Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Apel za izbacivanje narodnjaka iz Tvrđe

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.02.2006. 23:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Alana Bates je napisao/la (Pogledaj post): ›
Hummin je napisao/la: ›
Ma ta glazba nema veze sa zdravim razumom...


Hm, ma ne mogu uopće naći argument kojim bih pobila opravdanje ljudi da slušaju takvu vrstu glazbe (pravnička struka mi je uzrokovala profesionalnu deformaciju neprestanog traženja i provjeravanja argumenata...), zato čak ne bih ni ulazila u ovakvo nešto.

ja imam masu argumenata protiv pravničke struke, pravosuđa pogotovo, ali ne bih ovdje ulazio u to...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
deer_hunter
Offline
Avatar

Ukupno postova: 478
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.02.2006. 12:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ta glazba nema veze s mozgom. to je animalni đir i potiče niske nagone osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.02.2006. 13:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

deer_hunter je napisao/la: ›
ta glazba nema veze s mozgom. to je animalni đir i potiče niske nagone osijek031.com smile osijek031.com smile

bit će da se to i želi slušati...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Hummin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 276
Lokacija: City 17
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.02.2006. 3:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sjedimo ja i lega u nedjelju navečer u Brooklynu i tak prepričavamo kako smo ce u cadilacu proši četvrtak baš dobro zabavili. I sad naj bolje u Subotu u tom istom lokalu bila je racija! Što mislite jel murija nešto pronašla tamo, neku drogu ili slično.? E, pa odgovor je NE. E, sad se ja pitam zašto ne naprave raciju u Patici ili Oksu...
Mislim znam da im je puno lakše otići u tak neki lokal, čisto da se vidi da rade nešto. Dok tamo gdje ima problema dođu samo ako se nekog ubije, tek toliko da pokupe leševe sa ceste.

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anonimac
Post Postano: 16.02.2006. 17:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hummin je napisao/la: › sjedimo ja i lega u nedjelju navečer u Brooklynu i tak prepričavamo kako smo ce u cadilacu proši četvrtak baš dobro zabavili. I sad naj bolje u Subotu u tom istom lokalu bila je racija! Što mislite jel murija nešto pronašla tamo, neku drogu ili slično.? E, pa odgovor je NE. E, sad se ja pitam zašto ne naprave raciju u Patici ili Oksu...
Mislim znam da im je puno lakše otići u tak neki lokal, čisto da se vidi da rade nešto. Dok tamo gdje ima problema dođu samo ako se nekog ubije, tek toliko da pokupe leševe sa ceste.
Pa neće valjda u oks kad tamo policija izlazi. Sramota!!!!!!!!!

Download Poruke   Ocijeni poruku  
kyra
Offline
Avatar

Ukupno postova: 7
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.02.2006. 0:25 
Naslov: Bad ! 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo, da se i ja malo nadovežem na temu... Što se tiče narodnjaka, situacija u gradu mi se gadi!! Stvarno sve ostalo mogu podnijeti, nemam ništa protiv bilo koje vrste glazbe...ali ne mogu shvatit kako netko može slušati nešto kao što je turbo folk ili kako se to već danas zove. Priznajem, u mojim ranim tinejdžerskim godinama i ja sam bila prisiljena slušati takve stvari zbog mentaliteta ljudi u selendri u kojoj sam živjela. Ali nikad mi se to nije sviđalo i danas bih se najradije zveknula kad se toga sjetim.Nemam ništa protiv, recimo, bosanskog sevdaha, da me ne bi krivo shvatili oni koji trpaju to sve u isti koš. Negdje na forumu sam pročitala mišljenje neke vrlo inteligentne osobe koja kaže da Balašević pjeva cajke. Ja, recimo, volim Balaševića i mrzim kad ga uspoređuju sa Škorom, ali reći da pjeva cajke!!?? Ostala sam bez teksta. Ok, mnoge njegove pjesme jesu čista patetika, priznajem, ali meni nekad baš godi sva ta patetika. Inače, volim poslušati sve što god u sebi ima zvuk gitare Wink Ugl., užasno mi smeta sav taj narodnjački val u gradu. Sve što se tamo može vidjet su jeftine curice i seljaci sa glupim forama. Nije da generaliziram, moja najbolja legica, npr., sluša cajke, a ja ne znam bolju i ispravniju osobu na svijetu od nje, ali moram priznati da primjećujem da i nju njezin izgled i glazba koju sluša u očima mnogih ljudi pomalo etiketiraju. Ma neka slušaju što god hoće na mjestima predviđenima za to, ali najveći mi je problem kada skupimo ekipu s faksa pa se tu nađu neki ulickani kreteni i počnu pljuvati po "našim rock sranjima". Jet-set wannabe koji nikako ne uspijevaju naći dobrog komada ili ekipu pa to sami sebi objašnjavaju krajnjim neukusom drugih

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
deer_hunter
Offline
Avatar

Ukupno postova: 478
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 22.02.2006. 14:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nešto se čudno događa s Oksom, vidim po gradu postere za neki retro-rock koncert tamo za vikend... možda će ipak narodnjaci pasti u zaborav... Molitva Juuupiii

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.02.2006. 17:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hm...svirali i pipsi i six pack tamo i mor i još neki...pa ništ nije egzorciralo to zlo. nekako sumnjam....

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.02.2006. 0:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

deer_hunter je napisao/la (Pogledaj post): › nešto se čudno događa s Oksom, vidim po gradu postere za neki retro-rock koncert tamo za vikend... možda će ipak narodnjaci pasti u zaborav... Molitva Juuupiii


da, čudno...možda i ja tamo zapjevam... osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
deer_hunter
Offline
Avatar

Ukupno postova: 478
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 24.02.2006. 13:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gazda odma ti lepim soma ojra na čelo! osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.02.2006. 18:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

deer_hunter je napisao/la (Pogledaj post): › gazda odma ti lepim soma ojra na čelo! osijek031.com smile osijek031.com smile


pih, nisam ja tako jeftin...kakva uvreda... Crying or Very sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anonimac
Post Postano: 25.02.2006. 9:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Oks će uvijek biti okupljalište jadnika i neće nikad prestat s narodnjacima.

Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.02.2006. 0:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anonimac je napisao/la (Pogledaj post): › Oks će uvijek biti okupljalište jadnika i neće nikad prestat s narodnjacima.


da. ni kava im ne valja... osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.03.2006. 12:19 
Naslov: Bad ! 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kyra je napisao/la (Pogledaj post): › Sve što se tamo može vidjet su jeftine curice i seljaci sa glupim forama. Nije da generaliziram, moja najbolja legica, npr., sluša cajke, a ja ne znam bolju i ispravniju osobu na svijetu od nje, ali moram priznati da primjećujem da i nju njezin izgled i glazba koju sluša u očima mnogih ljudi pomalo etiketiraju. Ma neka slušaju što god hoće na mjestima predviđenima za to, ali najveći mi je problem kada skupimo ekipu s faksa pa se tu nađu neki ulickani kreteni i počnu pljuvati po "našim rock sranjima". Jet-set wannabe koji nikako ne uspijevaju naći dobrog komada ili ekipu pa to sami sebi objašnjavaju krajnjim neukusom drugih


Istina... postoji porpilicna hrpa takvih, ali to nema veze s glazbom/zivotnim stilom, vec s tim kakav je tko osoba. Tako i medju "rockerima" postoji hrpa nfuranih likova, kojima su ovi ili oni - onakvi ili ovakvi, a oni su jedini ispravni i najpametniji.

Problem je puno slozeniji i ne moze se svesti na glazbu. Veliki utjecaj imaju mediji, koji su postali produljena ruka prodaje.

Ljude treba uciti razmisljati vlastitom glavom i tada ce biti sigurni u sebe, svoje stavove, a onda nece na "drugacije" gledati s prezirom...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anonimac
Post Postano: 04.03.2006. 9:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne spadam u rulju koja odlazi na cajke. Mislim da to nije samo stvar glazbe, nego stil života, stavovi, a svatko ima pravo na vlastitio izbor.
Ali pitam vas, što se nama nudi kao alternativa? Nama, koji smo iznad tog narodnjačkog smeća?

Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: