Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Apel za izbacivanje narodnjaka iz Tvrđe

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.03.2006. 10:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne nudi nam se nista i moramo sve sami smislit. sto nemam zivaca raditi. pa se pretvaram u inertnog(ali perverznog, ne zaboravimo perverznog) dedicu koji sjedi doma cetvrtkom/subotom navecer i sere po svemu. jer svi cekaju da netko nesto pokrene. a nikome se ne da.
kad bude toplije napravit cu neko sranje, ajde...

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ozana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 701
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.03.2006. 17:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gost je napisao/la: ›
Ne spadam u rulju koja odlazi na cajke. Mislim da to nije samo stvar glazbe, nego stil života, stavovi, a svatko ima pravo na vlastitio izbor.
Ali pitam vas, što se nama nudi kao alternativa? Nama, koji smo iznad tog narodnjačkog smeća?



Otići u neki najobičniji kafić na kavu? Možda?
No, stalno zaboravljam da je većina vas ovdje premlada za tako što, pa vam se izlasci svode na ostajanje vani do 5-6 (ili čak i dulje) ujutro Smile

_________________
Puno je tuge u svijetu....
Upravo sad, dok čitaš ovo, 7 milijuna ljudi se seksaju!
A ti si na kompjutoru...
To je tako tužno...
Rolling Eyes
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.03.2006. 17:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a cuj...i kave vrlo brzo dopizde...

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ozana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 701
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.03.2006. 17:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A ti popij pivo! Ili neki alkohol! Možeš i travaricu Wink

_________________
Puno je tuge u svijetu....
Upravo sad, dok čitaš ovo, 7 milijuna ljudi se seksaju!
A ti si na kompjutoru...
To je tako tužno...
Rolling Eyes
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.03.2006. 17:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ustvari i bude tako: završimo na kulturnoj kavi do oko ponoći maksimum, pa onda kući u krpice (bar ja, ali ja sam uvijek bila specifični slučaj...)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.03.2006. 23:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nema boljeg do izlaska na večeru...

lijepo počneš s travaricom ili lozom...naručiš odlično jelo i još bolje vino...

pa dok traje...traje...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kontra
Post Postano: 06.03.2006. 13:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

..alo ljudi! Nemojte mi sad ovdje pizdit' protiv narodnjaka u Tvrđi!! Evo vam rješenja, jednostavno NEMOJTE ići u Koktel, Carpe Diem, i slične jazbine!! NEMOJTE!! Idite tamo gdje se vrti electro, house, techno, rap, rock, jazz, i rješili ste problem narodnjaka u tvrđi!! Kad gazde skontaju da im nema nikoga na narodnjacima, lako će oni promijeniti glazbu!! Vjerujte, njima je ionako svejedno sve dok se blagajna puni novčićima.

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.03.2006. 16:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Apsolutno, treba u tom smjeru ići: ne vjerujem ni da ljudi koji slušaju narodnjake mogu slušati takvu glazbu vječno... (rijetki su oni koji stave cd vesne pezo u cd player i slušaju novokomponovanu ziku čist iz gušta...)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gundjalo_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 36
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.03.2006. 16:39 
Naslov: Great ! Re: Apel za izbacivanje narodnjaka iz Tvrđe
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

podrzavam tvoj apel JASNO i GLASNO.

stvari koje se dogadjaju u ovome gradu u posljednje vrijeme su lose po sve nas i to treba reci i braniti svoje stajaliste. citao sam dosta postova i jezim se na ono "demokracija je.." i slicna sr... narodnjaci kao nekakav parazitni oblik glazbe su zapravo bolest koja pogadja odredjene dobne strukture, koje nesposobne za bilo kakav inetelktualni rad podpadaju pod utjecaj krda i krecu laksim putem. vjerojatno im se tijekom godina svidi nacin:" ne misli svojom glavom jer bi mogao postati ovisan pa sto ces onda? " i takvi ostanu. kasnije nam se vrate kao bumerang u obliku sefa, "rukovodioca" tj. ravnatelja ili slicne fizicke institucije i odredjuju nam u znatnoj mjeri tijek zivota. netko je ranije spomenuo ekstremne mjere u rjesavanju ovoga problema, no sumnjam da ima ekstremnije no ja. no kako su vec ljudi naveli "demokracija je" pa nek slusaju sto hoce, ali ako je moguce kod kuce. ja nikome ne smetam sa svojom glazbom, zasto bi morao trpiti divljanje kojekakvih australopiteka po mome prekrasnom gradu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jooooooj
Offline
Avatar

Ukupno postova: 133
Lokacija: D.G.O.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.03.2006. 23:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U Carpe diemu ne sviraju narodnjaci...koliko je meni poznato...

_________________
...malo sam maka...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.03.2006. 23:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jooooooj je napisao/la: ›
U Carpe diemu ne sviraju narodnjaci...koliko je meni poznato...

ne sviram ni ja...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ceca
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.04.2006. 19:34 
Naslov: Grrrr ! Re: Apel za izbacivanje narodnjaka iz Tvrđe
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

koji ste vi svi neobrazovani seljaci! ako netko slusa narodnjake ne znaci da je glup, a vi svi koji ste iz "visokog" drustva i ne slusate kao narodnjake idite se liječiti dok vam je vrijeme,jer ne mogu nista drugo reci osobama tako maloumnim ko što ste vi ! sta bi ljudi trebali slusati srcedrapajuce rock balade ili mozda techno koje covjek moze slusati samo nadrogiran! mi koji slusamo narodnjake barem cujemo rijeci pjesme sto se ne bi moglo reci za vas pijane i nadrogirane idiote! i prestanite srati po tim narodnjacima nek slusa svatko sta hoce a sto je najsmijesnije pljuju po njima oni koji to nikad nisu ni poslusali ili usli na takva mjesta! mogu se okladiti da vam netko da cd sa narodnjacima svatko bi naso pjesmu koja mu se svida zato PRESTANITE SRATI VISE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Evil or Very Mad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.04.2006. 1:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E, Ceco...
A oni koji slusaju rock su pijani i nadrogirani idioti?! Nisu.
A ako cemo pricati o samoj kvaliteti glazbe reci cu samo da rijetko koji narodnjak ostaje zapamcen za buduce generacije, dok to definitivno nije slucaj sa "srcedrapajucim rock baladama". Tko je ikada izdao kompilaciju nerodnjackih hitova iz 70-ih ili 80-ih te to i prodao? Nitko...
Opet to nije slucaj s rockom koji je u novijoj glazbenoj povijesti referenca od koje se vecina glazbenih smjerova razvija, cak i tvoji narodnjaci.
Nadalje, onaj koji ne voli narodnjake nece naci dobru stvar da preslusa 300 CD-ova, isto kao sto ja ne bi mogao zavoljeti poriluk da mi ga skuha 300 ljudi na 300 nacina...
Dakle, radi se o dvije potpuno razlicite grupe slusatelja, jedni vole kvalitetan tekst koji ne mora biti totalno banalan i bukvalan, pracen glzbom klasicnih rock instrumenata, i s nekom umjetnickom vrijednoscu, dakle porukom za koju treba malo zagrebati povrsinu bukvalnih tekstova. S druge strane imamo ljubitelje jednostavnih ritmova, banalnih tekstova, bez skrivene poruke ili umjetnicke vrijednosti (o zenama, birtijama, prevarama, alkoholu i razbijanju casa...) bitno je da se tekst lako pamti i da ne opterecuje glavice.
Rezime bi bio da tko voli glazbu kao umjetnost nece nikada posegnuti za CD-om s narodnjacima (govorim o komercijalnom turbo folku), dok ljubitelji takvh ritmova ne mogu shvatiti kako ja mogu uzivati na koncertu R.E.M.-a, za koji nisu ni culi...

Naravno da ce svatko slusati sto on hoce te da ne bi bilo demokratski ista braniti, ali i demokracija je ponekad kurva...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.04.2006. 16:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zato treba slušati punk! Kvalitetna glazba i riječi!
Aaaaaaaa!!!! Fuck the system!!! Twisted Evil

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
no kikiriki
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.04.2006. 18:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Šta se kikirikate?
ceca je napisao/la: ›
koji ste vi svi neobrazovani seljaci! ako netko slusa narodnjake ne znaci da je glup ... sta bi ljudi trebali slusati srcedrapajuce rock balade ili mozda techno koje covjek moze slusati samo nadrogiran! mi koji slusamo narodnjake barem cujemo rijeci pjesme sto se ne bi moglo reci za vas pijane i nadrogirane idiote! i prestanite srati po tim narodnjacima
Nemoj ni ti srati po tuđem glazbenom ukusu, ako ne želiš da se sere po tvom.
Cajko jedna.
hahahahahahahahahahahaha!!!!!

_________________
We don't need no kikirikejšn.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: