Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Obnovit će most Sulejmana Veličanstvenog od Osijeka do Darde

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
ratni_heroj
Offline
Avatar

Ukupno postova: 252
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 30.05.2012. 13:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovaj plan je jako dobar i zanimljiv ali ne u ovo j***** vrijeme i doba..gradite mostove * ljudi na ulici završavaju jel nemaju posla tvornice propadaju bolnice luduju svatk oradi što hoće...vi gradite mostove....PA JEL OZBILJNO STVARNO MOGUĆE DA LJUDI KOJI VODE OVRAJ GRAD I OVU DRŽAVU SU TOLIKO PSIHIČKI I UMOBOLNO BOLESNI?! dali je to moguće...kako svaka najveća budala mafijaška u ovoj državi završi kao neki političar a svaka normalna osoba završi na ulici? ajde vi sad to meni ljepo objasnite pa onda gradite si most od osijeka to tokija ako hoćete.....ideja je super i mislim da bi to bilo preljepo i kao šetnja i kao uspomena i sve...ali vi sad to gradite pa vi niste normalni majke mi više i ovaj grad i država pa jedva čekam pobjeći odavde da se mogu popišati na ovu državu i grad i generale i sve što ima veze s ovom državom balkanskom glupom primitivnom idiotskom kretenskom jadnom onom dvoličnom fuj da se barem nisam ni rodio bolje to nego rodit se u ovoj retardiranoj državi i zemlji...bolje da sam se u africi rodio majke mi ...
j*** va sviše i fićo i mostovi i kipovi i sve povezano s time..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.05.2012. 13:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma u p..č.. m..t.nu.
Jedva smo se oslobodili Turaka a sad da im dižemo spomenik.
U Budimpešti ruše spomenik banu J.Jelačiću a mi ćemo dopustiti Turcima da grad most u Osijeku.

Šišljagiću ti si stvarno re.r..an!

Jel se mi to planiramo odcijepiti od Hrvatske i postati dio Bosne i Hercegovine.
Baš bi to bilo zanimljivo vidjeti, da Bosna graniči s Mađarskom, i onda onaj reta...d...r...ni Milanović i ministar Hajdaš Dončić nek još daju i Ploče da mogu imati pristojan izlaz na more.

M..š u 3 pi...e m..t...r.e!

Bubalo i Šišljagiću, pogotovo ti Burić-u, pa zar ćete zbog Glavaša prodati i Slavoniju i Baranju. Zar ne mislite da su Glavaša u Bosni nagovorili na ovu okupaciju Osijeka od Turaka.
Još malo pa ćemo postati bliski istok, Palestina, zid plača.

Ljudi j..b..le Vas Vaše fotelje, Vaše pare, pa šta je ovo prvo nek nas guzi NATO, pa nek nas guzi Merkelica, ali ovo sa Palestinom je pravo svršavanje.
Nema mira više na ovim prostorima, netko je pokupio pare od terorissta, zbogom miru u Osijeku i Hrvatskoj.
Nažalost i Jug Hrvatske je ugrožen, a evo sada i Istok Hrvatske. Opet ćemo biti prva linija obrane, al nema veze bar će opet građevinska mafija profitirat nakon rata, a i trgovci oružjem.

I onda samo Vi dižite spomenik Tuđmanu, a na kraju će Turci podijelit Hrvatsku na njihovom vjekovnom području, gradu Osijeku.

_________________
U svakom kukolju ima i žita.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
eseker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 649
Lokacija: moja radna soba
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.05.2012. 14:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Iz dana u dan sve to više uživam u kulturnim, konstruktivnim i motivirajućim raspravama na ovom forumu. Tko je rekao da Hrvatska nema budućnosti? S ovakvom generacijom koja dolazi gdje će joj biti kraj...

osijek031.com smile

_________________
šorom šajke a niz Dravu čeze osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
dedaramo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 108
Lokacija: OSIJEK
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.05.2012. 18:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

oće li bit cestarine za taj most? mislim, da kupim odma ENC

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.05.2012. 21:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bilo bi pametnije da se vladajući pobrinu za oživljavanje radnih mjesta ,a ne uskoro će EU pa ih briga nije za mlade u gradu i županiji . Gradi li bi mostove .... možda bude koje radno mjesto na tom mostu ..gluposti...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MF
Offline
Avatar

Ukupno postova: 120
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.05.2012. 9:34 
Naslov:  Re: Obnovit će most Sulejmana Veličanstvenog od Osijeka do Darde
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Redakcija 031 je napisao/la (Pogledaj post): › U utorak, 29. lipnja 2012. godine u Osijeku je osnovano...


Vijesti iz budućnosti???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.05.2012. 9:41 
Naslov:  Re: Obnovit će most Sulejmana Veličanstvenog od Osijeka do Darde
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MF je napisao/la (Pogledaj post): ›
Redakcija 031 je napisao/la (Pogledaj post): › U utorak, 29. lipnja 2012. godine u Osijeku je osnovano...


Vijesti iz budućnosti???


eto, konačno netko tko čita s razumijevanjem......

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 31.05.2012. 10:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hahahah kakvih komentara.... i onda se svi iscudavaju kada netko napise da je Osijek najdepresivniji grad pun mrznje, bilo rasne, vjerske, nacionalisticke...

Osijek je malo vece SELO, i nazalost mentalitet ljudi u ovome selu je nazalost ovakav: MRZI SVE, OKO ZA OKO ZUB ZA ZUB...
ljudi, previse zivite u proslosti. je, dogodilo se to sve dogadalo, ali jebote hoce nam Turci, nacisti, četnici, ustaše biti krivi sto nam je drzava u ovakom *urcu kakvom je ZBOG NAS SAMIH jos iducih 500 godina???
pa Turci su nas osvajali prije 500 godina... 500!!!!!!!!!

ovo bi bila lijepa turisticka atrkacija, i sama ideja mi se svida... ali kao sto je netko ranije napisao, ne u ovo vrijeme kada ima drugih, prioritetnijih stvari za uciniti, graditi, obnoviti...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
 



 Skoči u forum: