Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zasto muskarci (ne) prilaze zenama?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Super Hik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.04.2008. 22:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bez brige marrai, tebe nitko nemože obeshrabriti u tvom načinu života Smile

_________________
op trt givezn zajn
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bondgirl
Offline
Avatar

Ukupno postova: 163
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.04.2008. 22:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma je,kitu marjanovu u pravu Laughing ne daj da te obeshrabri!
[/quote]

Nisam rekla da će me obeshrabriti,ali čisto realno gledano,kad pogledam oko sebe,u gradu vikendom,blagi užas!! Stvarno se nekad bojim da će bit ono tko se skrasio,skrasio se. Iako sa svoje 24 još o tome baš i nerazmišljam,ali ako jednog dana poželim i ja tako....

_________________
What doesn't kill you, makes you stronger
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.04.2008. 22:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Super Hik je napisao/la (Pogledaj post): › bez brige marrai, tebe nitko nemože obeshrabriti u tvom načinu života Smile


E ova ti je na mjestu Bravo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.04.2008. 8:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bondgirl je napisao/la (Pogledaj post): › Ma je,kitu marjanovu u pravu Laughing ne daj da te obeshrabri!


Nisam rekla da će me obeshrabriti,ali čisto realno gledano,kad pogledam oko sebe,u gradu vikendom,blagi užas!! Stvarno se nekad bojim da će bit ono tko se skrasio,skrasio se. Iako sa svoje 24 još o tome baš i nerazmišljam,ali ako jednog dana poželim i ja tako....[/quote]
**********************************************************************





-Ako pogledaš oko sebe,realno,u gradu vikendom, blagi užas- Smile

E pa da,odi malo preko tjedna u kazalište,u kino,izložbe,promocije knjiga,tečaj informatike,koncerte idr.(ovo nije ironično s moje strane nego dobronamjerno).iako nije isključeno da bi i vikendom navečer možda mogla naletiti na normalnog,kulturnog,slobodnog muškarca,pa nemoguće da vani izlaze samo kreteni,zauzeti,napaljene budale a da doma sjede normalni ljudi...bulšit! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bondgirl
Offline
Avatar

Ukupno postova: 163
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.04.2008. 8:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E pa da,odi malo preko tjedna u kazalište,u kino,izložbe,promocije knjiga,tečaj informatike,koncerte idr.(ovo nije ironično s moje strane nego dobronamjerno).iako nije isključeno da bi i vikendom navečer možda mogla naletiti na normalnog,kulturnog,slobodnog muškarca,pa nemoguće da vani izlaze samo kreteni,zauzeti,napaljene budale a da doma sjede normalni ljudi...bulšit! Smile[/quote]

Odlazim redovito na sve od gore navedenog, a lik o kojem sam nedavno pričala u svom postu o zavaravanju je bio kao fin i pristojan,ambiciozan, čak sam ga upoznala na poslu,išao je frajer na tečaj, a na kraju se iskristalizirao kao kreten,zauzet i jo k tome i napaljena budala, da te citiram.Čini mi se da pravila doista nema, možda su na kraju oni koji vikendom čame u kutu neke zadimljene birtije skroz ok, a ovi što se izdaju za neke kao fol uglađene i pristojne totalni kreteni. Sistem ono tiha voda brege dere

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.04.2008. 8:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Možda,možda,možda,a moža su u šumi osijek031.com smile osijek031.com smile

ps.(ma kontam ja tebe)...

Sve to more bit a i ne mora,hehe(što bi Ratko rekao Laughing Laughing )

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.04.2008. 8:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Citat: › Zasto muskarci (ne) prilaze zenama?

Zamiljivo je da stalno analizirate sto ne valja s muzjacima, a nije vam palo na pamet da mozda muskarci ne prilaze zenama koje im se ne svidjaju...
Zasto problem mora biti u muskarcima?
Problem je u tome sto je vecina djevojaka danas najobicnija hrpetina umisljenih kokoski s kojima ne mozes razmijenit tri normalne recenice, a umisljene su i one koje bas i nemaju razloga...
Da bi dobile odgovor na pitanje iz naslova posta, krenite od sebe i zena oko sebe...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eldiablo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 713
Lokacija: so high
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.04.2008. 9:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bondgirl je napisao/la (Pogledaj post): › Ma je,kitu marjanovu u pravu Laughing ne daj da te obeshrabri!

Nisam rekla da će me obeshrabriti,ali čisto realno gledano,kad pogledam oko sebe,u gradu vikendom,blagi užas!! Stvarno se nekad bojim da će bit ono tko se skrasio,skrasio se. Iako sa svoje 24 još o tome baš i nerazmišljam,ali ako jednog dana poželim i ja tako....


Sta nema? IMA IMA, samo okice dobro otvorit....pa misa mu u po bijela dana odes na kavicu i upecas si nest - mislim - a mozes biti lud/a ko ja pa da bez beda pridjes nekom na ulici i to je to, ili na poslu...

Moj zivotni moto:
Ako nešto želiš, započni!
Smionost u sebi ima moć, genijalnost i magiju!!!
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

p.s. uvijek se isplati pokusat, al uvijek

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bondgirl
Offline
Avatar

Ukupno postova: 163
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.04.2008. 9:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sta nema? IMA IMA, samo okice dobro otvorit....pa misa mu u po bijela dana odes na kavicu i upecas si nest - mislim - a mozes biti lud/a ko ja pa da bez beda pridjes nekom na ulici i to je to, ili na poslu...

Moj zivotni moto:
Ako nešto želiš, započni!
Smionost u sebi ima moć, genijalnost i magiju!!!
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

p.s. uvijek se isplati pokusat, al uvijek[/quote]

Slažem se da se isplati pokušati, da ne pokušam grizla bih se cijelo vrijeme onim A što ako.... I tako sam pokušala,poduzela prvi korak i prišla mu, na poslu,nije mi čak bio ni bed,ali kad sam malo zagrebala ispod površine dotičnog gospodina,odlučila sam otići jer nije bio vrijedan truda i vremena.
Super je što tako priđeš ljudima bez beda,jel bude ikad išta od toga ili to samo radiš da si prikratiš dosadu?

_________________
What doesn't kill you, makes you stronger
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.04.2008. 10:19 
Naslov:  Re: Zasto muskarci (ne) prilaze zenama?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sve gore napisano stoji, ali vrijedi pokušati. Pa što ako vas netko odbije, ako imate dovoljno sampouzdanja pokažite širok osmjeh i zlatan zub i idite dalje.
Ja sam jednog dečka upoznala preko one fore Partner na Vipu, upoznali smo se u Zagrebu i bili smo zajedno tri i pol godine.
Znači da ni upoznavanje preko neta nije neki bed. Ja sam upoznala brdo zanimljivih ljudi sa kojima sam danas u kontaktu, a da nismo bili zajedno and stuff.
Također vrijedi i to da čovjek nađe nekoga kad se najmanje nada.
Ili se zaljubi u nekoga tko se kosi nekim vlastitim maštarijama i zahtjevima.
Sve je relativno.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.04.2008. 10:24 
Naslov:  Re: Zasto muskarci (ne) prilaze zenama?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A joj, čitam vaše postove, pa mi nije jasno da mladi ljudi kao neki od vas razmišljaju u stilu kao da život maltene prestaje nakon 25-e ili 30-e, ili kao da je nemoguće upoznati nekog normalnog, pa život je pred vama, niste još ni počeli živjeti, nemojte tako razmišljati! Sve su vam opcije otvorene, u čemu je problem? Samo se ne treba bojati, sve će to doći. Na kraju krajeva, kako si sami napravimo, tako će i biti.

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.04.2008. 10:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da je bedasto svu krivicu svaliti na muškarce; zašto oni ne prilaze ženama itd.. Kad bolje pogledaš, ima hrpetina cura koje su super stisnute, ili se drže kao da su Bosnu oslobodile.. S te neke strane shvaćam muškarce, da ne znaju kako bi prišli pojedinoj curi..
U svakom slučaju, uvijek vrijedi pokušati, radilo se o muškima ili ženama.. Hop pa kud puklo, a ako te neki/a i odjebe, i šta sad, pa ni propast svijeta!
Slažem se s @pumpkin da ne treba razmišljati na takav način, tj. da ako do 30e nisi našao nikoga, ili, šta je ono netko rekao-da treba ostati sa svojom prvom ljubavi, šta li, ma sve su to gluposti. Neki jednostavno imaju sreću da odmah pronađu nekog, i da odmah znaju da je on/ona prava osoba za njih, nekima treba da prvo budu u nekakvoj vezi, pa to onda shvate ili ne shvate, nekima treba duže da uopće pronađu tu osobu..
Ali svatko ju može i hoće pronaći!

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.04.2008. 10:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

insomnia je napisao/la (Pogledaj post): › Kad bolje pogledaš, ima hrpetina cura koje su super stisnute, ili se drže kao da su Bosnu oslobodile.. S te neke strane shvaćam muškarce, da ne znaju


Istina,istina...primjećujem puno slobodnih cura koje su digle oko sebe obrambeni zid i onda se čude što su singl,sve bi se je...a da im ne uđe Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.04.2008. 11:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

od ove subote koketiram osijek031.com smile

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Super Hik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.04.2008. 12:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Circa je napisao/la: ›
Citat: › Zasto muskarci (ne) prilaze zenama?

Zamiljivo je da stalno analizirate sto ne valja s muzjacima, a nije vam palo na pamet da mozda muskarci ne prilaze zenama koje im se ne svidjaju...
Zasto problem mora biti u muskarcima?
Problem je u tome sto je vecina djevojaka danas najobicnija hrpetina umisljenih kokoski s kojima ne mozes razmijenit tri normalne recenice, a umisljene su i one koje bas i nemaju razloga...
Da bi dobile odgovor na pitanje iz naslova posta, krenite od sebe i zena oko sebe...


..ili su prejeftine....izvana i iznutra....

p.s. sve što je dobro je zauzeto mlado, muško i žensko....jako su rijetki oni koji poslije određenih godina valjaju, i jedino što ti preostaje je da smanjiš mjerila

_________________
op trt givezn zajn
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: