Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Portanova: Britanski modni brand New Look u Osijeku otvorio svoju prvu prodavaonicu u Hrvatskoj

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOva tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.
Autor Poruka
Redakcija 031
Online
Avatar

Ukupno postova: 68947
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.03.2012. 21:26 
Naslov:  Portanova: Britanski modni brand New Look u Osijeku otvorio svoju prvu prodavaonicu u Hrvatskoj
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Britanski modni brand New Look, vodeća trgovina ženskom odjećom i modnim dodacima u Velikoj Britaniji i lider na tržištu ženske garderobe i modnih detalja za žene do 35 godina, danas je svojim dolaskom i otvorenjem svoje prve prodavaonice u trgovačkom centru Portanova u Osijeku obilježio ulazak na hrvatsko tržište.

Uz modnu reviju koja je prikazala aktualnu New Look kolekciju namijenjenu raznim prilikama te značajne popuste za one Osječanke koje su prve odlučile odjenuti New Look marku, atraktivno uređena i odlično opremljena prodavaonica na 1. katu Portanove, površine 600 m 2 , otvorila je svoja vrata.





New Look je jedan od najpoznatijih britanskih modnih brandova (gotovo 40 posto žena u Velikoj Britaniji godišnje kupi barem jedan odjevni predmet, cipele ili modni dodatak u New Look trgovini) a danas širom svijeta ima više od 1000 prodavaonica, uključujući i u zemljama poput Velike Britanije, Irske, Francuske, Nizozemske, Belgije, Rusije Ukrajine, Poljske, Rumunjske, Crne Gore, Malte, Singapura, UAE, Egipta i drugima.





Tijekom ove i sljedeće godine, New Look će u Hrvatskoj otvoriti nekoliko svojih prodavaonica na ključnim mjestima, u posjećenim trgovačkim centrima, a otvorenje prve prodavaonice u Zagrebu također slijedi ubrzo. Ovaj britanski modni brand u Hrvatsku dovodi Vlamanda grupa u sklopu franšiznog ugovora koji je potpisan na period od 10 godina, a uključuje odgovornost Vlamanda grupe za sve prodajne i ostale aktivnosti u segmentu razvoja hrvatskog tržišta.

- Prema podacima iz Ujedinjenog Kraljevstva, New Look je broj 1 na tržištu po prodaji haljina, a svaki deseti prodani par cipela također potječe iz njegovih prodavaonica. Udjeli na tržištu koje je New Look ostvario svuda gdje se pojavio vrlo su impresivni, pa smo uvjereni da će i na već vrlo razvijenom hrvatskom tržištu mode i modnih dodataka upravo taj svjež koncept kojega donosi New Look u kombinaciji s povoljnim cijenama privući vjerne kupce - rekao je na otvorenju New Look prodavaonice u Osijeku Zdravko Vuko, direktor Vlamanda grupe.



New Look je globalno prepoznat po svojem dinamičnom tempu i karakterističnom britanskom stilu i dizajnu koji privlače pažnju. Izuzetno povoljne cijene odjeće, obuće i modnih dodataka te kontinuirana obnova kolekcije brzo su ga svrstale među vodeće modne brandove na svakom tržištu na kojem se pojavio te se sličan uspjeh očekuje i na hrvatskom tržištu.

Ono što značajno izdvaja New Look od svih drugih modnih brandova jest što se svaka kolekcija osvježava ritmom od šest tjedana pa posjetitelji pronalaze nešto novo za sebe svaki puta kada uđu u New Look trgovinu.



O modnom brandu New Look:

Modni detalji kao što su torbe, remenje, nakit i obuća upotpunjavaju bogati asortiman koji nudi New Look te omogućavaju da se u njegovim prodavaonicama mogu zadovoljiti sve modne potrebe. Uspjeh ove modne marke leži u njezinim konkurentnim cijenama, stalnom obnavljanju kolekcija i strasti prema kupcima. Svaka kolekcija osvježava se ritmom od šest tjedana pa oni koji se odijevaju u New Look trgovinama mogu naći nešto novo svaki puta kada dođu u njih.



Obuća je ključna New Look kategorija: svaki deseti par cipela kupljenih u Velikoj Britaniji danas potječe iz New Look prodavaonice. U financijskoj godini 2011. prodano je 17 milijuna pari cipela i preko 3,5 milijuna pari čizama, a New Look je ocijenjen kao lider s udjelom u ukupnoj prodaji od 7,8 posto. New Look svake dvije sekunde, svakog dana, prodaje jedan par cipela.



Posljednjih godina New Look je surađivao s mnogim međunarodnim zvijezdama, uključujući Taylor Momsen (iz serije "Gossip Girl"), Drew Barrymore, Lily Allen i supermodel Agyness Deyn. Sve su one doprinijele popularizaciji branda New Look širom svijeta. New Look je također razvio i poseban odnos, koji i dalje traje, s modnim dizajnerom Gilesom Deaconom koji je dizajnirao ekskluzivnu kolekciju za New Look pod nazivom "Zlato" ("Gold"), a u sklopu koje nudi kupcima priliku da kupe dizajnersku odjeću po nevjerojatno povoljnoj cijeni.









[Sponzorirani članak]

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: