Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



U improviziranom programu začeta nova zgrada Poljoprivrednog fakulteta

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 12.10.2008. 23:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dabrorius je napisao/la (Pogledaj post): ›
adebisi-jug2 je napisao/la (Pogledaj post): › e a jel minirano oko tog fakulteta starog na tenjskoj cesti ??? ...ja ga vidim sa balkona i stvarno imam želju prošetat tom ruševinom...ja ne znam kolko ću se ja još moć suzdržat Smile ...


šta si ti na jugu 2 Very Happy.... pa ne znam jel minirano mislim da nije nedavno je unikom tamo čistio jer je divlji deponij tamo nastao... a i kad sam ovo ljeto prošlo radio na metlicama vidio sam neka 2 lika sa kombijem i šetali su se po zgradi tak da pretpostavljam da nije minirano...uostalom zgrada poljoprivrednog je bila tijekom rata na našoj strani linije tak da ono prijateljska minska polja su vjerojatno prva očišćena.... ak ništa dobro otvorit oči Twisted Evil

da na jugu sam...kod bajera...i taman mi prozor gleda na taj fakultet...dakle...ako nije minirano...odo ja brate malo prošetat tamo...na svjež zrak Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dabrorius
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.10.2008. 10:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a nema tamo baš nečeg posebnog...koliko sam ja vidio sve je poharano ono instalacije su čupane iz zidova sve je poskidano i opljačkano jedino eto zidove imaš ali i to je razoreno dosta granatama... uglavnom sastoji se od 3 ili 4 zgrade, 1 kantine 1 ne znam jel to dvorana ili nešto slično i sve je povezano betonskim hodnikom... a samo je 1 zgrada najvisa tamo su valjda predavaone bile... Laughing ajd ak nadjes sta tamo zanimljivo javi hehehehe

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: