Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



plaća u Drava International d.o.o.

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
panglu
Offline
Ukupno postova: 48
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 30.07.2009. 21:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dujma21 je napisao/la: ›
pozz drustvo....
zovem se Goran i iz Čepina sam.
malo čitam vase komentare ovdje pa me zanima da li se tamo isplati radit kao viličarist?u toj dravi int.....


hvala na odgovoru
Stari bjezi od te firme,bolje bi crko od gladi nego vise tamo radio.Radis za sitnu lovu,a jebu te ko majmuna.Bede je na mene ostavio solidan dojam,ali ona njegova je uzasna,stalno glumi neku intelekualku[uklonjeno].Nisam sreo u zivotu nekulturniju osobu od nje. [uklonjeno]

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nolimit
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.08.2009. 22:45 
Naslov:  Re: plaća u Drava International d.o.o.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

samo čitam šta pišete ljudi.svaka čast momku koji brani firmu od ovakvih neradnika,takvo mišljenje mogu imati samo mamine maze koji bi se karali i ostali pošteni.bez obzira na visinu plaće raditi se mora nije ni tako teško,pardon nekome je.ja sm tamo oko 2 god.plaća je redovita a ni uvjeti nisu strašni kao što prezentirate,niti jednom nisam bila u konfliktu sa snježanom.to što ona viče nije nikako čudo kad radi sa idiotima,očito tamo svakoga boli ona stvar za posao a na njoj je sav posao,ta žena je u firmi najmanje 16 sati dnevno i mislim da se nitko nebi s njom mijenjao,prema tome ne serite više ništa za nju to samo dokazuje koliko ste humani i suosjećajni.skidam kapu direktorice........

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hyppolita
Offline
Avatar

Ukupno postova: 306
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.08.2009. 12:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nolimit je napisao/la: ›
samo čitam šta pišete ljudi.svaka čast momku koji brani firmu od ovakvih neradnika,takvo mišljenje mogu imati samo mamine maze koji bi se karali i ostali pošteni.bez obzira na visinu plaće raditi se mora nije ni tako teško,pardon nekome je.ja sm tamo oko 2 god.plaća je redovita a ni uvjeti nisu strašni kao što prezentirate,niti jednom nisam bila u konfliktu sa snježanom.to što ona viče nije nikako čudo kad radi sa idiotima,očito tamo svakoga boli ona stvar za posao a na njoj je sav posao,ta žena je u firmi najmanje 16 sati dnevno i mislim da se nitko nebi s njom mijenjao,prema tome ne serite više ništa za nju to samo dokazuje koliko ste humani i suosjećajni.skidam kapu direktorice........


Odi pa se udari motikom po glavi, možda dođeš pameti....

P.S. Ne čita ovaj forum Snježana... ne moraš se toliko uvlačiti...

_________________
Uvijek mi navuće osmijeh sunce moje malo ...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nolimit
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.08.2009. 20:22 
Naslov:  napad na sneki
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nema moje mišljenje veze sa uvlačenjem snježani samo napadate ženu bez razloga vjerujem da biste vi svi sa takvim razmišljanjima bili gori od nje tisuću puta.I baš ću snježani predložiti da ovo pročita ako nije do sada.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bubamala
Offline
Ukupno postova: 14
Lokacija: osijek :)
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.08.2009. 9:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

P.S. Ne čita ovaj forum Snježana... ne moraš se toliko uvlačiti...
[/quote]
iz pouzdanih izvora sam čula da je snježa čula za ovo i,blaaaago rečeno,-poludila ..hehhe

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mona lisa
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.08.2009. 18:11 
Naslov: Great ! Re: plaća u Drava International d.o.o.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy :


Zadnja promjena: mona lisa; 22.08.2009. 22:13; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vera-os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 79
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.08.2009. 19:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Neznam od kad je postalo pravilo da bi radnici trebali biti sretni što primaju plaću???? Pa to nikad nije bilo da netko radi a da neprima plaću, to je tvorevina novog doba i novopečenih "vlasnika" firmi. Ljudi moji pravo na rad je garantirano Ustavom, a normalno je da se za rad primi i plaća i to ne kolika god i da je redovita, nego onoliko koliko zaradim a o redovitosti je bezpredmetno i razgovarati. Zar bi ljudi trebali raditi bez plaće???? Za koga???? Za Bedea??? Ma dajte molim vas. Pa zar njemu i takvima kao što je on nije jasno da on ovisi o ljudima koji mu rade i da bi ih primjereno trebao nagraditi za njihov rad. Nemogu vjerovati da netko može nasrati ovakve gluposti kao dotična slavnog nicka, ali očito krivih mjerila.

_________________
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
spaljeni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 31
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.08.2009. 20:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Radio sam tamo.
Plaća je sve drugo nego redovita,znala je kasniti po 2-3 mjeseca. Obračun plaće nemojte ni čitati. Piše tamo svašta nešta ali sve je to daleko od stvarnosti. Plaća je mizerna, ako niste slučajno u ekipi koja pakira i ili vozi viličare. Oni imaju poseban tretman. Zaboravite na blagdane i vikende ako vas kači smjena (radio sam i za Uskrs, i za Prvi Maj, da ne nabrajam . . .)
To su moja iskustva.
Sve u svemu posao nije loš (u tvornici jel, ne pričam o reciklažnom dvorištu) ali premalo para

_________________
The planet is fine. The people are fucked.
- George Carlin (1937.-2008.)
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
spaljeni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 31
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.08.2009. 20:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vera-os je napisao/la (Pogledaj post): › Pa zar njemu i takvima kao što je on nije jasno da on ovisi o ljudima koji mu rade i da bi ih primjereno trebao nagraditi za njihov rad. Nemogu vjerovati da netko može nasrati ovakve gluposti kao dotična slavnog nicka, ali očito krivih mjerila.


Iss, ima ljudi na birou i svake godine dolazi novi naraštaj.
A svatko tko je tamo radio zna da je ekipa većinom iz Bijelog Brda i okolnih sela, da ne nabrajam koje još "manjine" čine većinu radnika te firme.
Radio sam tamo svega par mjeseci, u početku sam se trudio upoznati ljude, kasnije sam skužio da to nema smisla jer svakog mjeseca dolaze novi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mona lisa
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.08.2009. 20:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ljudi, nitko ne mora raditi kod njih ako je toliko loše.
O čemu vi pričate?
Privatna firma i pravila su takva kome se ne sviđa neka fura gdje je bolje.Žalosno ali istinito radnička prava nikada nisu bila manja a to je cijena kapitalizma koji smo željeli.
Snježana se mora tako ponašati jer da ona nije takva sve bi propalo za mjesec dana.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vera-os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 79
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.08.2009. 8:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

O kojem kapitalizmu ti pričaš???? To je robovlasništvo, ma još gore, robovlasnici su bar hranili i oblačili svoje robove.
Ljudi koji ne primaju plaću čak ne mogu niti tužiti poslodavca (bar je tako bilo i nadam se da se promijenilo u međuvremenu) jer u Zakonu koji su pravnici prepisali od neke kapitalističke zemlje, nije uopće predviđena mogučnost da čovijek radi, a da za to ne prima plaću. U svjetu (kapitalizmu) ne postoji taj oblik "štednje" poslodavca. To je naša tvorevina. Ja radim kod privatnice, svakog 01 u mjesecu primam plaću i to ohoo iznad prosjeka Hrvatske. Nisu svi privatnici kao Bede, a to što je biro pun nezaposlenih je isto zahvaljujući takvima. Zašto bi čovjek radio za nekoga tko taj rad nezna cijeniti. Plaću ne primaju a imaju samo troškove dolaska na posao, papice na poslu i ostalog. Toliko Bedea baš i ne vole da bi se za njega žrtvovali.

_________________
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bivsi radnik
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 22.08.2009. 0:02 
Naslov: Bad ! Re: plaća u Drava International d.o.o.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Shocked Naj veca greska je Bedeova sto je dopustijo sneki da zaposli svoju arogantnu i neskolovanu kcerku koja nezna prosudivati situaciju a o toj vrsti posla nema veze s vezom glavno da zna s mamom zataskat kad sjebu po par tona streca i ostalog matrijala i naravno onda najebu i jebu u glavu prvog u smjeni ....,jadan narod maloj snjeguljici nije bitno dali znas raditi nego da joj se obracas s dna jedino onda imas sanse da taj dan mirno spavas al jebiga samo do sl jutra kad moras ustati bar 2 sata ranije al ne da nezakasnis nego da se pripremis psihicki.......

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bivsi radnik
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 22.08.2009. 0:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

spaljeni je napisao/la: ›
Vera-os je napisao/la (Pogledaj post): › Pa zar njemu i takvima kao što je on nije jasno da on ovisi o ljudima koji mu rade i da bi ih primjereno trebao nagraditi za njihov rad. Nemogu vjerovati da netko može nasrati ovakve gluposti kao dotična slavnog nicka, ali očito krivih mjerila.


Iss, ima ljudi na birou i svake godine dolazi novi naraštaj.
A svatko tko je tamo radio zna da je ekipa većinom iz Bijelog Brda i okolnih sela, da ne nabrajam koje još "manjine" čine većinu radnika te firme.
Radio sam tamo svega par mjeseci, u početku sam se trudio upoznati ljude, kasnije sam skužio da to nema smisla jer svakog mjeseca dolaze novi.
Pa vise ni romi nece tamo radit koji su cinili 60% firme

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bivsi radnik
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 22.08.2009. 0:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slipknot03 je napisao/la: ›
hmmmm ewo widjeh sada owo pa da i ya napishem swoje iskustwo..
radio sam tamo nekoliko mjeseci (shljaku)

placha je za radnika shljake 2360 kn Wink
ni wishe ni manje..
tj wishe je samo uz prekowemene na kojima mi NIKAD nije bilo teshko ostati jer sam za njih bio isplachen u slijedechih nekoliko dana u keshu Wink
gledajte ljudi.. posao se chini jadan, da deru se nekad na was..
ali shto bi wi?
bajku mozda.. ? pa onda si ju nadjite..
jbg.a , swi su poslowi danas s_anje i ni na jednom wam se neche 100% swidjeti dok god ne budete sami swoji shefowi..
a chak niti onda wam neche biti dobro jer che wam smetati radnici i deratchete se na njih i falit che wam lowe, a biti che wam teshko ULAGATI.. Wink

iskreno.. ya sam bio izbachen na ulicu..i kada nigdje nisam mogao nachi posao,
obratio sam se snjezani... zena koliko se god azdajom chinila, ona je okej..
dala mi je posao, dala mi je pozajmicu nakon eto mjesec dana..
shwatite da se ona dere jer se nju stishche i gnjawi oko nechega!
ona wodi swe poslowe oko firme.. swe swe swe! i mislim da joj se nebi trebalo puno to zamjerati jer je nekada ziwchana osijek031.com smile

a shto se tiche rada tamo.. nije nishta tezak.. ima nekada nesuglasica, ali se i zajebawa dosta wremena i mozesh biti opushten Wink
rade se tri smjene 6 - 14, 14 - 22, 22 - 6... 10 minuta ranije si uwijek gotow.. swaki dan..
da, praznici se rade.. ne odobrawam bozich, badnjak i nowu godinu osijek031.com smile
nikako.. ali jbg, shto sad.. prihwati ili ostawi..
ya sam ponowno u stisci oko posla..
i ewo, premishljam se da opet odem u drawu..
i nije mi bilo toliko loshe kad pogledam.. Razz
barem sam bio plachen uredno ...
ako sam trebao slobodno, u dogoworu sam dobio, i odradio Wink
tko zeli i MORA raditi, neche mu smetati raditi owdje..
tko sjedi doma za kompom, zujaka po netu, igra igre i kuka ima i wremena malo shljakati..
ako mu to ne udje sada u glawu, uchi che za par godina!
btw, ne goworim da mora raditi u drawi..
samo da je owo opcija za pochetak za one koji ne nadju posao Wink
meni su puno pomogli (:
Daj gal neseri nisi od rijeci sad kad si postao sefic sad seres ljudima i mazes oci svi koji su tamo radili znaju kako je tamo i kako se tamo radi i sta se radi i kakve spletke mali ljudi moraju raditi da bi prezivjeli

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
panglu
Offline
Ukupno postova: 48
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 22.08.2009. 14:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bivsi radnik je napisao/la: ›
Shocked Naj veca greska je Bedeova sto je dopustijo sneki da zaposli svoju arogantnu i neskolovanu kcerku koja nezna prosudivati situaciju a o toj vrsti posla nema veze s vezom glavno da zna s mamom zataskat kad sjebu po par tona streca i ostalog matrijala i naravno onda najebu i jebu u glavu prvog u smjeni ....,jadan narod maloj snjeguljici nije bitno dali znas raditi nego da joj se obracas s dna jedino onda imas sanse da taj dan mirno spavas al jebiga samo do sl jutra kad moras ustati bar 2 sata ranije al ne da nezakasnis nego da se pripremis psihicki.......
To je istina,mala arogantna nema pojma o poslu a pravi se pametna,kao i svoja mama!Koliko su njih dvije zajebale stvari,i koliko je tu novaca baceno.Samo zato jer nemaju pojma,a prave se da sve znaju.A to nista Bede ne zna,cijelo mu vrijeme rade iza leđa i prodaju mu lazne price.Mala sjebe puno toga,a Sneki je stiti i laze Bedeu.Ili ako se mora netko okriviti svale krivnju na nekog od radnika,vecinom smjenovođe,skinu mu određeni postotak sa place i stvar rijesena.Sneki mozda sjebe i vise od male,ali sve sakrije.Ne moze to sakriti od ljudi sto rade sa njom,a oni moraju sutiti jer joj se nitko ne zeli zamjeriti!Puno toga ti ne znas Zvonkec i zato te zalim jer im slijepo vjerujes!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: