Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Josip Broz Tito, zločinac?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.09.2008. 17:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
Pa da zato je i krepao od gangrene ili sličnog?! Laughing trebali mu nogu rezat.
Vjerojatno "NIJE" ŠEČERAŠ
Najgore od svega je što je jebo glumice i onda njegova unuka dođe i kaže da je ponosna na svog djeda... (valjda zato što nimalo nije poštovao baku?), nebi se čudio da se kasnije uključi i u udruge tipa babe, rode i ostale životinje!


@ivice ponašaj se normalno i ako ti ovi admini nežele udjeliti nekakvu opomenu ja te lijepo molim da NE VRIJEĐAŠ

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.09.2008. 18:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la (Pogledaj post): ›
mali_ivica je napisao/la: ›
Pa da zato je i krepao od gangrene ili sličnog?! Laughing trebali mu nogu rezat.
Vjerojatno "NIJE" ŠEČERAŠ
Najgore od svega je što je jebo glumice i onda njegova unuka dođe i kaže da je ponosna na svog djeda... (valjda zato što nimalo nije poštovao baku?), nebi se čudio da se kasnije uključi i u udruge tipa babe, rode i ostale životinje!


@ivice ponašaj se normalno i ako ti ovi admini nežele udjeliti nekakvu opomenu ja te lijepo molim da NE VRIJEĐAŠ
Nisam ja nikoga vrijeđao samo sam iznio ono što je bilo... Ako to boli zašto ga i dalje podržavaš?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.09.2008. 18:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la: ›
@ivice smiješan si i zatucan,idi čovječe sa svojim prijateljem axeom na piknik fašističke mladeži

Nemoj meni pričati o vrijeđanju...
Kako možeš napisati da sam fašist kad nisam niti sam ili ću ih podržavati... to je za karton.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.09.2008. 18:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
justice je napisao/la (Pogledaj post): ›
mali_ivica je napisao/la: ›
Pa da zato je i krepao od gangrene ili sličnog?! Laughing trebali mu nogu rezat.
Vjerojatno "NIJE" ŠEČERAŠ
Najgore od svega je što je jebo glumice i onda njegova unuka dođe i kaže da je ponosna na svog djeda... (valjda zato što nimalo nije poštovao baku?), nebi se čudio da se kasnije uključi i u udruge tipa babe, rode i ostale životinje!


@ivice ponašaj se normalno i ako ti ovi admini nežele udjeliti nekakvu opomenu ja te lijepo molim da NE VRIJEĐAŠ
Nisam ja nikoga vrijeđao samo sam iznio ono što je bilo... Ako to boli zašto ga i dalje podržavaš?


Evo izgleda još jedan "povjesničar" za ignoriranje. Već drugi danas.

Kako su samo dečki pametni - nekom državniku dođe cijeli svijet na sahranu, nadmaši ga tek Ivan Pavao II. 30 godina kasnije (i to možda), no oni znaju pravu istinu, oni su pametni, sve im je deda ispričao (ili Josip Jurčević). Zločinac? Pa da, cijeli se svijet poklanjao i još uvijek se divi nekakvom zločincu - prije nego te stavim na ignore listu, daj navedi jednog državnika iz tog vremena koji nije zločinac. I sjeti se tko je bio jednom Tuđmanu na sahrani (Jacques Klein - no on je kao najveći Tuđmanov životni doseg naveo sudjelovanje u NOB-u).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.09.2008. 18:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: ›
mali_ivica je napisao/la: ›
justice je napisao/la (Pogledaj post): ›
mali_ivica je napisao/la: ›
Pa da zato je i krepao od gangrene ili sličnog?! Laughing trebali mu nogu rezat.
Vjerojatno "NIJE" ŠEČERAŠ
Najgore od svega je što je jebo glumice i onda njegova unuka dođe i kaže da je ponosna na svog djeda... (valjda zato što nimalo nije poštovao baku?), nebi se čudio da se kasnije uključi i u udruge tipa babe, rode i ostale životinje!


@ivice ponašaj se normalno i ako ti ovi admini nežele udjeliti nekakvu opomenu ja te lijepo molim da NE VRIJEĐAŠ
Nisam ja nikoga vrijeđao samo sam iznio ono što je bilo... Ako to boli zašto ga i dalje podržavaš?


Evo izgleda još jedan "povjesničar" za ignoriranje. Već drugi danas.

Kako su samo dečki pametni - nekom državniku dođe cijeli svijet na sahranu, nadmaši ga tek Ivan Pavao II. 30 godina kasnije (i to možda), no oni znaju pravu istinu, oni su pametni, sve im je deda ispričao (ili Josip Jurčević). Zločinac? Pa da, cijeli se svijet poklanjao i još uvijek se divi nekakvom zločincu - prije nego te stavim na ignore listu, daj navedi jednog državnika iz tog vremena koji nije zločinac. I sjeti se tko je bio jednom Tuđmanu na sahrani (Jacques Klein - no on je kao najveći Tuđmanov životni doseg naveo sudjelovanje u NOB-u).
Sorry ali titu nisu došli na sahranu zato što je bio moralna vertikala, nego zato što su ga pušili jer je sa svima bio dobar... zbog nesvrstanih...
I zato što je bio bađo . Misliš da je netko od stranih političara gledao na to što je Tito slao ljude na sunčanje na goli otok? bolio ih je kurac.
kao što ih i sada boli...
Žao mi je jedino što ti to neshvaćaš

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.09.2008. 18:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kažu da je povijest učiteljica života i da se često ponavlja.čitajući sve ove komentare vidim da je to istina i da neki ljudi jednostavno ne mogu ništa naučiti iz prošlosti i genetski su kodirani da im se loše stvari događaju iznova i iznova....

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
axe
Offline
Ukupno postova: 326
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 04.09.2008. 19:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tito je u ljeto 1941. digao u zapadnoj Srbiji ustanak protiv njemačke okupacijske vojske. Partizanima se nakon dva sastanka s Titom pridružio Draža Mihajlović sa svojim četnicima. U zajedničkim partizansko-četničkim akcijama oslobođen je grad Užice gdje se nalazila tvornica oružja i streljiva. Iz Užica je sve do proljeća 1942. odlazilo oružje i streljivo Titovim partizanima na Romaniju i srpskim četnicima u istočnu Bosnu. Dana 1. listopada 1941. partizani i četnici su u selu Drinjača potpisali sporazum o osnivanju zajedničkog “operativnog štaba”. Dok su Mihailovićevi četnici klali u podrinjskim gradovima, Titovi partizani su im na Romaniji štitili leđa od mogućeg napada ustaša. U proljeće 1942. zaista je i uslijedila ofenziva hrvatske vojske u organizaciji šefa obavještajne službe NDH, Dide Kvaternika, i zapovjednika, ustaškog pukovnika Jure Francetića. Oko 3000 ustaša pobijedilo je oko 10 tisuća četnika vojvode Jezdimira Dangića, i spasilo muslimansko pučanstvo u dolini Drine od daljnjeg genocida.

Povijesna je istina da su Titovi partizani na Romaniji 1941. godine čuvali stražu za “đenerala” Dražu dok su četnici klali muslimanske civile u istočnoj Bosni. Kako su partizani klali, etnički čistili, mučki napadali bosanska sela 1941., pa tako sve do kraja Drugog svjetskog rata, tako je mučki napadala i Titova JNA 1991. godine. Masovna strijeljanja u Bleiburgu i na Križnom putu, kraj Maribora, Krapine, Dravograda i drugdje, samo su krvavi nastavak partizanskog terora s početka rata, iz 1941. godine. Partizani i četnici nisu imali hrvatskih zarobljenika jer su ih odmah likvidirali. Jedan od gnjusnih primjera je primjer zaklanog hrvatskog domobranskog vojnika, Mehmeda Alije Djedovića, koji je nakon napada na domobransku postaju u Maljevici zarobljen, i odmah potom doslovno zaklan. Međutim, niti to ubojstvo s predumišljajem nije bilo partizanima dovoljno pa su žrtvi stavili u ruke tamburicu, "kao da svira”.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Heroina9
Offline
Avatar

Ukupno postova: 468
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.09.2008. 19:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

axe je napisao/la: ›
Tito je u ljeto 1941. digao u zapadnoj Srbiji ustanak protiv njemačke okupacijske vojske. Partizanima se nakon dva sastanka s Titom pridružio Draža Mihajlović sa svojim četnicima. U zajedničkim partizansko-četničkim akcijama oslobođen je grad Užice gdje se nalazila tvornica oružja i streljiva. Iz Užica je sve do proljeća 1942. odlazilo oružje i streljivo Titovim partizanima na Romaniju i srpskim četnicima u istočnu Bosnu. Dana 1. listopada 1941. partizani i četnici su u selu Drinjača potpisali sporazum o osnivanju zajedničkog “operativnog štaba”. Dok su Mihailovićevi četnici klali u podrinjskim gradovima, Titovi partizani su im na Romaniji štitili leđa od mogućeg napada ustaša. U proljeće 1942. zaista je i uslijedila ofenziva hrvatske vojske u organizaciji šefa obavještajne službe NDH, Dide Kvaternika, i zapovjednika, ustaškog pukovnika Jure Francetića. Oko 3000 ustaša pobijedilo je oko 10 tisuća četnika vojvode Jezdimira Dangića, i spasilo muslimansko pučanstvo u dolini Drine od daljnjeg genocida.

Povijesna je istina da su Titovi partizani na Romaniji 1941. godine čuvali stražu za “đenerala” Dražu dok su četnici klali muslimanske civile u istočnoj Bosni. Kako su partizani klali, etnički čistili, mučki napadali bosanska sela 1941., pa tako sve do kraja Drugog svjetskog rata, tako je mučki napadala i Titova JNA 1991. godine. Masovna strijeljanja u Bleiburgu i na Križnom putu, kraj Maribora, Krapine, Dravograda i drugdje, samo su krvavi nastavak partizanskog terora s početka rata, iz 1941. godine. Partizani i četnici nisu imali hrvatskih zarobljenika jer su ih odmah likvidirali. Jedan od gnjusnih primjera je primjer zaklanog hrvatskog domobranskog vojnika, Mehmeda Alije Djedovića, koji je nakon napada na domobransku postaju u Maljevici zarobljen, i odmah potom doslovno zaklan. Međutim, niti to ubojstvo s predumišljajem nije bilo partizanima dovoljno pa su žrtvi stavili u ruke tamburicu, "kao da svira”.


De molim te, kakve su ti to gluposti....

_________________
Juuupiii
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
axe
Offline
Ukupno postova: 326
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 04.09.2008. 20:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Heroina9 je napisao/la: ›
De molim te, kakve su ti to gluposti....


Milan Basta u Prozoru kad je isti pao 1944:

"Braćo četnici! Hvala vama da ste pomogli na pobjedi nad Ustaškim okupatorom! Drug Tito vam prenosi svoje čestitke!"


Okupljeni četnici: "Živeo drug Tito!!!"


Basta: "Drugovi! Skinite sa svojih šinjela i šubara znakove maloletnog kralja Petra. Zvezde će da vam podeli drugarica Milinka Stanojković zadužena za političko vaspitanje. Živeo drug Tito!!!!"


Četnici i partizani, zagrljeni: "Živeo!!!"

(Iz knjige Milana Baste: "Rat je zavrshio sedam dana kasnije")

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Heroina9
Offline
Avatar

Ukupno postova: 468
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.09.2008. 20:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

De koji si ti lik, kakve tebe stvari okupiraju u tvom mladom životu...ovo sve što si gore napisao (a što neželim quotat, jer nije vrijedno) svaka čast na trudu da sve to napišeš...ali meni to osobno nisu nikakve dokazane povijesne činjenice i ovako nešto što ti pišeš i citiraš iz te knjige, može bilo ko izmislit, nadopisat, nadopunit i sl....
Povijesna činjenica je ta da je tito uz pomoć saveznika uspio istjerati švabe s našeg područja, te se borio za oslobođenje ove države i susjednih nam zemalja....pa ti sad o njemu misli šta hoćeš....al tu činjenicu nemožeš poreći!

_________________
Juuupiii
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
axe
Offline
Ukupno postova: 326
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 04.09.2008. 21:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Heroina9 je napisao/la (Pogledaj post): › De koji si ti lik, kakve tebe stvari okupiraju u tvom mladom životu...ovo sve što si gore napisao (a što neželim quotat, jer nije vrijedno) svaka čast na trudu da sve to napišeš...ali meni to osobno nisu nikakve dokazane povijesne činjenice i ovako nešto što ti pišeš i citiraš iz te knjige, može bilo ko izmislit, nadopisat, nadopunit i sl....
Povijesna činjenica je ta da je tito uz pomoć saveznika uspio istjerati švabe s našeg područja, te se borio za oslobođenje ove države i susjednih nam zemalja....pa ti sad o njemu misli šta hoćeš....al tu činjenicu nemožeš poreći!


nije tito potisnuo nikoga Smile

crvena armija je oslobodila srbiju i probila srijemski front.

titovi lešinari su u svoje ruke dobili razoružanu hrvatsku vojsku i tek onda su pokazali svoju hrabrost.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.09.2008. 21:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

moje skromne mentalne sposobnosti ne mogu u potpunosti apsolvirati sve cinjenice navedene na ovu temu, pa predlazem da suprotstavljene strane odaberu drugi nacin uvjeravanja

Moj tata je bolji od tvog

ovo je link na koji se mozete prijaviti i jednom zauvjek zakljuciti tu temu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Heroina9
Offline
Avatar

Ukupno postova: 468
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.09.2008. 21:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ok axe, to je tvoje mišljenje i ne vrijedi ti tupit suprotno...vrlo je očito da ti je neko jakoo usadio mržnju prema titu i onom starom sistemu...zanima me samo što misliš pod ovo "razoružanu hrvatsku vojsku"?
ustaše???

http://hr.wikipedia.org/wiki/Bitka_na_Neretvi

_________________
Juuupiii
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
axe
Offline
Ukupno postova: 326
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 04.09.2008. 21:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Heroina9 je napisao/la (Pogledaj post): › Ok axe, to je tvoje mišljenje i ne vrijedi ti tupit suprotno...vrlo je očito da ti je neko jakoo usadio mržnju prema titu i onom starom sistemu...zanima me samo što misliš pod ovo "razoružanu hrvatsku vojsku"?
ustaše???

http://hr.wikipedia.org/wiki/Bitka_na_Neretvi


ma kakve ustaše.ustaše se nisu predale na bleiburgu.

na bleiburgu su pobijeni civili i domobrani.

na bleiburgu se dio ustaša probio do amerikanaca i slobode.preostali dio ustaša vratio se sa oružjem u hrvatsku i borio se pod imenom 'križari' po kontinentalnoj hrvatskoj,i 'kamišari' po dalmaciji.

i izginuli su u borbama do zadnjeg čovjeka.

ustaše su bili takva vojska.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Heroina9
Offline
Avatar

Ukupno postova: 468
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.09.2008. 21:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čuj iskreno, ako je zaista na bleiburgu bilo više civila i domobrana nego predanih ustaša, mislim da je to jedina crna točka tita i partizana, što su bez potrebe poubijali ljude....a ovo da se diviš ustaškoj vojsci...zaista nemogu vjerovat!!! ustaše su bili ubojice! shvaćaš! udružili su se s hitlerom, najvećim zločincem, onog koji je na 3. mjestu tvog popisa zločinaca na početku...skupa s njim su ubijali nevine ljude! Jel ti to nije jasno?

_________________
Juuupiii
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: