Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Đapić razočaran jer je malo tko izvjesio zastavu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.08.2007. 16:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jeff Murdock je napisao/la (Pogledaj post): › Isticanje zastave na ovako važan dan i paljenje svijeća na jedan od najtužnijih dana u našoj povijesti nema apsolutno nikakve veze sa politikom i nacinalizmom.
I nije nikakva naša izmišljotina da bi se pokazalo tko je veći Hrvat, već običaj u cijelom svijetu.
Sjećanje i odavanje počasti žrtvama bi trebalo biti iznad svake politike.
A upravo mi svojim ignoriranjem dvodimo politiku i političare tamo gdje im nije mjesto i omogućavamo skupljanje jeftinih političkih poena...
Ma sve to u biti stoji što kažeš, ali ne slažem se da ja automatski ako ne stavim zastavu i ne zapalim svijeću ne suosjećam sa žrtvama Vukovara i ne proživljavam to u sebi. Paralela - zašto bi ja morao ići u crkvu da bi vjerovao u boga

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jeff Murdock
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1502
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.08.2007. 17:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Radi se o simblolici odavanja počasti.
U ničije osjećaje ne ulazim.
U Crkvu ideš ili ne ideš zbog sebe. Svijeću pališ zbog njih...

_________________
Zbirka poezije: Na rubu ljubavi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.08.2007. 20:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tu se radi o općedruštveno prihvaćenim načinima odavanja počasti. ja se slažem s tobom samo mislim da to što se ja ne izražavam na taj način ne znači da suosjećam manje od nekog drugog i to je to! mene iritira gosp. đapić koji mene kao proziva zašt ja nisam stavio zastavu. ja ću radit što ja oću nemoram svima pokazat ono što osjećam. pa jel nije tako?

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: