Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zasto muskarci (ne) prilaze zenama?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.04.2008. 12:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Super Hik je napisao/la: ›
p.s. sve što je dobro je zauzeto mlado, muško i žensko....jako su rijetki oni koji poslije određenih godina valjaju, i jedino što ti preostaje je da smanjiš mjerila

A šta se ljudi ''pokvare'' nakon određenih godina? Istekne im rok trajanja?
Svašta... osijek031.com smile

A šta je s onim-stara koka, dobra juha? Smile
Hm, moje je neko mišljenje da ljudi s godinama postaju bolji, da ih iskustvo takvima čini.. Kad usporediš curku s 20 god i ženu s 30-35, razlika je ipak vidljiva, i to u korist one od 3 banke.

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.04.2008. 12:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Super Hik je napisao/la: ›

p.s. sve što je dobro je zauzeto mlado, muško i žensko....jako su rijetki oni koji poslije određenih godina valjaju, i jedino što ti preostaje je da smanjiš mjerila
Neznam baš sad da bih ja rekao sve,ali većina da.Neki ljudi su stvarno imali teške zle sreće, kao na primjer ja.A za sebe nebih rekao da nevaljam.Po meni danas je temeljni problem u muško ženskim odnosima što ogromna većina djevojaka jednostavno ima previsoke kriterije(prije svega ekonomske) s obzirom na trenutačno ekonomsko stanje u državi.Največi krivac za to su definitivno mediji,koji prikazuju totalno nerealnu sliku društva i svijeta u kojem živimo.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Super Hik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.04.2008. 12:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

insomnia je napisao/la: ›
Super Hik je napisao/la: ›
p.s. sve što je dobro je zauzeto mlado, muško i žensko....jako su rijetki oni koji poslije određenih godina valjaju, i jedino što ti preostaje je da smanjiš mjerila

A šta se ljudi ''pokvare'' nakon određenih godina? Istekne im rok trajanja?
Svašta... osijek031.com smile

A šta je s onim-stara koka, dobra juha? Smile
Hm, moje je neko mišljenje da ljudi s godinama postaju bolji, da ih iskustvo takvima čini.. Kad usporediš curku s 20 god i ženu s 30-35, razlika je ipak vidljiva, i to u korist one od 3 banke.


nije da se pokvare već se među mladim ljudima izvrši određena selekcija, da tako kažem, kroz školu, faks i velika mješana kvartovska društva....i kad pogledaš skoro ti uvijek ista sorta ostane na kraju slobodna: oni koji si nisu uspjeli naći nekog tko im odgovara (dakle nešto s njima nevalja), oni prepromiskuitetni pa često moraju mjenjati partnere iz raznoraznih razloga (dakle nešto snjima ne valja).....ali postoje iznimke: oni kojima se dugotrajna veza raspala sad su slom prilika samci (samopouzdanje u banani i ti neće prići u kafani subotom), oni koji su se predugo školovali u nekim daljim mjestima pa nisu uspjeli održavati društvo u svom mjestu (nemaju društva pa takvi ni ne izlaze da bi mogli prići subotom nekome u kafani) i oni koji jednostavno nisu imali sreće i krivo stalno izabirali (dakle s njima nešto nevalja)....

oni koji su smislili tu uzrečicu govori više o njima nego o takvom pravilu, osim što se tiče seksa ali postoji ljudi koji odvojeno gledaju seks od ljubavi oni koji to gledaju zajedno....osobno smatram cure do 23 godina iskrenijima i teže ukrotljivima i ako ti se desi takva sreća da se takva jedna zaljubi u tebe i da se spremna žrtvovati za tebe to je vrijednije od zlata, a one iznad 26 su već postale pametnije i razmišljaju više glavom nego srcem jer ih na to tjera biološki sat i iskustvo....osobno smatram najboljim djevojkama između 23 i 26 godina jer je to najbolje od oba svijeta, ljubav stvore srcem a zadrže ju pameću....

..nažalost kod muških nije tako....jednom budala uvijek budala...s vremenom dobri postaju još bolji a glupani postaju budale...

_________________
op trt givezn zajn
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Super Hik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.04.2008. 12:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la: ›
Super Hik je napisao/la: ›

p.s. sve što je dobro je zauzeto mlado, muško i žensko....jako su rijetki oni koji poslije određenih godina valjaju, i jedino što ti preostaje je da smanjiš mjerila
Neznam baš sad da bih ja rekao sve,ali većina da.Neki ljudi su stvarno imali teške zle sreće, kao na primjer ja.A za sebe nebih rekao da nevaljam.Po meni danas je temeljni problem u muško ženskim odnosima što ogromna većina djevojaka jednostavno ima previsoke kriterije(prije svega ekonomske) s obzirom na trenutačno ekonomsko stanje u državi.Največi krivac za to su definitivno mediji,koji prikazuju totalno nerealnu sliku društva i svijeta u kojem živimo.


je, i ja sam tako mislio dok sam bio tvojih godina i mlađi pa sma se pobrinuo završiti ugledan faks i imati svoj posao s sasvim dobrim primanjima misleći da ću tako moći i birati za sebe kad su je već svijet takav....no onda sam zaljubio u curu koja mi je rekla da bi bila i s crnim ciganom ako ga voli i da ju smeta sav taj posao što nosim u svojoj glavi nonstop jer opterećuje i kad sam svjestan kakva je ona među morem ostlaih žena poželio sam da sam ostao nitko i ništa....kad smo već kod zle sreće...

_________________
op trt givezn zajn
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
deer_hunter
Offline
Avatar

Ukupno postova: 478
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.04.2008. 12:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

insomnia je napisao/la: ›
Hm, moje je neko mišljenje da ljudi s godinama postaju bolji, da ih iskustvo takvima čini.. Kad usporediš curku s 20 god i ženu s 30-35, razlika je ipak vidljiva, i to u korist one od 3 banke.

slažem se kao žena od 3 banke osijek031.com smile

ipak iskustvo daje određeni šlag na tortu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Super Hik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.04.2008. 12:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja neželim da veza nastane zbog iskustva žene s kojom sam nego zbog njenog srca.....iskustvo treba doći poslije...to što i ja spadam u grurpu muških samaca iznad 30 i to što samim mojim pretpostavkama i po sebi onda pljujem, neumanjuje činjenice

_________________
op trt givezn zajn
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.04.2008. 13:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Super Hik je napisao/la (Pogledaj post): › ja neželim da veza nastane zbog iskustva žene s kojom sam nego zbog njenog srca.....iskustvo treba doći poslije...to što i ja spadam u grurpu muških samaca iznad 30 i to što samim mojim pretpostavkama i po sebi onda pljujem, neumanjuje činjenice


jedan od boljih načina razmišljanja, nažalost ne prisutan u većine muškaraca


Zadnja promjena: MissTake; 15.04.2008. 13:27; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.04.2008. 13:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marrai je napisao/la: › pa nemoguće da vani izlaze samo kreteni,zauzeti,napaljene budale a da doma sjede normalni ljudi...bulšit! Smile

Pa evo ja nešto češće vani, a slobodan (iako ipak malo kreten, heheh) Smile

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.04.2008. 13:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Super Hik je napisao/la (Pogledaj post): › ja neželim da veza nastane zbog iskustva žene s kojom sam nego zbog njenog srca.....iskustvo treba doći poslije...to što i ja spadam u grurpu muških samaca iznad 30 i to što samim mojim pretpostavkama i po sebi onda pljujem, neumanjuje činjenice


Ovo potpisujem! Ne bitno o spolu svi mi želimo ljubav iz srca,bez računice,jer to nam je svima zajednička biološka potreba različita od seksualne potrebe.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eldiablo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 713
Lokacija: so high
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.04.2008. 18:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bondgirl je napisao/la (Pogledaj post): › Sta nema? IMA IMA, samo okice dobro otvorit....pa misa mu u po bijela dana odes na kavicu i upecas si nest - mislim - a mozes biti lud/a ko ja pa da bez beda pridjes nekom na ulici i to je to, ili na poslu...

Moj zivotni moto:
Ako nešto želiš, započni!
Smionost u sebi ima moć, genijalnost i magiju!!!
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

p.s. uvijek se isplati pokusat, al uvijek


Slažem se da se isplati pokušati, da ne pokušam grizla bih se cijelo vrijeme onim A što ako.... I tako sam pokušala,poduzela prvi korak i prišla mu, na poslu,nije mi čak bio ni bed,ali kad sam malo zagrebala ispod površine dotičnog gospodina,odlučila sam otići jer nije bio vrijedan truda i vremena.
Super je što tako priđeš ljudima bez beda,jel bude ikad išta od toga ili to samo radiš da si prikratiš dosadu?[/quote]

Pa.....jesi za kavu? Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bondgirl
Offline
Avatar

Ukupno postova: 163
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.04.2008. 19:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa.....jesi za kavu? Smile
[/quote]

Vidiš kako ti to expressno, ne gubiš vrijeme,svaka čast

_________________
What doesn't kill you, makes you stronger
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eldiablo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 713
Lokacija: so high
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.04.2008. 16:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bondgirl je napisao/la (Pogledaj post): › Pa.....jesi za kavu? Smile


Vidiš kako ti to expressno, ne gubiš vrijeme,svaka čast[/quote]

I onda ak ne pristane, znas na cemu si... Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Skakavac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 206
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.04.2008. 17:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

koja tema nevjerujem e

sve zene zagovaraju jednakost spolova a kad treba pric decku onda je " pa zas on meni nebi priso,ja sam zensko"

totalno je svejedno ko ce kom prici ionak cjela procedura vodi jednom Very Happy<

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
goopa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 45
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.04.2008. 12:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Danas u ovom vremenu i dobu interneta čini mi se da je veliki dio muške populacije izgubio taj osjećaj za osvajanje i da u svojoj emancipaciji sve više žena preuzima tu ulogu na sebe. U zadnje vrijeme su ženske nekako drvene i koliko sam ja stekla utisak, imaju mnogo visoko mišljenje o sebi ,ne možeš sjediti ozbiljna i namrštena a očekivati da neko priđe, pa zar ne? Nekad se isplatilo truditi a danas je sve drugačije. Ubiti danas su žene hladne kučke, a muškarci skoro pa svaki 5 topli brat!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Super Hik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.04.2008. 19:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

upravo tako...a znaš što im je slično?...

vibrator! Very Happy

_________________
op trt givezn zajn
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: