Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



HDSSB i reket

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.03.2009. 14:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dobro, a STV?
(mislim na ono o hapšenju novinara, ukidanju pretplate itd)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.03.2009. 15:07 
Naslov:  Re: HDSSB i reket
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Više nemam razloga komentirati, sve je rečeno, ali čitam vas kako se patite i trudite svim silama nekome nešto prikrpati. Sa užitkom čekam izbore i dan kad će se A.Đ. i ekipa ispratiti iz Kuhačeve 9.
Napominjem, ekipa iz HSP-a/HDZ-a je u tolikoj drami da sami sebi skaču u usta (afirmativna kampanja koju su toliko žestoko i zdušno najavljivali pretvorila se u što?!?).

O Hedlu ne bih trošio riječi, izabrali su krivog pijuna, njemu više nitko ne vjeruje.
Kako drugačije komentirati očajničke tekstove čovjeka koji je karijeru stvorio na pisanju tekstova o Glavašu i HDSSB-u? Opet ponavljam, ovdje me ne zanima Glavaš, zanima me Bubalo - Vrdoljak i Lovoković, a to je, "budimo realni" jedina perspektivna kombinacija za ovaj grad.

Samo bih dodao da (iako ne podržavam izbacivanja sa konferencija) imam dojam da on nije izbačen kao novinar Jutarnjeg nego OSTV-a.

Nadalje, OSTV također sebi skače u usta, jer su prekjučer prilog (napisan u stilu razočaranog i uvrijeđenog djeteta kojemu ne daš čokoladu) završili otprilike ovako: "Eto poštovani gledatelji, ovo izbacivanje sa pressice je razlog zašto više u programu Osječke televizije nećete imati priliku pogledati izvještaje s pressica HDSSB-a".
Da bi se naredno jutro OPET pojavili na pressici, ovaj puta pojačani Hedlom.
Očit dokaz provokacije, i namjernog izazivanja sukoba kako bi se (a misle da je to nekome bitno) taj dan novinski stupci malo punili njihovim imenima.

HSP/HDZ su pročitani. Ništa nova ne donosi njihova kampanja osim prljavštine i truleži. (smišljaju svašta samo kako se o njihovim aferama ne bi govorilo)
Iduća stvar koju će pokušati (iako po meni to je njihovo samoubojstvo i definitivan pokazatelj kako nemaju ideja, plana ni programa) je smijeniti Bubala sa mjesta župana, i onda mu nešto smisliti i to objaviti. To već malo dijete zna - tako oni rade.

Inače od ovog "sukoba" i prepucavanja HSP/HDZ - HDSSB profitira samo Vrbošić, ali u zanemarivom postotku.

Evo za kraj poruka od mene, Bubalo - Vrdoljak - Lovoković su trojac koji dobiva izbore, i niti jedno podvaljivanje to nemože i neće promjeniti.

Osječani su specifično biračko tijelo. Kampanja ne donosi promjenu (možda 1-2 %).
Već sada gotovo svatko zna za koga će glasovati, a ako ne zna za koga će - zna za koga 100% neće.

Možda ova grupa građana (sedam veličanstvenih) Anto.Đ. - Danijel S. - Ivica V. - Tomislav.I. - Gordan.M. - Željko.B. i Mate.R. misli da su građani naivni, ali varaju se.

Lijep pozdrav.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mija
Offline
Ukupno postova: 122
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.03.2009. 21:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Interesantno je kako Sharon nije osjećala potrebu komentirati temu smokinga. Tamo je totalni muk. Sve po redu i zakonu. Zna se čijem.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.03.2009. 21:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mija je napisao/la: ›
Interesantno je kako Sharon nije osjećala potrebu komentirati temu smokinga. Tamo je totalni muk. Sve po redu i zakonu. Zna se čijem.

Pa,sad bih trebala reći: ugledajte se na Sharon (ona malo bira teme na koje će pisati), ali neću.
Baš je zabavno kad neki ovdje idu glavom kroz zid i ispadnu ridikuli! Misle da ih svagdje treba biti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.03.2009. 21:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OsijekNepokoreniGrad je napisao/la: ›
ali čitam vas kako se patite i trudite svim silama nekome nešto prikrpati.

Kao prvo, uopće sad nitko ne pati osim možda spomenute trojke. U životu mogu patiti zbog koječega, ali zbog Bubala, Lovokovićke i Vrdoljaka… Smiješno!
Jedini koji ovdje pokazuju nervozu u tekstovima i to do neprepoznatljivosti su Felt i OsNpGr. Ajde još i ovaj zadnji, ali Feltovo iznenadno zastranjenje u totalitarizam (hapšenje novinara, ukidanje nekih medija…)! Nemoš vjerovat!!! Ali nije to ništa u usporedbi s pokušajem obrane haračenja… Pa, barem se on uvijek isticao kao borac za poštenje! Mogu mislit kako mu je bilo teško napisati ono gore, a mora napisati koju… Nije to lako. Otud tolika neuvjerljivost. Ali, ne moram se ja nosit s tim. To je njegov problem.

OsijekNepokoreniGrad je napisao/la: ›
Samo bih dodao da (iako ne podržavam izbacivanja sa konferencija) imam dojam da on nije izbačen kao novinar Jutarnjeg nego OSTV-a.

Pretpostavka da je Hedl izbačen ipak kao novinar OSTV-a a ne JL puno toga mijenja u kompletnoj slici ovog događaja! To je neobično važno: ispred koje kuće je on zapravo izbačen…
OsijekNepokoreniGrad je napisao/la: ›
zašto više u programu Osječke televizije nećete imati priliku pogledati izvještaje s pressica HDSSB-a[/b]".

Meni osobno se ova novost sviđa.

OsijekNepokoreniGrad je napisao/la: ›
Evo za kraj poruka od mene, Bubalo - Vrdoljak - Lovoković su trojac koji dobiva izbore, i niti jedno podvaljivanje to nemože i neće promjeniti.

Kolko neki tu dobijaju po svakom postu – pitajboga!

OsijekNepokoreniGrad je napisao/la: ›
Osječani su specifično biračko tijelo. Kampanja ne donosi promjenu (možda 1-2 %).
Već sada gotovo svatko zna za koga će glasovati, a ako ne zna za koga će - zna za koga 100% neće.

Možda ova grupa građana (sedam veličanstvenih) Anto.Đ. - Danijel S. - Ivica V. - Tomislav.I. - Gordan.M. - Željko.B. i Mate.R. misli da su građani naivni, ali varaju se.

Lijep pozdrav.

A upucavanje biračima za kraj… Dok ovo piše drži fige i moli se samo da građani ne povjeruju . Pa, nije 100% sigurno ništa, a najmanje biračko tijelo ovog grada.

Lp

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mija
Offline
Ukupno postova: 122
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.03.2009. 21:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa naravno da tebe ne smije tamo biti, pa vidi se čija si.......nema to nikakve veze sa temom. Treba se opravdati šefu.
Sharon je napisao/la: ›
mija je napisao/la: ›
Interesantno je kako Sharon nije osjećala potrebu komentirati temu smokinga. Tamo je totalni muk. Sve po redu i zakonu. Zna se čijem.

Pa,sad bih trebala reći: ugledajte se na Sharon (ona malo bira teme na koje će pisati), ali neću.
Baš je zabavno kad neki ovdje idu glavom kroz zid i ispadnu ridikuli! Misle da ih svagdje treba biti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.03.2009. 21:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Smijem ja biti tamo, ali ne želim. Rekla sam da biram topike. A tko vas tjera da budete tamo gdje ne želite?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mija
Offline
Ukupno postova: 122
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.03.2009. 21:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Biraš one koji ti pašu i ok. Pa svima je jasno da to nije djelo istraživačkog novinarstva, nego naručeni i plaćeni tekst. Moram priznati da me autor tog teksta jako razočarao, al šta da se radi- valjda zbog krize i recesije.
Sharon je napisao/la: ›
Smijem ja biti tamo, ali ne želim. Rekla sam da biram topike. A tko vas tjera da budete tamo gdje ne želite?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.03.2009. 23:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kako te sad razočarao?! Pa konačno je počeo raskrinkavati "regionalce" tamo di su najviše pustošili: u regionalnom gospodarstvu i financijama! Odjednom, otkad je s Vrdoljakom u koaliciji, to više nije istraživačko novinarstvo nego naručeni tekst?! Kakvi (naručeni) dvostruki kriteriji!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.03.2009. 0:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tolko ti dobro ide da se nemam potrebe oglašavati, samo perjaj.... Smile

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.03.2009. 0:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la (Pogledaj post): › Tolko ti dobro ide da se nemam potrebe oglašavati, samo perjaj.... Smile


TataMata dobar projekt u vezi bežičnog Interneta, ali drži se toga... Šta ti treba da se povezuješ s Đapićem. Ajde da je Matković u pitanju to bi bila druga priča, ali ovako nema smisla. Vidi se da iskreno želiš dobro ovom gradu, ali to jednostavno ne ide u paketu sa Đapićem..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.03.2009. 7:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tata Mata u jednom se slažemo:
"...haračlije, izjeli ih vuci!"

Sve pohvale za:
bežični internet
i za kuću mladih
i za Volim Osijek
i za gratis tečaj za PC
Trebam li još nabrajati tvoje projekte? Tako se dokazuje regionalizam i tako se voli svoj grad!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.03.2009. 8:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la: ›
Feltovo iznenadno zastranjenje u totalitarizam (hapšenje novinara, ukidanje nekih medija…)!


W.M. Felt je napisao/la: ›
No šalu na stranu


Velika većina pismenih ljudi shvatila bi odmah da je bila riječ o šali. No, za rijetke koji to ne bi odmah shvatili, to sam čak i izričito napisao. Forumašica kranje desne orijentacije Sharon to ipak, nakon svega, nije shvatila. I onda Kramarića optužuju kada birače Hsp-a nazove mutantima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dibi
Offline
Ukupno postova: 59
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.03.2009. 9:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako ova dvojica dobiju naknadu od HDSSB po postu, mislim da ti Sharon dobijaš dvostruko od HSP,ali imam čak i neki osjećaj da si ti možda glasnogovornica HSP u ovoj predizbornoj kampanji.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
set96
Offline
Avatar

Ukupno postova: 148
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.03.2009. 9:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovdje se očito prepucavaju samo stranački opredjeljeni ljudi.

Istina je slijedeća: svejedno nam je pobijedi li HSP ili HDSSB.......pa oni su potpuno isti........ ionako je samo borba među njima oko toga tko će više sebi namaknuti i pokrasti.

pogledajte samo svaodnevne vijesti stranačkih televizija STV-a i OSTV-a......sve je isto , samo jedni blate druge

Dok se ne pojave mladi, obrazovani, pošteni i stručni političari nema nam spasa.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Ng0Ce1VICp8
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: