Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Radionica izrade Mandala - Mandala & Gong

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 69518
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.03.2025. 16:53 
Naslov:  Radionica izrade Mandala - Mandala & Gong
08.03.2025. 18:00
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U subotu, 8. ožujka 2025. od 18:00 do 20:00 sati održat će se radionica izrade Mandala - Mandala & Gong. Adresa održavanja radionice je Reisnerova ulica 95, Osijek.

- Dragi kreativci, za vas smo pripremili kombinaciju uvodnog opuštanja i otvaranja kreativnih puteva uz relaksirajuću zvučnu kupku nakon čega vas uvodimo u čarobni svijet Mandala.

Na radionici će se polaznici upoznati sa značenjem simbola i svete geometrije te tehnikom crtanja mandala i alatima za izradu istih.

Mandala na sanskrtu znači krug... čarobni krug ili sveti krug. Tijekom povijesti možemo ih uočiti u kulturama različitih naroda (Tibetanci, Azteci, Navaho Indijanci itd.), a samu formu mandale možemo pronaći u prirodi svuda oko nas (npr. pahuljice snijega, cvijeće, paukova mreža). Carl Jung je mandale koristio kao moćnu tehniku u dijagnostici svojih klijenata na psihoterapiji, ali i kao tehniku svojevrsne integracije, iscjeljenja i povratka samima sebi, te pronalaska harmonije sa svijetom koji nas okružuje.

Izrađujući mandale pomažemo sami sebi slušati svoj unutarnji glas te postižemo ravnotežu sa svijetom/univerzumom oko nas, na način da osluškujemo svoje misli i osjećaje tijekom izrade mandale te ih povežemo u cjelinu nakon što promotrimo gotovu mandalu. Mandale koje izrađujemo predstavljaju sliku nas u sadašnjem trenutku, sve naše svjesne i podsvjesne misli i osjećaje.


Slikanje i stvaranje mandale je duboko iscjeljujuće i meditativno iskustvo.
Za sudjelovanje na radionici neophodna je prijava na email: [email protected]
Broj mjesta je ograničen.

Voditelji:
Mirta Šulmajster Šodić – licencirana zvukoterapeutkinja, Peter Hess®
Hrvoje Hrček – umjetnik i tatoo majstor
Donacija: 30 eura (svi materijali su uključeni u cijenu)
IBAN račun: HR24 2360000 1103114396
Udruga za unapređenje kvalitete života "DIVINUS" Osijek
oib: 20640675705

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: