diže rajc

#25:   Autor: puki Post Postano: 20.05.2006. 17:03

vidiš,vidiš...Smile
godsmack - awake(nepitajte, ne znam zašto)

#26:   Autor: Kealan Post Postano: 21.05.2006. 6:48

puki je napisao/la (Pogledaj post): › godsmack - awake(nepitajte, ne znam zašto)


Auuuuu....Mislim Puki, nemam ništa protiv Godsmack-a, da pečeno pače čak....ali da te to "digne" !? !? !? Mogao bi razumit' da kaže netko Vanessa Paradis - Be My Baby, ženska tako seksi to pjeva, za popizdit'....

A kad smo kod fetisha....Tu sam 100%-tni Japanac. Japanka u školskoj uniformi je moj trigger. Kad sam vidio onu malu u Kill Bill........... Joj.........

#27:   Autor: fatcat Post Postano: 21.05.2006. 7:39

Gemi je napisao/la: ›
Srećo, za ovo imas 20 kikirikija! Smile))))))
Neš ti NEOBIČNOG fetiša... Very Happy

Sreco, da si malo blize... Embarassed

Idem u crkvu, ispovjedim se za 20 dolara minimum. Pop me gleda kao da sam tko zna sta a poslije toga ide u drugu sobu i tuce svoga malog popa na racun moga fetisha.

Ispovjedim se na nasem forumu, dobijem 20 kikirikija. Priceless...

#28:   Autor: paperje Post Postano: 21.05.2006. 10:11

ajd evo dalje... meni zna bit za popizdit neki određeni način kojim se dotični gospon kreće (hoda). blago oks noge, fino tesanih listova, nešto dlakavije od prosjeka... i sve to, naravno nipošto se ne smije nalaziti na nekom belom dasi...
da si sami apolon i imaš bijele iks noge, NEMA ŠANSE! površna glupačica. I can't help myself Smile

#29:   Autor: Isis Post Postano: 21.05.2006. 10:24

a ako je hromi Apolon ko grof George Gordon Byron? Razz

#30:   Autor: paperje Post Postano: 21.05.2006. 13:02

u kom smislu "ko grof george gordon byron"? ako misliš, hromi apolon mrtav ko spomenuti grof, onda neće proći. još uvijek mi drago kad je "meso" ugodne temperature od kojih 37 'C Smile

#31:   Autor: ozana Post Postano: 21.05.2006. 13:34

'Ajd' da se i ja povjerim Wink

Obožavam lijepo donje rublje. Na meni. I trošim (zaista previše) novca na to. Bez obzira hoće li to neki primjerak muškog roda vidjeti ili ne, mene naprosto uzbuđuje imati ga na sebi (i znati da se nalazi na mom tijelu, bilo ispod traperica i neke široke, šlampave majice npr. bilo ispod neke seksi haljinice).
Btw, sad se baš pitam... znači li to da sam uvijek napaljena?!?!

A glede muških primjeraka.... dakle, izluđuju me bokserice. Obožavam vidjeti mog muškarca u boksama (prije nego bacim pogled na ostalo Wink ).

Spada li i ovo u fetiš?

#32:   Autor: Alana Bates Post Postano: 21.05.2006. 15:37

puki je napisao/la: ›
vidiš,vidiš...Smile
godsmack - awake(nepitajte, ne znam zašto)


Nije njegov, nego moj fetiš. ne pitajte, ne znam zašto Smile

#33:   Autor: Alana Bates Post Postano: 21.05.2006. 15:39

ozana je napisao/la: ›
'Ajd' da se i ja povjerim Wink

Obožavam lijepo donje rublje. Na meni. I trošim (zaista previše) novca na to. Bez obzira hoće li to neki primjerak muškog roda vidjeti ili ne, mene naprosto uzbuđuje imati ga na sebi (i znati da se nalazi na mom tijelu, bilo ispod traperica i neke široke, šlampave majice npr. bilo ispod neke seksi haljinice).
Btw, sad se baš pitam... znači li to da sam uvijek napaljena?!?!

A glede muških primjeraka.... dakle, izluđuju me bokserice. Obožavam vidjeti mog muškarca u boksama (prije nego bacim pogled na ostalo Wink ).

Spada li i ovo u fetiš?


Da, ali iako ništa od naših "fetiša" nije fetiš u pravom smislu riječi, kao što je recimo, kad frajera popaljuje žena koja u potpeticama gazi bube ili hoda u štiklama po njegovim stopalima... takve stvari koje sa sexom veze nemaju su po meni pravi neobični fetiši. Kao Oreo keksi, recimo.

#34:   Autor: Isis Post Postano: 21.05.2006. 19:34

paperje je napisao/la (Pogledaj post): › u kom smislu "ko grof george gordon byron"? ako misliš, hromi apolon mrtav ko spomenuti grof, onda neće proći. još uvijek mi drago kad je "meso" ugodne temperature od kojih 37 'C Smile


recimo da je živ Very Happy

#35:   Autor: Isis Post Postano: 21.05.2006. 19:37

Alana Bates je napisao/la (Pogledaj post): ›
Da, ali iako ništa od naših "fetiša" nije fetiš u pravom smislu riječi, kao što je recimo, kad frajera popaljuje žena koja u potpeticama gazi bube ili hoda u štiklama po njegovim stopalima... takve stvari koje sa sexom veze nemaju su po meni pravi neobični fetiši. Kao Oreo keksi, recimo.


onda se bolje izrazi kao aseksualni fetishi, mada ja kažem da nema aseksualnih fetisha jer fetish nije fetish ako ne dovodi do seksualnog uzbuđenja..

ak netko kaže da mu je fetish zlato npr. onda bi rekao da on zapravo ne zna šta je fetish

#36:   Autor: ozana Post Postano: 21.05.2006. 20:51

Isis je napisao/la: ›
onda se bolje izrazi kao aseksualni fetishi, mada ja kažem da nema aseksualnih fetisha jer fetish nije fetish ako ne dovodi do seksualnog uzbuđenja..


Znači, postoji šansa da je moj fetiš ipak fetiš? WinkWink

#37:   Autor: Isis Post Postano: 21.05.2006. 21:06

ja sam to samo tako nazvao, meni fetish nije fetish ako nije vezan za seksualnu uzbudu Wink

#38:   Autor: Kealan Post Postano: 21.05.2006. 22:58

ozana je napisao/la (Pogledaj post): › Znači, postoji šansa da je moj fetiš ipak fetiš? WinkWink


Nije da je nekii poseban fetish, pače vrlo je čest u više oblika, ali i meni je vrlo drag. Btw. slobodno mi možeš pokazati kolekciju svojih čipkica, a ja ti se za uzvrat šetam u boksama po cijeli dan Wink

#39:   Autor: ozana Post Postano: 21.05.2006. 23:11

Kealan je napisao/la: ›
ozana je napisao/la (Pogledaj post): › Znači, postoji šansa da je moj fetiš ipak fetiš? WinkWink


Nije da je nekii poseban fetish, pače vrlo je čest u više oblika, ali i meni je vrlo drag. Btw. slobodno mi možeš pokazati kolekciju svojih čipkica, a ja ti se za uzvrat šetam u boksama po cijeli dan Wink


Eh, da ne postoji onaj "primjerak" od 1,93 cm i cca 100 i nešto kg... možda bih još i razmislila o ovom WinkWink

Btw, kako si pogodio da je u pitanju čipka?

Mislim, lijepo donje rublje može biti i pamučno, ne? Wink

#40:  Re: Neobični fetiši Autor: --- Post Postano: 22.05.2006. 0:07

ok, evo moga...(fetiša, naravno. sram vas bilo koji ste pomislili nešto drugo) Fight

palim se (osim na guranje) na žensku koja mi donosi kavu ujutro obučena samo u moju košulju... osijek031.com smile

#41:   Autor: Kealan Post Postano: 22.05.2006. 15:37

ozana je napisao/la (Pogledaj post): › Eh, da ne postoji onaj "primjerak" od 1,93 cm i cca 100 i nešto kg... možda bih još i razmislila o ovom WinkWink
Btw, kako si pogodio da je u pitanju čipka? Mislim, lijepo donje rublje može biti i pamučno, ne? Wink


Jel se mi znamo od nekud??? Odakle znaš moje mjere sunac ti tvoj žemski !! ?? Wink Smile

A što se čipke tiče, lucky guess... To mi je vrlo drago za vidjet' (i osjetit'), a i prekrasan je osjećaj kod skidaš svilene čipkaste gaćurke... Tako fino klize niz bokove, da ti ni ruke ne trebaju... Embarassed

#42:   Autor: Alana Bates Post Postano: 22.05.2006. 15:43

Nu, nisam se ovom nadala kad sam ni ne znajući započela ovu temu!

Isis je napisao/la: ›
Alana Bates je napisao/la (Pogledaj post): ›
Da, ali iako ništa od naših "fetiša" nije fetiš u pravom smislu riječi, kao što je recimo, kad frajera popaljuje žena koja u potpeticama gazi bube ili hoda u štiklama po njegovim stopalima... takve stvari koje sa sexom veze nemaju su po meni pravi neobični fetiši. Kao Oreo keksi, recimo.


onda se bolje izrazi kao aseksualni fetishi, mada ja kažem da nema aseksualnih fetisha jer fetish nije fetish ako ne dovodi do seksualnog uzbuđenja..

ak netko kaže da mu je fetish zlato npr. onda bi rekao da on zapravo ne zna šta je fetish


Ma kužiš, nisu ni te bube ni štikle aseksualni fetiši - takvi ljudi time (i samo time!) doživljavaju seksualno uzbuđenje. Samo, radi se o nečemu što nimalo ne popaljuje druge ljude. Fetišisti su bez daljnjeg ipak devijantni i imaju seksualni poremećaj, jer bez takvih vizualnih i inih stimulansa ne mogu postići... zadovoljstvo, rekla bih.

#43:   Autor: fatcat Post Postano: 22.05.2006. 18:08

Alana Bates je napisao/la: ›
Nu, nisam se ovom nadala kad sam ni ne znajući započela ovu temu!

Yeah, right...

Sex, business, relationship sve je to isto. Svaki dan se gura granica malo dalje i svaki dan sanjamo kako bi sutra tu granicu jos malo gurnuli. Kad se probudis jedan dan i nemas vise volje za guranje te granice - spremna si za svoj sprovod.

Dream as if you'll live forever, live as if you'll die tomorrow.

#44:   Autor: Alana Bates Post Postano: 22.05.2006. 19:53

Ne, ozbiljno, moja tema je derivirana iz onog "Rezervirano za cure-muškima ulaz zabranjen" il tako nešto - odjednom se pretvorilo u novu temu Smile

Ma ok je, treba svakodnevno testirati granicu, samo - nitko ne ide preko granice koju si je sam postavio.

#45:   Autor: --- Post Postano: 22.05.2006. 22:49

svakodnevno sam u više navrata u ilegalnom prelasku granice...

#46:   Autor: Kealan Post Postano: 23.05.2006. 9:25

gazda777 je napisao/la (Pogledaj post): › svakodnevno sam u više navrata u ilegalnom prelasku granice...


Jel' tvoje pravo ime morti Joško Joras ?? Laughing

#47:   Autor: --- Post Postano: 23.05.2006. 9:27

jok!

#48:   Autor: Catharine Post Postano: 25.05.2006. 22:30

Kratko jasno-addicted to perfumes and music

#49:   Autor: goose Post Postano: 25.05.2006. 23:40

Catharine je napisao/la (Pogledaj post): › Kratko jasno-addicted to perfumes and music


ee..to je žena koja zna odgovoriti kako spada na zadani topic
svaka čast!!

#50:   Autor: --- Post Postano: 26.05.2006. 0:30

goose je napisao/la: ›
Catharine je napisao/la (Pogledaj post): › Kratko jasno-addicted to perfumes and music


ee..to je žena koja zna odgovoriti kako spada na zadani topic
svaka čast!!

tema bi trebala biti fetiš, a ne perverzija...

#51: Question  Autor: Kealan Post Postano: 26.05.2006. 8:43

gazda777 je napisao/la (Pogledaj post): › tema bi trebala biti fetiš, a ne perverzija...


E moj gazda, previše (ili premalo) si kave izgleda popio...Otkad su parfemi i mjuza perverzija??

#52:   Autor: --- Post Postano: 26.05.2006. 11:00

nedostatak smisla za humor (ili ironiju) ne opravdava nerazumijevanje...

#53:   Autor: Catharine Post Postano: 26.05.2006. 14:56

A molim te, znas li ti uopce sta je to 'fetis'?
discuss the word fetish
Definition of fetish (noun)
anything to which one gives excessive devotion; idolized object

Examples of fetish
The clay figure of a fertility goddess was a fetish from an ancient civilization.

evo za sve neznalice Wink
NHF

#54:   Autor: toni Post Postano: 26.05.2006. 15:13

a ako pogledamo u kojoj 'sekciji' foruma se nalazimo (sex,libido,pohota) onda, ja bvar mislim, da se misli na şeksualne fetishe.

Osobni, nazovi fetishi su mi zemska stopala npr... a i zemski glas mi zna biti... neodoljiv Smile sad kad malo razmislim ima ih podosta... al recimo da su ovi 'pristojni'. Ustvari, citajuci o vasim fetishima, ovi moji su 'grozni' Smile

#55:   Autor: Catharine Post Postano: 28.05.2006. 13:48

Effo ga, to se zove covjek koji zna odgovoriti na topic. Braffo! Clap clap od mene Wink

#56:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 28.05.2006. 14:19

Alana Bates je napisao/la: › Al tema o čudnovatim fetišima... e to bi već bilo nešto.


Moj najveci fetis je golo zensko tijelo koje se izvija pod mojim dodirima...

E, sad, taj moj fetis je cudnovat onoliko koliko je cudnovata bila masta Majke prirode kad je svakom od nas dijelila vanjsko oblicje. ;-)

Od ostalih stvari... hmmm... svaki dio zenskog tijela, glas, geste i sl. ima odredjen stupanj privlacenja moje paznje.

Tako volim na ulici vidjeti vitke i napete zenske gleznjeve u patikama, ali nikada mi ne dodje da joj npr. svrsim po gleznjevima ili da si ih guram negdje. ;-) Privlace me iskljucivo vizualno.

Tako su i prcaste zenske straznjice na ulici zahvalne za vizualizaciju potencijalnog snosaja, posebice doggy style, kad se riba naprchi, a socna breskvica puca od jedrosti, mirisa i zelje.

I tako... ima toga na tom zenskom tijelu... kojecega zanimljivoga... ;-)

#57:   Autor: Marigold Post Postano: 29.05.2006. 2:28

Perverznjaci jedni Wink

#58:   Autor: DanicaV Post Postano: 29.05.2006. 7:55

gazda777 je napisao/la: ›
na kafi zavidan...


e, bila je PRAVA! i treba da zavidiš. usput, ne gledaju te čudno kad tražiš tursku. sjedneš na terasu i uživaš.
sve što je lijepo, kratko traje, tako da, eto opet na forumu031 Crying or Very sad

#59:   Autor: fallen-angel Post Postano: 29.05.2006. 15:34

gazda777 je napisao/la: ›
ok, evo moga...(fetiša, naravno. sram vas bilo koji ste pomislili nešto drugo) Fight

palim se (osim na guranje) na žensku koja mi donosi kavu ujutro obučena samo u moju košulju... osijek031.com smile


da se nadovezem...palim se na zensku koja dok kuha na sebi ima samo pregacu Smile

#60:   Autor: toni Post Postano: 29.05.2006. 16:05

Vidjeh ovdi po forumu da se seta neka francuska sobarica... mmmmm... beer... Smile

#61:   Autor: toni Post Postano: 29.05.2006. 16:08

Vidjeh ovdi po forumu da se seta neka francuska sobarica... mmmmm... beer... Smile

#62:   Autor: francuska sobarica Post Postano: 29.05.2006. 22:15

tu sam ... jel me ima tko... mislim za fetiš??


lol

#63:   Autor: toni Post Postano: 30.05.2006. 8:37

Oooo dadadadadadadada Smile

#64:   Autor: toni Post Postano: 30.05.2006. 8:46

Ma... eo ti kikiriki... Smile

#65:   Autor: Isis Post Postano: 30.05.2006. 10:00

ma meni nema neobičnih fetisha, sve je to normalno ako ne smeta onima koji to prakticiraju..
druga stvar je ako su to oni bizarni fetishi i slično, što več graniči sa "ludosti"

#66:   Autor: toni Post Postano: 30.05.2006. 10:49

Isis je napisao/la: ›
ma meni nema neobičnih fetisha, sve je to normalno ako ne smeta onima koji to prakticiraju..
druga stvar je ako su to oni bizarni fetishi i slično, što več graniči sa "ludosti"


Bizarni fetishi.. mmm.. I like ! Smile

ludost ? definiraj normalno. IMHO to je sasma individualna stvar... ono sto je meni normalno vjerovatno velikom broju individua nije. viceversa, jel.

Ma glupost. Triba slusat i slijediti nauk crkve pa cemo svi biti 'normalni' Smile))))

#67:   Autor: toni Post Postano: 30.05.2006. 10:50

btw, jel se ko pali na betmene aka. casne sestre ? Smile

#68:   Autor: Loona Post Postano: 30.05.2006. 14:20

gazda777 je napisao/la: ›
ok, evo moga...(fetiša, naravno. sram vas bilo koji ste pomislili nešto drugo) Fight

palim se (osim na guranje) na žensku koja mi donosi kavu ujutro obučena samo u moju košulju... osijek031.com smile


A mene pali kad sam ujutro obučena u njegovu košulju... pa kad se još za vrijeme kuhanja kave nešto dogodi u kuhinji... pa di ćeš boljeg jutra!! mmmm... Smile

#69:   Autor: Loona Post Postano: 30.05.2006. 14:26

toni je napisao/la: ›



Ma glupost. Triba slusat i slijediti nauk crkve pa cemo svi biti 'normalni' Smile))))
[/quote]

To normalni znači da ćemo praviti vanbračnu djecu koju onda nećemo priznavati a furat ćemo image doživotne apstitencije? Ili si ipak mislio na nešto drugo? Confused

#70:   Autor: toni Post Postano: 30.05.2006. 14:51

Loona je napisao/la: ›

To normalni znači da ćemo praviti vanbračnu djecu koju onda nećemo priznavati a furat ćemo image doživotne apstitencije? Ili si ipak mislio na nešto drugo? Confused


To sam se malo koristio metodom saljenja Laughing

#71:   Autor: --- Post Postano: 30.05.2006. 17:08

Loona je napisao/la (Pogledaj post): ›
gazda777 je napisao/la: ›
ok, evo moga...(fetiša, naravno. sram vas bilo koji ste pomislili nešto drugo) Fight

palim se (osim na guranje) na žensku koja mi donosi kavu ujutro obučena samo u moju košulju... osijek031.com smile


A mene pali kad sam ujutro obučena u njegovu košulju... pa kad se još za vrijeme kuhanja kave nešto dogodi u kuhinji... pa di ćeš boljeg jutra!! mmmm... Smile


ne misliš valjda kavu prolijevati Embarassed

#72:   Autor: Isis Post Postano: 30.05.2006. 19:32

toni je napisao/la (Pogledaj post): › btw, jel se ko pali na betmene aka. casne sestre ? Smile


par puta sam to zamislio i nije nimalo loše bilo Very Happy

#73:   Autor: Alana Bates Post Postano: 30.05.2006. 19:41

To samo dokazuje da je Seunfeld ipak bio u pravu u nečemu: da žene neprestano pokrivaju glavu šeširima i kapama, muškarci bi vjerojatno imali časopise koji bi se zvali "Velike glave" etc. i išli bi u striptiz klubove u kojima bi žene skidale šešire. Čini se da najviše privlači ono što je neotkriveno i ono što je tajanstveno.

#74:   Autor: Isis Post Postano: 30.05.2006. 19:52

mene bi kod "časne" privuklo to što ostavlja nekakav dojam nevinosti, da ja mogu voditi igru Wink

#75:   Autor: CatCloe Post Postano: 30.05.2006. 20:01

ehhh... tema koja mi je zapela za oko...
široka, mišićava, muška leđa i oni kosi trbušni mišići iznad kukova koji vire iznad ruba boxerica AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA >Smile >Smile >Smile >Smile mnjaammmmmmmm

#76:   Autor: Loona Post Postano: 31.05.2006. 8:45

gazda777 je napisao/la: ›
Loona je napisao/la (Pogledaj post): ›
gazda777 je napisao/la: ›
ok, evo moga...(fetiša, naravno. sram vas bilo koji ste pomislili nešto drugo) Fight

palim se (osim na guranje) na žensku koja mi donosi kavu ujutro obučena samo u moju košulju... osijek031.com smile


A mene pali kad sam ujutro obučena u njegovu košulju... pa kad se još za vrijeme kuhanja kave nešto dogodi u kuhinji... pa di ćeš boljeg jutra!! mmmm... Smile


ne misliš valjda kavu prolijevati Embarassed


Zar je to zbilja prvo što ti je palo na pamet?? Prolijevanje kave??!!

#77:   Autor: Loona Post Postano: 31.05.2006. 8:47

toni je napisao/la: ›
Loona je napisao/la: ›

To normalni znači da ćemo praviti vanbračnu djecu koju onda nećemo priznavati a furat ćemo image doživotne apstitencije? Ili si ipak mislio na nešto drugo? Confused


To sam se malo koristio metodom saljenja Laughing


Ma znam.. Samo oni mene tak jako nerviraju... Sad

#78:   Autor: --- Post Postano: 01.06.2006. 0:02

Loona je napisao/la (Pogledaj post): ›
gazda777 je napisao/la: ›
Loona je napisao/la (Pogledaj post): ›
gazda777 je napisao/la: ›
ok, evo moga...(fetiša, naravno. sram vas bilo koji ste pomislili nešto drugo) Fight

palim se (osim na guranje) na žensku koja mi donosi kavu ujutro obučena samo u moju košulju... osijek031.com smile


A mene pali kad sam ujutro obučena u njegovu košulju... pa kad se još za vrijeme kuhanja kave nešto dogodi u kuhinji... pa di ćeš boljeg jutra!! mmmm... Smile


ne misliš valjda kavu prolijevati Embarassed


Zar je to zbilja prvo što ti je palo na pamet?? Prolijevanje kave??!!


da sam napisao ono što mi je palo na pamet, izbacili bi me sa stranice zbog besramnosti... Laughing

#79:   Autor: Loona Post Postano: 01.06.2006. 8:39

E pa zato postoje privatne poruke...
A mene baš, baš zanima šta je to tebi palo na pamet... Wink

#80:   Autor: fallen-angel Post Postano: 02.06.2006. 1:56

Loona je napisao/la (Pogledaj post): › E pa zato postoje privatne poruke...
A mene baš, baš zanima šta je to tebi palo na pamet... Wink


a vjerojatno nije na nesto ovako pomislio osijek031.com smile

#81:   Autor: stole Post Postano: 02.06.2006. 8:37

Very Happy

#82:   Autor: Loona Post Postano: 02.06.2006. 8:45

fallen-angel je napisao/la (Pogledaj post): ›
Loona je napisao/la (Pogledaj post): › E pa zato postoje privatne poruke...
A mene baš, baš zanima šta je to tebi palo na pamet... Wink


a vjerojatno nije na nesto ovako pomislio osijek031.com smile


A znam da nije, pa me baš zato zanima što je mislio jer što dalje, ova tema ode osijek031.com smile

#83:   Autor: ozana Post Postano: 02.06.2006. 21:38

CatCloe je napisao/la: ›
ehhh... tema koja mi je zapela za oko...
široka, mišićava, muška leđa i oni kosi trbušni mišići iznad kukova koji vire iznad ruba boxerica AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA >Smile >Smile >Smile >Smile mnjaammmmmmmm



Smile cath Smile jelda su bokse zakon WinkWink

#84:   Autor: --- Post Postano: 03.06.2006. 1:29

košulja je ono pravo...

#85:   Autor: fatcat Post Postano: 03.06.2006. 6:29

ozana je napisao/la: ›
CatCloe je napisao/la: ›
ehhh... tema koja mi je zapela za oko...
široka, mišićava, muška leđa i oni kosi trbušni mišići iznad kukova koji vire iznad ruba boxerica AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA >Smile >Smile >Smile >Smile mnjaammmmmmmm



Smile cath Smile jelda su bokse zakon WinkWink

Zakon su, ali nisu samo za muske. Ajde probaj ih... i posalji koju sliku. Embarassed

#86:   Autor: CatCloe Post Postano: 03.06.2006. 20:26

fatcat je napisao/la: ›
ozana je napisao/la: ›
CatCloe je napisao/la: ›
ehhh... tema koja mi je zapela za oko...
široka, mišićava, muška leđa i oni kosi trbušni mišići iznad kukova koji vire iznad ruba boxerica AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA >Smile >Smile >Smile >Smile mnjaammmmmmmm



Smile cath Smile jelda su bokse zakon WinkWink

Zakon su, ali nisu samo za muske. Ajde probaj ih... i posalji koju sliku. Embarassed

apsolutely Smile Smile Smile obožavam postkoitalno prisvajanje boxi Very Happy

#87:   Autor: francuska sobarica Post Postano: 03.06.2006. 22:27

toni je napisao/la (Pogledaj post): › Ma... eo ti kikiriki... Smile


iako su mi banane draže.... aj dobro šta daš - daš, poklonjenom konju ne gledamo u zube.... već u bananu Wink

#88:   Autor: ozana Post Postano: 03.06.2006. 23:43

fatcat je napisao/la: ›
Zakon su, ali nisu samo za muske. Ajde probaj ih... i posalji koju sliku. Embarassed



Baš sam si danas, u "Lisci" kupila jedne - tanga bokse, čipkaste WinkWink Samo, nisam sigurna bi li koji primjerak muškog roda probao te moje bokse. Ja njegove bih Wink

#89:   Autor: Kealan Post Postano: 04.06.2006. 9:06

ozana je napisao/la (Pogledaj post): ›
fatcat je napisao/la: ›
Zakon su, ali nisu samo za muske. Ajde probaj ih... i posalji koju sliku. Embarassed



Baš sam si danas, u "Lisci" kupila jedne - tanga bokse, čipkaste WinkWink Samo, nisam sigurna bi li koji primjerak muškog roda probao te moje bokse. Ja njegove bih Wink


Što god treba kako bi se ogrebalo za kvalitetan snošajčić.... Jedino je problem kako utrpati pitona u kožu od leptira..... Laughing

#90:   Autor: fatcat Post Postano: 04.06.2006. 13:13

ozana je napisao/la: ›
Baš sam si danas, u "Lisci" kupila jedne - tanga bokse, čipkaste WinkWink Samo, nisam sigurna bi li koji primjerak muškog roda probao te moje bokse. Ja njegove bih Wink

Nema problema. Slatka si, daj da te namazem cokoladom i onda...

#91:   Autor: Loona Post Postano: 05.06.2006. 10:37

gazda777 je napisao/la: ›
košulja je ono pravo...


i ništa ispod.. i kava.. al ne za prolijevanje... Wink

#92:   Autor: --- Post Postano: 06.06.2006. 0:56

Loona je napisao/la (Pogledaj post): ›
gazda777 je napisao/la: ›
košulja je ono pravo...


i ništa ispod.. i kava.. al ne za prolijevanje... Wink


da, baš tako... Razz

pitam se samo čemu ono rekoše da služe privatne poruke osijek031.com smile osijek031.com smile

#93:  Re: Neobični fetiši Autor: Loona Post Postano: 06.06.2006. 13:36

vidjeh, vidjeh napokon i odgovorih..

E a kad ćemo na kavu?? osijek031.com smile

#94:   Autor: paperje Post Postano: 06.06.2006. 15:32

fatcat je napisao/la: ›
puki je napisao/la: ›
heh...ja necu komentirati:)

Ajde, ako mogu (smijem) ja mozes i ti...

An abnormally obsessive preoccupation or attachment.
Nenormalna obsesivna zanimljivost ili vezivanje.

Kao klinac uvijek sam volio kekse koji imaju kremu u sredini. Uvijek bi odvojio keks i lizao cremu.
Danas volim... Da napravimo mentalnu sliku: trica, jedna zena bijela, druga crna, bijela na sve cetiri u sredini. Pogled na crne otvorene noge i bijelu glavu izmedu njih. Isto kao i keks...

Ako slika jos nije cista evo moga najmilijeg keksa (Oreo).

ej, fatcat, sjetila sam te se maloprije! legica mi bila u USA 3 tjedna i danas je došla. pogodi šta mi je donijela?!? OREO KUKIZ! dumina

#95:   Autor: fatcat Post Postano: 06.06.2006. 18:44

paperje je napisao/la: ›
ej, fatcat, sjetila sam te se maloprije! legica mi bila u USA 3 tjedna i danas je došla. pogodi šta mi je donijela?!? OREO KUKIZ! dumina

Bas dumina, eto prilike za praksu...

#96:   Autor: paperje Post Postano: 06.06.2006. 19:12

not that kind! ja sam za sve ili ništa, a budući da se o slatkišima radi, papam sve po redu (ne upražnjavam one tebi drage ritulale odvajanja, lizanja kreme itd.)! ti samo uživaj u oreo keksićima-metafori vlastitoga neobičnoga fetiša...
btw, nema više! cima i ja sve potamanile Sad šmrc
Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Neobični fetiši


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::