Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kako se liječi slomljeno srce?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.01.2009. 10:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pumpkin je napisao/la (Pogledaj post): ›
MacaPapucharica je napisao/la (Pogledaj post): ›
e, a kad se tvoje povjerenje u ljude svaki puta uzdrma, počneš se pitati što to s tobom toliko ne valja...a jasno ti je da je s tobom sve u redu...i s drugima...i da samo nalijećeš na krive (a možda čak i prave) ljude u krivo vrijeme, e, onda je to daleko više nego frustrirajuće...
i daleko više boli od slomljenog srca...barem mene


Joj, Maco, ne tako razmišljati, ni pomisliti da s tobom nešto nije u redu. To se svakome u životu događa u nekom periodu, pa se osjećamo jadno. Ali nismo svi isti, i što kažeš, ne potrefe se nekada stvari u pravo vrijeme ni sa pravim osobama. Zaljubljenost nam je adrenalin za početak, super je, kao da smo pod opijatima, ali taj hormonski poremećaj ne može trajati vječno. Ono što ostaje, odlučuje što će biti dalje. I za to je potrebno dvoje, pa ne trebamo okrivljavati samo sebe, ili samo onog drugog. Samo se opusti, smile od uha do uha, i sve će to doći samo od sebe.
I ne slažem se s nekim mišljenjima da ljubav nije nešto što traje. Kad hormonski poremećaj prođe, a tebi i dalje ne pada na kraj pameti da ostaviš tu osobu, naravno, ako je to obostrano, bez obzira na sve što se u životu događa, ne možeš si više zamisliti život bez te osobe, onda je to to. Ako su ljudi normalni, mogu se dobro slagati i imati zajednički život, zašto ne?


@pumpkin, hvala na podršci... Smile
naravno da je sa mnom sve u redu, ali jednostavno se ponekad osjećam kao da nije...još jednom naglašavam da se moji postovi odnose na moju trenutnu situaciju,a ta je da ni ne dođem do prilike za neku vezu...prvo moraš nešto imati da bi se oko toga trudio i borio, zar ne?meni se jednostavno nije tako posložilo, jednom hoće Wink

a da se razumijemo, rekla sam da postoje izuzeci..ne mislim da ljubav uopće ne traje, više sam mislila na ono "dok nas smrt ne rastavi sa 150godina Smile
no, budući da se meni dogodio upravo takav slučaj, ali ne sa 150 nego sa 22godine, postaje jasno zašto sam razvila čitave komplicirane sustave kako bih se zaštitila...
kao što rekoh, na nesvjsnoj razini...na svjesnoj, ja težim svemu onome čemu većina žena teži, naravno...samo moja osobna iskustva i iskustva ljudi oko mene naučila su me da budem oprezna...naučila su me da ne mislim na sutra, jer netko od nas to sutra možda neće doživjeti...

uglavnom, mislim da smo se vć poprilično udaljili od teme... Smile
to što ti kažeš stoji, ako definiramo ljubav na isti način...mžutim, netko je već rekao da se ljubav ne može definirati i to je zapravo i nepotrebno, zar ne?

i da, slomljeno srce najbolje s liječi alkoholom! osijek031.com smile moš mislit! Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.01.2009. 10:31 
Naslov:  Re: Kako se liječi slomljeno srce?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma bravo! Very Happy Samo se ti opusti, Mica maco i uživaj, don´t worry be happy! Very Happy

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.01.2009. 5:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

al ja sam se izliječio alkoholom, pio sam i pušio (necu rec marihuanu jer je ilegalna) i nakon mjesec dana kad je sve to popustilo, ja postao svjestan sta je to bilo, ošo u ku jedno pol sata i odlučio da vise necu tratit vrijeme na gluposti i prošlost... još nije zacijelilo al mi je puno bolje...
jebena autodestrukcija, al pomaže...
P.S. Maco, mladi ste, stignete se vi jos zaljubit do ušiju, vidio sam i parove od 50 i sitno koji su se tek upoznali i zaljubili ko djeca, čak su se i onak žvalili javno ko balavci (no priznajem, nije mi bila ugodna scena)

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.01.2009. 5:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PPS: što se tiče onog s nepovjerenjem, zar se srce ne slomi najlakše kad se slomi i povjerenje? eto ti način ako ga želiš još jednom slomit, slijepo vjeruj i bit će...

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.01.2009. 10:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

exHOP3on je napisao/la (Pogledaj post): › al ja sam se izliječio alkoholom, pio sam i pušio (necu rec marihuanu jer je ilegalna) i nakon mjesec dana kad je sve to popustilo, ja postao svjestan sta je to bilo, ošo u ku jedno pol sata i odlučio da vise necu tratit vrijeme na gluposti i prošlost... još nije zacijelilo al mi je puno bolje...
jebena autodestrukcija, al pomaže...
P.S. Maco, mladi ste, stignete se vi jos zaljubit do ušiju, vidio sam i parove od 50 i sitno koji su se tek upoznali i zaljubili ko djeca, čak su se i onak žvalili javno ko balavci (no priznajem, nije mi bila ugodna scena)


prvo: momak, jel se ti to meni obraćaš sa VI ??????? mislim, zavrnut ću ti šiju kad te sretnem Wink
a, jesu ti mladi danas nekulturni! osijek031.com smile

drugo: naravno da sam mlada, ne brini, sve ja to kontam, znam ja za puno starije koji su se zaljubili, nije stvar u tome, stvar je u specifičnoj situaciji o kojoj sada ne bih...jer sve što ti se dogodi u životu, oblikuje te...i tako i treba biti...

treće, što se tiče onog drugog posta, ne brine mene slomljeno srce - ako mi se slomi, znam da sam osjećala, znam da sam živjela...a povjerenje...ma, govorim o nečem sasvim drugom i zapravo sam jako otišla od teme, tako da neću više o tome da ne dobijem žuti zbog offtopica osijek031.com smile

btw.činiš se kao zaista drago momče, ako izuzmemo ono VI Wink

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.01.2009. 2:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kažu da jesam drag, ali i prekritičan prema svima, zato lomim srca...
sto se teme tiče, uvijek vrijedi ona stara, vrijeme rane liječi... ne postoji neki ultimativni način liječenja, ljudi smo, to moramo i osjetit...

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.01.2009. 2:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hahahah," vrijeme liječi sve rane"...
jedna od navećih laži koje se prenose generacijama...
u biti, ako ćemo o "normalnim" situacijama slomljenih srca, onda je jedna druga izreka puno primjenjivija kao dobar način - "klin se klinom izbija" Smile

naravno, nakon početnog utapljanja u alkoholu Very Happy

P.S.nešto ti previše kontradiktornosti u prvoj rečenici Wink

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.01.2009. 8:28 
Naslov:  Re: Kako se liječi slomljeno srce?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Srce mi je bilo slomljeno dok sam bila stvarno jako mlada, pa sam se posvetila faksu i poslu i nekako brzo preboljela barem onu bol zbog prekida iako osobu nisam preboljela nikada. Evo, sad tek možda jesam preboljela, i to samo zato jer sam ti istu osobu ponovo imala kraj sebe i napokon shvatila da se ljude ne mogu promijeniti koliko god se neki trudili. Vrijeme ne liječi, Maca je u pravu, već osoba sama mora odlučiti što dalje. Ima jedan tajni prekidač u glavi, klik klak, volim/ne volim, boli/ne boli, samo ga trebamo naći kad nam zatreba.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.01.2009. 15:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MacaPapucharica je napisao/la: ›
P.S.nešto ti previše kontradiktornosti u prvoj rečenici Wink

e to zbuni ljude oko mene, kad sam i sam sebi svoja suprotnost osijek031.com smile

MacaPapucharica je napisao/la: ›
naravno, nakon početnog utapljanja u alkoholu Very Happy

e tako vrijeme liječi rane, opijaš se i s vremenom sve prođe

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tetija
Offline
Avatar

Ukupno postova: 20
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.01.2009. 22:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

napucas se samopouzdanjem..i ajmo Vjestica ucinis nesto lijepo za sebe okruzis se optimisticnim ljudima i da vidis pomogne kad tad Juuupiii

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
the__maja
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.01.2009. 11:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

:::Bruno::: je napisao/la: ›
nađi si zanimacije s kojima ćeš si ispuniti dan.. drugi način je da si nađeš nekoga novoga (nemislim vezu nego netko drugi na koga ćeš početi misliti Wink )

je, slažem se!

_________________
i tako ti to, ha da...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maddox_rumble
Offline
Avatar

Ukupno postova: 848
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.01.2009. 12:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rakija i ego tripovanje Wink

_________________
There can be only one, and that one is me Wink
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
empetri
Offline
Avatar

Ukupno postova: 656
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.01.2009. 14:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

po sigu bi onda reko da se liječiš upravo

_________________
--
Finding beauty in the dissonance.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maddox_rumble
Offline
Avatar

Ukupno postova: 848
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.01.2009. 15:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

empetri je napisao/la (Pogledaj post): › po sigu bi onda reko da se liječiš upravo


joj bruno Smile pa ja se ego tripam stalno, ono je bio savjet za druge Smile=

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.01.2009. 15:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hehe... novi savjet... tak moja bivša preboljeva mene...
javi se osobi koja ti je slomila srce ( osijek031.com smile ) i seri joj o svim manama koje su primjećene u vezi, iliti ZAMRZI tu osobu i bit će ti lakše (makar ispadne jadno) preboljet...
samo ne srat okolo jer postoje društva i ljudi koji tu osobu bolje znaju, tu se samo moguće blamirat i pokazat jadnost...

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: