Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Biciklisti, otvara se mirovna biciklistička staza od 100km!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.10.2006. 13:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako je ambrozija u pitanju, onda nije dovoljno pokositi samo par metara uz biciklističku. Bar kolko se ja razumijem u to...

_________________
The voices are back. Excellent.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1703
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 02.10.2006. 21:22 
Naslov:  Re: Biciklisti, otvara se mirovna biciklistička staza od 100
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mogu vam reci kako sam razocaran s onim sto sam vidio u aubotu lada sam isao do zlatne grede. Kada su poceli toliko pricati o toj "biciklistickoj" stzi, predstavio sam si sliku odvojene staze na kojoj ce se voziti samo bicikli.

Odlican pocetak, biljska cesta, odvojena biciklisticka staza od ceeste, jedini manji problem je cijeli niz uzbrdica i nizbrdica na ravnom terenu koji narusavaju tempo voznje, ali u redu, barem nema motornih vozila osim pokojeg idiota koji "zaluta" s motorom.

Tada se dolazi u bilje, gdje se produzuje u ulicu gdje je biciklisticka staza ocrtani dio ceste. Ako nista drugo, barem je cesta ravna.

I tada, od centra bilja, pa sve do zlatne grede, pa i dalje se vozi po najobicnijoj cesti otvorenoj za sva vozila. Eto toliko od te faozne biciklisticke staze. Po meni je ugodna voznja biciklom po "biciklistickoj" stazi kada stavim slusalice u usi, uhvatim ritam, i vozim bez bojazni da svakog casa moze naici automobil i bez okretanja svake minute radi provjere da li i ma automobila ili cak vozila tezih kategorija iza mene.

Ali sto se tice sveukupne organizacije, i mjesta otvaranja te " biciklisticke " staze, na to nemam bas niti jednu primjedbu. Svaka cast organizatoru i svim ljudima koji su dosli i uvelicali taj dogadaj.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kobac
Offline
Ukupno postova: 106
Lokacija: Čepin
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.10.2006. 9:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

allein je napisao/la (Pogledaj post): › Zašto te brine trava? Smile
nije da me brine...ali...ako se trava ne bude kosila narast će 2 metra i bit će staza u korovu i onda će izlaziti koje kakve zmije, žabe i ostale životinje koje ne volim...logično zar ne?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.10.2006. 14:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

goose je napisao/la: ›
tonya je napisao/la (Pogledaj post): › I bicikle za one koji nemaju!
Ja bih jedan kruzer... Twisted Evil


imam ja jedan dobar a jeftin za prodat

schwinnov Smile

Kol'ko jeftin?
kobac je napisao/la: ›
allein je napisao/la (Pogledaj post): › Zašto te brine trava? Smile
nije da me brine...ali...ako se trava ne bude kosila narast će 2 metra i bit će staza u korovu i onda će izlaziti koje kakve zmije, žabe i ostale životinje koje ne volim...logično zar ne?

Možda arastu koprive koje će šibati jadne bicikliste i to cijelom dužinom od 100 kilometara. Pa sad ti misli, Anonymous, kako bi ti noge izgledale!!

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.10.2006. 14:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Koprive ne rastu po asfaltu, neh? Smile

_________________
The voices are back. Excellent.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
deltaos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 136
Lokacija: Os i samo Os..
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.10.2006. 17:43 
Naslov:  Re: Biciklisti, otvara se mirovna biciklistička staza od 100
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sale car je napisao/la (Pogledaj post): › Mogu vam reci kako sam razocaran s onim sto sam vidio u aubotu lada sam isao do zlatne grede. Kada su poceli toliko pricati o toj "biciklistickoj" stzi, predstavio sam si sliku odvojene staze na kojoj ce se voziti samo bicikli.

Odlican pocetak, biljska cesta, odvojena biciklisticka staza od ceeste, jedini manji problem je cijeli niz uzbrdica i nizbrdica na ravnom terenu koji narusavaju tempo voznje, ali u redu, barem nema motornih vozila osim pokojeg idiota koji "zaluta" s motorom.

Tada se dolazi u bilje, gdje se produzuje u ulicu gdje je biciklisticka staza ocrtani dio ceste. Ako nista drugo, barem je cesta ravna.

I tada, od centra bilja, pa sve do zlatne grede, pa i dalje se vozi po najobicnijoj cesti otvorenoj za sva vozila. Eto toliko od te faozne biciklisticke staze.



pa gdje je onda potrošena lova -148 tisuća dolara.-..na one znakiće na kojima piše ''ruta Dunav''.. Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
etf-ovac
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.10.2006. 21:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

danas je bilo lijepo vrijeme, pa se odlucih otici na jednu malo duzu voznju. Samo da potvrdim, nazalost, situacija je onakva bas kako ju je opisao Sale car.

Kako zivim u Cepinu, i imao sam par sati slobodnog vremena krenuh putem Josipovca, preko cesta i polja, presao Josipovac, Visnjevac, dosao u Osijek, krenuo za Bilje, staza odlicna, tu i tamo koji brezuljak, u bilju biciklisticka staza skrece sa glavne ceste i ide nekom cestom do centra bilja, i tu na veliku zalost prestaje biciklisticka staza koju znamo kao takvu, znaci odvojena zutom crtom od normalne ceste. Samo su postavljene table kao da je tu biciklisticka staza, neki podunavski put mira, sto ti ja znam.

Nema ama bas nikakve oznake da je to biciklisticka staza, stovise, na tom dijelu gdje bi trebala bit biciklisticka staza se odvija normalni cestovni promet!!! sto ce reci, automobili, autobusi, kamioni.....Dolazi se do raskrizja gdje se ide za Beli Manastir i za Kopacevo. Dosao u Kopacevo, skrenuo za Kopacki rit, kad jos uvijek nista od biciklisticke staze. Dosao u Kopacki rit, malo prosvrljao okolo, skrenuo za Podunavlje i Kozjak, i opet nista. Automobili prometuju, par pecarosa pecaju, par biciklista se vozaju i tak. Al od biciklisticke staze nista, samo table.

U Kozjaku se okrenuh nazad, jer sam kontao da sam ipak malo predaleko, i da treba pedalirat nazad do Cepina. Kad sam se vracao nazad, udario neki jaki bocni vjetar, moras usporit, nasred kopackog rita si, oko tebe sama ravnica, sume u daljini, vjetar puse ko lud. Dosao u Osijek, odmorio se malo, nazad kroz Livanu za Cepin.

Vrijeme provedeno na biciklu: 4 sata
Prosjecna brzina: 20 km/h
Prijedjeno kilometara: 73

Sto su oni radili s biciklistickom stazom, kud je novac otisao pojma nemam, kroz taj dio sam prvi put prolazio danas, ne znam dal su asfaltirali stogod, ali BICIKLISTICKE STAZE kao takve uopce NEMA. Ako je tako skroz do granice i do sombora, onda stvarno svasta. To nazvat biciklistickom stazom, pfffff.

I jos nesto, na potezu od Podunavlja do Kozjaka je cesta potpuno ravna, i mislim da je bilo ogranicenje automobilima na 50 km/h, sto je nebulozno, ak je to biciklisticka staza, pa koji k*** onda tu mogu prometovat automobili, jedno 2 ili 3 automobila je prozujilo pored mene sa barem jedno 100 km/h.
A cesta je takva, tako ravna da komotno mozes vozit preko 100 km/h, autom Smile

I to mi je biciklisticka staza. Kontam da je netko, kao po obicaju, strpao te novce u svoj djep, i za sitne pare, et ajd,ajd, postavi tu te table kao da je tu biciklisticka staza.

Stvarno katastrofalno. Eto, to je moje misljenje sa danasnje voznje biciklom kroz tu famoznu stazu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
goose
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1245
Lokacija: tenja
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.10.2006. 0:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tonya je napisao/la (Pogledaj post): ›
goose je napisao/la: ›
tonya je napisao/la (Pogledaj post): › I bicikle za one koji nemaju!
Ja bih jedan kruzer... Twisted Evil


imam ja jedan dobar a jeftin za prodat

schwinnov Smile

Kol'ko jeftin?



iljadu kuna Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bilke
Offline
Avatar

Ukupno postova: 634
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.10.2006. 10:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tonya je napisao/la: ›
U Kozjaku se okrenuh nazad, jer sam kontao da sam ipak malo predaleko, i da treba pedalirat nazad do Cepina.


Neee... Odeš do kraja Kozjaka. Kod one velike kuće što izgleda kao da je ispala iz horror filmova imaš cestu lijevo za Lug. Super mi je ta cesta za bic jer nema skoro uopće prometa. I vratiš se sasvim drugim putem (duljina je čak i malo kraća). Naravno, ispadaš u Bilju.

Inače, slažem se s navedenim. Ovaj opisani put je bio tu puno puno prije. Hm, a možda su Srbi napravili svoj dio posla Wink Ima li koji Srbin tu da potvrdi? Vidio sam par...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.10.2006. 14:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ono što mene zanima je prelaz preko granice. Da li se mora ponijeti neki dokument i koji? Putovnica, osobna, vozačka? Kakav je tretma s druge strane grane?

_________________
The voices are back. Excellent.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.10.2006. 14:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@allein,
vozačka za bicikl Wink

svejedno kako prelaziš granicu, za Srbiju treba putovnica.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1703
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 04.10.2006. 21:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tonya je napisao/la: ›
Možda arastu koprive koje će šibati jadne bicikliste i to cijelom dužinom od 100 kilometara. Pa sad ti misli, Anonymous, kako bi ti noge izgledale!!


Pa gledaj sto se toga tice, cijela "biciklisticka staza" se nalazi upravo na cesti na kojoj se redovito odvja promet motornih vozila sto ce reci da to nece nikada zarasti, posto je trava pored ceste uvijek pokosena ( svaka cast unikomu ), a sto se tice trave na relaciji osijek - bilje, gdje je biciklisticka staza odvojena od ceste, vjerujem da ce i to pokositi kada budu kosili i travu pored ceste....

deltaos je napisao/la: ›
pa gdje je onda potrošena lova -148 tisuća dolara.-..na one znakiće na kojima piše ''ruta Dunav''.. Rolling Eyes


Gledaj, ja sam bio samo do zlatne grede, za dalje necu nista tvrditi, ali od zlatne grede do batine nastavlja tzv. biciklisticka staza po bentu, pa cisto sumnjam da su si dali truda pa nekako oznacili stazu. Eventualno ako su malo uredili taj put i to je sve.

allein je napisao/la: ›
Ono što mene zanima je prelaz preko granice. Da li se mora ponijeti neki dokument i koji? Putovnica, osobna, vozačka? Kakav je tretma s druge strane grane?


Za prijelaz preko granice trebas imati putonicu i parsto kuna da preneses bez carine ono sto kupis u srbiji ( sala mala ).

etf-ovac, mogli bi jednom na voznju zajedno??? osijek031.com smile

_________________
imam osjecaj da osjecam osjecajno jako

Bolje ispast glup nego iz tramvaja

mozda pijan ali nisam jako, Bože zdravlja pa kući polako

fuck you man čovječe
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.10.2006. 21:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sale car je napisao/la: ›
Za prijelaz preko granice trebas imati putonicu i parsto kuna da preneses bez carine ono sto kupis u srbiji ( sala mala ).


kakva šala mala, neka se ne vraća bez boce "ždrepčeve krvi". tamo duplo jeftinije.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
etf-ovac
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.10.2006. 21:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Sale car, ak hoces moze, okupimo se, nas par, kom se bude dalo i laganini po baranji......

pfff, eeee, kad bi neku biciklisticku stazu proveli sve do cepina....to bi bilo.....
al neee, nece, kud god idem, uvijek moram pazit da me ne srusi koji kamion ili bus...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.10.2006. 9:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): ›
Sale car je napisao/la: ›
Za prijelaz preko granice trebas imati putonicu i parsto kuna da preneses bez carine ono sto kupis u srbiji ( sala mala ).


kakva šala mala, neka se ne vraća bez boce "ždrepčeve krvi". tamo duplo jeftinije.


Ja ne znam šta je Ždrepčeva krv. Možda mi prodaju Kravin gnoj :-s Potreban mi je netko iskusniji za tu kupovinu Wink
Jedno rujansko popodne smo ixia i ja bili do Kopačkog rita biciklima, sve što ste rekli do sada o vožnji po cesti stoji. Plus, što je ona na povratku vidjela i mrtvog jazavca na cesti, na onom dugom ravnom dijelu između Bilja i Kopačeva.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: