Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Fotografirali mučenje mačke nožem i bocom pa se hvalili na Internetu!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.08.2009. 17:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pop-ap-teta je napisao/la (Pogledaj post): › ma wendy u pravu si i slazem se stobom, demokracija je pa moze svatko laprdati sto zeli Smile a s obzirom na tvoje godine i avatar, ne mogu se ljutiti na tebe Smile dapace.....


Ne razumijem, kakve veze s tim imaju moje godine i avatar? To što sam mlada i lijepa ne znači da moje mišljenje nije relevantno za temu poput ove Laughing

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pop-ap-teta
Offline
Avatar

Ukupno postova: 324
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.08.2009. 20:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa naravno da je mladost lijepa, to je sigurno Smile))) ne vidim zasto to kazes, jer nisam rekla da si ruzna, niti sam to mislila hahhahahah

kako su mlade zene lijepe, tako su starije dame poput vina, kazu kad se jednom navuces, tesko se odvikvas Wink svaka dob ima svoju prednost, ti si mlada i lijepa, ja sam malo starija, iskusna i sexy teta Smile i to ti je to....zivot zene Smile koje god

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pop-ap-teta
Offline
Avatar

Ukupno postova: 324
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.08.2009. 20:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pufffffffffffffff zaboravi da je ovo neki forum o sasvim necem drugom, ali eto leteca wendy me povukla.....za jezik Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.08.2009. 20:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pop-ap-teta je napisao/la (Pogledaj post): › pa naravno da je mladost lijepa, to je sigurno Smile))) ne vidim zasto to kazes, jer nisam rekla da si ruzna, niti sam to mislila hahhahahah

kako su mlade zene lijepe, tako su starije dame poput vina, kazu kad se jednom navuces, tesko se odvikvas Wink svaka dob ima svoju prednost, ti si mlada i lijepa, ja sam malo starija, iskusna i sexy teta Smile i to ti je to....zivot zene Smile koje god


Eto, braniš se, a nisam te napala. Nisam imala namjeru reći da ti nisi mlada i lijepa (niti znam kako izgledaš niti znam koliko imaš godina), nego se to odnosilo na tvoj komentar za moje godine i na - avatar.

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.08.2009. 20:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pop-ap-teta je napisao/la: ›
morgan pa nija nisam nista od ovoga dozivjela osobno. sam pojam "nivoa", da netko uopce se ovako izrazave, meni je u najmanju ruku odvratan.

iskreno, malo me iznenadilo da ti je bazookin nivo odvratan. nakon čitanja svega i svačega što čjudi ovdje napišu on je još i sjajan.shvati svaki njegov post pisan s ironijom i dobit ćeš pravu sliku.
on je jedan inače jako drag i srdačan momak,otvoren, sa čvrstim stavom i nekad se ljudima ne dopada.
ne nekad....često....
glede teme,mislim da su se djeca samo malo poigrala sa živcima ljubitelja životinja te uzvitlala učmalu forumsku zajednicu.
svašta se može izkonstruirati iz jedne fotografije i svakakve joj se konotacije mogu dodati

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
NAS2
Offline
Avatar

Ukupno postova: 77
Lokacija: NIJR BAJ
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.08.2009. 3:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pustimo mace na rešo, brejn na tudej i opasne likove na bodljikavu žicu, nek se ubodu majku im, stvarno treba dugi niz godina da se i blesavi opamete!! opet će me bacit u off topic i to me jako sekira!! kako me neki mudraci ne mogu shvatiti.., u biti htio sam slobodno reči da držim stranu macama, kucama i ostalim životinjama. a onim sivonjima što ih ugnjetavaju; (treba li;citiram!!) ČEKAJTE DOK NARASTETE!!!

_________________
sutra ću
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marinoš
Offline
Avatar

Ukupno postova: 296
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.09.2009. 14:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

NAS2 je napisao/la: ›
pustimo mace na rešo, brejn na tudej i opasne likove na bodljikavu žicu, nek se ubodu majku im, stvarno treba dugi niz godina da se i blesavi opamete!! opet će me bacit u off topic i to me jako sekira!! kako me neki mudraci ne mogu shvatiti.., u biti htio sam slobodno reči da držim stranu macama, kucama i ostalim životinjama. a onim sivonjima što ih ugnjetavaju; (treba li;citiram!!) ČEKAJTE DOK NARASTETE!!!
Bravo

_________________
Što možeš danas,ne ostavi za sutra!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PowerPuff
Offline
Avatar

Ukupno postova: 303
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.09.2009. 15:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pop-ap-teta je napisao/la: ›
pufffffffffffffff zaboravi da je ovo neki forum o sasvim necem drugom, ali eto leteca wendy me povukla.....za jezik Wink


Nije puff, već PowerPuff, ak ćemo baš sitničariti. Kontekst u koji si me zgurala je pobrkao koncepciju mojeg nick-a i obezvrijedio ga. Stoga, Za tebe PowerPuff molit ću. Starija sexy teto nebitnog spola osijek031.com smile

A što mislim o topicu?
Paaa...mislim da se pop-ap-teta uvaljuje wendy.

_________________
Beware of the Powerpuff
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zbunjena
Offline
Avatar

Ukupno postova: 61
Lokacija: OSIJEK
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.09.2009. 17:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eeeee ja bi takve majmune u dozivotni i tamo ih mucila kak su oni tu macu ....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PowerPuff
Offline
Avatar

Ukupno postova: 303
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.09.2009. 17:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma nema se što puno tu reči...bolesno.

_________________
Beware of the Powerpuff
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: