Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



HDSSB-HSP-HDZ prepucavanja

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Inspektor Maska
Offline
Ukupno postova: 134
Lokacija: Kamufliran
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.04.2010. 10:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pernabukano je napisao/la (Pogledaj post): ›
Angelium je napisao/la (Pogledaj post): › 10 milijuna kuna se tek sada diže?? A za most od 31 milijun imaš već kredit? A za limuzinu od 400 000 kn imaš novaca? Za sve imaš samo nemaš za vatrogasce, građanstvo a sada nemaš ni za djecu! Sramota!!

Odluka o podizanju 10 milijuna kuna kredita donesena je na pretprošloj sjednici Gradskog vijeća, a gle čuda HSP-ovi vijećnici su izašli van taman točku prije. Toliko o zanimanju HSP-a za ove probleme.
Ista stvar sa vrtićima. Kovačević saziva pressicu, a na Vijeću se par točaka prije pokupi i ode. Toliko o brizi oporbe.


Pametno su napravili što su izašli, valjda ih je sramota gledati što su ostavili. Da se mora zaduživati (za gradske prilike bijednih) 10 mil. kn za nešto to su oni mogli napravit da su samo malo manje lapili. Ne govorim samo o kioscima, tramvajskoj pruzi, kobasicama i prljavcima na trgu, ZOO hotelu, pokušaju krađe na dvorani Gradski vrt... ima još banalnijih primjera.

HSP je krao, i tu će ih netko teško nadmašiti, ali to barem nisu sakrivali. Ostali su odani sebi do kraja. Dok je ostatak ekipe (nit bi piškio nit bi kakio SDP) to pokušao obavit na fini način.

Jel Borzanica bila prisutna? Da je bila malo pametnija škole su danas mogle blistati, ali onda bi djeca bila bez laptopa, a ona bez 100 glasova.

Ali, čemu laptop ako ti strop padne na glavu?!

Ne opravdavam ni jedno poskupljenje, ali radije ću dati tih 50 kn više danas, ako znam da unuci mojih unuka neće plaćati nečiju bahatost.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.04.2010. 10:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

astec je napisao/la (Pogledaj post): ›
Slažem se da nije ni najmanje u redu da se tako ponašaju, no znaš kako kažu - prvo počisti u svom dvorištu onda prozivaj druge. Evo Pernabukano, ajde mi reci samo koliko je puta ostao do kraja na sjednicama povjerenstva za ravnopravnost spolova Grada Osijeka gradski viječnik HDSSB-a - Karlo Šatvar? Ja nisam ni jednom nabrojao Very Happy, - ni na gradskim ni na onim koje su bili zajedno sa županijskim povjerenstvima, pa čak ni na onom okruglom stolu koji je bio i više nego zanimljiv, gdje je sudjelovalo i gradsko i županijsko povjerenstvo i ministarstvo obitelji i policija i predstavnici centra za mir i još puno drugih organizacija. Toliko o brizi vladajućih.

Uspoređuješ raspravu o ravnopravnosti spolova sa važnim odlukama poput poskupljenja vrtića i obnove škola. Neznam kako tebi, ali meni je sigurnost djece prioritet.
Radi se o tome da oporba nebude prisutna na sjednici, a kasnije sazivaju presice i laju k'o psi na mjesečinu. Čast izuzecima(Prnjat i Vuletić).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 30.04.2010. 10:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Opa, pa jel ti to želiš reći da ravnopravnost spolova nije važna tema? Ooooo pa ovo je za već jednu malo ozbiljniju raspravu.

Čuj opravdavati izostanak na ovaj način se može samo ako su sjednice tog povjerenstva i sjednice gradskog vijeća u isto vrijeme.

Ne znam dali jesu ali sumnjam. Dok sam ja bio u takvim tijelima da bi dobio naknadu za rad u istom bilo je dovoljno da se samo pojaviš, potpišeš i odeš i eto ti novaca, dakle ako Karlo Šatvar dođe, potpiše se i ode, a isplatu dobije onda je sve tu kristalno jasno Very Happy

Ali svaka čast, eto barem si priznao da za tebe ni tvoju stranku ravnopravnost spolova nije nešto čime bi se trebalo ozbiljno baviti. Važno je samo pokupiti lovu.

A po pitanju gradkog vijeća, slažem se, nije niti može biti u redu odlaženje prije kraja sjednice. No reći da ih ne zanimaju ovakve teme jednostavno nije istina kad ipak naprave pressicu i detaljno obrade podatke. nisam ni najmanji fan HDZ-a, a još manje Kovačevića Very Happy , ali čovjek je na toj pressici jako lijepo i točno obradio podatke i prezentirao ih javnosti. Ja to ne bih nazvao ne brigom ili nezainteresiranošću kao što si ti sada rekao da je ravnopravnost spolova ne važna tema Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
malena221
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.04.2010. 10:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Znaći tako u HDSSB-u vlada takvo mišljenje da žene su tu samo da kuhaju,spremaju,peglaju...da služe svoje muževe i stoje u kutu dok muž uživa u finom, toplom obroku!
kad smije žena izaći iz kuće? po vama samo mužu po pivo!!

jako lijepo!!

A sad jedan savjet za vas muške...takvim ponašenjem i mišljenjem nećete daleko dogurati!!
Nemojte zaboraviti da vam žena kuha i da može u to ukusno jelo staviti nešto još finije!! Very Happy

Igrate se sa ozbiljnim stvarima,jer nismo u 18 st.!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.04.2010. 11:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

malena221 je napisao/la (Pogledaj post): › Znaći tako u HDSSB-u vlada takvo mišljenje da žene su tu samo da kuhaju,spremaju,peglaju...da služe svoje muževe i stoje u kutu dok muž uživa u finom, toplom obroku!
kad smije žena izaći iz kuće? po vama samo mužu po pivo!!

jako lijepo!!

A sad jedan savjet za vas muške...takvim ponašenjem i mišljenjem nećete daleko dogurati!!
Nemojte zaboraviti da vam žena kuha i da može u to ukusno jelo staviti nešto još finije!! Very Happy

Igrate se sa ozbiljnim stvarima,jer nismo u 18 st.!!

Malena neznam je li ti poznat podatak da u Osječko-baranjskoj županiji od 9 pročelnika čak 6 su žene, a i veliku većinu zaposlenika županije čine također žene. Toliko o politici ravnopravnosti spolova HDSSB-a.
@Angelium
Nigdje nisam napisao da je to nevažna tema, ali je po mom osobnom sudu manje bitna od dječje sigurnosti. Također na odboru se nisu donosile nikakve odluke, a na GV jesu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 30.04.2010. 11:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uspoređuješ raspravu o ravnopravnosti spolova sa važnim odlukama poput poskupljenja vrtića i obnove škola.

- tvoja rečnica. Da ja uspoređujem ravnopravnost spolova sa SVIM ostalim važnim temama jer je i ovo jedno od važnih tema. Ali me više zabrinjava što se iz javnih izvora financija, dakle iz proračuna svih nas građana isplačuju naknade onima koji, kako je napisano, dođu potpišu se i odu Very Happy - Ne znam koliko si ti upoznat s tim problemom ali evo sada mene zanima da li je istina to što je tu napisano za Karla Šatvara? Jer bilo tko, ja, ti on ili netko četvrti ako se prihvatio nekog povjerenstva koje vjerojatno ima svoju svrhu onda ga treba odrađivati i maksimalno profesionalno i korektno. A ne ovako, a još više zabrinjava činjenica što se ovdje čak i brane takvi postupci i nazivaju teme poput ravnopravnosti spolova nevažnim ili nejednako važnim.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
malena221
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.04.2010. 12:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kakve koristi od toga kad imate župana i dva dožupana te samo jednu dogradonačelnicu. Ako uzmemo u obzir da imamo 8 glavnih funkcija ( župan,dva dožupana,grandonačelnik,dva dogradonačelnika te predsjednike gradske i županijske skupštine ) te na tim funkcijama samo jednu ženu !

o kojoj ravnopravnosti spolova HDSSB-a pričaš ??

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debelodjubre
Offline
Ukupno postova: 128
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.05.2010. 12:31 
Naslov:  Re: HDSSB-HSP-HDZ prepucavanja
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nisam nosio majice s likom generala Gotovine i hodao po mitinzima podrške koje su mu organizirali, ali divim se njegovom držanju u Haagu: dostojanstveni general kojem sigurno nije lako, ali to stoički podnosi, držeći do svoje ljudske i generalske časti. Glavaš je cmizdrio, kukao, umirao, hinio štrajk glađu, vukao za skute biskupe i za frakove akademike, manipulirao suzama vlastitog sina, valjao se mjesecima po bolničkim odjelima dok nije svima dosadio pa su ga, s onim smiješnim štapom u ruci, pustili. Nije baš dostojno jednoga generala, koji si pripisuje zasluge da je obranio istočnu Slavoniju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.05.2010. 22:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debelodjubre je napisao/la: ›
Nisam nosio majice s likom generala Gotovine i hodao po mitinzima podrške koje su mu organizirali, ali divim se njegovom držanju u Haagu: dostojanstveni general kojem sigurno nije lako, ali to stoički podnosi, držeći do svoje ljudske i generalske časti.

Lijepo je kad čovjek i u nevolji zadrži dostojanstvo i držanje odraslog muškarca.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
arhitekt
Offline
Ukupno postova: 36
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.05.2010. 0:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Laser je napisao/la: ›
Ljudi moji, idete mi na ...ac više sa glupim kritikama! Nemate pojma o čemu pričate! Nikada ničim niste zadovoljni! Nije stvar jesam li simpatizer ovo ili one prošle gradske zlasti, no jedno je sigurno... KONAČNO se počelo misliti na budućnost, u smislu prezaduživanja! Naravno da će povisiti cijene usluga kako bi se pokrpali minusi. Prvi postupci spašavanja ove dubijoze koju je ĐAPO ostavio za sobom su ove naravi, no vidjet ćete rezultate nakon više godina! VI biste promjene, a da vas ništa ne boli! Nemate pojma koliko nas je ĐAPO gurnio u dugove! Odite kod KREŠE u poglavarstvo i pogledajte malo! Napravio vam je trg sa klupama od 70.000 kuna!!! Bubalo, Mediću i ostali... samo naprijed!

Mislim da ipak jesi simpatizer jer pišeš gluposti,
trg je rađen prije Đapića kao i navedene klupe na istom. samo tolko

_________________
davež
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cannibal
Offline
Avatar

Ukupno postova: 83
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 31.05.2010. 9:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debelodjubre je napisao/la: ›
Laser je napisao/la: ›
Ljudi moji, idete mi na ...ac više sa glupim kritikama! Nemate pojma o čemu pričate! Nikada ničim niste zadovoljni! Nije stvar jesam li simpatizer ovo ili one prošle gradske zlasti, no jedno je sigurno... KONAČNO se počelo misliti na budućnost, u smislu prezaduživanja! Naravno da će povisiti cijene usluga kako bi se pokrpali minusi. Prvi postupci spašavanja ove dubijoze koju je ĐAPO ostavio za sobom su ove naravi, no vidjet ćete rezultate nakon više godina! VI biste promjene, a da vas ništa ne boli! Nemate pojma koliko nas je ĐAPO gurnio u dugove! Odite kod KREŠE u poglavarstvo i pogledajte malo! Napravio vam je trg sa klupama od 70.000 kuna!!! Bubalo, Mediću i ostali... samo naprijed!


Šta da ih hvalim?! Digli su cijene svega što mogu, upravlja nam se gradom iz je*ene hercegovine!!! Jel to za pohvalu!!! Nesposobi su za popi*dit, medijskom blokadom pokušavaju se opravdati...To je baš za pohvalu!!! Pa kad je taj Medić tolko sposoban (ne) kako onda daje linije Panturistu, njima odgovaraju ali gpp-u ne. Smiješno. Panturist je bio pred raspadom, za divno čudo izvukli se iz go*ana..baš čudno, mora da ima veze što vožd ima dionice u Panturistu. Ili možda će smanjiti gubitke sa 3 (slovima-tri ) zamjenika direktora. Medić je totalni nesposobnjaković i lažnjak, uostalom kao i njegov Bubika, bahati i bezobrazni.



Bravo, svaka čast. U potpunosti se slažem s tobom. Na kraju krajeva, treba naplaćati glavaševe prohtjeve u drinovcima, financirati bazene i osiguranje oko kuće. Od kada su došli na vlas sve je višestruko poskupilo. Strašno.

_________________
BEHEADING
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 31.05.2010. 12:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da je taj Medić tolki nesposobnjakovic kako bi onda BIOS kojem je donedavno bio direktor bio toliko uspjesan? I kako to da je tamo od pola miliona maraka minusa dosao u pozitivu?


a u ovoj nasoj usranoj drzavi ni dejvid koperfild nebi bio dobar raji...

_________________
http://slavonija-baranja.net
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.05.2010. 12:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dosadno, opet HDSSB Vs. HSP . . .
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.05.2010. 16:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

centurion je napisao/la: ›
ma jebe se meni sto je smjesno kad sad gpp nema vise gubitak od par milijona nego na tim "linijama" zarađuje. meni od place ide prirez u gradsku blagajnu i onda grad to daje gpp-u a kad bi davali par milijona manje mogli bi vise dati u Nk Osijek i da budemo prvaci i to. kontas!

Kontam ja to sve, samo toliko je nelogičnih poteza dosad napravljeno (ovo kažem za općenito sve u Osijeku), i moglo bi se na nekim stvarima (u)štedjeti da se hoće, pa dati za NK Osijek i gdje treba... Wink

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.05.2010. 16:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

centurion je napisao/la (Pogledaj post): ›
dino_bno je napisao/la: ›
centurion je napisao/la: ›
ja sam od drugih cuo da im se svidđa..za istu cijenu dobiju mjesecnu za osijek i imaju vise polazaka iz svog mjesta. Mozda ti tvoji i jesu onda u hsp Smile 100 ljudi sto cudi


mozda da shvatis da vecina ljudi u ovom gradu vise ne podrzava novu vlast Wink zisku?
Stela ti je rekla ti panturistovi busevi sto vidim da voze za ta mjesta(ivanovac,laslovo,bilje,darda) su svi neki stari losiji od gpp-ovih i tim putnicima neodgovara vrijeme polaska tih buseva i sto moraju praviti presjedanja....


jedno je forum a drugo su izbori Smile zisku? i na ovom forumu je u anketi bio drugi pobjednik..kao i u nekim novinama i nekim stranackim anketama. izbori su za 3g..onda se vidi tko podrzava koga. ovdje je tema GPP a sada se ubacila i ta tarifna unija u ovaj topic po meni jedan od boljih poteza.


Ne pratim previse forum govorim ti misljenje ljudi sto ja cujem u gradu Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: