Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zasto muskarci (ne) prilaze zenama?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.04.2008. 23:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovako... svaki tjedan izlazim van sa ekipom... kao i podosta ljudi... tako da postoji mogućnost i da muškarci uopće ne žele biti s nekom curom, nego su izašli van samo radi zabave i druženja sa svojom ekipom... pa ak nešt "upadne - upadne" ako ne ne... jbg... a sada da izlazim van sa izričitom namjerom da si nađem žensku, ili da nešto "zbarim" to ne dolazi u obzir... to si riješavam preko tjedna... kada sam normalan, fini, zaposleni čoek... a ne vani kada je cijeli čopor ljudi i oko mne i oko neke cure koja mi se sviđa...

Mislim kako je isto problem u prilaženju muškaraca ženama njihovo čoporativno hihotanje... znam iz vlastitog iskustva, a i iz iskustva drugih kako to nije nimalo ugodno... ne kažem da su takve sve djevojke/žene, međutim, subotom navečer takvih ima puno više nego ovakih kavim se vi predstavljate ovdje...

A što se tiče djevojaka koje svojim nosom "paraju oblake"... pa njoj ne bih prišao da je sedam puta ljepša nego što zapravo je... misle kako mogu sve i kako su najbitnije u cijelom disku, a zapravo ostavljaju dojam ********* ***** ( cenzura Very Happy )... jednostavno ne podnosim ljude koji su puni sebe... prije bih prišao nekoj sasvim normalnoj curi, ne baš nekoj superextrajakomega lijepoj nego nekoj super zgodnoj koja se tako ponaša... pa gledala ona mene ili ne, s takvim ponašanjem si može ići kući brata "zbarit"...

Toliko od mene za sada... Smile

P.S. Nadam se da nisam nikoga uvrijedio... samo sam iznio svoje mišljenje... Smile
kopile je napisao/la: ›
A da ja vama postavim jedno pitanje koje je više nego očito u ovjo raspravi,a to je što vas spriječava da prilazite dečkima koji vam se sviđaju.Mislim danas vam to nebi trebao biti problem s obzirom das te sve emancipirane i da su vam usta puna priče o jednakosti.Samo je zanimljivo da u ovoj sitaciji(tj. svakoj u kojoj treba jaja stavit na panj) nema te priče o jednakosti nego je sve na nama,stvarno ste licemjerne do boli.


Potpisujem...

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.04.2008. 23:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marrai je napisao/la (Pogledaj post): ›
kopile je napisao/la (Pogledaj post): › Ja stvarno nevidim po čemu sam ja to bahat,ako je govorenje istine bahatost onda neznam šta da vam kažem.


Nije mi namjera ovdje se s tobom prepucavati,daj mi neki životni primjer toga što smatraš pod "govorenje istine" pa ćemo razglabati...Tvoji argumenti su: žene ne prilaze muškarcima,to je kukavičluk,ona me gleda al' to nije isto...


Čovjek pravo zbori... svaka čast kopile...

Čast iznimkama... kojih je jako malo...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.04.2008. 23:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la (Pogledaj post): › Pa jel to nije dovoljno određeno,jer moje tvrdnje nisu istinite,neznam prosvijetli nas.


Tvoja tvrdnja je neistinita zato što ja znam žene koje prilaze muškarcima...dakle tvoja tvrdnja protiv moje tvrdnje... Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.04.2008. 23:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja nisam rekao da takvih žena nema, daleko od toga,samo je pitanje koliko je takvih,a odgovor znamo,vrlo vrlo malo, statistički zanemariv broj.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.04.2008. 23:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la: ›
Ja nisam rekao da takvih žena nema, daleko od toga,samo je pitanje koliko je takvih,a odgovor znamo,vrlo vrlo malo, statistički zanemariv broj.


čuj... kako kojem dečku... ja ih znam dosta koji se ne mogu obranit od žena, a bome puno je i onih koje žene zaobilaze u velikom luku.
izgleda da ti nisi u prvoj skupini. Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.04.2008. 23:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Naprosto je nevjerovatno kako vi žene ne želite priznati neke stvari koje su u biti banalnost,vaše izmotavanje od očitog je naprosto fascinantno.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.04.2008. 23:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ošli smo na krivi kolosjek,naravno,..nitko ne tvrdi da muškarci i žene izlaze samo da bi zbarili nekoga,ali ako se dvoje ljudi skonta,ako postoji međusobna privlačnost,ako nemaju moralnih dvojbi potpuno je nebitno u konačnici tko će kome prići ako do toga uopće i dođe...Mladi gospodin od 19.god(bez uvrede) izlazi svake subote,(što ja recimo izbjegavam,upravo zbog gužve,zadimljenog prostora i hrpetine pijanih koji lome čaše...)tako da svi imamo različita iskustva što je dobro,samo što neki trebaju naučiti značenje riječi sarkazam...Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.04.2008. 23:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marrai je napisao/la: ›
potpuno je nebitno u konačnici tko će kome prići ako do toga uopće i dođe..
Posebno je nebitno ako ti nisi ta koja prva prilazi,nego tu čast elegantno prepustiš nekome dečku.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.04.2008. 23:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la (Pogledaj post): › Ja nisam rekao da takvih žena nema, daleko od toga,samo je pitanje koliko je takvih,a odgovor znamo,vrlo vrlo malo, statistički zanemariv broj.


Zašto je tebi uopće bitno koliko je takvih žena? kada ionako znaš odgovor na sve pa čak barataš i statističkim podacima,daj nam brojke da ne razvlačimo temu ko' beba balac...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.04.2008. 23:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la (Pogledaj post): ›
marrai je napisao/la: ›
potpuno je nebitno u konačnici tko će kome prići ako do toga uopće i dođe..
Posebno je nebitno ako ti nisi ta koja prva prilazi,nego tu čast elegantno prepustiš nekome dečku.


Jab prišla al' jebiga preduhitre me... Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 09.04.2008. 0:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo jedan podatak koji bi trebao ohrabriti današnje djevojke u prilaženju muškarcima.Nedavno je obavljeno istraživanje u americi na 1000 ljudi (1000 žena i 1000 muškaraca)u raznim okolnostima(na ulici ,u baru itd).Eksperiment je sljedeći prosječan dečko(muškarac) prilazi nepoznatim djevojkama i pita ih dali li bi htjele s njim na kavu (ništa posebno) i prosječna djevojka prilazi dečkima sa istim pitanjem.Oko 70% muškaraca je pristalo,dok je kod žena taj broj oko 10%.Pa sad vi vidite šta u biti propuštate zbog svog kukavičluka.Mislim da bi kod nas ta statistika bila otprilike ista.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.04.2008. 0:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la (Pogledaj post): › Evo jedan podatak koji bi trebao ohrabriti današnje djevojke u prilaženju muškarcima.Nedavno je obavljeno istraživanje u americi na 1000 ljudi (1000 žena i 1000 muškaraca)u raznim okolnostima(na ulici ,u baru itd).Eksperiment je sljedeći prosječan dečko(muškarac) prilazi nepoznatim djevojkama i pita ih dali li bi htjele s njim na kavu (ništa posebno) i prosječna djevojka prilazi dečkima sa istim pitanjem.Oko 70% muškaraca je pristalo,dok je kod žena taj broj oko 10%.Pa sad vi vidite šta u biti propuštate zbog svog kukavičluka.Mislim da bi kod nas ta statistika bila otprilike ista.


Za "joker pitaj čiku Gugla" čista 5ica iz zalaganja Laughing
Amer shit poticajne statistike,hehehe.


Zadnja promjena: marrai; 09.04.2008. 1:58; ukupno mijenjano 2 put/a.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 09.04.2008. 0:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije to sa gugla nego sam to gledao prije par mjeseci na nekom sat. programu.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.04.2008. 1:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ok,kako god...Meni je apsolutno jasno da žene općenito u pogledu na muškarce previše seciraju sitnice, vi gledate cjelinu,promotrite "ključne točke" ili vam se svidi ili ne...Neke žene jednostavno djeluju superiorno pa se muškarci ne žele upuštati u bitku jer se u startu boje da će izgubiti,a neke ne prilaze iz razloga što misle da će muškarac izgubit zanimanje za ženu ako one naprave prvi korak...ima svega,a biti lijep uopće nije bitno koliko je bitnije imati šarma,pozitivne energije,srdačan osmijeh...vrijedi za oba spola!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.04.2008. 7:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marrai je napisao/la (Pogledaj post): › biti lijep uopće nije bitno koliko je bitnije imati šarma,pozitivne energije,srdačan osmijeh...vrijedi za oba spola!

i kao opet podržavam tvrdnju

ljepota je nešto što samo privuče na 1 pogled. dakle mora biti ono nešto malo da ti se osoba svidi, ali ono što je bitno da je to u njemu...

što će meni neki ljepotan koji će me cijeniti kao staru krpu????

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: