Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



MK Osijek kreće na put u EU - posjet gradovima prijatelja grada Osijeka

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
iggy
Offline
Ukupno postova: 60
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.07.2013. 18:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sugaos je napisao/la (Pogledaj post): › Promovirati Grad ??? Dogovorit suradnju???
Možda da guzica vidi puta i potroše novci od šund susreta.

iznenadinas pa ti organiziraj mega spektakl!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
iggy
Offline
Ukupno postova: 60
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.07.2013. 18:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fischer je napisao/la (Pogledaj post): › Eto baš lijepo i nadam se da ovu ekskurziju neće financirati porezni obveznici i ja među njima . Dečkima svaka čast na ovom hrabrom poduhvatu gdje će usput promovirati i svoj grad , besposlen pop i jariće krsti . Smile

ne sekiraj se, neće te ništa koštati! jesi li ti čuo za godišnji odmor?? uzmi ga i ti pa se priključi, pa budi sa ekipom, a ne sa ženom ili mužem (ako ih imaš)!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
iggy
Offline
Ukupno postova: 60
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.07.2013. 18:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vic.Mackey je napisao/la (Pogledaj post): › "pri čemu će nas ugostiti naši prijatelji bikeri koji su redovno kod nas na našim susretima"

znaci uskoro bi se moglo krenuti put Burkine Faso jer i oni su stalni gosti "hvaljenog" moto susreta. sad ozbiljno tko i na koji nacin financira to putovanje? Na susretu u Osijeku su pordani hektolitri piva, majice, prisivci, marame sa grbom mk Osijek sve je to imalo svoju cijenu. Raspolaze li netko informacijom oko izdavanja racuna za iste prodane artikle? Na koji nacin se organiziraju takva dogadjanja, tko placa sve to i kome ide zarada?

evo da ti probam objasniti! klub se samofinancira od članarine i od silne prodaje tih marametina i majci, gdje se okreće para cca 150000- 200000 kn godišnje! te pare uglavnom shebemo na čobance, grašinu i pivo! doduše, ova fiskalizacija će nas malo baciti u minus, ali naći ćemo rješenje i za to! prodavat ćemo majice ispod tezge i u okrilju noći ne želimo da nam mušterije trpe radi ovih europskih zakona! a kome ide para??? pa nama, kome drugom???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
iggy
Offline
Ukupno postova: 60
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.07.2013. 18:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sugaos je napisao/la (Pogledaj post): ›
Vic.Mackey je napisao/la: › "pri čemu će nas ugostiti naši prijatelji bikeri koji su redovno kod nas na našim susretima"

znaci uskoro bi se moglo krenuti put Burkine Faso jer i oni su stalni gosti "hvaljenog" moto susreta. sad ozbiljno tko i na koji nacin financira to putovanje? Na susretu u Osijeku su pordani hektolitri piva, majice, prisivci, marame sa grbom mk Osijek sve je to imalo svoju cijenu. Raspolaze li netko informacijom oko izdavanja racuna za iste prodane artikle? Na koji nacin se organiziraju takva dogadjanja, tko placa sve to i kome ide zarada?
Na plakatu su Sponzori, među kojim ja Grad i Županija, tj. oni daju NAŠE novce za njihov šund ' skup, koji je sramota za Grad i motoriste. Od obećanog Zida- ništa, bend, razglas, striptiz, ...ajme majko. Ukratko, izgleda da računa nema a mi plačamo njihove provode i vožnje pod izlikom promocije Grada.

nije skup, nego susret! zid je trebao biti, da si bio znao bi zašto nisu došli! jedan od razloga je i taj što bi morali izaći iz hrvatske do ponoći radi ulaska hrvatske u eu, što im je bilo dosta teško izvodivo! o ostalim razlozima nisi zaslužio da znaš! bend, razglas striptiz.... ??? toblerov razglas radi na svim koncertima u gradu i to valja, kod nas odjedamput ne valja, čudno? bendovi ti se možda ne sviđaju, drugi puta iron maiden i besple ulaz, možda budeš sretan!? a ako ti gogo plesačice i striptizeta nisu dobre, volio bi vidjeti što ti hebeš?? što se tiče promocije grada, to mi radimo već godinama o svom trošku, samo što sada o tome pričamo neka se zna! i KUD-ovi putuju i promiću osijek i svaka im čast, jer to je dužnost svakog građana, zašto ne bi i mi, drugačijim načinom?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
iggy
Offline
Ukupno postova: 60
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.07.2013. 18:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ...al' parkiralište za motore na Korzu je tu, samo par metara dalje od onog "starog"....zar to nije jedna od uspješnih priča???????....nego, jel još koriste Ribića kao maskotu, obzirom da su izbori prošli, a rezultati nisu pokazali ono što se htjelo?????

razređivač u ruke i briši te parkinge, nemoj mi se samo sekirati, a sa ribićem ćemo dogovoriti cugu, vidim da ne možeš bez njega! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
iggy
Offline
Ukupno postova: 60
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.07.2013. 18:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sugaos je napisao/la (Pogledaj post): ›
anakonda je napisao/la: › ...al' parkiralište za motore na Korzu je tu, samo par metara dalje od onog "starog"....zar to nije jedna od uspješnih priča???????....nego, jel još koriste Ribića kao maskotu, obzirom da su izbori prošli, a rezultati nisu pokazali ono što se htjelo?????
Po slikama u031 galeriji, ništa. Sad je vrijeme da se šupkaju novoj vlasti. Možda Vrkić ili neki novi pročelnik postane član kao i Bubalo. I taj parking, oslikat grb na pod da svako piša, sere i gazi po njemu. Joj koja ljigava posla. Ali samo naprijed, vidi narod sve.

hahaha kad ti budeš srao na parkingu, javi da ti donesem papir! bubalo i ribić su naši punopravni članovi bili oni na vlasti ili ne! njihov posao, je njihova stvar i da volio bih da i vrkić vozi motor, bilo bi super i ako izrazi želju da bude u klubu, zašto ne, dobro došao je i on!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
iggy
Offline
Ukupno postova: 60
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.07.2013. 18:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eto, dao sam si oduška pa sam malo sa vama pročakulao! žao mi je jedino što se krijete iza tih nickova, umjesto da kažete tko ste i što ste, da vas shvatimo ozbiljno! sve što sam komentirao je moje mišljenje i ne govorim u ime kluba,a vama predlažem da dođete do nas, da sjednemo i popričamo i da riješimo probleme koji vas pate! znate gdje smo i dobro došli! sve vas voli i pozdravlja moja malenkost, Iggy! pusa, ćao, bok! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vic.Mackey
Offline
Ukupno postova: 640
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.07.2013. 22:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

stvarno si si dao truda, hvala na odgovorima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
brna
Offline
Ukupno postova: 9
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.07.2013. 22:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

iggy je napisao/la: ›
eto, dao sam si oduška pa sam malo sa vama pročakulao! žao mi je jedino što se krijete iza tih nickova, umjesto da kažete tko ste i što ste, da vas shvatimo ozbiljno! sve što sam komentirao je moje mišljenje i ne govorim u ime kluba,a vama predlažem da dođete do nas, da sjednemo i popričamo i da riješimo probleme koji vas pate! znate gdje smo i dobro došli! sve vas voli i pozdravlja moja malenkost, Iggy! pusa, ćao, bok! Smile
svaka ćast care,mi smo građani osijeka i bez obzira na sve volimo svoj grad i te boje ponosno nosimo,a da ne pričamo o tome da od večine mnogobrojnih članova,dakako koji su mogli nositi pušku u domovinskom ratu su bili u Osijeku (Hrvatskoj) i branili prag domovine,ostali članovi kluba bi to isto napravili da su bili rođeni ili da su imali kila da nose oružje i ne brkajte politiku u to,član kluba je imenom i prezimenom,nadimkom a ne političkom opcijom,ko ćeli biti u klubu ko neželi nemora ,drugi neka pročitaju komentare na http://www.osijek031.com/osijek.php?najava_id=43434 ,sad o čem se tu radi...,jako nisko,ko je na njihovu akciju neki negativan komentar stavio,a sad se nas crni do zla boga a ne znaju sa kojom mukom i financijama iz svog đepa svaki član i radom,odvajanjem od obitelji stvorio jednu veliku obitelj "MK OSIJEK"

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pruga
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.07.2013. 22:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

brna je napisao/la (Pogledaj post): › čitam ove komentare i sve ne mogu vjerovati kakvi se to mračni likovi skrivaju iza ovih pseudonima,ali onda se čude kako je netko izuzet iz nečega a misle da su bogom dani jer služba je družba.

Evo sad sam se ulogirao na ovaj forum samo iz razloga sto imam osjecaj da mislis da clanovi MK Kuna serendaju po vašim forumima Rolling Eyes , nisam bio na vašem susretu i žao mi je zbog toga, bio sam na moru, ali dobar dio Kuna je bio i odlično su se proveli, a što se tiće vašeg putovanja do Poljske i nazad želim vam svima sretan put i dobar provod Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
iggy
Offline
Ukupno postova: 60
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.07.2013. 23:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pruga je napisao/la (Pogledaj post): ›
brna je napisao/la (Pogledaj post): › čitam ove komentare i sve ne mogu vjerovati kakvi se to mračni likovi skrivaju iza ovih pseudonima,ali onda se čude kako je netko izuzet iz nečega a misle da su bogom dani jer služba je družba.

Evo sad sam se ulogirao na ovaj forum samo iz razloga sto imam osjecaj da mislis da clanovi MK Kuna serendaju po vašim forumima Rolling Eyes , nisam bio na vašem susretu i žao mi je zbog toga, bio sam na moru, ali dobar dio Kuna je bio i odlično su se proveli, a što se tiće vašeg putovanja do Poljske i nazad želim vam svima sretan put i dobar provod Wink

pogledaj koje postove ti isti likovi prate i koje postove hvale, koje pljuju! na njihovim profilima samo aktivnosti mk osijek i mk kune, pa zaključi odakle vjetar puše!? mislim da znamo koji su i koje su iza ostalih komentara! ne vidim razloga zašto se pljuje po mk osijek?? mk osijek nikada nije pljuvao ni po jednoj akciji nekog drugog kluba, a fala bogu, svi znate koliko sada ima klubova u gradu! možda griješimo i te osobe nisu u nijednom klubu i zašto se petljaju onda u rad klubova? a ako jesu (a mislimo i uvjereni smo u to), žalosno je da postoji tolika mržnja, zavist i ljubomora i da im to dozvoli njihovo vodstvo!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
iggy
Offline
Ukupno postova: 60
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.07.2013. 23:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vic.Mackey je napisao/la (Pogledaj post): › stvarno si si dao truda, hvala na odgovorima.

molim i drugi puta! samo jedno pitanje, jesi li ti na onoj slici sa ili bez kose? Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
iggy
Offline
Ukupno postova: 60
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.07.2013. 23:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kakvi će tek biti komentari kada objavimo datum odlaska na ROUTE 66?!? samo da prodamo joj nekoliko majci i šalica! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vic.Mackey
Offline
Ukupno postova: 640
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.07.2013. 23:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

naravno bez Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
iggy
Offline
Ukupno postova: 60
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.07.2013. 0:01 
Naslov: Great ! 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vic.Mackey je napisao/la (Pogledaj post): › naravno bez Very Happy

Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: