Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



MK Osijek kreće na put u EU - posjet gradovima prijatelja grada Osijeka

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.07.2013. 15:51 
Naslov:  Re: MK Osijek kreće na put u EU - posjet gradovima prijatelja grada Osijeka
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

iggy je napisao/la: › 100% ! iz mk osijek-a sam i zar to nije logično? ne sekiraj se, moj život nije kao tvoj, forumaški, moj je među ljudima i na cesti i to mi je drago, jer kad vidim vas i vaše postove, kako ama baš za sve imate mišljenje, komentar i kritiku, dođe mi vas žao, što vidim da vam se život svodi samo na kompjuter i komentiranje! iznenadilo me što se neki i natječu tko će imati više postova! hahahaha nemrem bilivit! ajd, nastavi ti samo, ode ja na susrete! hahahahahaa

aj napravi jedan đir po sportskoj zračnoj luci, baš vam je lijepo tamo. uživaj na susretima, baš da vidim koliko ćeš izdržati da ne pomoliš nos na forumu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
iggy
Offline
Ukupno postova: 60
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.07.2013. 10:57 
Naslov:  Re: MK Osijek kreće na put u EU - posjet gradovima prijatelja grada Osijeka
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

milo_moje je napisao/la (Pogledaj post): ›
iggy je napisao/la: › 100% ! iz mk osijek-a sam i zar to nije logično? ne sekiraj se, moj život nije kao tvoj, forumaški, moj je među ljudima i na cesti i to mi je drago, jer kad vidim vas i vaše postove, kako ama baš za sve imate mišljenje, komentar i kritiku, dođe mi vas žao, što vidim da vam se život svodi samo na kompjuter i komentiranje! iznenadilo me što se neki i natječu tko će imati više postova! hahahaha nemrem bilivit! ajd, nastavi ti samo, ode ja na susrete! hahahahahaa

aj napravi jedan đir po sportskoj zračnoj luci, baš vam je lijepo tamo. uživaj na susretima, baš da vidim koliko ćeš izdržati da ne pomoliš nos na forumu
jel se drskost posebno ocjenjuje na forumu? Smile ili to stvarno vidim iskrene želje? hahahaha (83 stranice postova gdje si komentirao- nevjerojatno!!) ma ajd bok nemam živaca za vas, ode ja na pelinkovac! pozdrav!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: