Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Na brzinu se dogovorili kako će platiti gradnju dvorane

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.08.2007. 0:27 
Naslov:  Na brzinu se dogovorili kako će platiti gradnju dvorane
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječko je gradsko poglavarstvo jučer održalo izvanrednu sjednicu kako bi se definirali i posljednji detalji prije sastanka s privatnim partnerom o gradnji sportske dvorane Gradski vrt, prema modelu javno-privatnog partnerstva, koji će se sutra održati u Zagrebu.

Prema riječima osječkoga gradonačelnika Ante Đapića, sjednica je, iako je bila nedjelja, održana jučer jer su se samo tada članovi poglavarstva uspjeli okupiti.

- Naši će se članovi povjerenstva i članovi povjerenstva Vlade RH u Zagrebu sastati s privatnim partnerom i očekujem da će taj sastanak uroditi plodom. Mislim da smo vrlo blizu rješenja na obostrano zadovoljstvo - rekao je Đapić. Dodao je da će, ako zagrebački sastanak prođe u redu, već za srijedu sazvati novu sjednicu Poglavarstva kako bi sve bilo spremno za sjednicu Vlade koja je najavljena za četvrtak.

Osječka bi sportska dvorana Gradski vrt, podsjetimo, tijekom Svjetskoga rukometnog prvenstva 2009. godine trebala biti domaćin jedne od skupina, dok bi u njezinoj gradnji Gradu Osijeku i Vladi RH partner trebao biti međunarodni konzorcij SportStadiaNet.

Cijena gradnje dvorane procjenjuje se na oko 250 milijuna kuna, a grad i državu, u slučaju javno-privatnog partnerstva, nakon 25 godina najma dvorana će stajati čak 750 milijuna kuna.

Autorica: Verica Tomić/Jutarnji.hr

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.08.2007. 8:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

750 milijuna za dvoranu...

Gdje ja to živim?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cerruti
Offline
Avatar

Ukupno postova: 12
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.08.2007. 4:30 
Naslov: Complicity 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Blofeld je napisao/la: ›
750 milijuna za dvoranu...

Gdje ja to živim?
NA SELU, JER ETO ŠTO TI JE OSIJEK.... hebeš grad bez sportske dvorane od milijardu kuna

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
diva
Offline
Avatar

Ukupno postova: 623
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.08.2007. 8:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

odlična beba za izvođače i podizvođače radova, divota

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kvakica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 339
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.08.2007. 8:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

s tim da će se od tih milijardicu kuna...ajmo reći jedno 250 mil.kuna...pokrast što vlada, što izvođač radova, što sami radnici u materjalu...
Gradnja općenito je čista krađa.
Baš sam jučer pričala s jednim privatnikom koji se bavi stanogradnjom.Kaže ako ga nema samo jedan dan na placu gdje se gradi zgrade da se pokrade ono ajme puno. Mora gledati sam svaki račun u detalje. Npr. za zgradu mu je bilo potrebno a i isporučeno 25 radijatora a fakturiralu mu 33.

_________________
Kad jednom ljubavi dodje kraj, slabići kukaju, energični smjesta pronađu novu ljubav, a pametni su je vec odavno imali u rezervi.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
El-Fatih
Offline
Avatar

Ukupno postova: 208
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.08.2007. 13:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kad tebi izvodjac radkova kaze...brale ja ti mogu dati stan za 800 EUR/m2, ALI bolje ti je da trazis drugdje....sve u svemu....toliko o kvaliteti radova....xe xe....pa gdje ja to zivim....???????????????????????????

_________________
Vjerujem u boljitak, ali u svoju glavu, srce, ruke i lopatu jos vise!!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
saba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1320
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.08.2007. 18:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lopovluk u građevini najveći to svi znaju al niko niš ne poduzima....

_________________
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: