Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



BASTION !!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.08.2007. 7:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako se ne varam, sve sto sada tu prizeljkujete ste nekada imali u Qu. Covjek dovodio evropski poznate DJeve, pravio partye.... na koje mu je dolazilo 200 ljudi...

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.08.2007. 7:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la (Pogledaj post): › Ako se ne varam, sve sto sada tu prizeljkujete ste nekada imali u Qu. Covjek dovodio evropski poznate DJeve, pravio partye.... na koje mu je dolazilo 200 ljudi...


? kada je to bilo? ja se ne sjećam??? koje "evropske" poznate dj?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.08.2007. 9:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la (Pogledaj post): › Ako se ne varam, sve sto sada tu prizeljkujete ste nekada imali u Qu. Covjek dovodio evropski poznate DJeve, pravio partye.... na koje mu je dolazilo 200 ljudi...


Da se nadovežem na ono što je već Blofeld rekao - nitko ovdje ne priželjkuje da se Bastion pretvoriu još jedno mjesto sa cajkama. Daleko od toga. Ali upravo je Q ogledni primjer kako se pravi (disco) klub u Osijeku nikako ne isplati. Sve ove žalopojke (koje već unaprijed bacamo) manje više su zbog slijeda događanja koji se dogodio upravo Q-u.
Bilo je jedno vrijeme kada su se dešavali partiji, to nije nešto što meni čini izlazak pa me nije previše zanimalo. Ali da, to su bili neki poznati DJevi i to je bilo mizerno posjećeno....
U biti, tko je želio vidjeti kolko su 'cajke' u nama, mogao je vidjeti sinoć u Mini teatru. Iako usporedba Kultur Shocka s Sekama, Draganama nimalo ne stoji, svi su/smo sinoć skakali na iste ritmove....

_________________
The voices are back. Excellent.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SmokeY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 371
Lokacija: Mece
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.08.2007. 9:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
mislim da je jasno kako su i cijenama i dress codom ciljali na neku nazovi-vip-ekipu

hahaha... osijek031.com smile
baš me zanima tko spada u tu grupaciju u osijeku!! Smile)
[/quote]

Alen Borbas Smile

_________________
People that scan away messages for entertainment are pathetic. Let me know if you find any good ones.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 30.08.2007. 9:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
mislim da je jasno kako su i cijenama i dress codom ciljali na neku nazovi-vip-ekipu

mili debili


Zadnja promjena: Circa; 30.08.2007. 9:57; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
game
Offline
Avatar

Ukupno postova: 474
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.08.2007. 14:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

allein je napisao/la: › Ali upravo je Q ogledni primjer kako se pravi (disco) klub u Osijeku nikako ne isplati. Sve ove žalopojke (koje već unaprijed bacamo) manje više su zbog slijeda događanja koji se dogodio upravo Q-u.

pa mislim da i je u tome poanta..
da netko otvori pravi disco s takvom mjuzom i da ne nabije tako lude cijene, mislim da bi mu se isplatilo i da bi takvo mjesto bilo posjećeno... i da bi atmosfera bila super.. a ovako - tko može plesati cijelu večer uz jednu cugu??


betty je napisao/la: ›
to sto ona zeli izgledati vulgarno je njezina stvar, i nema veze s dress codom jer to nije odlazak u kazaliste nego u night bar,znaci moze doci u dopicnjaku, ALI ne u dopicnjaku,prljavim patikama, i mrtva pijana.

naravnoi da može.. nisam ni rekla da ne može...
ali tko je onda taj debil da određuje da je ona bolje obučena od neke cure koja malo urbanije izgleda..

ali najbolji mi je primjer kad dođu dvojica likova - jedan obučen ko zadnji seljo sa sjajnim cipelicama ko da je iz svatova došao i jedan, frajer i po.. moderno obučen lik koji bi upao u svaki svjetski poznat klub.. ali jedini je problem što on ima patike!! (ali neke šminki patika-cipele, da naglasim!!)
i gdje je tu dress code??
koja su im uopće pravila i kriteriji??

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
LOLA13
Offline
Ukupno postova: 11
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.08.2007. 15:34 
Naslov:  Re: BASTION !!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ajme meni kakve gluposti čitam!
Da ne puštaju u patikama ČISTA LAŽ jer to danas nigdje ne postoji! Nije ovo početak 90-tih kada je patika služila samo za rekreaciju ili sl. Danas gotovo svaki muškarac nosi patike (u raznim varijacijama) i podoota žena iz čega proizlazi totalno netočna tvrdnja da se u Bastion ne pušta u patikama!
Normalno je da ne puštaju mrtve pijane ljude koji u većini slučajeva ispovračaju WC-e čime zasigurno drugi gosti nisu zadovoljni!
Još mi jedna stvar nije jasna! Oni koji imaju tzv. šminkerski mogu ne šminkerima biti seljačine, ali ''šminkeri'' nemaju pravo da im se ne šminkerski look ne sviđa!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.08.2007. 15:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

http://www.vecernji.hr/newsroom/zanimljivosti/2904627/index.do


kokteli imenom ruskih giganata..više alkohola kad jacaju dionice..

I like !!!

koja fora.. ono.. bum dionica, svi na koktele Smile) lol

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.08.2007. 16:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[email protected] je napisao/la: ›
Pogledajmo računicu samo za pivo:
SKUPLJA VARIJANTA:
200 ljudi x 2 piva x 17kn = 6800 kn

JEFTINIJA VARIJANTA:
300 ljudi x 3 piva x 12 kn = 10800 kn
ili
400 ljudi x 3 piva x 10 kn = 12000 kn

_______________________________________
Slažete li se samnom?


Djelomicno se slazem. Naime, jedan sam od onih koji vjeruje u economy of scale, ali za tako nesto moraju postojati preuduvjeti. Jedan od njih je dovoljno veliko trziste i tu vec dolazimo i situaciju kada si s pravom mozemo postaviti pitanje - je li Osijek dovoljno velik za tako nesto.

Sto se tice cijena, matematiku si promasio. Naime, izostavio si bitne elemente iz jednadzbe - jedinicna cijena piva, konobari (za 400 piva ce ti trebati duplo vise konobara nego za 200). Dakle, u samoj postavci jednadzbe si kikao i u fiksnim i u varijabilnim troskovima.

Ono sto se meni cini je da ekipa koja vodi Bastion zapravo ne zna sto zeli. Oni nisu odabrali ciljnu skupinu, vec pucaju na "saroliko", a takvi onda zavrse kao Q.

West je nasao svoju potrosacku nishu - ekipu koja je lokala po parkicima, studenti i sl. i dali im cugu za 5 kuna i sada imaju posla preko glave.

Tufna je nasla svoja nishu (koji bi vrlo lako mogla izgubiti) - ekipu 25-30, koja se ne lozi na yuppie-tko-sam-sto-sam-sav-sam-bitan stav. Doduse, Shele malo pretjeruje sa Severinama i ostalim smecem, pokusava privuci ljude koje ne bi trebao privlaciti i zbog kojih bi mu vjerna publika mogla okrenuti ledja.

Q je nasao svoju nishu.

OBP nikada nije uspio naci svoju nishu i zato ce biti sve prazniji i prazniji, a upravo to bi se moglo dogoditi Bastionu kad se otvori neki novi klub, ili kad se ljudi izgustaju.

Uglavnom, mislim da vecina ljudi ovdje sere kvake bezveze, jer u odnosu na prije 5 ili 10 godina - u gradu postoji ponuda mjesta za svakoga. Nitko mi ne moze reci da ne moze subotom uvecer pronaci mjesto koje nije po njegovom ukusu, ili bar vrlo blizu tom ukusu.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.08.2007. 16:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

LOLA13 je napisao/la: ›
Još mi jedna stvar nije jasna! Oni koji imaju tzv. šminkerski mogu ne šminkerima biti seljačine, ali ''šminkeri'' nemaju pravo da im se ne šminkerski look ne sviđa!


Ja ovo ne razumijem, pa molim pomoć.

Inače, ako je već desetak ljudi napisalo da ih nisu pustili zbog patika, a i sam sam to vidio (iako nije u patikama stvar), onda nema smisla tvrditi da svi lažu. Pa nije ovo organizirana banda rušitelja Bastiona.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.08.2007. 18:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
Uglavnom, mislim da vecina ljudi ovdje sere kvake bezveze, jer u odnosu na prije 5 ili 10 godina - u gradu postoji ponuda mjesta za svakoga. Nitko mi ne moze reci da ne moze subotom uvecer pronaci mjesto koje nije po njegovom ukusu, ili bar vrlo blizu tom ukusu.

Svaka čast! osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.08.2007. 19:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

po ovome svemu da se zaključiti da je najbolje ostati kući, nego izaći bilo gdje u osijeku

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.08.2007. 20:21 
Naslov:  Re: BASTION !!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[/quote]
naravnoi da može.. nisam ni rekla da ne može...
ali tko je onda taj debil da određuje da je ona bolje obučena od neke cure koja malo urbanije izgleda..

a zasto mini suknja nije urbana molim te????sta nekog briga koje ce duzine cura nositi suknju...i zasto je covijek na ulazu debil???on tamo samo radi i prima naredjenja od nekog drugog, on nije tamo u sluzbi fashion gurua a pa da ocijenjuje ko ima stila a tko ne.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
game
Offline
Avatar

Ukupno postova: 474
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.08.2007. 22:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

betty je napisao/la: › a zasto mini suknja nije urbana molim te????sta nekog briga koje ce duzine cura nositi suknju...i zasto je covijek na ulazu debil???on tamo samo radi i prima naredjenja od nekog drugog, on nije tamo u sluzbi fashion gurua a pa da ocijenjuje ko ima stila a tko ne.

a jebote, upravo i je u tome poanta...
nema veze s dužinom suknje, nego s kao nekim kriterijima, kojih zapravo nema...
nego lik na ulazu pušta ljude koji mu se svide..
pa bolje da je neki fashion guru tamo, on bi barem imao kriterije...
mislim, nisu mi jasna pravila po kojima se ljude pušta unutra!!!!
o tome ti ja pišem!!!!
nije turski, a ni nešto dubokoumno da ne moš izvuć poantu!!


Blofeld je napisao/la: ›
LOLA13 je napisao/la: ›
Još mi jedna stvar nije jasna! Oni koji imaju tzv. šminkerski mogu ne šminkerima biti seljačine, ali ''šminkeri'' nemaju pravo da im se ne šminkerski look ne sviđa!


Ja ovo ne razumijem, pa molim pomoć.


ovo ni ja ne kužim, sunca mi što na nebu sja... osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.08.2007. 23:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo ja sam skuzila sta je cura mislila po sminkerima svi pljuju, ali sminkeri nemaju pravo reci da se njima drugi modni izricaji ne svidjaju.
i koliko sam ja skuzila princip rada bastiona biti ce po nesto za svakoga, znaci ako ti nisi "sminker" i ne slusas mtv hits pa j.... nemoj taj dan doci u bastion!
a i da je bastion totalni sminkeraj, bez bilo kakvog drugog programa, sta sminkeri ne mogu imati svoje mijesto za izlaske???ja ne vidim niti jedan topic di je neki "sminker" dosao srati po mijestu koji je recimo to tako ne-sminkerski nastrojeno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: