Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osijek ponovno bez pauka!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.01.2008. 12:59 
Naslov:  Osijek ponovno bez pauka!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Automobili parkirani na zelenim površinama i drugim mjestima gdje parkiranje nije dozvoljeno te mnogi zastoji tramvaja koje prouzročuju vozači parkiranjem automobila, nisu rijedak prizor u Osijeku.

Od 1. siječnja bahatosti pojedinih vozača još je teže stati na kraj s obzirom na to da je poduzeću Gradski prijevoz putnika (GPP) istekao ugovor s poduzećem "Zagreb parking" o posudbi “pauka”.

- Trenutačno smo u pregovorima o produženju ugovora sa "Zagreb parkingom", međutim još se ništa ne zna. Pregovori bi trebali biti završeni do kraja tjedna. Nažalost, GPP je imao jedino vozilo na području grada za odvoz nepropisno parkiranih automobila, što zapravo znači da u gradu nema “pauka” dok se ne potpiše novi ugovor. Najveći problem u cijeloj priči su zastoji tramvaja zbog nepropisnog parkiranja osobnih vozila, koja smo prije mogli ukloniti, međutim trenutačno nam jedino preostaje na mjestu prekršaja tražiti vozača nepropisno parkiranog automobila, da pomakne vozilo, kako bi se normalizirao tramvajski promet - objašnjava Jelena Wertag, voditeljica ureda direktora pri osječkom GPP-u.

- Svatko parkira gdje stigne, što je više nego strašno! Znam da je nekima možda preskupo plaćati parkiralište, ali nije rješenje auto ostaviti na cesti ili na zelenoj površini. U blizini središta grada dosta je asfaltiranih površina poput one gdje bi trebao biti novi autobusni kolodvor, gdje svi mogu besplatno parkirati, ali čini se da nitko ne želi prošetati ni 50 metara od mjesta gdje parkira auto do središnjeg trga - požalio se Osječanin Denis Ivanović, kojega smo zatekli kako pokušava isparkirati svoj automobil s parkirališta u Radićevoj ulici.

GPP-ova služba premještanja vozila, poznatija kao "pauk", radila je svakog dana, uključujući i vikend, od 7 do 20 sati, uz mogućnost interventnog djelovanja prema dojavi. Na teren se izlazilo po nalogu policijskog službenika koji zatekne nepropisno parkirano vozilo, a dnevno se znalo "pokupiti" čak sedam ili osam automobila.

Kako doznajemo od vozača tramvaja Alfreda Pintera, automobili su najčešće nepropisno parkirani zbog neočišćenih parkirnih mjesta i zimskih uvjeta na cestama. “Vozači otežavaju prometovanje tramvaja, ali ne treba gubiti živce, nego pronaći vlasnika vozila, koji su u pravilu uvijek negdje u blizini”, zaključuje Pinter.

Autor: D.Smajo/Glas-Slavonije.hr

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Smokvica
Offline
Ukupno postova: 77
Lokacija: Kenjac
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 09.01.2008. 14:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kul sad cu moci svoj bajk ostavljat gdje god zaželim!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.01.2008. 14:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ju huu

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.01.2008. 16:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i taj bi posao trebalo dat Elektromodulu, s njima nema zajebancije

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 88
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.01.2008. 18:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma ti iz elektromodula su pravi gadovi.. covjek im hoce mjesecno ostavit LOVU za mjesecni parking... naravno da ne moze. auto mora biti registriran na firmu... naravno da ga koristim i poslovno i privatno... zakon mi to dozvoljava, samo gadovi jednostavno NE daju mjesecnu kartu moras biti stanovnik, em sto je bezobrazno sto tamo neki stanar koji je dosao PRIJE elektromodula mora placati svoj parking, i naravno da ce ljudi ostavljati auto na zelenim povrsinama... jednostavno mi nije jasno zasto grad je uopce dao taku koncesiju da nema mjesecne karte za smrtnike koji su prisiljeni raditi u zonama gdje se placa parking a prvi bespla parking je.. 20 min pjeske minimalno od radnog mjesta... sve je to kurvinska igra.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mariox
Offline
Avatar

Ukupno postova: 685
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.01.2008. 20:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

konačno, nitko ne voli te životinje....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
masterzz
Offline
Avatar

Ukupno postova: 83
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.01.2008. 20:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lažu da nema pauka - ja imam pauka PERU iznad kreveta, samo se je sakrio od paparazza

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.01.2008. 20:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E sad ću da parkiram na sve zelene površine u gradu!

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.01.2008. 20:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cane je napisao/la: ›
E sad ću da parkiram na sve zelene površine u gradu!


i ja...

jebote, kakav smo mi "spaljeni" grad...

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lukko
Offline
Ukupno postova: 127
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.01.2008. 22:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slavonac je napisao/la: ›
ma ti iz elektromodula su pravi gadovi.. covjek im hoce mjesecno ostavit LOVU za mjesecni parking... naravno da ne moze. auto mora biti registriran na firmu... naravno da ga koristim i poslovno i privatno... zakon mi to dozvoljava, samo gadovi jednostavno NE daju mjesecnu kartu moras biti stanovnik, em sto je bezobrazno sto tamo neki stanar koji je dosao PRIJE elektromodula mora placati svoj parking, i naravno da ce ljudi ostavljati auto na zelenim povrsinama... jednostavno mi nije jasno zasto grad je uopce dao taku koncesiju da nema mjesecne karte za smrtnike koji su prisiljeni raditi u zonama gdje se placa parking a prvi bespla parking je.. 20 min pjeske minimalno od radnog mjesta... sve je to kurvinska igra.


Razmišljao je Grad raskinuti ugovor s Elektromodulom prošle godine, no u tom slučaju bi trebali isplatiti negdje oko 90mil KN Elektromodulu. Naime to je ugovoreni iznos za prijevremeni raskid ugovora. To je trio B s Kramerom potpisao. Apsolutno loš ugovor po Grad.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Smokvica
Offline
Ukupno postova: 77
Lokacija: Kenjac
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 10.01.2008. 1:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma boli me kita za to .moj Tiko i ovako stane na stazu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.01.2008. 11:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pogledavši grad od lisopada prošle godine, zapitam se gdje ja to živim.
Gdje nema vlasti i vlada svojevrsna anarhija.

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_Jimmy_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1375
Lokacija: Legagrad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 10.01.2008. 19:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa možemo uzeti neku drugu životinju .... ne mora biti pauk ...

_________________
Lock 'n' Load Baby Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 88
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.01.2008. 17:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[/quote]

Razmišljao je Grad raskinuti ugovor s Elektromodulom prošle godine, no u tom slučaju bi trebali isplatiti negdje oko 90mil KN Elektromodulu. Naime to je ugovoreni iznos za prijevremeni raskid ugovora. To je trio B s Kramerom potpisao. Apsolutno loš ugovor po Grad.
[/quote]

pa neka ga fakturiraju krameru.... i sta je problem? problem ej sto je lova podjelita.. kramera boli qurac jer nema vozacki... fala bogu da su ga maknili

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: