Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



HDSSB-HSP-HDZ prepucavanja

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 30.10.2009. 10:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dobro to o prelasku baš i ne vjerujem ali ipak budimo relani, Glavaš je sam trčao u Zagreb u zadnji tren kad je trebalo glsati za zakon o golfu, pa ništa čudno nije da taj Vaš HDSSB drži HDZ u šakama Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.10.2009. 10:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Angelium je napisao/la (Pogledaj post): › Dobro to o prelasku baš i ne vjerujem ali ipak budimo relani, Glavaš je sam trčao u Zagreb u zadnji tren kad je trebalo glsati za zakon o golfu, pa ništa čudno nije da taj Vaš HDSSB drži HDZ u šakama Very Happy

E da bi držali HDSSB trebaju im tri šake, a da bi držali vašeg Srba treba im samo jedna Laughing Ustvari ne treba im nijedan jer HSP-ovi zatsupnici su po automatizmu u HDZ-ovoj kvoti, jel!?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 30.10.2009. 11:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A ma daj, kad su Glavašu pokazali tko je šef i tvojima se stisnulo o stržnjici Very Happy - mislim da je jasno tko koga drži u šaci Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MatoTvrđa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 170
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 30.10.2009. 13:25 
Naslov:  Re: HDSSB-HSP-HDZ prepucavanja
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

HDZ = HDSSB

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.10.2009. 14:38 
Naslov:  Re: HDSSB-HSP-HDZ prepucavanja
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MatoTvrđa je napisao/la (Pogledaj post): › HDZ = HDSSB

Šta to znači da kada Srb podupire HDZ zapravo podupire HDSSB. Zašto onda pljujete po HDSSB-u? Daj odlučite se više. Laughing Laughing Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 30.10.2009. 15:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ačuj zatim Srbom je najviše plakao Bubalo kada je pukla koalicija Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.10.2009. 15:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="Angelium"]
Glavaš je sam trčao u Zagreb u zadnji tren kad je trebalo glsati za zakon o golfu
/quote]
... koliko se i ja sjećam - ovako je bilo... Ipak je HDSSB spasio golf. A zauzvrat - ništa; krletka, pa bila ona i zlatna...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.11.2009. 13:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Angelium je napisao/la (Pogledaj post): › Ačuj zatim Srbom je najviše plakao Bubalo kada je pukla koalicija Very Happy

Da?Zašto?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.11.2009. 0:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

znaš šta, ovo je stvarno bez veze...
Predsjednistvo HDSSB-a Drinovci, - s vaše stranice...

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
123456
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1794
Lokacija: Prostor-vrijeme je relativno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.11.2009. 0:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la: ›
znaš šta, ovo je stvarno bez veze...
Predsjednistvo HDSSB-a Drinovci, - s vaše stranice...


Tatamata, Freddie se pita zašto se toliko uzbuđuješ na sitne provokacije Smile

_________________
Znam da ništa ne znam!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.11.2009. 0:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma dao sam im ja i previše fore, kao nastaviti će oni kvalitetne projekte koji su započeti bez obzira tko ih je pokrenuo...kakva LAŽ. Ukinuše Ja volim Osijek, ukinuše beplatne tečajeve inf. opismenjavanja, foliraju se di stignu, i oko projekta koji ništ ne koštaju....e pa sad više nema fino...ne zanima njih Osijek ni kolko je crno pod noktom, a niti taki dripci ko ja koji žele nešto doprinijeti bez obzira na politiku....jadno....

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.11.2009. 4:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la: ›
...kakva LAŽ. Ukinuše Ja volim Osijek, ukinuše beplatne tečajeve inf. opismenjavanja,

he,he! Razmišljam tko bi nas od njih mogao opismenjavati i zašto bi to njima trebalo, kad ionako više vole puk držati u nemaštini, neznanju i izolaciji... Te 3 stvari su im najbolji izborni saveznici!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rođena u Osijeku
Offline
Avatar

Ukupno postova: 300
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.11.2009. 9:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la: ›
TataMata je napisao/la: ›
...kakva LAŽ. Ukinuše Ja volim Osijek, ukinuše beplatne tečajeve inf. opismenjavanja,

he,he! Razmišljam tko bi nas od njih mogao opismenjavati i zašto bi to njima trebalo, kad ionako više vole puk držati u nemaštini, neznanju i izolaciji... Te 3 stvari su im najbolji izborni saveznici!


Obrazovanje? Opismenjavanje? Kultura? Volim Osijek? Gospodin dožupan Kraljičak je 06. 11 dao izjavu za CMC (povod je bio najava gitarijade) u kojem je Osijek proglasio gradom s "ruralnom tradicijom". Prvo sam mislila da mu se nešto malo pomutilo u glavi, ali sam onda vidjela da ima smisla, jer po svemu što se događa u zadnjih par mjeseci više je nego očito da od Drinovaca prave grad, a od Osijeka selo. Što će seljacima obrazovanje i opismjenjavanje?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.11.2009. 12:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la (Pogledaj post): › Ma dao sam im ja i previše fore, kao nastaviti će oni kvalitetne projekte koji su započeti bez obzira tko ih je pokrenuo...kakva LAŽ. Ukinuše Ja volim Osijek, ukinuše beplatne tečajeve inf. opismenjavanja, foliraju se di stignu, i oko projekta koji ništ ne koštaju....e pa sad više nema fino...ne zanima njih Osijek ni kolko je crno pod noktom, a niti taki dripci ko ja koji žele nešto doprinijeti bez obzira na politiku....jadno....

Kako ukinut? Tko može zabraniti djelovanje udruzi!? Koliko znam u tijeku je razmatranje pristiglih projekata pristiglih na natječaj, tako da mi nije jasna tvoja konstatacija.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.11.2009. 13:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E, moj lega....očito nisi upućen....Ja volim Osijek je zamišljen i djelovao je kao projekt Grada, a ne kao projekt ijedne udruge. Ne kontam što je problem...ali objaviti ću svu prepisku koja traje već nekoliko mjeseci pa ćeš i ti moći vidjeti o čemu pričam. U Gradu već tri mjeseca razmatraju tko bi trebao biti voditelj projekta, pored mene kao koordinatora...sramota....a što se tiče informatičkog opismenjavanja to je, svi se slažu dobar projekt...tu možda još nešto i bude po zadnjim informacijama koje sam upravo dobio.

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: