Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zasto muskarci (ne) prilaze zenama?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Super Hik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.04.2008. 19:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marrai je napisao/la: ›
Zauzeta sam već desetak godina ali i dalje mi prilaze muškarci,naravno ne znajući moj status(ne piše mi na čelu,jebiga) i nema ništa loše u tome dokle god se znaju granice...
Zbog toga se moja pristupačnost i komunikativnost krivo shvaća(bar neki),rijetki prihvate čavrljanje,ugodno druženje i zajebanciju...za one koji nikada nisu čuli riječ NE
poduzimaju se opake mjere Laughing


ti si oličenje ženske s kojom ja neželim imati apsolutno ništa....i priznaj da se ti zapravo namjerno tako "lažno" otvorena i komunikativna ali sve plitko naravno da bi sebe zabavljala i svoj ego....ja sam bio jednom kao ti...i kad se jedna cura htjela ubiti zbog mene sam si rekao da to više neću raditi....nikad nismo svjesni kakvi su zapravo ti ljudi koje kao fol nesvjesno zavodimo....i radije ću ja biti namagarčen i papak nego kroz takvo grizodušje opet prolaziti.....a zašto!? zbog mog gladnog ega!?..jok više....

_________________
op trt givezn zajn
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.04.2008. 19:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ti si lega nešto krivo shvatio,ne spominjem ja nikakvo zavođenje ni lažno otvorenu komunikaciju...
Polupani lončići...
Imaš neke frustracije od prije očito,sorry brate al' ja nisam kao ti tak da te fore "ja sam jednom bio kao ti" okači maci o rep! Laughing

ps. ako ti druženje i komunikaciju sa ljudima smatraš hranom za ego,onda definitivno nemamo o čemu pričati...
ne tražim laskanja ni divljenja,i nema govora o ego tripu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Super Hik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.04.2008. 23:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da, dobro...lijepo si gore napisala zajebancija koju neki pogrešno shvate....znači u nekome je problem a pošto nije u tebi očito je u njima jel Rolling Eyes

_________________
op trt givezn zajn
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eldiablo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 713
Lokacija: so high
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.04.2008. 9:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Super Hik je napisao/la (Pogledaj post): › da, dobro...lijepo si gore napisala zajebancija koju neki pogrešno shvate....znači u nekome je problem a pošto nije u tebi očito je u njima jel Rolling Eyes


Slobodno mozes iznijeti svoje misljenje - NP! Ali napadati druge clanove foruma - pa da su i najgori na svijetu NE!
I s malo mudrosti covjek moze shvatiti da jedini, mali kutak svemira, koji moze promijeniti je on sam!
btw. suditi je vrlo lako - kada se sudi drugima - sapienti sat

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.04.2008. 11:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Super Hik je napisao/la (Pogledaj post): › da, dobro...lijepo si gore napisala zajebancija koju neki pogrešno shvate....znači u nekome je problem a pošto nije u tebi očito je u njima jel Rolling Eyes


Prihvati to kako god hoćeš,nije mi namjera nikoga uvjeravati kakva sam osoba.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Super Hik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.04.2008. 12:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jbg...svako ima nekakva isustva u životu...nekima ide bolje, nekima lošije....i svatko ima svoje razloge zašto se ponaša kako se ponaša.......samo mi se nesviđa kad netko se igra sa ljudima kao da su igračke zbog svog ega, jer neznaš kako će ta igračka to prihvatiti.....žene se time više služe iako se to njima može puno jače obiti o glavu......i ja takvo ponašanje osuđujem, i žene i muškarce, ne samo forumaše Smile

_________________
op trt givezn zajn
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Super Hik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.04.2008. 13:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marrai je napisao/la: ›
Super Hik je napisao/la (Pogledaj post): › da, dobro...lijepo si gore napisala zajebancija koju neki pogrešno shvate....znači u nekome je problem a pošto nije u tebi očito je u njima jel Rolling Eyes


Prihvati to kako god hoćeš,nije mi namjera nikoga uvjeravati kakva sam osoba.


podsjećaš me na jednu djevojku koja se stalno žalila da je svi pogrešno shvaćaju i da ona uopće nije takva.....bitno je samo kako se postavljaš prema okolini jer te tako i shvaćaju...kakve svrhe ima biti drukčiji nego od kako te okolina percipira!?...koga mi zavaravamo uopće....

_________________
op trt givezn zajn
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.04.2008. 13:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Super Hik je napisao/la (Pogledaj post): › jbg...svako ima nekakva isustva u životu...nekima ide bolje, nekima lošije....i svatko ima svoje razloge zašto se ponaša kako se ponaša.......samo mi se nesviđa kad netko se igra sa ljudima kao da su igračke zbog svog ega, jer neznaš kako će ta igračka to prihvatiti.....žene se time više služe iako se to njima može puno jače obiti o glavu......i ja takvo ponašanje osuđujem, i žene i muškarce, ne samo forumaše Smile


Nitko ne voli zakulisane igrice,i ne treba generalizirati tko se time više služi po spolnosti nego je stvar individualnosti...
usput,ušli smo u teški OFF Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.04.2008. 13:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Super Hik je napisao/la (Pogledaj post): › kakve svrhe ima biti drukčiji nego od kako te okolina percipira!?...koga mi zavaravamo uopće....


mislim da je tu riječ o obrambenom mehanizmu...barem je u mom slučaju tako...

ja sam glasna, zajebavam se, lajem, bla,bla,bla kako bih zaštitila djevojčicu u sebi...

mislim ,da se razumijemo i to lajavo, glasno stvorenje sam također je - to nije gluma, to je sastavni dio mene, ali on je prvenstveno tu radi zaštite...
problem nastaje kada ljudi nemaju vremena, želje i volje zagrebati dublje pa dožive samo taj prvi dojam i onda zaključe da sam neozbiljna i blesava...a kad ono...Wink

iako, kada je riječ o izlascima - ne čudi me što si ljudi ne daju truda i sude površno, jer niti vide, niti čuju, niti imaju vremena, velika koncentracija muškaraca/žena na jednom mjestu, sve u magli, dimu...

tako da ih ne krivim zbog toga...nisam ni ja sama ponekad ništa manje površna od drugih u takvim situacijama, ali uvijek pomislim da iza svakog lica ima nešto drugo...dublje...što se ne vidi...

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Delfin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 505
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.04.2008. 15:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la: ›
Super Hik je napisao/la: ›
poanta je ova da sve što valja je debelo zauzeto do 30 (za muške) ili do 25 (za ženske)..
Ovo je apsolutno istina,ja se ne sječam kada sam zadnji put uopće čuo za neku, a kamoli vidio djevojku koja ima oko 25 god a da na nešto liči,da nema dečka,takvih je jako ,jako malo.I uglavnom imaju apsurdno visoke kriterije.


Na zalost zenskog roda moram reci da je ovo istina.
Naravno ne mora biti 100% ali i ja poznajm jako malo cura iznad 25-26 da nisu u ozbiljnoj vezi ili braku, neke imaju i djecu. To se odnosi najvise na cure koje nisu studirale, koje su si brzo nasle posao pa muza. A one cure koje studiraju sa 25-26 god su zavrsile studij ili su pred kraj, cesto rade, barem honorarno i cesto imaju ozbiljnu vezu.
tako je i sa mnom i mojim legicama. Al opet cu reci nije 100%. I ako je cura blizu 30 a nije si nasla decka ne znaci da nesto nije u redu s njom to vrijedi i za muske.

_________________
...MOJ OSIJEK PUN JE SUNCA... osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Super Hik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.04.2008. 20:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MacaPapucharica je napisao/la: ›
Super Hik je napisao/la (Pogledaj post): › kakve svrhe ima biti drukčiji nego od kako te okolina percipira!?...koga mi zavaravamo uopće....


mislim da je tu riječ o obrambenom mehanizmu...barem je u mom slučaju tako...

ja sam glasna, zajebavam se, lajem, bla,bla,bla kako bih zaštitila djevojčicu u sebi...

mislim ,da se razumijemo i to lajavo, glasno stvorenje sam također je - to nije gluma, to je sastavni dio mene, ali on je prvenstveno tu radi zaštite...
problem nastaje kada ljudi nemaju vremena, želje i volje zagrebati dublje pa dožive samo taj prvi dojam i onda zaključe da sam neozbiljna i blesava...a kad ono...Wink

iako, kada je riječ o izlascima - ne čudi me što si ljudi ne daju truda i sude površno, jer niti vide, niti čuju, niti imaju vremena, velika koncentracija muškaraca/žena na jednom mjestu, sve u magli, dimu...


e upravo tako...uglavnom pogrešno mjesto za tražiti nekog ozbiljnog...ja i moji frendovi znamo šta se traži po takvim mjestima....to i ta mjesta i reklamiraju suptilno

_________________
op trt givezn zajn
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.04.2008. 20:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Super Hik je napisao/la: ›

e upravo tako...uglavnom pogrešno mjesto za tražiti nekog ozbiljnog...ja i moji frendovi znamo šta se traži po takvim mjestima....to i ta mjesta i reklamiraju suptilno
A koje je onda "pravo mjesto"?

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Super Hik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.04.2008. 21:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e tu je kvaka....zato i rekoh da tko nije našao u srednjoj ili na faksu, da će teško naći posilje nešto kvalitetno.....neki imaju takav posao da imaju veće šanse a neki nemaju, ostaje ti svakodnevna komunikacija i iskrice i te fore...šta misliš zašto se to širi ko gljive poslije kiše!?...pa čak se i preko ovog foruma možda netko spoji Smile

_________________
op trt givezn zajn
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bondgirl
Offline
Avatar

Ukupno postova: 163
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.04.2008. 21:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Super Hik je napisao/la: ›
e tu je kvaka....zato i rekoh da tko nije našao u srednjoj ili na faksu, da će teško naći posilje nešto kvalitetno.....neki imaju takav posao da imaju veće šanse a neki nemaju, ostaje ti svakodnevna komunikacija i iskrice i te fore...šta misliš zašto se to širi ko gljive poslije kiše!?...pa čak se i preko ovog foruma možda netko spoji Smile


Kako me užasava ta tvoja tvrdnja da je teško naći nekog nakon faksa i sve to,ali si u pravu totalno.A ja baš ovog mulca upoznala na poslu

_________________
What doesn't kill you, makes you stronger
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.04.2008. 21:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bondgirl je napisao/la (Pogledaj post): ›
Super Hik je napisao/la: ›
e tu je kvaka....zato i rekoh da tko nije našao u srednjoj ili na faksu, da će teško naći posilje nešto kvalitetno.....neki imaju takav posao da imaju veće šanse a neki nemaju, ostaje ti svakodnevna komunikacija i iskrice i te fore...šta misliš zašto se to širi ko gljive poslije kiše!?...pa čak se i preko ovog foruma možda netko spoji Smile


Kako me užasava ta tvoja tvrdnja da je teško naći nekog nakon faksa i sve to,ali si u pravu totalno.A ja baš ovog mulca upoznala na poslu


Ma je,kitu marjanovu u pravu Laughing ne daj da te obeshrabri!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: