Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



NK Osijek - HNK Cibalia: Osijeku slavonski derbi!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
M.K.
Offline
Ukupno postova: 46
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.05.2010. 21:57 
Naslov:  NK Osijek - HNK Cibalia: Osijeku slavonski derbi!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

NK Osijek - HNK Cibalia 2:0 (0:0)
Vidaković 64. minuta, Miličević 80. minuta


Kraj sezone doveo je u Gradski vrt jednog od najljućih rivala, vinkovačku Cibaliju. Poredak na kraju sezone odavao je neugodnu činjenicu za navijače Bijelo–plavih. Cibalia je ovaj put ciljnu liniju prošla ispred Osijeka. Rezultiralo je to presedanom na sjeveru Gradskog vrta, gdje su Vinkovčani napunili kavez. Kohorta na jugoistoku također bez predaje, pogotovo u drugom dijelu. Bio je ovo vjerojatno najbolji slavonski navijački derbi u Osijeku ikada. Poruke i podbadanja sa obje strane zasjenile su događanja na terenu.



A na terenu se u prvom dijelu nije događalo gotovo ništa. I jedni i drugi mlakom predstavom nisu opravdali povjerenje vlastitih navijača. Očito su domaćini, potaknuti odlaskom kapetana Domagoja Vide, u drugo poluvrijeme krenuli puno odlučnije, s namjerom oprostiti se od svojih navijača pobjedom. I doista su nas u 64. minuti podsjetili na jesenjske predstave. Nakon brze kontre i sjajne akcije, smireno je Vidaković zakucao loptu ispod prečke Antolovića. Vinkovčani su uglavnom prijetili prebacivanjem osječke obrane, ali u svim situacijama je izuzetno smiren i koncentriran bio Ivan Kardum. Točka na i stigla je pred sam kraj utakmice kad je Miličević spremio i drugu loptu iza leđa Antolovića.



Na kraju su slavile obje strane. Osječani su dobili skor protiv vječitog rivala, a Vinkovčani su proslavili svoj ulazak u Europu. Posebna priča današnje utakmice bio je kapetan Osječana, Domagoj Vida. Prošlo je cijelo desetljeće od kada je jedan igrač (Nenad Bjelica, op. a.) toliko zaludio osječku publiku kao taj mladić. Obišao je taj sve birtije, a smirio se nije. I neka nije, jer to junačko srce kucalo je za Osijeka kao malo koje do sada. Postao je legenda Osijeka u plitkim godinama. I ostat će! Jer je odolio zovu „najprimamljivije ponude u Hrvata“ i sačekao veliki Bayer. Hoće li se vratiti? Osobno uopće ne sumnjam u to!



Nadam se da će nam sljedeća sezona donijeti puno više veselja. Da će se novci od transfera našeg kapetana uložiti pametno. Da ćemo sljedeće sezone doista živjeti europske snove. A uopće ne sumnjam da ćemo mi opet biti tu – nas par tisuća mazohista s istoka i jugoistoka Gradskog vrta. I živjeti taj Osijek kao i do sada! Lijep pozdrav iz Gradskog vrta.

Tekst & foto: M.K.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
LUDI-OS
Offline
Ukupno postova: 10
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.05.2010. 22:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

samo OSIJEK...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Puddock
Offline
Avatar

Ukupno postova: 62
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.05.2010. 22:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A sada u Europu..
Ali sa Goranom Milicem .. hiiihii

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
oftopik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 431
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.05.2010. 22:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ko je gazda u dvorištu hahahahaha ...danas je bila večer ugasa Smile)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.05.2010. 23:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pih, vinkovački kompleksaši. Ionako će ispasti u prvom (pred)kolu.

_________________
Prijete mi noću, u moju sobu krišom uđu. Nađu me budnog gdje slušam otkucaje sata. Priđu mi tiho dok imam kamen 'mjesto srca i lagano sklope prste oko moga vrata.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
borod
Offline
Avatar

Ukupno postova: 282
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.05.2010. 0:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PreacheR je napisao/la (Pogledaj post): › Pih, vinkovački kompleksaši. Ionako će ispasti u prvom (pred)kolu.


Pih osjecki kompleksasi. Ionako nemaju sansu ispasti ni u prvom (pred) kolu. Evil or Very Mad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatalni_cevap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 541
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.05.2010. 1:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a ajde mora i cibalia jednom u povijesti ostvarit neki rezultat. nemojte tako

_________________
Potpis
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.05.2010. 1:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ultrasima kapa do poda, iskreno nisam mislio ni da ih ima toliko.

ekskluziva: ivo smoje je potpisao za nk osijek. ja bi rekao najkontroverzniji transfer otkad je hrvatske lige...
kad je u pitanju osijek, naravno

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.05.2010. 8:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): › ultrasima kapa do poda, iskreno nisam mislio ni da ih ima toliko.

ekskluziva: ivo smoje je potpisao za nk osijek. ja bi rekao najkontroverzniji transfer otkad je hrvatske lige...
kad je u pitanju osijek, naravno

To je bilo za očekivati. Zašto je kontroverzan transfer?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
asko
Offline
Ukupno postova: 349
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.05.2010. 8:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"Ostvario mi se san...." Jel moram dalje reći išta?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.05.2010. 8:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

asko je napisao/la (Pogledaj post): › "Ostvario mi se san...." Jel moram dalje reći išta?

Baš pregledao video. Nije rekao ostvario mi se san, nego je Hajduk ispunjenje njegovih ambicija Very Happy Šta je trebao reći? Da mu nije drago što je došao u Hajduk? Svi znamo da je čovjek jeo travu doslovce kada je igrao za Os i ostavljao srce na terenu. Za mene dosta.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.05.2010. 8:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

morat ce se opet dokazati istom onakvom igrom i zeljom kao kad je odlazio.Ako bude takav onda je to jedan od najboljih stopera lige i takav nam treba ako zelimo rezultat.
Bit ce ljudi koji ce ga pljuvati..iako mislim da bi povratak Cige bio jos kontoverzniji Smile

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.05.2010. 9:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pernabukano je napisao/la (Pogledaj post): ›
asko je napisao/la (Pogledaj post): › "Ostvario mi se san...." Jel moram dalje reći išta?

Baš pregledao video. Nije rekao ostvario mi se san, nego je Hajduk ispunjenje njegovih ambicija Very Happy Šta je trebao reći? Da mu nije drago što je došao u Hajduk? Svi znamo da je čovjek jeo travu doslovce kada je igrao za Os i ostavljao srce na terenu. Za mene dosta.

Slažem se u potpunosti!
Inače, dečko je otišao u Hajduk jer je u Osijeku igrao za 'kikiriki' (ako ga uopće i dobije), a sa 31 na leđima, Hajduk mu je bio zadnja šansa da uzme neku kintu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
badman
Offline
Ukupno postova: 115
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.05.2010. 10:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

smoje i messi, nadam se da nece stati na njima sada haha. Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.05.2010. 10:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prekopirati ću moj post sa jednog drugog foruma

Prvi ću pozdraviti Smojin povratak.

Ona izjava, jebiga, Torcida je zajebana publika, htio im se malo ulizati, zajebao se, pa što, to je čovjek koji je ginuo na terenu svaku sekundu u dresu Osijeka, čovjek koji je došao pred istok kraj ograde i plakao od sreće kada je prije 2 god zabio Rijeci za 1:0, i to je čovjek koji je za Osijek dao, i vjerojatno će i dati opet, puno više krvi i znoja od mnogih "velikih Osječana" koji nam se nalaze u ekipi...

Dobrodošao nazad kapetane....

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: