Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Nagodinu pročelja bez klima i satelitskih antena

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.12.2006. 0:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zaključak, ili mišljenje uvijek donosim na temelju informacija kojima raspolažem.
što ne znači da sam donio ispravan zaključak ukoliko postoji informacija koja mi je nepoznata.


to s naplatom reklamnog prostora je za pohvalu, treba uvesti reda...ili barem naplatiti nered koji gledamo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.12.2006. 0:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ova tema moze biti i dobar lakmus papir za nominalno "gradjansku kulturu" mnogih stanovnika grada.

Cesto se upravo oni koji se sablaznjavaju na svaki kurac (oh, oprostite mi hoch dame Osijeka) ne libe na procelje svoje secesijske nastambe okaciti 7 vanjskih jedinica klima uredjaja.

Hoce li takvi biti spremni odreci se svog komfora? Hoce li biti spremni platiti vise za tehnicki kompliciraniju klimatizaciju?

Bit ce to zanimljiv blockbuster sljedece godine, samo da nam se u kinima i odigra obecano... ;-)

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.12.2006. 0:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
U cijeloj ovoj prici meni se najvise svidja da ce vlasnici zgrada/firme u zakupu napokon placati porez/dobiti_odobrenje za to sto nas tjeraju da svaki dan blejimo u milijune kvadrata reklama po proceljima.


meni bi se svidjelo da mi HRT plaća što gledam propagandne poruke za koje oni dobiju masnu lovu plus što mi svi plaćamo pretplatu tipa poreza na budale. i onda kada kažeš da nemaš tv, moraš platiti radio pretplatu makar imao tranzistor u stanu. a radio ne slušam takoreći jer mi glasovi voditelja lagano...
(malo offtopic, najgora stvar na svijetu, ujutro u autu, na posao hitaš sav ozaren a na svim radio postajama dječje emisije... nekakvi -mlati, Marko budi se i sl., istog trena bih razbila radio u autu)

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.12.2006. 0:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Ova tema moze biti i dobar lakmus papir za nominalno "gradjansku kulturu" mnogih stanovnika grada.

Cesto se upravo oni koji se sablaznjavaju na svaki kurac (oh, oprostite mi hoch dame Osijeka) ne libe na procelje svoje secesijske nastambe okaciti 7 vanjskih jedinica klima uredjaja.

Hoce li takvi biti spremni odreci se svog komfora? Hoce li biti spremni platiti vise za tehnicki kompliciraniju klimatizaciju?

Bit ce to zanimljiv blockbuster sljedece godine, samo da nam se u kinima i odigra obecano... ;-)


iskreno, sumnjam da će ova gradska uprava biti u stanju to realizirati...možda i donesu nekakav akt, ali će zapeti na protestima i provedbi...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: