Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Studenti zahtijevaju bezuvjetan upis!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.09.2006. 15:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Heh, izgleda nas je većina imala takva iskustva Crying or Very sad

Pa da, teško se snaći... pitam se je li moguće uopće. A taj evoluirani oblik socijalne inteligencije... sumnjam da ću ga ikad doseći Wink

Istina, mudro zboriš, mungos. Ali mislim da smo mi najmanje krivi što se pretvaramo iz studenata željnih znanja u studente koji žele imati diplomu i uz najmanje uloženog truda čuti: "Kolega, dajte indeks" Wink

Nisam od onih koji kukaju i neprestano se žale na sve i svašta, ali nepravda me stvarno zgazi do kraja. Kad nas profesori već ne žele i/ili ne znaju motivirati, neka barem budu realni. Motivirati se znamo i sami... ali zašto oni onda rade sve u drugom smjeru - da nas demotiviraju? Ako im je "furka" biti strogi, neka budu bar pravedni Confused

Ma, sad sam se raspizdila i rasplakat ću se ako ne izrazim negdje svoj bijes. Treba bezuvjetan upis, apsolutno, treba!! I treba primiti sve moguće kandidate za upis na faks, da ih bude što više!! Ajmo mi njima zagorčati život Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.09.2006. 15:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la: › Ma, sad sam se raspizdila i rasplakat ću se ako ne izrazim negdje svoj bijes. Treba bezuvjetan upis, apsolutno, treba!! I treba primiti sve moguće kandidate za upis na faks, da ih bude što više!! Ajmo mi njima zagorčati život Smile


Slazem se... nadam se samo da ces biti jaka i na djelima... ako dodje do nekakvog javnog prosvjeda, ne bi bilo dobro (ponajprije za vlastitu savjest) da ovdje kmecimo i dajemo podrsku, a da ne izadjemo na prosvjede ako do njih dodje...

Ajmo studenti, ne budimo pickice!

Che, Che, Che Gue-vara! Che, Che, Che Gue-vara! Che, Che, Che Gue-vara! Che, Che, Che Gue-vara!

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.09.2006. 15:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Che, Che, Che Gue-vara! Che, Che, Che Gue-vara! Che, Che, Che Gue-vara! Che, Che, Che Gue-vara!



Hehe osijek031.com smile Dogovoreno!! Ajmo, tko je za prosvijed?! Very Happy

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marigold
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Lokacija: krevet
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.09.2006. 15:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

steam je napisao/la: ›
Marigold je napisao/la (Pogledaj post): › samo što mi ne treba nikad više od 2-3 tjedna


Dosli smo s 2-3 dana, pa max 10 dana na 2-3 tjedna? Smile
Nego, to je ucenje nakon sto si pratila predavanja ili je to ucenje kada se prvi put susreces s građom? Bitna razlika.


Da,da..Smile 2 dana za lakše ispite, 10 za one teže ali koji nisu čista teorija već uključuju zadatke i 2-3 tjedne za one teške teorijske ispite..Smile
Da, pratila sam većinu predavanja iz većine predmeta..nisam sve ali eto većinu...slažem se da je bitna razlika..Smile

_________________
you know im gonna want some,want some
lets do this like a prison break,
I wanna see you scream and shake.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Offline
Avatar

Ukupno postova: 70
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.09.2006. 17:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Marigold je napisao/la: ›
Da,da..Smile 2 dana za lakše ispite, 10 za one teže ali koji nisu čista teorija već uključuju zadatke i 2-3 tjedne za one teške teorijske ispite..Smile
Da, pratila sam većinu predavanja iz većine predmeta..nisam sve ali eto većinu...slažem se da je bitna razlika..Smile

pa to je onda u prosjeku tjedan ili 10 dana, a ne 2-3 dana...lol, cini mi se da matematiku nisi ucila sa razumjevanjem, nego kao jedan moj lega - napamet. (svaka mu čast, dečko ima fotopamćenje pa ko voli, nek izvoli)
PS: no hrad felingz 2 u 2 marigold
______________________________________
jel zna netko kada su prosvjedi, peticije, demonstracije, i da li je uopće tkao šta organizirano?
Ako nije - ja sam zato da se pokupimo sa svih postala, foruma i sl, da se po svuda objavi pa da se nadjemo sljedeci tjedan ispred rektorata i skandiramo!

Bilo je to godine 2000 i šeste,
kad su naše studente stigle nesreće,
bolonjske zastave digla Kralik
silom hoće studente da nam sruši
Ustani Zbore, studenti te zovu zovu
ustani zbore, studentski....

U boj, u boj, index iz toka braćo,
nek dušman zna kako te volim,
Grad naš već gori stiže do nas već žar...
Hajd' u boj, u boj!
Za fax, za fax sad u boj!
Ma paklena mnoš
na nj diže svoj nož;
Hajd' u boj!
Nas mal, al' hrabar je broj!
Tko, tko će ga strt'?
Smrt uvjetu, smrt!
Za diplomu mrijeti kolika je slast!
Prot uvjetu! Mora on past'!

PS: pronađite na netu članku 116. stavak 2 Zakona o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju i pročitajte šta on kaže

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marigold
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Lokacija: krevet
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.09.2006. 18:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne znam po čem si zaključio da išta učim napamet jer da učim napamet trebalo bi mi puno više vremena da nešto zapamtim..
Više volim predmete koji se sadrže od rj. zadataka jer to mi je puno lakše za učiti, zato i jesam uspjela dati statistiku u 10 dana, a matematiku sam isto uspješno položila..gušt mi je sjest i rješavat zadatke..
Ma najgori su mi oni predmeti koji su samo definicije i podjele, a i takve većina na faksu uči dosta dugo vremena baš zato jer uče bez razumijevanja..
"Al ne brini se nisi ti kriv što si glup i ružan" pa učiš godinu dana jedan ispit.. Soory morala sam iskoristit svoj najdraži citat-frazu..Smile(šala)

_________________
you know im gonna want some,want some
lets do this like a prison break,
I wanna see you scream and shake.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Offline
Avatar

Ukupno postova: 70
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.09.2006. 20:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jebi ga, takvi smo mi na faxu, ružni prljavi i zli....i pokvareni...i čupavi...i volimo piti...i jeb...
dođeš kod mene na malo prirodnih znanosti? elektrotehnika+ kemija. spojiš se meni u seriju, u mene ulazi C2H5OH a u tebe O2
>:->
(šala)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ilija
Offline
Avatar

Ukupno postova: 389
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.09.2006. 23:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[email protected] je napisao/la: ›
jebi ga, takvi smo mi na faxu, ružni prljavi i zli....i pokvareni...i čupavi...i volimo piti...i jeb...
dođeš kod mene na malo prirodnih znanosti? elektrotehnika+ kemija. spojiš se meni u seriju, u mene ulazi C2H5OH a u tebe O2
>:->
(šala)


Tebi izgleda ne bi pomogao ni jedan faks na ovoj planeti...

_________________
“as you get older, you lose interest in sex, your children want nothing to do with you and your friends drift away. There are other advantages, but these are the main ones.”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Offline
Avatar

Ukupno postova: 70
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.09.2006. 23:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ok, dosta sprdnje, skrenuli smo sa teme...
šta sa uvjetom, jel ima netko provjerenu inf.?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Hummin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 276
Lokacija: City 17
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.09.2006. 9:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da neće biti ništa od toga...

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.09.2006. 18:31 
Naslov:  Re: Studenti zahtijevaju bezuvjetan upis!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Samo čitam koliko budalaštine... prosvjedi? Sudeći po mediokritetskim komentarima ekipa ovdje nije kadra organizirati ni prodaju kolačića, a ne izazvati potres u akademskoj zajednici.

Da se razumijemo, mislim da svi argumenti u načelu stoje, ali su svi toliko usredotočeni na svoj dio priče da nema trika da se shvati prava bit problema.

Ja sam upisao po starom programu. Kad sam došao na faks, nešto sam tamo dogovorio. Neke uvjete. Te uvjete ne može ni rimski biskup promijeniti na moju štetu a da ga ja ne ubijem.

Drugo, istina je da se među našim studentima ukorijenila lijenost i javašluk. Slažem da se to treba iskorijeniti, ali to se postiže odozgor prema dolje, iz zdravog sustava to i proistječe... Ovo su samo problemi.

Sudentski zbor sad nastreba, poziva na rekaciju... a kako koja vlastdođe, tako se i oni promijene. Idu u garanturi sa svojim tatama, sričevima, partijskim komesarima...

Serem se na cijeli Osijek, uključujući i nas.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.09.2006. 22:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jeeeej! Padaju govanca s neba! U obliku osmica! Very Happy
Sala mala. Imas pravo 8, nista se ne moze organizirati. Kad nesto i pokusas, lagano se svi okrenu protiv tebe jer svi idu linijom manjeg otpora i okrecu se kako vjetar puse. A drugi pushe. Ono, kubanku finu.
Al' opet mi se ladno j***, ja sam svoje odsluzila i dosta se sranja nagutala. Sad je na drugima red, pa molim lijepo mladji narastaju...
Nadam se da mi se ovo nece obiti o glavu ako odlucim jos nesto studirati Sad

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.09.2006. 19:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mene samo zanima, koje ću ja zvanje dobiti.

Upisao sam četverogodišnji, znanstveni, dodiplomski studij (čitaj -> po starom).

Zvanje prvostupnik ili baccalaureus ekonomije - ne prihvaćam.

Hoću što mi pripada!

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Hummin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 276
Lokacija: City 17
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.09.2006. 21:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la (Pogledaj post): › Mene samo zanima, koje ću ja zvanje dobiti.

Upisao sam četverogodišnji, znanstveni, dodiplomski studij (čitaj -> po starom).

Zvanje prvostupnik ili baccalaureus ekonomije - ne prihvaćam.

Hoću što mi pripada!


Po starom si diplomirani ekonomist, a mislim da če ti to tako i ostati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.09.2006. 8:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hummin je napisao/la: ›
Ja sam pao godinu zbog dva ispita, pa što.
Mislim taj studenski zbor je stvarno smeće! Oko kakvih oni stvari se trude. Kada su izašli u javnost o tome da se trebaju poboljšati uvjeti za studiranje, kada su izašli u javnost oko toga da treba nabaviti novu opremu na nekim fakultetima...
De ajd vi retardi iz studeskog zbora malo se angažirajte oko konkretnih stvari.
to kazite studentskom zbortu svog fakkulteta...Mi na ETFu redovno djelujemo, i otkad je ovaj sastav zbora, u ovu godinu i pol, nas petorica smo napravili vise nego zborovi u zadnjih 10 godina...
Jednostavno trebate izabrati dobre ljude, a ne neke koji su se kandidirali iz moguce koristi...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: