Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Đapić dolazi, Vrdoljak vjeran principima

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.12.2008. 19:51 
Naslov:  Đapić dolazi, Vrdoljak vjeran principima
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječki dogradonačelnik i predsjednik Središnjeg odbora HNS-a Ivan Vrdoljak potvrdio je danas kako će povratak Ante Đapića na dužnost osječkoga gradonačelnika značiti i odlazak HNS-a iz Gradskog poglavarstva i vladajuće koalicije HSP-SDP-HNS-HSU.

Naime, osječka podružnica HSP-a je najavila kako će kandidat stranke na izborima za osječkoga gradonačelnika iduće godine biti predsjednik stranke Anto Đapić, koji će u predizbornu kampanju krenuti s gradonačelničke dužnosti, pri čemu još nije određeno kada će na toj dužnosti zamijeniti sadašnjeg gradonačelnika Gordana Matkovića.

Nakon otvorenja novoga Turističko-informativnog centra osječke Turističke zajednice, 06. prosinca, 2008. g. u povijesnoj gradskoj jezgri Tvrđi, Vrdoljak je, na zamolbu novinara da komentira jučerašnji Đapićev poziv da podnese ostavku, ili će biti razriješen, kazao kako ima još nekoliko dužnosti u Poglavarstvu koje mora odraditi kao dogradonačelnik, a tek će nakon toga početi riješavati politički dio ove priče, koja, kako drži, več zamara osječku javnost i njega osobno.

- Ako Anto Đapić dođe na mjesto gradonačelnika naravno da ću izići iz Poglavarstva, jer on i ja tamo sigurno nećemo zajedno sjediti, ustvrdio je Vrdoljak, čiji je uvjet za sklapanje koalicijskog sporazuma s HSP-om i ostalim strankama bio da Đapić ne bude gradonačelnik, nakon čega je HSP predložio Gordana Matkovića.

Na novinarski upit Vrdoljak je opovrgnuo nagađanja da je Osijek izgubio domaćinstvo nad teniskim Davis cup susretom Hrvatska-Čile upravo zbog posljednjih napada Ante Đapića na HNS i njega osobno, odnosno da je zbog takvog ponašanja HSP-a predsjednik Hrvatskog teniskog saveza (HTS), ali i njegov stranački predsjednik Radimir Čačić odlučio domaćinstvo povjeriti Poreču.

- To se nije dogodilo zbog stranačkih sukoba, nego zbog još tužnijeg razloga, odnosno činjenice da gradska uprava, zbog posljednjih političkih preslagivanja, nije imala vremena napraviti ozbiljno pismo namjere i osigurati nekoliko stotina tisuća kuna za dobivanje domaćinstva, a ako gradska uprava to nije uspjela učiniti, onda ni ne zaslužuje domaćinstvo, ustvrdio je Vrdoljak.

Dodao je kako će to biti jedan od razloga zbog kojih će napustiti Poglavarstvo koje se, kako tvrdi, više od 90 posto vremena bavi politikanstvom i preslagivanjima, umjesto poslovima koji se trebaju obaviti, zbog čega je, smatra on, grad Osijek, iako je bio veliki favorit te imao dobru potporu Osječko-baranjske županije, izgubio domaćinstvo nad ovim događajem. [Hina]

Foto: Goran Flauder, arhiva 031

Pročitajte i...
[05.12.2008.] Anto Đapić gradonačelnički kandidat HSP-a, Daniel Srb odlazi u Sabor
[03.12.2008.] SDP traži reviziju studije o parkingu
[01.12.2008.] Vrdoljak više ne dolazi na sjednice
[26.11.2008.] HNS najavio izlazak iz gradske koalicijske vlasti
[26.11.2008.] Gradsko poglavarstvo ne raskida ugovora o koncesiji s Elektromodulom [Vijesti OSTV-a]
[26.11.2008.] Đapić: Vrdoljakova studija puna je rupa
[19.11.2008.] Vrdoljak odgovara na '18 pitanja'
[17.11.2008.] Đapić – najjači Vrdoljakov predizborni adut
[15.11.2008.] Vrdoljak za raskid ugovora o parkingu, Đapić protiv
[05.09.2008.] Osnovan Osječki promet i gospodarstvo, direktor Vrdoljakov kolega sa studija


Zadnja promjena: Leon; 06.12.2008. 20:18; ukupno mijenjano 2 put/a.

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.12.2008. 20:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

to đap je moji idol...

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ljilja
Offline
Ukupno postova: 165
Lokacija: tu
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.12.2008. 20:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fuj, kako može samo tako "doći"??? pa stvarno bezobrazan lik bez jednog dana radnog staža u nekoj firmi, tvornici ili bilo gdje se morao oznojiti, strepiti od kašnjenja na posao, imati šefa ili šeficu.....kako može samo tako doći, a niko ga nije ni pozvao! je li zaboravio da je izgubio izbore?

_________________
najnasilniji element društva je neznanje Tup, tup
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dora705
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.12.2008. 20:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gadi mi se -.-

_________________
BORITI SE- živjeti
PROLAZNOST- sreća
HRABROST- voljeti
SLOBODA-smrt
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
grissom
Offline
Ukupno postova: 265
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.12.2008. 23:03 
Naslov:  Re: Đapić dolazi, Vrdoljak vjeran principima
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E, jesmo grad...
cijela Hrvatska je otkačila Đapića i njegove jurišnike, a mi ga biramo za gradonačelnika! A uz takvog gradonačelnika nije ni čudo da smo zadnja rupa na svirali.
Čitao sam u novinama da će ići na odmor na Sejšele.
Kaže zato jer je tamo ocean i i imaju dobar fitness. osijek031.com smile

Nadam se da na putu tamo prolazi pored Somalije.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mikro
Offline
Avatar

Ukupno postova: 500
Lokacija: Osijek VBK
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.12.2008. 0:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ko nas J..e

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bilke
Offline
Avatar

Ukupno postova: 634
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.12.2008. 10:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Smijeh živi i idiotarija.

Sinoć u OBPu Glava i Kramer zajedno cugaju. Našli se kobajagi dečki na pivu, a u očima im vidiš da kuju paklene planove.

Anyway, jad i bijeda.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eseker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 649
Lokacija: moja radna soba
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.12.2008. 11:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bilke je napisao/la: ›
Smijeh živi i idiotarija.

Sinoć u OBPu Glava i Kramer zajedno cugaju. Našli se kobajagi dečki na pivu, a u očima im vidiš da kuju paklene planove.

Anyway, jad i bijeda.


Imaš li sličicu? Dok ne vidim ne vjerujem.

_________________
šorom šajke a niz Dravu čeze osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zdrale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 539
Lokacija: Metropola
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.12.2008. 13:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a i ne znam šta je stvarno vrdoljak mislio kad je ulazio u koalciju ( koja je stvarno prevelika) ...
kako cijela država pokaže dolje za hsp i onda se oni nađu održavat na životu u našem gradu?? tko mi to može objasniti???

_________________
Winning isn't everything. It's the only thing!! Vince Lombardi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.12.2008. 14:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zdrale je napisao/la: ›
a i ne znam šta je stvarno vrdoljak mislio kad je ulazio u koalciju ( koja je stvarno prevelika) ...
kako cijela država pokaže dolje za hsp i onda se oni nađu održavat na životu u našem gradu?? tko mi to može objasniti???

Jednostavno, zato što je u Osijeku najjača ekipa HSP-a u Hrvatskoj, i niti jedna stranka u Osijeku nije nam niti blizu po kvaliteti ljudi u stranci....Smile

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zdrale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 539
Lokacija: Metropola
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.12.2008. 14:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dada baš sam to mislio , vi ste ko žohari Very Happy

_________________
Winning isn't everything. It's the only thing!! Vince Lombardi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
asko
Offline
Ukupno postova: 349
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.12.2008. 14:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la: ›
Zdrale je napisao/la: ›
a i ne znam šta je stvarno vrdoljak mislio kad je ulazio u koalciju ( koja je stvarno prevelika) ...
kako cijela država pokaže dolje za hsp i onda se oni nađu održavat na životu u našem gradu?? tko mi to može objasniti???

Jednostavno, zato što je u Osijeku najjača ekipa HSP-a u Hrvatskoj, i niti jedna stranka u Osijeku nije nam niti blizu po kvaliteti ljudi u stranci....Smile

da je tako onda biste se davno riješili đapića i stranka bi vam sigurno bila među 4 u državi.
ovako zbog njega nikada nećete napredovati!
otjerali ste ljude koji su vrijedili u stranci i to samo zato jer se nisu slagali sa al đaponeom.
s dosta hsp-ovaca s kojima sam pričao ne vole "šefa", ali mi nikada nitko nije dao jasan odgovor zašto ga se ne riješe.
On gazi preko svih vas, a vi mu to dopuštate...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RiPeR
Offline
Ukupno postova: 117
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 07.12.2008. 14:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

grissom je napisao/la: ›
E, jesmo grad...
cijela Hrvatska je otkačila Đapića i njegove jurišnike, a mi ga biramo za gradonačelnika! A uz takvog gradonačelnika nije ni čudo da smo zadnja rupa na svirali.
Čitao sam u novinama da će ići na odmor na Sejšele.
Kaže zato jer je tamo ocean i i imaju dobar fitness. osijek031.com smile

Nadam se da na putu tamo prolazi pored Somalije.


Kakve idiotarije pričaš, pa cjela Hrvatska je odabrala HDZ pa šta sad to znači da i kod nas treba biti, pogledaj gdje nam je zemlja. I nitko ama baš nitko me ne može uvjeriti da se puno toga nije pomaknulo otkad je Kramarić otišao, možete vi sad meni nabrajat greške Đapića i sve ali barem se nešto pokrenulo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mija
Offline
Ukupno postova: 122
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.12.2008. 17:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stvarno je puno pokrenuo hsp, samo tamo gdje m ože zalapat, a ono što bi bilo interes grada to ih boli dupe, zašto stopiraju avenue mall, već je dosad moglo u gradskoj blagajni biti 25.mil. kn komunalnog doprinosa kojeg - toliko o pokretanju unazad...............
RiPeR je napisao/la: ›
grissom je napisao/la: ›
E, jesmo grad...
cijela Hrvatska je otkačila Đapića i njegove jurišnike, a mi ga biramo za gradonačelnika! A uz takvog gradonačelnika nije ni čudo da smo zadnja rupa na svirali.
Čitao sam u novinama da će ići na odmor na Sejšele.
Kaže zato jer je tamo ocean i i imaju dobar fitness. osijek031.com smile

Nadam se da na putu tamo prolazi pored Somalije.


Kakve idiotarije pričaš, pa cjela Hrvatska je odabrala HDZ pa šta sad to znači da i kod nas treba biti, pogledaj gdje nam je zemlja. I nitko ama baš nitko me ne može uvjeriti da se puno toga nije pomaknulo otkad je Kramarić otišao, možete vi sad meni nabrajat greške Đapića i sve ali barem se nešto pokrenulo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.12.2008. 17:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mija je napisao/la: ›
Stvarno je puno pokrenuo hsp, samo tamo gdje m ože zalapat, a ono što bi bilo interes grada to ih boli dupe, zašto stopiraju avenue mall, već je dosad moglo u gradskoj blagajni biti 25.mil. kn komunalnog doprinosa kojeg - toliko o pokretanju unazad...............

Nemaš blage veze, barem u ovom slučaju...Avenue mall ide...

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: