Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Na sam Božić u tramvajima pokidali sjedala i rukohvate

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.12.2006. 8:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja mislim da im treba organizirat crnu misu 1.1. na trgu i jebanje u guzicu da zapamte i tramvaj, i rukohvate i kohortu koja će biti izvođač radova

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.12.2006. 16:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ruana je napisao/la: › ma nisu huligani krivi,to su ljudi zeljni majcinske ljubavi,pa da bi privukli pozornost moraju kidati stolice,jadni...


Ovdje si u pravu... Momci nemaju cime skrenuti paznju na sebe, pa skrecu ovakvim ponasanjem. E, sad, da se zene okrecu za pametnim, uljudnim, odgojenim i finim momcima, onda se ni oni ne bi tako ponasali, jer bi znali da od snosaja ne bi bilo nista.

Ali... zasto bi svijet bio jednostavan, kad umjesto toga mozemo imati zmiju, zenu i jabuku... sve u jednom! ;-)

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
esseker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 155
Lokacija: Osijek - Land
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.12.2006. 17:35 
Naslov:  Re: Na sam Božić u tramvajima pokidali sjedala i rukohvate
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hmmm, evo me u bratskoj nam Germaniji i mogu vam reci da ni ovdje nije puno bolja situacija s vozilima gradskog prijevoza iako nisam vidio da je nesto pokidano, samo isarano i izgrecano, ali ovdje se radi o gradu od milijun i kusur stanovnika a ne o malom gradicu kao nas Osijek.

Kaze, kidaju klupe i kante da bi svratili pozornost na sebe jadnu zaboravljenu izgubljenu postcernobilsku generaciju... a gdje su kad naprave stetu? Koja svrha svemu kad se ne zna kome to treba pomoci da mu mladost ili starost budu ispunjeni zanimljivim outdoor aktivnostima?

Nadam se da ako i ima PRAVIH Kohortasa medju njima da su u manjini i da ce letit van iz clanstva! Mad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: