Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Crveni križ na sudu jer nudi smještaj socijalno ugroženima

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
astec
Offline
Ukupno postova: 210
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.12.2009. 23:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

UOrahovici sam bioutomodmaralištu ali samo u prolazu, tj. nisam nikada tamo ostajao i da odmaralište barem izvana izgleda predobro ai iznutra nisam gledao, no za pretpostaviti je da je isto tako dobro. I menitu ništa nije čudno. Što želiš mitre rei? DA zato što se tamo socijala malo rehabilitira treba odmaralište biti što u raspadu? Oličenje skromnosti?? Što neka im se razapnu šatori i to je to ? ne treba sirotinji ništa bolje tako nešto želiš očigledno reći?
Pa svaka čast što je križ uspio u ovoj državi prepunih bolesnika kao što su ti i šplajt nešto i napraviti takvo. Hvala Bogu što ima socijalno ugrožena djeca otići negdje da malo živnu i imaju savršene uvjete za život. No tvoje je očigledno mišljenje da kad su već siromašni tresni ih u šator i ko ih j..e... Pa ti sistvarno bolestan kao i Šlajt, no mislim ipak da si ti i sam Šplajt. I ne znam za Panoniju prije rata, ja govorim o sudskom procesu koji se protiv Šlajta vodio prije nekolio godina gdj eje uredno sudu kao dokaz dao papire da je neuračunljiv. Ako već toliko mrzi Bajtu kao što nam ti tu pokušavaš plasirati izna njegove prljave igrice, što njega nikada nije nagazio? Pa zato što su u istoj kompi. Toi svaka budala može ivjdeti. Dobro svaka budala osim tebe.

_________________
Nemojte tako - pa Strijelac je neutralan Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
noname
Offline
Ukupno postova: 204
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.12.2009. 8:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Odmarallište u Orahovici je obnovljeno s donacijama pretežito iz njemacke na ulazu u odmaraliste imate tablu s imenom covjeka koji je dao najvise novaca za obnovu, odmaraliste nema veze sa poslovima đukica

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mitar031
Offline
Ukupno postova: 199
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.12.2009. 8:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Okej, Okej, neću više ni riječi o tome jer vidim da nekima ne paše da se kaže i nešto drugo. Neću bar dok se ne vratim sa skijanja, a možda se javim i otamo ako ima neki besplatni hot spot. Neću više zasad jer će još stvarno ispasti da sam ja Šplajt. Daj astec reci koji je to sudski proces bio gdje je Šplajt priložio papire da nije normalan pa da ga mogu zezzati. Ili pošalji taj papir Đukiću da ga može malo uštopati. Točno je da nije Bajtu napadao dok mu je bio direktor, al ne vjerujem da će se sad Bajto usuditi podmetati Šplajtu neke klipove jer ako ga ovaj uzme na red, sigurno podosta zna. A konačno napada ga posredno i sada jer Bajto štiti Đukića zbog par poslića koje je preko burajza odradio sa kuhinjama Crvenog križa. I da završim s Orahovicom i crvenim križem za ovu godinu. Ma sve je to Okej, navodno super izgleda i sve to, samo što je navodno dok se to u Orahovici zidalo bez natječaja nekima u Osijeku privatno jako dobro išlo, mislim ono, nekretnine, stanovi, gradilišta, voćnjaci, vikendice pa i ta Toyota koja je kap u moru. Al neću više o tome pa ni o onome što me je zamolio da ne pričam jer to će navodno objaviti Zoran Šprajc za kojeg neki isto kažu da je lud u udarnoj vijesti dnevnika. Samo ne još nego kad čope neke iz ministarstva koje je podmazivalo sve to. Arivederči

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.06.2010. 17:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
snaša
Offline
Avatar

Ukupno postova: 820
Lokacija: 7 km od centra
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.06.2010. 8:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Angelium je napisao/la (Pogledaj post): ›
Tayllore - bio sam dva puta u njihovom odmaralištu u Splitu kao pratnja upravo toj socijalno ugroženoj djeci.


Daj molim te o kakvoj socijalno ugroženoj djeci pričaš ?
Roditelji taj put plate i to debelo. Nema ništa đabe pa ni kod CK.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: