Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zasto muskarci (ne) prilaze zenama?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.04.2008. 19:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ako si prisutpačna onda si kurva
ako nisi onda si umišljena
ako ti se ne svidi i ne daš broj svkaom ljigavcu koji ti priđe onda nosom paraš oblake


2+2??

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.04.2008. 20:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la: ›
ako si prisutpačna onda si kurva
ako nisi onda si umišljena
ako ti se ne svidi i ne daš broj svkaom ljigavcu koji ti priđe onda nosom paraš oblake



true true

ako ga ne otepeš u startu onda ga zavlačiš.
ako ga otepeš u startu onda si uobražena i nije on ništa tako mislio! Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.04.2008. 0:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la: ›
MissTake je napisao/la: ›
ako si prisutpačna onda si kurva
ako nisi onda si umišljena
ako ti se ne svidi i ne daš broj svkaom ljigavcu koji ti priđe onda nosom paraš oblake



true true

ako ga ne otepeš u startu onda ga zavlačiš.
ako ga otepeš u startu onda si uobražena i nije on ništa tako mislio! Rolling Eyes

Ako se pojebes prije prvog poljupca si slotara
Ako se pojebes uopce si pohotnica...
Ako nastavimo ovako gdje cemo zavrsit?
A?

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.04.2008. 1:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la (Pogledaj post): › ako si prisutpačna onda si kurva


Ajme... jesi se ti malo posvađala s logikom? Wink Biti pristupačan u komunikaciji s ljudima ne znači da ti prva rečenica nakon upoznavanja treba biti "Baš bih se jebala". Normalnu, simpatičnu i pristojnu osobu nitko neće smatrati kurvom.

Miješamo pojmove, a uostalom, ovaj cijeli topic se bazira uglavnom na izmišljanju tople vode. Čovjek će biti sretniji ako jednostavno bude ono što je, umjesto da se neprestano "namješta" prema situaciji i društvu, a sve u službi snubljenja.

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Super Hik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.04.2008. 14:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

allegra je napisao/la (Pogledaj post): › kako je guru rekao "ma vi osječanke ste obučene u ono što se nađe u svim trgovinama, što je kao hit nose sve, nemate baš svoga stila"

lijepih ima osječana i osječanki. ali nije lako naci normalnog dečka... ako si ne nađeš ljubav u srednjoj ili na faksu, vani ćeš teško naci.
imaju bolest - gledaju, a ne bi ti prišli, a onda čujem da smo mi izbirljive, možda nisu dovoljno hrabri...



pa ima tu nešto što kažeš..nije ni s muške strane drukčije..osobito ako su se školovali u nekom drugom gradu pa kad se vrate banana....i onda što ima čovjek na izboru? ili se nadat da će na poslu upoznati nekog ili negdje na ulici ili u noćnim izlascima gdje je buka, cuga, gužva i svi nešto očekuju i glume nešto...ja osobno kad izađem subotom navečer van po kafićima ne bih 99% cura taknuo tamo a ne da bih im se išao nabacivati...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Super Hik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.04.2008. 14:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la: ›
marrai je napisao/la (Pogledaj post): ›
-I dalje smatram iz osobnog iskustva da lijepim ženama prilaze muškarci izuzetno jakog samopuzdanja,ovi drugi se drže nekih samo njima znanih predrasuda...njihov problem...

ako ne baš naočit tip vidi super curu. koja ono izgleda dobro. i postoji velika mogućnost da će ga odbiti. da li bi on njoj prišao???? nitko ne voli dobiti košaricu ili nešto slično. dakle samo najhrabriji primjerci se usude prići curama jer imaju samopouzdanja i dobrih karakteristika za ponuditi



ili najveći kreteni...zašto mislite da to što netko ima dovljno "hrabrosti" prići vam u kafani navečer je nešto pozitivno.....ovisno o tome što tražite od muškarca, a to niste precizirali...niti koliko to dugo tražite....

_________________
op trt givezn zajn
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Super Hik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.04.2008. 14:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
marrai je napisao/la: › -I dalje smatram iz osobnog iskustva da lijepim ženama prilaze muškarci izuzetno jakog samopuzdanja,ovi drugi se drže nekih samo njima znanih predrasuda...njihov problem...


Osim sto si nam tako skromno sugerirala da si lijepa zena, jos si i u zabludi ako mislis da ti prilaze samopouzdani ili muskarci koji misle da nesto vrijedis... ;-)

Lijepim zenama prilaze muskarci koji ih zele samo jebati. I nekim manje lijepim zenama prilaze muskarci koji ih zele samo jebati, ali samo ako su dovoljno pijani.

Citav koncept prilazenja u pijanoj i zadimljenoj atmosferi birtije je osmilila gospodja Evolucija, kako bi i povrsnim ljudima omogucila prokreaciju i stavljanje njihovog genskog materijala u zajednicki pool. Moze se to smatrati i jednim od razloga stagnacije evolucije u homo sapiensa, ali to je jedna druga prica.

Na zalost, bojim se da vas vecina zivi u iluziji da vam muskarci prilaze zato sto misle da ste sarmantne, pametne, nacitane, obrazovane, radisne i da cete jednog dana biti idealna zena i majka. Ne znam je li vam to netko do sada rekao - ali to je bullshit. Prilaze vam jer bi vas jebali. Onima s boljim dupetom i sisama prilaze cesce, onima s losijim dupetom prilaze pijaniji.

Gotovo svi muskarci imaju potrebu olaksati jaja, dozivjeti onih 5 minuta postkoitalnog blazenog spokojstva. Svi bi to napravili odmah za vrijeme prilazenja, ali znaju da su vam drustvene norme nametnule da se morate malo otimati, trgenjati i opirati. Zato vecina i pristaje na prisilan razgovor, pristaje uzeti broj telefona i sutradan istrpiti za koitus presudnu kavu.

Pravu vrijednost zene muskarac ce prepoznati u sasvim obicnim, zivotnim sitacijama, onima koje se ne javljaju u atmoferi birtije, disko kluba (vabilishta), ...



ja nemam što dodati ovome Smile

_________________
op trt givezn zajn
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Super Hik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.04.2008. 14:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la: ›
Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
Lijepim zenama prilaze muskarci koji ih zele samo jebati. I nekim manje lijepim zenama prilaze muskarci koji ih zele samo jebati, ali samo ako su dovoljno pijani.

i kaj onda ???
nema prstena
nema braka

znači samo sex sex sex

blago svijetu u kojem takvi kao gore navedeni žive

znači lijepa žena nema šanse za vezu.... ajd barem ima za seks


na pogrešnom mjestu to tražite....s takvim pristupo samo trošite godine uzalud......glavni faktor vam je kad ste u kafiću navečer kako tip izgleda, zatim kako je ubučen, zatim u kakvom je društvu te kako se ponaša u tom svom društvu i kako se društvo ponaša prema njemu i onda da li vas gleda samouvjereno ili ne....jeste li vi svjesni kakvu selekciju vršite kad ste vani!? i to sve prije nego vam je prišao....tipično ona potreba da vam s esavršeni muškarac samo predstavi....kad ono vi već preko 30....gdje ste bile, šta ste radile.....nepitaj!

_________________
op trt givezn zajn
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Super Hik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.04.2008. 14:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la: ›
1. dakle ideš van da ufatiš nekog za seks osijek031.com smile mada kontam da je većini izlazak želja za zabavom, plesom itd...


to su samo ženski razlozi Smile

_________________
op trt givezn zajn
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Super Hik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.04.2008. 14:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la: ›
marrai je napisao/la (Pogledaj post): › . treba imat muda prići curi,tako da se opet vraćamo na to jako bitno samopuzdanje,nebitno s kakvim namjerama je muškarac prišao...Da smo naivne,ponekad jesmo al' baš da ne kontamo koji su vam krajnji motivi prilaženja,hehe,varaš se lega!

njah naivne
prije bi rekle sanjarke
ali par rečenica diže iz sna u javu

*****************************************************
sad jedno pitanje za forumašice i forumaše....

koliko je vas započelu neku ozbiljnu vezu s osobom koju ste zapazili pri nekom izlasku, a da tu osobu nije znao itko iz društva... koliko je veza dugo traja. i jel' stabilna....

(čisto informativno me zanima)



ja znam samo jednu oja već par godina traje i u braku su i imaju curicu....to je jedina koju znam

_________________
op trt givezn zajn
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Super Hik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.04.2008. 14:36 
Naslov:  Re: Zasto muskarci (ne) prilaze zenama?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Cool ajd da rezimiram i ja....postoje dvije vrste muškaraca i žena: jedni kojima je seks najvažniji i drugi kojima nije...s godinama se samo još više diferenciraju......i poanta je ova da sve što valja je debelo zauzeto do 30 (za muške) ili do 25 (za ženske)...ako su slobodni iznad tih godina onda ili nešto neštima ili stvarno nemaju sreće...evo ja osobno sam 13 godina živio daleko izvan osijeka i prije 5 godina se vratio ali zbog prirode posla i pošto neizlazim puno jer su mi se svi frendovi poženili samo stagniram osim par isforsiranih pogrešaka usput...isfrosiranih zbog želje da promjenim nešto u životu na bolje....strpljenje mi nije vrlina osobito u ovim godinama....eto ja sma naveo svoje razloge....ko se tko neslaže samnom nek navede svoje razloge Cool

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 13.04.2008. 15:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Super Hik je napisao/la: ›
poanta je ova da sve što valja je debelo zauzeto do 30 (za muške) ili do 25 (za ženske)..
Ovo je apsolutno istina,ja se ne sječam kada sam zadnji put uopće čuo za neku, a kamoli vidio djevojku koja ima oko 25 god a da na nešto liči,da nema dečka,takvih je jako ,jako malo.I uglavnom imaju apsurdno visoke kriterije.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.04.2008. 15:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zauzeta sam već desetak godina ali i dalje mi prilaze muškarci,naravno ne znajući moj status(ne piše mi na čelu,jebiga) i nema ništa loše u tome dokle god se znaju granice...
Zbog toga se moja pristupačnost i komunikativnost krivo shvaća(bar neki),rijetki prihvate čavrljanje,ugodno druženje i zajebanciju...za one koji nikada nisu čuli riječ NE
poduzimaju se opake mjere Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.04.2008. 16:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marrai je napisao/la (Pogledaj post): ›
poduzimaju se opake mjere Laughing

cinkaš ih dečku ??? osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.04.2008. 17:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la (Pogledaj post): ›
marrai je napisao/la (Pogledaj post): ›
poduzimaju se opake mjere Laughing

cinkaš ih dečku ??? osijek031.com smile osijek031.com smile


Ma jok,napucanom ljubavniku osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: