Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Apel za izbacivanje narodnjaka iz Tvrđe

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.02.2006. 15:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jooooooj je napisao/la: ›
malo ću zastranit s ove teme ali mislim da nema smisla otvarati novu temu zbog ovoga...
što je s ovim novim pubom, čujem glasine da se otvorio ali je u subotu bilo zatvoreno...pa ako netko nešto zna cijenio bi...?

izvana ne izgleda ni kao da je na pola gotov.

gazda777 je napisao/la: ›
Hummin je napisao/la (Pogledaj post): ›
gazda777 je napisao/la (Pogledaj post): › ti ovu državu smatraš demokratskom?


Tako piše u ustavu..


piše i na plotu...

moj stari ima jednu dobru uzrečicu na tu temu: ovo nije država. ovo je svinjac. Very Happy Very Happy jedna od rijetkih stvari u kojima bi se složila s njim.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.02.2006. 18:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Smile na ovo što reče CatCloe. Ipak, u Zagrebu su ti ćušpajzovi u kojima sviraju narodnjaci daleko na periferiji grada, zašto to tako ne bi bilo i u Osijeku? Pitanje je i gradskog vodstva, probably, zar ne? I kako se oni postavljaju prema problemu. Sviđa mi se ovo što je unatoč Borbaševoj uvjerenosti da će se folk parada moći održati na Zrinjevcu, Đapić to odbio riječima da grad neće dopuštati tu vrstu zabave u gradskim objektima. To je početak. A dalje-polako.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ozana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 701
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.02.2006. 20:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
moj stari ima jednu dobru uzrečicu na tu temu: ovo nije država. ovo je svinjac. Very Happy Very Happy jedna od rijetkih stvari u kojima bi se složila s njim.


Pozdravi tatu SmileSmile

_________________
Puno je tuge u svijetu....
Upravo sad, dok čitaš ovo, 7 milijuna ljudi se seksaju!
A ti si na kompjutoru...
To je tako tužno...
Rolling Eyes
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Hummin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 276
Lokacija: City 17
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.02.2006. 22:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Alana Bates je napisao/la (Pogledaj post): › Smile na ovo što reče CatCloe. Ipak, u Zagrebu su ti ćušpajzovi u kojima sviraju narodnjaci daleko na periferiji grada, zašto to tako ne bi bilo i u Osijeku? Pitanje je i gradskog vodstva, probably, zar ne? I kako se oni postavljaju prema problemu. Sviđa mi se ovo što je unatoč Borbaševoj uvjerenosti da će se folk parada moći održati na Zrinjevcu, Đapić to odbio riječima da grad neće dopuštati tu vrstu zabave u gradskim objektima. To je početak. A dalje-polako.


Nadam se da sad slijedi patr II. koji glasi > Grad nedopušt takvu vrstu smeća u kulturno-povjesnoj jezgri grada < Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Catharine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 354
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.02.2006. 2:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jooooooj je napisao/la: ›
malo ću zastranit s ove teme ali mislim da nema smisla otvarati novu temu zbog ovoga...
što je s ovim novim pubom, čujem glasine da se otvorio ali je u subotu bilo zatvoreno...pa ako netko nešto zna cijenio bi...?

ne, još se ne otvara
pogledaj pod topic ako se ne varam bridge klub, forum by ixia.... da se ne ponavljam Smile

_________________

www.myspace.com/venus4u
Anonymous
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
deer_hunter
Offline
Avatar

Ukupno postova: 478
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 09.02.2006. 14:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ako netko pokrene neku peticiju za izbacivanje narodnjaka iz Tvrđe (i cijelog grada, ako se mene pita), molim vas da me obavijestite ili me jednostavno potpišite sami Cool

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.02.2006. 23:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hm. je li to izvedivo? uopce, ono...?
mislim da nije.

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.02.2006. 23:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

btw, sta je sa onom peticijom hrvatskih estradnjaka da se na radiju pustaju narodnjaci? nes cuo, ne znam tocno sto je...

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
osijek68
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2
Lokacija: Germany/NRW /Oberhausen
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.02.2006. 14:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo da se i ja prikljucim na ovu Temu i da dam svoje misljenje.
Mnogima ovde smetaju narodnjaci i Turbo folk,meni ne naprotiv.Ono sto ne volim to neslusam.Sto mi nije lijepo okrenem glavu i ne gledam.U moje doba prije ovoga zadnjega rata bilo nam je svima lijepo svak je slusao sto je htio,islo se zajedno u Baranju na muziku i sminkeri i pankeri i sta ti ja znam koji svi vise.
Muzika u Bijeloj Ladji,Cingi lingi carde ,ma jednostavno svi su isli i furali se na sve.
A danas to smeta ,Zbog cega pitam se ja?
Zato sto ih 200 ne voli mora i onih 20 000 da ih mrzi.Ne vrjedjam s ovim nikoga niti imam to na umu.
Zasto ne biti tolerantan pitajte vase tate ,mame,ujke i sta ja znam gdje su izlazili tada i uz ciju se muziku zabavljali i provodili.Ima i lijepih Narodnih pjesmi nisu sve iste tzv.turbofolk.Ja to dobro znam jer ja sam se furao i na Azru,Parni Valjak,Dugmice,Mate Misu Kovaca(R.I.P) i narodnjake.Jedva cekao kad ce Ljeto da pocnu nam te muzicke Manifestacije koje i danas hvala bogu traju(O Lj M).Muzika pokrece ljude.............

Lijep pozdrav iz Njemacke svim Legosicama i Legama i generaciji rodjenih 1968 godine.
Takodjer i svim legama na Forumu 031.

Volite i cuvajte moj a i vas grad Osijek.

_________________
....Za dobra stara vremena....

Bivsi ucenik iz Anke Butorac
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.02.2006. 17:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pitam se što bi se dogodilo da ja zapjevam neku svoju na trgu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.02.2006. 20:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Legi '68-og godišta: ma svi vole Azru i Dugmiće, i njih smatramo nekakvom zajedničkom stečevinom na koju cijela bivša Juga polaže pravo zvati ih svojima i nitko se ne ljuti kad neko drugi to čini. I ne radi se o tome da su to SRPSKI narodnjaci, SRPSKA glazba... Radi se o tome da je to novokomponirana loša glazba neuvjerljivih tekstova, s lošim razgolićenim pjevačicama... i da je zbog toga čudno da je toliko puno ljudi sluša. (dakako, ljudi imaju pravo slušati i lošu glazbu-nastavili bi to činiti i da nemaju, vjerujem- ali je stvarno začudan taj interes, evo...)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
osijek68
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2
Lokacija: Germany/NRW /Oberhausen
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.02.2006. 10:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hvala na razumijevanju i na odgovoru.nadam se da ce me vecina razumjeti a i moju i drugu generaciju. Zaboravio sam da napomenem samo da i ja imam nesto protiv ove nove novokompirane tzv. Srpske muzike.
A to je da se danas vise prodaje golo tijelo i tekstovi da bi ih djeca lakse upamtila.

Ti danasnji tekstovi su nista vrijedno u odnosu na onu vrstu narodne i folk muzike koju ja slusam.

Ja se vise pozivam na lijepe i liricke tekstove.docim ovi danasnji teksti nemaju skoro nikakvih poruka ni logike.
Nadam se dan nisam krivo shvacen ali te danasnje pjesme nemaju veze sa onom koju sam ja u moje doba momkovanja slusao i danas slusam.

Jedan srdacan pozdrav svima na seitu Foruma i Legama i Legosicama 031.

I jedan veliki pozdrav mome a vasem najdrazem gradu OSIJEKU.

_________________
....Za dobra stara vremena....

Bivsi ucenik iz Anke Butorac
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Hummin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 276
Lokacija: City 17
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.02.2006. 17:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma ta glazba nema veze sa zdravim razumom...

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.02.2006. 19:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osijek68 je napisao/la: › Zaboravio sam da napomenem samo da i ja imam nesto protiv ove nove novokompirane tzv. Srpske muzike. A to je da se danas vise prodaje golo tijelo i tekstovi da bi ih djeca lakse upamtila.
Mozda je to tako bilo u tvoje vrijeme, ali danas ta glazba nema nacionalni predznak... dana upravo najveci Hrvati pjevaju takvu ("novokomponovanu") glazbu...


Citat: › I jedan veliki pozdrav mome a vasem najdrazem gradu OSIJEKU.
Pozdrav i tebi u bijelom svijetu... sjeti se grada, ljudi, a ponekad i svrati Smile I dovedi jos legosa i legosica ovdje Smile

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.02.2006. 20:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hummin je napisao/la: ›
Ma ta glazba nema veze sa zdravim razumom...


Hm, ma ne mogu uopće naći argument kojim bih pobila opravdanje ljudi da slušaju takvu vrstu glazbe (pravnička struka mi je uzrokovala profesionalnu deformaciju neprestanog traženja i provjeravanja argumenata...), zato čak ne bih ni ulazila u ovakvo nešto.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: