Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Izbori 2013 - prognoze komentari i analize

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Pozerica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 72
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.05.2013. 15:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la: ›
Naravno da nemaš argumente nego se tvoj post svodi na uvrede tipa debil i glup... Ako je to vokabular laburista nećete dobro završiti. Iskreno, mislim da Pecnik ne odobrava način komunikacije na koji ti komuniciraš. Vrkić je stavio linak na debatu (mislim facebook) jer tamo objavljuje i spotove, slike itd. Uglavnom daleko više nego na webu. Ovo sa vokabularom je totalno promašena fora i loš pokušaj diskreditacije. Vrkić je čovjek koji je za razliku od tebe i velike većine pročitao knjiga i knjiga. Ljudi koji se bave kulturom, pišu knjige i pjesme imaju jako široki vokabular( ne Nives Celzijus ne bavi se kulturom ako ti je to "argument", pogledaj popis vrkićevih gostiju Matineje Iz Hotela Osijek).Vrkić je jedan od njih. Da se nađete na kavi ubio bi te u pojam, zašutio bi i razbio laptop. Toliko o vokabularu!Ako ćeš već biti toliko nizak, Pecnik ima daleko najviše problema od svih protukandidata sa stilom komunikacije i govorom, ali njega ne diskriminiraš po tom pitanju.
I da zaključim s tobom jer si gori od hdssb-ovaca.... Hdssb, promašenom kampanjim koja ide Vrkiću u korist, pljuje po njemu jer ga se jako,jak ali istinski boje. Vide kakvo je ozračje, kako ljudi dišu. Laburisti ga pljuju jer vide da je daleko ispred njih, te da gube drugi krug. Prijatelju moj jedva ste potpise skupili. Za Vargu je bilo jako upitno kako ćete skupiti, Pecnik je skupio neki jadni minimum. O čemu ti pričaš? Ne čujem Đapića da pljue po Vrkiću, Vidovića, Šimića. Samo vi i hdssb koji se boji.

Ako si i član stranke koja nema veze sa radom onda se srami jer takvi pojedinci vam ruše i ono malo ugleda što imate.


P.s. post se odnosi na kolegu HDSSB-L koji je na sebi svojstven, primitivan način, vrijeđao i blatio. Čisto da se zna


Ja sam jedna koja je bila u SDP i izasla samo zato sto smo(ste) podrzali Vrkica, budi iskren koliko clanova je izaslo ili se sukobilo zbog Vrkica koji je iskreno nesposoban. Hvala lijepo. I naravno da sam se ja i svi moji istomisljenici iz SDP_a priklonili jedinom pravom lijevom kandidatu profesoru Jaroslavu Pecniku.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
HDSSB-L
Offline
Ukupno postova: 100
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.05.2013. 16:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la: ›
Naravno da nemaš argumente nego se tvoj post svodi na uvrede tipa debil i glup... Ako je to vokabular laburista nećete dobro završiti. Iskreno, mislim da Pecnik ne odobrava način komunikacije na koji ti komuniciraš. Vrkić je stavio linak na debatu (mislim facebook) jer tamo objavljuje i spotove, slike itd. Uglavnom daleko više nego na webu. Ovo sa vokabularom je totalno promašena fora i loš pokušaj diskreditacije. Vrkić je čovjek koji je za razliku od tebe i velike većine pročitao knjiga i knjiga. Ljudi koji se bave kulturom, pišu knjige i pjesme imaju jako široki vokabular( ne Nives Celzijus ne bavi se kulturom ako ti je to "argument", pogledaj popis vrkićevih gostiju Matineje Iz Hotela Osijek).Vrkić je jedan od njih. Da se nađete na kavi ubio bi te u pojam, zašutio bi i razbio laptop. Toliko o vokabularu!Ako ćeš već biti toliko nizak, Pecnik ima daleko najviše problema od svih protukandidata sa stilom komunikacije i govorom, ali njega ne diskriminiraš po tom pitanju.
I da zaključim s tobom jer si gori od hdssb-ovaca.... Hdssb, promašenom kampanjim koja ide Vrkiću u korist, pljuje po njemu jer ga se jako,jak ali istinski boje. Vide kakvo je ozračje, kako ljudi dišu. Laburisti ga pljuju jer vide da je daleko ispred njih, te da gube drugi krug. Prijatelju moj jedva ste potpise skupili. Za Vargu je bilo jako upitno kako ćete skupiti, Pecnik je skupio neki jadni minimum. O čemu ti pričaš? Ne čujem Đapića da pljue po Vrkiću, Vidovića, Šimića. Samo vi i hdssb koji se boji.

Ako si i član stranke koja nema veze sa radom onda se srami jer takvi pojedinci vam ruše i ono malo ugleda što imate.


P.s. post se odnosi na kolegu HDSSB-L koji je na sebi svojstven, primitivan način, vrijeđao i blatio. Čisto da se zna


Istina mi smo jedva skupili potpise, ne samo mi nego sve manje opcije u ovim izborima! Za razliku od vas mi nismo imali placenike koji su isli od vrata do vrata moljakati za potpise! Doslovce su kukali jer su jadni mladi ljudi bili placeni po potpisu, sramota za stranke tipa SDP i HNS!
Sto je najzalosnije ti novci nisu vasi nego o gospode Bilos i Pipunic sto proizlazi iz toga da ste im duzni iduce 4 godine to vratiti jako dobrim kamatama. Toliko o prilici, znanju i rijesenju, u ovom postu se vide sve tri vase vrline!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.05.2013. 16:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni je još uvijek nejasno zašto laburist u nicku ima HDSSB

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 08.05.2013. 17:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

HDSSB-L je napisao/la (Pogledaj post): ›
audiworld je napisao/la: ›
Naravno da nemaš argumente nego se tvoj post svodi na uvrede tipa debil i glup... Ako je to vokabular laburista nećete dobro završiti. Iskreno, mislim da Pecnik ne odobrava način komunikacije na koji ti komuniciraš. Vrkić je stavio linak na debatu (mislim facebook) jer tamo objavljuje i spotove, slike itd. Uglavnom daleko više nego na webu. Ovo sa vokabularom je totalno promašena fora i loš pokušaj diskreditacije. Vrkić je čovjek koji je za razliku od tebe i velike većine pročitao knjiga i knjiga. Ljudi koji se bave kulturom, pišu knjige i pjesme imaju jako široki vokabular( ne Nives Celzijus ne bavi se kulturom ako ti je to "argument", pogledaj popis vrkićevih gostiju Matineje Iz Hotela Osijek).Vrkić je jedan od njih. Da se nađete na kavi ubio bi te u pojam, zašutio bi i razbio laptop. Toliko o vokabularu!Ako ćeš već biti toliko nizak, Pecnik ima daleko najviše problema od svih protukandidata sa stilom komunikacije i govorom, ali njega ne diskriminiraš po tom pitanju.
I da zaključim s tobom jer si gori od hdssb-ovaca.... Hdssb, promašenom kampanjim koja ide Vrkiću u korist, pljuje po njemu jer ga se jako,jak ali istinski boje. Vide kakvo je ozračje, kako ljudi dišu. Laburisti ga pljuju jer vide da je daleko ispred njih, te da gube drugi krug. Prijatelju moj jedva ste potpise skupili. Za Vargu je bilo jako upitno kako ćete skupiti, Pecnik je skupio neki jadni minimum. O čemu ti pričaš? Ne čujem Đapića da pljue po Vrkiću, Vidovića, Šimića. Samo vi i hdssb koji se boji.

Ako si i član stranke koja nema veze sa radom onda se srami jer takvi pojedinci vam ruše i ono malo ugleda što imate.


P.s. post se odnosi na kolegu HDSSB-L koji je na sebi svojstven, primitivan način, vrijeđao i blatio. Čisto da se zna


Istina mi smo jedva skupili potpise, ne samo mi nego sve manje opcije u ovim izborima! Za razliku od vas mi nismo imali placenike koji su isli od vrata do vrata moljakati za potpise! Doslovce su kukali jer su jadni mladi ljudi bili placeni po potpisu, sramota za stranke tipa SDP i HNS!
Sto je najzalosnije ti novci nisu vasi nego o gospode Bilos i Pipunic sto proizlazi iz toga da ste im duzni iduce 4 godine to vratiti jako dobrim kamatama. Toliko o prilici, znanju i rijesenju, u ovom postu se vide sve tri vase vrline!


Novci od Biloša i Pipunića? Daj pokrij se ušima. Nemaš pojma o čemu govoriš, ali ostavit ću te da budeš i dalje ignorant! Jedva ste skupili i žicali ste doslovno na ulici, vukli ljude za rukav. Nemoj pričat! Ali ok, skupili ste i predali. Ovo je samo mala opaska.

Da se nadovežem na postove trolla sime i tebe. Postovi vam nestaju jer u svoj svojoj slabosti i nedostatku argumenata vrijeđate ljude i spuštate se na jako,jako nisku razinu. Ti Vrkića nazivaš glupanom i budalom? Troll meni govori da se vratim na valov?
Simo uživam te zatući svaki puta. Mislim da lupaš glavom o zid. A postovi su ti stvarno epic !
I da simo je konačno pokazao ono što kao fol skriva, a to je da je glavaševac!

@pozerice, ti si otišla iz sdp. Super, legitimno i ok. Ali nemoj lagati da je zbog Vrkića bio odljev... Jednostavno lažeš! Pecnik istinska ljevica? Uf uf uf! Stvarno nemaš pojma! Ali tvoj izbor, sve 5!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Baudolino
Offline
Ukupno postova: 300
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.05.2013. 21:03 
Naslov:  Re: Izbori 2013 - prognoze komentari i analize
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Razina mržnje između zagovaratelja SDP-a i Laburista je zastrašujuća i vrlo, vrlo simptomatična.

Očito da se SDP priprema za veliki potop, pogotovo na županijskoj razini, a da Laburisti nisu u stanju suvislo artikulirati po čemu se doista razlikuju od SDP-a.

Zanimljivo je to s SDP-om. Glasao sam za SDP od 95., a zaključno sa zadnjim parlamentarnim izborima 2011. To je ipak neka vjernost. No, većoj prevari od stranke teško da sam imao prilike ikad svjedočiti. Stranka lijenčina, nepotista, dokazanih nesposobnjakovića i uhljebovića.

Lokalni izbori su prilika da ih se kazni. Mi, u Osijeku i županiji, smo u dvostrukim škarama jer moramo kazniti i SDP, kao lažne socijal-demokrate, i HDSSB, kao lažne regionaliste i općenito anticivilizacijsku pojavu.

U gradu se, srećom, pojavio GOGO, pa imamo za koga glasati bez da moramo začepiti nos.

Na županiji je stanje puno gore. Tu su treća opcija ili Laburisti, ili HDZ. Tužno. Iz tih razloga još uvijek ne znam za koga ću uopće glasati. SDP je isturio Domagoja no-name Hajdukovića, kao Borzaničinog pulena, po liniji njenog ultradarvinističkog stava da je bolje istaknuti luzera, nego nekog tko bi je jednog dana mogao naslijediti. Laburisti imaju Vargu, ali Laburisti nemaju kadar. Stoga je, za neke buduće borbe, najbolje osigurati da SDP-ovac ne uđe u drugi krug, pa da se barem njima pošalje poruka.

Osječki SDP je nacionalna sramota, čak i za općenito sramotni SDP. Ta nakupina lokalnih trećerazrednika je, uostalom, i razlog HDSSB-ovoj dosadašnjoj premoći.

HDSSB-a se moramo riješiti, ali ne pomoću SDP-a.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
mapatil
Offline
Ukupno postova: 254
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 08.05.2013. 21:05 
Naslov:  Re: Izbori 2013 - prognoze komentari i analize
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): › sa ispranim mozgovima ne vrijedi polemizirati..

evo kako je veliki borac za Slavoniju i Baranju nekad govorio o regionalizmu i ljudima koji su se borili "za svoje"...otvaranje sportskog aerodroma na čepinskoj...,

Predsjedniku Republike,viskim gostima, te mnoštvu nazočnih obratio se župan osječko-baranjski Branimir Glavaš istaknuvši:

"...istodobno, to je najbolji demanti priča zlonamjernika kako je istočna Slavonija zapostavljena u značajnim infrastrukturnim projektima na razini države Hrvatske. Valja i ovom prigodom istaknuti kako ova zračna luka ne bi bila sagrađena da nije bilo potpore i financijske pomoći iz naše hrvatske metropole, to moraju znati i oni koji napadaju Zagreb zbog tobožnjeg centralizma sakrivajući se pod plaštom regionalizma ( osijek031.com smile ) a zapravo su autonomaši i jugo-nostalgičari koji možda Hrvatsku i vole ali samo u okviru nekadašne Jugoslavije-rekao je Branimir Glavaš

pametnom dosta... Cool


Jel ima igdje kakav trag da je to doticni rekao? Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Carobnica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.05.2013. 21:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mapatil je napisao/la: › Jel ima igdje kakav trag da je to doticni rekao? Smile
Mislio si da nema?!

Hrvatski vojnik

_________________
Ignorance is bliss!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mapatil
Offline
Ukupno postova: 254
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 08.05.2013. 21:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Suprotno, nadao sam se da ima i zahvaljujem Very Happy

_________________
Vilenjak je želio saznati tko sam. Dobio je ponudu da se nađemo i upoznamo.

Vilenjak se tada ukakio i odbio upoznavanje!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pavle99
Offline
Ukupno postova: 48
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 08.05.2013. 21:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la: ›
HDSSB-L je napisao/la (Pogledaj post): ›
audiworld je napisao/la: ›
Naravno da nemaš argumente nego se tvoj post svodi na uvrede tipa debil i glup... Ako je to vokabular laburista nećete dobro završiti. Iskreno, mislim da Pecnik ne odobrava način komunikacije na koji ti komuniciraš. Vrkić je stavio linak na debatu (mislim facebook) jer tamo objavljuje i spotove, slike itd. Uglavnom daleko više nego na webu. Ovo sa vokabularom je totalno promašena fora i loš pokušaj diskreditacije. Vrkić je čovjek koji je za razliku od tebe i velike većine pročitao knjiga i knjiga. Ljudi koji se bave kulturom, pišu knjige i pjesme imaju jako široki vokabular( ne Nives Celzijus ne bavi se kulturom ako ti je to "argument", pogledaj popis vrkićevih gostiju Matineje Iz Hotela Osijek).Vrkić je jedan od njih. Da se nađete na kavi ubio bi te u pojam, zašutio bi i razbio laptop. Toliko o vokabularu!Ako ćeš već biti toliko nizak, Pecnik ima daleko najviše problema od svih protukandidata sa stilom komunikacije i govorom, ali njega ne diskriminiraš po tom pitanju.
I da zaključim s tobom jer si gori od hdssb-ovaca.... Hdssb, promašenom kampanjim koja ide Vrkiću u korist, pljuje po njemu jer ga se jako,jak ali istinski boje. Vide kakvo je ozračje, kako ljudi dišu. Laburisti ga pljuju jer vide da je daleko ispred njih, te da gube drugi krug. Prijatelju moj jedva ste potpise skupili. Za Vargu je bilo jako upitno kako ćete skupiti, Pecnik je skupio neki jadni minimum. O čemu ti pričaš? Ne čujem Đapića da pljue po Vrkiću, Vidovića, Šimića. Samo vi i hdssb koji se boji.

Ako si i član stranke koja nema veze sa radom onda se srami jer takvi pojedinci vam ruše i ono malo ugleda što imate.


P.s. post se odnosi na kolegu HDSSB-L koji je na sebi svojstven, primitivan način, vrijeđao i blatio. Čisto da se zna


Istina mi smo jedva skupili potpise, ne samo mi nego sve manje opcije u ovim izborima! Za razliku od vas mi nismo imali placenike koji su isli od vrata do vrata moljakati za potpise! Doslovce su kukali jer su jadni mladi ljudi bili placeni po potpisu, sramota za stranke tipa SDP i HNS!
Sto je najzalosnije ti novci nisu vasi nego o gospode Bilos i Pipunic sto proizlazi iz toga da ste im duzni iduce 4 godine to vratiti jako dobrim kamatama. Toliko o prilici, znanju i rijesenju, u ovom postu se vide sve tri vase vrline!


Novci od Biloša i Pipunića? Daj pokrij se ušima. Nemaš pojma o čemu govoriš, ali ostavit ću te da budeš i dalje ignorant! Jedva ste skupili i žicali ste doslovno na ulici, vukli ljude za rukav. Nemoj pričat! Ali ok, skupili ste i predali. Ovo je samo mala opaska.

Da se nadovežem na postove trolla sime i tebe. Postovi vam nestaju jer u svoj svojoj slabosti i nedostatku argumenata vrijeđate ljude i spuštate se na jako,jako nisku razinu. Ti Vrkića nazivaš glupanom i budalom? Troll meni govori da se vratim na valov?
Simo uživam te zatući svaki puta. Mislim da lupaš glavom o zid. A postovi su ti stvarno epic !
I da simo je konačno pokazao ono što kao fol skriva, a to je da je glavaševac!

@pozerice, ti si otišla iz sdp. Super, legitimno i ok. Ali nemoj lagati da je zbog Vrkića bio odljev... Jednostavno lažeš! Pecnik istinska ljevica? Uf uf uf! Stvarno nemaš pojma! Ali tvoj izbor, sve 5!


Da novci Bilosa i Pipunica!!! Odakle jednom postenom hrvatu 300 000,00kn za predizbornu kapanju??

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.05.2013. 22:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pavle99 je napisao/la: ›
...Odakle jednom postenom hrvatu 300 000,00kn za predizbornu kapanju??...

pošteni Hrvat kopa po smeću, taj ne ide u politiku

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 08.05.2013. 23:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Malo prije je bilo milijun kuna, sada je vec tristo tisuca. Daj se dogovorite! Šaljite dopis Lesaru u Sabor, imate 6 zastupnika, neka doniraju!
Dokaži da su pare Biloševe i Pipunićeve! To je problem s papirom/internetom... Trpi svakakve p*******e....

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 08.05.2013. 23:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Carobnica je napisao/la (Pogledaj post): ›
mapatil je napisao/la: › Jel ima igdje kakav trag da je to doticni rekao? Smile
Mislio si da nema?!

Hrvatski vojnik


Gdje ste sada hdzssb-ovci???? Kakav regionalizam kaže Glava, puj to! Kakvo svađanje sa Zagrebom! Isto puj! Ahahhahha. Čovjek zastavica!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.05.2013. 0:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la: ›
Gdje ste sada hdzssb-ovci???? Kakav regionalizam kaže Glava, puj to! Kakvo svađanje sa Zagrebom! Isto puj! Ahahhahha. Čovjek zastavica!

neću nikoga da branim, ali pogledaj datum kada se to događalo, 5.11.1993. Franjo je bio živ, bojali su ga se kao žive vatre. kada je nastao raskol u hdz-u i nastao hdssb, poslije Franjine smrti. meni dosta, a oni neka se prepiru tko je veća rvatina

_________________
Život je teška škola, prvo ti da test, pa onda lekciju!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 09.05.2013. 0:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

To se zove princip i dosljednost! Kaže Glava da je Karamarko izdao Tuđmana, prema ovome što on "zastupa" izdao ga je on! Zagovara sve protiv čega je Franjo bio.
Hdzssb nema ni r od regionalizma, to je stranka za svoje!
Govore hdz je opljačkao Hrvatsku i to je istina, ali to što su oni bili hdz u to doba i bili na funkcijama nema veze? Dres promijenili pa kao ne vrijedi? Ne broji se? E broj broji...

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Pozerica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 72
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 09.05.2013. 2:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la: ›
To se zove princip i dosljednost! Kaže Glava da je Karamarko izdao Tuđmana, prema ovome što on "zastupa" izdao ga je on! Zagovara sve protiv čega je Franjo bio.
Hdzssb nema ni r od regionalizma, to je stranka za svoje!
Govore hdz je opljačkao Hrvatsku i to je istina, ali to što su oni bili hdz u to doba i bili na funkcijama nema veze? Dres promijenili pa kao ne vrijedi? Ne broji se? E broj broji...


Kad smo kod dresova, Vrkić šampion prijelaznih rokova...hehehe Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: