Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



HDSSB-HSP-HDZ prepucavanja

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.07.2009. 21:15 
Naslov:  Re: HDSSB-HSP-HDZ prepucavanja
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moramo biti zahvalni aktuelnoj gradskoj vlasti.
Svojim potezima uljepšala nam je prošlost!

Hvala !

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
joca amsterdam
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.07.2009. 11:37 
Naslov:  Re: HDSSB-HSP-HDZ prepucavanja
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tako je,svi koji su podržavali "snagu grada" sada kukaju a kada je bio Đapić plaću sam dobivao redovito a sad je pitanje dali ču je dobiti

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MatoTvrđa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 170
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.07.2009. 13:30 
Naslov:  Re: Direktor GPP-a predstavio mjere za preživljavanje [Vijesti OSTV-a]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jedan u nizu promašaja nove gradske vlasti...
Sad kada gledam mogu reći i da mi je u jednu ruku drago što već 2 mjeseca nije donešena niti jedna odluka ili potez koji bi koristio i pomogao građanima Osijeka u ova krizna vremena. Jer oni to i ne zaslužuju!
Već dva mjeseca u gradu se priča samo o otkazima, smanjenju plaća, ukidanju povlastica za socialno ugrožene i sl.
Pa gospodo građani, prisjetite se da ste prije dva mjeseca mogli birati - i izabrali ste!
Izabrali ste SNAGU GRADA, SNAGU MLADOSTI, snagu tko zna čega a da pri tom isti nisu nudili ništa, nisu imali ideja niti planova.

Upravo zbog toga mi je grozno gledati danas kukanja protiv ovog ili onog, što ste zaslužili to ste i dobili. Niste birali za bolje sutra već ste iz kojekakvih inata svoj glas davali kandidatima koji već dva mjeseca nakon osvajanja vlasti pokazuju da ne znaju vladati gradom.

Pozdrav!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Coxa Branca
Offline
Avatar

Ukupno postova: 101
Lokacija: Korriban
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 29.07.2009. 7:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa ne moze se ni ocekivati neki potez prvih mjeseci, treba napravit reviziju poslovanja i pregledat sve dokumente prosle vlasti. A te papirologije ima vjerujem jaaaakooo puno. Mislim da prije pocetka iduce godine nece ni biti nista dok se sve ne sredi. A onda ce se tek eventualno moci diskutirati o potezima, jer do onda sumnjam da ce biti "akcije".

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.07.2009. 7:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Star Wars VII - Return Of The Clones

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 29.07.2009. 11:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

HMm otkako je došla nova gradska vlast događaju se - rezovi , zaustavljanje projekata, otpuštanja, povećanja cijena, grad nam smrdi na staju a u centru su se pojavili štakori. Nekakvi znakovi apokalipse kako mi se čini Very Happy Very Happy...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MatoTvrđa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 170
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 29.07.2009. 11:34 
Naslov:  Re: HDSSB-HSP-HDZ prepucavanja
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma kakve revizije, postoje tjela koja obavljaju te poslove.
Bubalo i njegov tim su izabrani da vode grad od 110 000 ljudi, ludorije i primjer ne sposobnosti su revizije koje bi trajale 8 do 9 mjeseci... Pa di to ima???

Usput jedini projekt kojeg sam se sjetio je čipiranje pasa, recite mi je li to ne izbježno u ova vremena kad se ukidaju sve povlastice u gradu?

U konačnici to je po zakonu obavezan učiniti svaki vlasnik psa...

E moj Bubi, ako nemaš pametnijih projekata u ova vremena... Question

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MatoTvrđa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 170
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 29.07.2009. 11:53 
Naslov:  Re: HDSSB-HSP-HDZ prepucavanja
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A kad se tek sjetim NOVE OSJEČKE PRIČE I VRDOLJAKA...
Gordan Matković si je priuštio skromna primanja od oko 42 000 kuna i ne zanima ga više ništa (kao da ga je nekad išta drugo i zanimalo) a čini mi se da je i VRDOLJKO u sličnoj situaciji - naime podsjetite se, tijekom koalicije s HSP-om je konstantno forsirao oduzimanje koncesije za parkiranje, pitam se hoće li sada ostvariti obećanje dano biračima?

ČISTO SUMNJAM
ZA NEKE NEMA RECESIJE

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rođena u Osijeku
Offline
Avatar

Ukupno postova: 300
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.07.2009. 12:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

05.07.2009. 22:50
Obzirom da sin tate Rudana treba preuzeti Zavod za stanovanje, a Blažin muž (Alerić) mjesto pročelnika za društvene djelatnosti unatoč, kao javnom natječaju, očito je da nova vlast stvara ''uspješan'' tim.

i potvrda gore navedenog....

Klasa: 112-01/09-01/11
Urbroj: 2158/01-04-04/03-09-11
Osijek, 27. srpnja 2009.

O B A V I J E S T
U svezi natječaja objavljenog u „Narodnim novinama“ br. 85 od 17. srpnja 2009. godine za radno mjesto PROČELNIK u Upravnom odjelu za društvene djelatnosti obavještavamo kandidate koji su ispunili formalne uvjete iz natječaja, a to su sljedeći kandidati:
1. Dražen Alerić

Iz Glasa Slavonije:
Posebna zanimljivost oko ovog radnog mjesta je to što je natječaj raspisan već drugi put, jer na prvom nitko nije udovoljavao kriterijima - VSS društvenog smjera, pet godina radnog staža u struci i položen državni ispit.
- Imali smo nekoliko ponuda za ovaj posao, ali nitko nije imao položen državni ispit, pa smo natječaj ponovili i izbacili ovaj zahtjev. Naime, pročelnica Brezovac dala je ostavku na ovo radno mjesto i mi ne možemo nikoga zaposliti bez natječaja. Ne mogu ja nikoga tko ima VSS i već je zaposlen u Gradu natjerati da prijeđe na ovo radno mjesto, a pogotovo ne bez natječaja. Stoga svi koji ispunjavaju uvjete imaju jednake šanse, bilo da su zaposlenici Grada ili su vanjski kandidati - komentirao je Bubalo.

Evo kako se namještaju natječaji i radna mjesta, da mi je znati što im je smetalo kod gospođe Brezovac pa nije i dalje mogla raditi kao pročelnica. Sramota!!! A, kao ima viška radnika i trebaju se dijeliti otkazi. Gdje su mediji sad da malo operu Bubala i ekipu ??? Ljuta sam ko leptir !!!


Zadnja promjena: rođena u Osijeku; 29.07.2009. 13:40; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Coxa Branca
Offline
Avatar

Ukupno postova: 101
Lokacija: Korriban
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 29.07.2009. 13:33 
Naslov:  Re: HDSSB-HSP-HDZ prepucavanja
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MatoTvrđa je napisao/la (Pogledaj post): › Ma kakve revizije, postoje tjela koja obavljaju te poslove.
sposobnosti su revizije koje bi trajale 8 do 9 mjeseci... Pa di to ima???
?:


Pa ocito je debeli ostavio debelu hrpu debelih papira za pregledati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.07.2009. 23:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa danas na Ljetku najbolji igrač, debeli...šta imate protiv debelih...

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Coxa Branca
Offline
Avatar

Ukupno postova: 101
Lokacija: Korriban
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 29.07.2009. 23:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Apsolutno nista osijek031.com smile

_________________
Things I once thought, Unbelievable, In my life, Have all taken place, When we walked through, Little Italy, I saw my reflection, Come right of your face
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
iva-ana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 18
Lokacija: madagascar
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.07.2009. 9:57 
Naslov:  Re: HDSSB-HSP-HDZ prepucavanja
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Savršeni je političar onaj koji uspijeva ne donositi nikakve odluke i izbjeći svaku
odgovornost. Savršeniji je samo onaj koji uspijeva donositi sve odluke, a pri tome
izbjeći svaku odgovornost.

mislim da je svaki komentar suvišan.... Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.08.2009. 18:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bilo bi zanimljivo vidjeti tko bi se onda bavio politikom i iz kojih razloga...tko bi se prihvaćao NO tek tako ... itd.
http://www.index.hr/vijesti/clanak/kineska-pravda-izvrsena-smrtna-kazna-zbog-korupcije/445038.aspx

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.08.2009. 15:43 
Naslov:  Re: HDSSB-HSP-HDZ prepucavanja
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne čeka samo Vladu RH vruća jesen Smile

HRT: HSP protiv Đapića

Potonuće HSP-a, kažu politički analitičari, prouzročila je gradonačelnička fotelja slavonske metropole, koju je, pod svaku cijenu, htio Ante Đapić. Svrgnuće stranačkog kolege i bliskog suradnika Gordana Matkovića te povratak na čelo grada birači ne mogu oprostiti.

U posljednje dvije godine stranku polako, ali sustavno, napuštaju poznati i priznati HSP-ovci. Nakon svibanjskog izbornog poraza, Đapić najavljuje čišćenje stranke - 450 stegovnih postupaka i 700, zbog neposluha, isključenih članova. Međutim, protuudar. HSP-ove podružnice u Dalmaciji, Zagrebu, Slavoniji i na Kvarneru, ističući slogu i zajedništvo, traže njegovu ostavku.

Zajedništvo nam daje jednu posebnu snagu, snagu da istrajemo u ovim svojim namjerama, namjerama demokratizacije stranke, gdje će se uvažavati promišljanje i razmišljanje svakog našeg člana, kaže Antun Toni Žagar.

A onih koji su Đapiću objavili neposluh, tvrde, sve je više. Plaćeno je samo 1400 članarina, a lani ih je bilo 13.500.

Sada imamo potpisanih 70% podružnica, županijskih vijeća i ogranaka koji su za smjenu Ante Đapića, tvrdi bivši član Glavnog stana HSP-a Pero Ćorić. Siguran je da će vrlo brzo imati potpise više od 80% članova, koji podupiru smjenu Ante Đapića.

Đapićevo političko nasilje i teror u stranci, tvrde, nelegalni su, pa će se obratiti pravnim institucijama.

Na njegovoj je strani pravo, na našoj pravda i mi ćemo se tim voditi i nadamo se da će i Ustavni sud i svi ostali koji budu donosili odluke uzeti u obzir ove stvari, a osobno mislim da će i Anto Đapić doći do nekih saznanja nakon ovakvog fijaska, kakav je doživio i u Vukovaru, i časno odstupiti, nada se Ćorić.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: