Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



BASTION !!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.08.2007. 12:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Anita_os je napisao/la: ›
Zapio je negdje pare i propali mu planovi! Smile


Popio je sav absinth iz birtije Smile

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
codar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 64
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.08.2007. 13:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ako znamo da jako puno ljudi radi za 2000 kkn mjesecno a neki i ne dobiju placu po 6 mj. mislim da je cuga skupa...ljudi sta oni tebi nude za te pare?nista,samo novi lokal i to je to...cijene su visoke i to je cinjenica,nema tu puno filozofije,samo da znate koja je njima zarada na pivu ili votki....ne bi vjerovali...

_________________
everest neverest...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wastedbass
Offline
Avatar

Ukupno postova: 273
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.08.2007. 13:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

honey je napisao/la: ›
Daj ljudi, molim vas...
najbolje bi bilo da je otvorio ponovno Bunker, ali to ne bi bilo to...
On je sebi isprofilirao ljude koji žele da mu dolaze, i dolazit će mu u to ne sumnjam.
Što se tiče cajki, mislim da bi se vlasnik prije koknuo, nego njih puštao. Možda s vremenom i snizi cijene, ruku na srce, iste su kao i u Luni, pa ona nije nikada propala i dan danas ima svoju redovnu klijentelu (e, sad..kakva je-takva je, al ima je..)
I što kaže jedan forumaš ako je 17 kn cijena da ne slušam cajke, rado ću je platiti!!

A prvo i osnovno mislim da mu je cilj bio napravit mjesto za stariju rulju od 25-35 g., a za njih se i podrazumijeva da rade i da imaju za cugu...


potpisujem i slazem se ako treba platit cu 17 kuna za jebeno pivo sam da ne moram gledati cajkarose u okrugu 100 metara kako dizu ruke u zrak bah

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.08.2007. 13:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): ›
Rajnus je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ja ne znam gdje si ti bio, ali tamo je mala bavarija 16kn, votka 20kn, tequila 25kn itd... Jedino sto je bilo "pristupacno" jest toceni tuborg 1dcl=3kn i buteljica vina jer se to niti ne pije previse...

U gotovo svim kaficima uz plazu je 0,5L tocenog ( Tuborg i Ožujsko )14-18 kn...
A u jednom ima i krigla od 1,5L Ožujskog i košta 30kn...

Ostalo me nije zanimalo pa nisam ni gledao...

Za Hacijendu, Exit i jos 2-3 kafica u koje nismo ni mislili jer su izgledali prefensi i šminki, ne znam, niti me zanima, u Vodicama ima dovoljno mjesta za izaci...


Onda nemoj pisati ako nisi bio i nisi vidio...

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.08.2007. 13:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

codar je napisao/la (Pogledaj post): › ako znamo da jako puno ljudi radi za 2000 kkn mjesecno a neki i ne dobiju placu po 6 mj. mislim da je cuga skupa...ljudi sta oni tebi nude za te pare?nista,samo novi lokal i to je to...cijene su visoke i to je cinjenica,nema tu puno filozofije,samo da znate koja je njima zarada na pivu ili votki....ne bi vjerovali...


Koji puno ljudi? Svelje u Slavoniji Tekstil? Pa kontam da one bas i ne idu van.
Niti jedan od mojih prijatelja ne radi za ispod 3000kn. Uglavnom je to preko 4000kn. Pogledaj prosjek za nasu zupaniju koji je opet ispod prosjeka grada pa ces vidjeti da je ovo sto si napisala glupost. OVdje ljudi tak pausalno lupaju gluposti koje ponavljaju ko papige bez razmisljanja... sindrom majmuna sa vodom i bananama u kavezu

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
honey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 230
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.08.2007. 14:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bila sam sinoć i prostor je ok, sviđa mi se gore,ali ne volim crnu boju zidova!!! No, to je subjektivno mišljenje...zanima me samo: odakle svi oni Punkeri?????

_________________
nije bogat čovjek koji puno ima, nego onaj koji malo treba Vjestica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.08.2007. 14:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Već se godinama raspravljam sa osječkim ugostiteljima oko iste stvari. Nedopustivo je postaviti na ulaz nekog pećinskog čovjeka koji će onda selektirati ljude po svojoj osobnoj procjeni da li imaju love ili ne. Još i obrazlagati to nekakvim patikama i slično. Da se radi u Tunnel-u, Ministry of Sound, ili Millionareu, još bi to moglo proći, ali u Osijeku nikako.

Sve birtije koje su to radile, propale su. No primitivni vlasnici to ne mogu shvatiti, i maštaju o nekoj ekskluzivi u gradu od 100 000 ljudi. Ljudi imaju otpor prema mjestima na koja ih ne puštaju, jer se onda osjećaju manje vrijednima. Jučer sam to u Bastionu pokušao objasniti, međutim, njima je važnije da po lokalu ne hodaju ljudi koji neće naručiti cugu. Ako se hitno ne promjeni takva praksa, birtija neće dobro raditi, što će biti šteta, jer je bilo krajnje vrijeme da se nešto otvori, a da nije u na potezu Obp-Tufna. Pravi ugostitelji znaju da je svaki gost dobrodošao.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---s
Offline
Ukupno postova: 221
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.08.2007. 15:00 
Naslov:  Re: BASTION !!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

honey je napisao/la (Pogledaj post): › Bila sam sinoć i prostor je ok, sviđa mi se gore,ali ne volim crnu boju zidova!!! No, to je subjektivno mišljenje...zanima me samo: odakle svi oni Punkeri?????

iz osijeka i okolice? Wink mislim stvarno..belfast većinom slušaju alternativci..koji su tamo i ostali kad je koncert počeo,ostali su otišli i zato šteta što nisu sve puštali koji su došli na koncert zbog neke gluposti...kao frizura!!!strašno!!! Evil or Very Mad
meni je bilo super jučer!!!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.08.2007. 15:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Blofeld; slažem se sa svim... taj "dress code" je jedan jako zastario koncept koji u današnje vrijeme nikako ne drži vodu, pogotovo među mladima, i gradovima kao što je Osijek. uostalom, ako već žele rastjerat ekipu, dovoljno je da zadrže postojeće cijene! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
LOLA13
Offline
Ukupno postova: 11
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.08.2007. 15:22 
Naslov:  Re: BASTION !!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam čula da su od danas cjene spuštene!
Daj Bože da jesu, ali nije mi jasno kako nitko nije pohvalio to što su nam upadi na koncerte bili besplatni.
Na pannoniunu je upad 30kn!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Isis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1211
Lokacija: In Fiction
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.08.2007. 15:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Upad je bio free jer je otvorenje bilo u sklopu ljetne noći.
Ne boj se, naplatili bi oni samo tako da nije ljetna noć, u to nema sumnje,
Uostalom, na otvorenju i je cilj ljude primamiti, a ne naplatiti im upad.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.08.2007. 15:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Upad je također jedan od glavnih uzroka propasti birtije. Ako se ništa ne događa, NE SMIJE se naplaćivati upad (ili barem ako se naplaćuje neka uključuje konzumaciju koja ga pokriva).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.08.2007. 17:22 
Naslov:  Re: BASTION !!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja samo znam da ću se morat dobro podmazat s nečim iz konzuma prije nego što stupim nogom tamo, 17 naku bože sačuvaj osijek031.com smile i to što se ne puštaju cajke i super je sređeno ne znači da mogu pljačkat ljude

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
snowblind
Offline
Ukupno postova: 71
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.08.2007. 18:30 
Naslov:  Re: BASTION !!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bio sam unutra i dobro je uređeno, al ako cijene ostanu ovakve sumnjam da ću doći koji puta tamo i to sa dress code je isto totalno glupo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
honey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 230
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.08.2007. 18:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Skompajte se sa izbacivačima, pa će vas puštati svakako odjevene! Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: