Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Škoro kandidat HDZ-a za gradonačelnika Osijeka

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Delfin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 505
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.02.2008. 14:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije istina da je Škoro nezainteresiran za gradonačelnika, da je to istina ne bi ni prihvatio tu funkciju. Ti si protiv HDZ pa si naravno najvise recenica upravo i posvetio Škori a iz priloženog vidim da si za HDSSB pa si nahvalio Šišljagiča ko da ti je tata. oni su bili u HDZ, prije su imali iste ciljeve a vidi ih sada izdali stranku osnovali svoju i najvažniji im je cilj da pljuju protiv HDZ. Ja pratim kampanje svih stranki i mogu vam reci da HDSSB koristi svaku priliku kako bi pljuvali ostale stranke (nisu se mogli složiti ni sa HSP zbog čega je Osijek i postao grad slučaj) a rijetko kad čujem koji je njihov program i šta bi oni napravili za boljitak Osijeka što se ne može reči za ostale stranke.
Smatram da je Škoro zanimljiv kandidat baš iz razloga što ne dolazi iz političkih krugova što več u startu govori da je drukčiji od drugih kandidata.
Osobno sam ga upoznala i reći ču vam da je jednostavan čovjek i nije uštogljen kao ostali političari .
Škoro imaš moj glas i glas moje obitelji.

_________________
...MOJ OSIJEK PUN JE SUNCA... osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.02.2008. 15:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Delfin je napisao/la: ›
Nije istina da je Škoro nezainteresiran za gradonačelnika, da je to istina ne bi ni prihvatio tu funkciju. Ti si protiv HDZ pa si naravno najvise recenica upravo i posvetio Škori a iz priloženog vidim da si za HDSSB pa si nahvalio Šišljagiča ko da ti je tata. oni su bili u HDZ, prije su imali iste ciljeve a vidi ih sada izdali stranku osnovali svoju i najvažniji im je cilj da pljuju protiv HDZ. Ja pratim kampanje svih stranki i mogu vam reci da HDSSB koristi svaku priliku kako bi pljuvali ostale stranke (nisu se mogli složiti ni sa HSP zbog čega je Osijek i postao grad slučaj) a rijetko kad čujem koji je njihov program i šta bi oni napravili za boljitak Osijeka što se ne može reči za ostale stranke.
Smatram da je Škoro zanimljiv kandidat baš iz razloga što ne dolazi iz političkih krugova što več u startu govori da je drukčiji od drugih kandidata.
Osobno sam ga upoznala i reći ču vam da je jednostavan čovjek i nije uštogljen kao ostali političari .
Škoro imaš moj glas i glas moje obitelji.


Več u startu reći ču vam jednu recenicu, ja sam protiv HDZ, HSP, Šišljagiča, ko da mi je tata, jer pratim kampanje svih stranki, i mogu vam reci da koristim svaku priliku kako bi pljuvali, što se ne može reči za ostale...

He, he, pravi Hdz-ovi birači. Samo se nadam da autorica gornjeg teksta, od svojih 25 godina, nije završila srednju školu (ako sam u pravu, Hrvatski je obvezan predmet u svim školama). Jer jao nastavniku koji je ovako nešto pustio sa dvojkom.

Ali jao i nama koji ovdje u Hrvatskoj živimo - evo kakvi nam sudbinu kroje, ha, ha, ha...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Delfin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 505
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.02.2008. 15:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e javio se lektor, jesi mi pametan ma za popizdit!!!
barem na forumu se mogu sprdati i pisati kako želim, naravno dok se ne javi pametni.....
e da jedva sam završila osnovnu školu tako da mi oprostite što sam neuka i nemam 25....

_________________
...MOJ OSIJEK PUN JE SUNCA... osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Uma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4727
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.02.2008. 16:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pernabukano je napisao/la: ›
Šišljagić po meni u ovom trenutku najbolje rješenje. Intelektualac, ne ovisi o politici, nema nikavih afera i repova, dokazan u svojoj struci....


Nema afera?? jel misliš da to što je ostavio svoju suprugu zato što mu je 23 godine mlađa ljubavnica ostala trudna nije afera?
nema repova? normalno da nema kad je on sam po sebi Glavašev nastavak koji mu viri iz guzice!
Dokazan u svojoj struci? ajde molim te navedi mi par primjera koji to dokazuju?nije se pojavio na operaciji pa vec jedno 3 godine, a prije toga....de der mi reci u cemu se dokazao u svojoj struci?
W.M. Felt je napisao/la: ›
Delfin je napisao/la: ›
Nije istina da je Škoro nezainteresiran za gradonačelnika, da je to istina ne bi ni prihvatio tu funkciju. Ti si protiv HDZ pa si naravno najvise recenica upravo i posvetio Škori a iz priloženog vidim da si za HDSSB pa si nahvalio Šišljagiča ko da ti je tata. oni su bili u HDZ, prije su imali iste ciljeve a vidi ih sada izdali stranku osnovali svoju i najvažniji im je cilj da pljuju protiv HDZ. Ja pratim kampanje svih stranki i mogu vam reci da HDSSB koristi svaku priliku kako bi pljuvali ostale stranke (nisu se mogli složiti ni sa HSP zbog čega je Osijek i postao grad slučaj) a rijetko kad čujem koji je njihov program i šta bi oni napravili za boljitak Osijeka što se ne može reči za ostale stranke.
Smatram da je Škoro zanimljiv kandidat baš iz razloga što ne dolazi iz političkih krugova što več u startu govori da je drukčiji od drugih kandidata.
Osobno sam ga upoznala i reći ču vam da je jednostavan čovjek i nije uštogljen kao ostali političari .
Škoro imaš moj glas i glas moje obitelji.


Več u startu reći ču vam jednu recenicu, ja sam protiv HDZ, HSP, Šišljagiča, ko da mi je tata, jer pratim kampanje svih stranki, i mogu vam reci da koristim svaku priliku kako bi pljuvali, što se ne može reči za ostale...

He, he, pravi Hdz-ovi birači. Samo se nadam da autorica gornjeg teksta, od svojih 25 godina, nije završila srednju školu (ako sam u pravu, Hrvatski je obvezan predmet u svim školama). Jer jao nastavniku koji je ovako nešto pustio sa dvojkom.

Ali jao i nama koji ovdje u Hrvatskoj živimo - evo kakvi nam sudbinu kroje, ha, ha, ha...

a ti što se praviš pametan, gospodine Pravopisu, reci za koga ces ti glasati jer to je tema a ne ispravljanje tuđeg teksta! molim admina da ga baci u offtopic!

_________________
Moj grade pored Drave...... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.02.2008. 16:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uma je napisao/la: ›
reci za koga ces ti glasati jer to je tema a ne ispravljanje tuđeg teksta! molim admina da ga baci u offtopic!

Tema je o Miroslavu Škori, kandidatu za gradonačelnika Osijeka. A ne o tome tko će za koga glasovati.
Iako je ovo forum, dakle svojevrsna zajebancija, ipak treba pisati književni, razlikovati Č i Ć IJE i JE.
Što je mnogima ovdje problem. Jer, kako da te netko shvati ozbiljno, ako ne znaš pisati?
Natrag na temu.
I dalje napominjem ono što su i iz HDZ-a istaknuli. "Marketinški potez". Dakle, obično podcjenjivanje građana Osijeka.

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.02.2008. 16:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pridjevi koji završavaju sufiksom -ski pišu se malim slovom, a i krivo si upotrijebio prijedlog "sa", W. M. Felt. Ako ćeš se rugati nečijem znanju pravopisa, onda se barem pobrini da tvoje znanje bude besprijekorno.

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Uma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4727
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.02.2008. 17:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tonya je napisao/la: ›
Pridjevi koji završavaju sufiksom -ski pišu se malim slovom, a i krivo si upotrijebio prijedlog "sa", W. M. Felt. Ako ćeš se rugati nečijem znanju pravopisa, onda se barem pobrini da tvoje znanje bude besprijekorno.

JUUUHUUU!!!! Bravo Tonya! Svi smo mi Tonya! Juuupiii Juuupiii osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
Moj grade pored Drave...... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.02.2008. 17:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tonya je napisao/la: ›
Pridjevi koji završavaju sufiksom -ski pišu se malim slovom, a i krivo si upotrijebio prijedlog "sa", W. M. Felt. Ako ćeš se rugati nečijem znanju pravopisa, onda se barem pobrini da tvoje znanje bude besprijekorno.


Misliš, ha? Ja kao pravi Hrvat nikad ne mogu izvedenicu mi domovine pisati malim slovom, a pogotovo ako je riječ o nazivu, zar ne (da vidimo puno pravilo - ako je ta riječ dio imena ili naziva, piše li se i onda malim slovom? Što je to H(h)rvatski jezik - naziv predmeta, naziv jezika, ili pak pridjev koji opisuje jezik, jezičinu, lajavost...? Odnosno, hoću reći, humor, šala i tako to...

Inače, ne rugam se znanju pravopisa, iako bih mogao. Jer ako je ovo samo forum, ne znači da trebamo forsirati nepismenost, valjda da bi hinili neformalnost i opuštenost, mladenačku indolenciju. Tekst prepun pravopisnih nebuloza samo govori da se autor(ica) istog nije udostojila dvaput ga pročitati prije nego što stisne "pošaljite" (ili, možemo reći, nije dvaput razmislila prije nego što je zinula).

Kad smo kod moje prave namjere, ona je bila ustvrditi da su većina birača Hdz-a u Hrvatskoj nepismeni ili barem polupismeni, što je teško oboriva tvrdnja, a i potkrijepljena je dugim empirijskim dokazivanjem. Stoga je očito da mi nije ni na kraj pameti glasati za Škoru, osim mu možda suditi ili mu ime dozivati. Lakrdije u gradu nam je bilo dosta. Moj post nije bio, kako kažete "offtopic", već potpuno topic, samo ne za svakoga.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.02.2008. 18:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja NE ZNAM za koga Ču glasOVAT...onaj vRDOLJAK (ak se ne varam) ima dobar plakat Smile al eto vidjet Ču...sveIJedno mi je ko će pobJEdit...sumnjam da Če doNJet promIJEne ovom gradu....

P.S...eo ispravljajte me kolko oćete...vidim da vam je to bitnije nego tema...

_________________
TIII ZNAŠ ŠTA JE ISTINA...........IMA...U OVOJ DRŽAVI....KO JE ZADUŽEN....ZA ISTINU !!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.02.2008. 11:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

adebisi-jug2 je napisao/la: ›
ja NE ZNAM za koga Ču glasOVAT...onaj vRDOLJAK (ak se ne varam) ima dobar plakat Smile al eto vidjet Ču...sveIJedno mi je ko će pobJEdit...sumnjam da Če doNJet promIJEne ovom gradu....

P.S...eo ispravljajte me kolko oćete...vidim da vam je to bitnije nego tema...

osijek031.com smile Jes ti punoljetan opče, a?

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nemo1
Offline
Avatar

Ukupno postova: 70
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.02.2008. 11:58 
Naslov:  prodala sam se za čokoladu!?!!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prije nekoliko sati u ured mi je ušao ni manje ni više, glavom i bradom Miroslav Škoro. Istina, tip je komunikativan, čak dobro i izgleda. Glumio je Djeda Mraza. Djelio je čokolade. Lijepo. Bila sam fina i prodala se za čokoladu. Tajna je u čokoladi Kandit "Moj Osijek". Buni me što je došao u pratnji velikog sindikaliste iz firme, pitam se da li je to zakoniti da sindikalisti podupiru vladajuću stranku?!... Čorava posla...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.02.2008. 12:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jeste mu rekli da je zakasnio 2 mjeseca?

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
alija_sirotanovic
Offline
Ukupno postova: 49
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.02.2008. 12:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cane je napisao/la (Pogledaj post): › Ja i Oligofreni ćemo sigurno glasati za Škoru! Ipak je on naš! Ako ništa drugo bar će nam glazbenici profitirat.


ne vjerujem....onaj tko od glazbenika nije u Škorinom klanu (poput Prve lige) nema šanse da napravi nešto ozbiljnije niti da se pojavi na bilo kojem festivalu...zna se tko u svemu vuče konce....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
alija_sirotanovic
Offline
Ukupno postova: 49
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.02.2008. 12:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pernabukano je napisao/la (Pogledaj post): › Netko pita zašto ne želim Škoru za gradonačelnika?
Krenimo redom. 1991. grad Osijek našao se u jednom od najtetežih trenutaka u njegovoj povijesti i uspio se obraniti zahvaljujući svakom branitelju ovoga grada koji je srcem branio svoj dom. Miroslav Škoro nije bio jedan od njih, a čak štoviše otišao je ne izvan svog grada, već i izvan Hrvatske. Vratio se nakon što je sve bilo gotovo kako bi pjevao o junaštvu i domoljublju. Licemjerno je preslaba riječ!!!
Miroslav Škoro je pjevao o svetinjama, o suđenjima da bi se nedavno priključio stranci koja je ta suđenja i omogućila. Licemjerno!?
Miroslav Škoro davno je otišao iz Osijeka, a nedavno je prodao i kuću, no sada je ipak našao neko rješenje pa je prijavio prebivalište u Osijeku.( Poznato, zar ne-Đapić)
NE BIH uvoznog gradonačelnika, NE BIH vikend gradonačelnika, JA BIH gradonačelnika koji živi 24 sata u Osijeku, koji nije otišao iz Osijeka kada je bilo najteže, kojemu obitelj živi ovdje, koji navija za Osijek, kojega mogu vidjeti na promenadi, koji zna raditi nešto drugo osim politike, koji ne duguje sve politici...
Nagradno pitanje? Gdje će otići Đapić ili Škoro ukoliko ne postane gradonačelnik? Jednostavno vartiti će se svojoj svakodnevnici...Šetnji Ilicom, Jarunom,Jelačićevim trgom, odlasku na tekme Dinama...
POZDRAV I 9.OŽUJKA GLASUJTE PREMA SVOJOJ SAVJESTI I UVJERENJIMA,ALI NEMOJTE OVAJ TEKST SMETNUTI S UMA.




potpisujem.....
i nadodajem....aspiracije pojedinaca su bezgranične...tko zna - možda se Mićo kandidira i za premijera....o, Milo moje...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
monkeyhouse
Offline
Ukupno postova: 14
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.02.2008. 13:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sve su to gluposti i škoro i đšapić, ...
ljudi dragi političari su samo ljudi!rade za svoje interese, ne rade - pa who cares??? koliko je ispravno misliti na tuđe interese, prije svojih, to je već filozofsko pitanje, kome se da, nek se zamara tim.

ono što hoću rećiželim čuti argumente kojima ćete me uvjeriti, da je za nas osječane, bolji bilo tko drugi, od jedne regionalne opcije, koja nema druge (pored svih ljudskih mana, od kojih boluju i svi ostali) nego se dokazati ovdje. gdje će dalje???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: