Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



HDSSB-HSP-HDZ prepucavanja

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.10.2009. 12:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...pa nema se više što lapati, niti se ima za ulaganja u grad....i ja sam razočarana novom vlašću, iako sam bila uvjerena da će se stvari pokrenuti s mrtve točke....s druge strane, dubiozi koja je ostala nakon debelog i njegove vladavine, treba još vremena da se promijeni, I guess....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MatoTvrđa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 170
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.10.2009. 13:00 
Naslov:  Re: HDSSB-HSP-HDZ prepucavanja
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne budite djeca i ne vjerujte sljepo!
Vrijeme će pokazati svoje, ja sam uvjeren da trenutna vlast gospodari gradom ovako isključivo zbog svoje ne sposobnosti i ničeg drugog.

Kao što rekoh, vrijeme će svoje pokazati, dolazi nova proračunska godina, vidjeti ćemo koji će tada biti izgovori. Pretpostavljam globalna kriza...

Na žalost, realnost je da se nećemo maknuti s ove točke na kojoj smo sada a politika poskupljenja i otkaza nikada nije vodila ka boljem, siguran sam da neće ni sada.

Na našu žalost!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MatoTvrđa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 170
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.10.2009. 13:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

S Matkovićeve internet stranice:
"Kako je nastala i što je Nova Osječka priča:
Nastala je u Osijeku od Osječana koji ga vole i koji imaju samo jedan grad.
Koji žive za Osijek, a ne žive od Osijeka..."

Plaća gospodina Matkovića iznosi oko 42 500 kuna...

Zbilja ne žive od Osijeka...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.10.2009. 15:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Za što on ima toliku plaću?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
studenac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 238
Lokacija: Slavonija
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.10.2009. 22:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MatoTvrđa je napisao/la (Pogledaj post): › S Matkovićeve internet stranice:
"Kako je nastala i što je Nova Osječka priča:
Nastala je u Osijeku od Osječana koji ga vole i koji imaju samo jedan grad.
Koji žive za Osijek, a ne žive od Osijeka..."

Plaća gospodina Matkovića iznosi oko 42 500 kuna...

Zbilja ne žive od Osijeka...


Svaka mu čast,... nisam ni znao da ima najveće prihode od svih Hrvatskih političara. E sad kad bi nas "smrtnike" malo prosvijetlio i rekao kako si došao do tog iznosa...?

_________________
Dok je ovaca bit će i šišanja. osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.10.2009. 23:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

studenac je napisao/la (Pogledaj post): ›
MatoTvrđa je napisao/la (Pogledaj post): › S Matkovićeve internet stranice:
"Kako je nastala i što je Nova Osječka priča:
Nastala je u Osijeku od Osječana koji ga vole i koji imaju samo jedan grad.
Koji žive za Osijek, a ne žive od Osijeka..."

Plaća gospodina Matkovića iznosi oko 42 500 kuna...

Zbilja ne žive od Osijeka...


Svaka mu čast,... nisam ni znao da ima najveće prihode od svih Hrvatskih političara. E sad kad bi nas "smrtnike" malo prosvijetlio i rekao kako si došao do tog iznosa...?


Pa kako mislipš kako je došao do tog iznosa? Vrlo jednostavno - dignuo je u pravom trenutku za neke ljude ruku i paf- eto ti 42 500 kuna mjesečnih prihoda Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rođena u Osijeku
Offline
Avatar

Ukupno postova: 300
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.10.2009. 23:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Studenac,
Radi se o bruto iznosu, uzmi pa sam izračunaj. To su javno dostupni podaci. Uostalom, sad je tu i harač, a i smanjenje plaća za 6%. a i uskoro ističe 6 mj. za koje je imao pravo na plaću kao dogradonačelnik. Zanimljiv bi bio podatak o članovima NO i Upravnih vijeća, gdje se to može vidjeti, tko su i kolike su im nadoknade ? Transparentna uprava, moš mislit, pobijedili ste na izborima, ali do sada ste me u svakom pogledu razočarali.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rizla
Offline
Avatar

Ukupno postova: 149
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.10.2009. 12:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kakav bruto kakav neto. Ja sam visoko obrazovani kadar kojeg u ovoj državi ima samo 7% prisilno sam umirovljena i imam mirovinu 1.700,00 kn i bruto i neto. Koji je pa on i šta radi za toliku plaću?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.10.2009. 12:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rizla je napisao/la: › 7% prisilno sam umirovljena
Sto znaci "prisilno umirovljena"? Imas uvjete za starosnu mirovinu? Odradila si nuzan broj godina?

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.10.2009. 13:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
rizla je napisao/la: › 7% prisilno sam umirovljena
Sto znaci "prisilno umirovljena"? Imas uvjete za starosnu mirovinu? Odradila si nuzan broj godina?


MORH?

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.10.2009. 14:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rođena u Osijeku je napisao/la: ›
Radi se o bruto iznosu, uzmi pa sam izračunaj.


Dakle, ako bi iskazali iznos koji tom desničaru kaplje na tekući račun, on bi bio dvostruko manji.

Kako taj bivši Đapićev miljenik prima plaću kao bivši gradonačelnik, kao i svi gradonačelnici u Hrvatskoj koji su izgubili iizbore, nama ostaje samo da se pitamo tko ga je to postavio za gradonačelnika. Naravno, isti ovi Hsp-ovci koji sada pljuju da čovjek previše zarađuje (o čemu nema spora).

Pitanje je samo koliko nisko se ovi forumaški članovi Hsp-a mogu spustiti. Kad su Debeli šef i njegov potrčko Matković zarađivali istu tu lovu prije par mjeseci, sve je bilo idilično. Naravno, ta im plaća vjerojatno nije bila osnovni izvor prihoda - kladim se da su više uprihodili na kojekakvim besmislenim građevinskim radovima koje su dijelili šakom i kapom i plaćali milijunima kuna, no to su podaci koji nisu javni, pa se ne mogu provjeriti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
astec
Offline
Ukupno postova: 210
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.10.2009. 14:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A evo ga, Felt ponovno pokazuje kako je stranački "neopredjeljen" Very Happy Very Happy. Da da, možeš si misliti Very Happy. O ja se slažem sa svime što si napisao daleko od toga, ali daj prestani glumiti da nisi Glavašev plačeni navijač Very Happy

_________________
Nemojte tako - pa Strijelac je neutralan Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.10.2009. 14:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...cijela ova priča se svodi na jedno: ako pljuješ po đapiću, onda si glavaševac....ako pljuješ po glavašu, onda si đapićevac....i niti jedni niti drugi ne prihvaćaju da postoje ljudi koji su u nekoj sredini...ljudi kojima se ne sviđa politika niti jednih niti drugih, pa pljuju po obojici...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.10.2009. 15:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

astec je napisao/la: ›
A evo ga, Felt ponovno pokazuje kako je stranački "neopredjeljen" Very Happy Very Happy. Da da, možeš si misliti Very Happy. O ja se slažem sa svime što si napisao daleko od toga, ali daj prestani glumiti da nisi Glavašev plačeni navijač Very Happy


Ako me Glavaš zaista plaća da navijam - ili lova još nije sjela, ili smo se nešto krivo razumjeli. Nedavno sam još bio plaćenik Vrdoljaka (ni tu nikakve zarade), sad sam već Hdssb-ovac. Obistinilo se barem! Bila bi to laka lova.

Međutim, ne treba se radovati ovakvom navijaču. Rijetko će se naći i među vama Hsp-ovcima netko (poput mene) tko je toliko puta napisao da je Glavaš luđak i zločinac koji ismijava državu Hrvatsku, međutim zbog toga što smrdi Glavaš neće Hsp-ovci manje smrdjeti.

No sve to neće promijeniti činjenicu da su ovaj Astec (malim slovom), Rođena u Osijeku, i takvi, jednostavno ogorčeni Hsp-ovci kojima potrčko Matković više ne odgovara (a nekad su ga obožavali), pa si ne mogu pomoći da ga ne pljuju. Da ste bili pametniji, napustili bi tu uskoro nepostojeću stranku Hsp zajedno s tim beskičmenjakom Matkovićem, i danas bi opet sve bilo idičlino kao prije par mjeseci. Dotad je stvarno neukusno da čovjeka optužujete što uzima lovu koju ste mu vi omogućili (odnosno ne vi, nego vaš Debeli šef, početak i kraj Hsp-a).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
studenac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 238
Lokacija: Slavonija
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.10.2009. 21:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rođena u Osijeku je napisao/la (Pogledaj post): › Studenac,
Radi se o bruto iznosu, uzmi pa sam izračunaj. To su javno dostupni podaci. Uostalom, sad je tu i harač, a i smanjenje plaća za 6%. a i uskoro ističe 6 mj. za koje je imao pravo na plaću kao dogradonačelnik. Zanimljiv bi bio podatak o članovima NO i Upravnih vijeća, gdje se to može vidjeti, tko su i kolike su im nadoknade ? Transparentna uprava, moš mislit, pobijedili ste na izborima, ali do sada ste me u svakom pogledu razočarali.

Gdje su ti javno dostupni podaci ? Question

_________________
Dok je ovaca bit će i šišanja. osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: