Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Na mjestu starih kuća gradi se četverokatnica s 15 stanova

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.12.2006. 10:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sale car je napisao/la (Pogledaj post): ›
ela je napisao/la: ›
Krediti su užas,kada pomislim da ću svoj otplaćivati 28 dodina i vratiti banci više nego duplo mrak mi padne na oči.Jedva dočekam da mi izađe 5 čekova za osiguranje auta ,a 28 godina brrrrrrr.Ali to je moja odluka,bez kontanja sa starcima(probano),podstanarstva(nisam probala ali hvala ni nebih).Što se tiče stana ili kuće,uvjek sam za kuću,neka sam ja rob ali neka imam i svoju komociju.Cjene jesu malo previsoke ali negdje moraš stisnuti da bi neku svoju želju ostvario ili potrebu.Pa je sve to opet stvar ukusa , potrebe i odluke svakoga.A to dali neko kuka i neće se pokrenuti,kuknjave ne slušam,pogotovo kada nekom pređu u naviku i političkog opredjeljenja,a i svako je kovač svoje sreće.Nekom je nešto prioritet.


Slazem se s tobom. Svatko bira svoju srecu, svatko bira svoj nacin zivota, potrosnju novaca i svega, ali ja sam govorio za sebe... npr. ja imam kucu jos od moje bake i djede tako da sam stambeno zbrinut... kada se malo osamostalim imam gdje ici ... ja bih recimo digao toliki kredit ( ali samo da me neko natera da ga dignem ) na auto... toliko ih obozavam da mi nije bitna cijena ni potrosnja.... al kako se kaze : sto ljudi sto čudi....

To je to ti to voliš,želiš i trebaš si to i priuštiti.Stambeni problem si rješio,dakle ti si odlučio što ti je sad prioritet.Želim ti da da želju za autom rješiš bez kredita,pa da si kupiš "bar" ovakav sa avatara.
Super je novi avatar.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.12.2006. 10:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): ›
ela je napisao/la: ›
DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): ›
anakonda je napisao/la: ›
...ne znam, ja sam se bogato udala, pa dobila kuću...Smile


...da nije bogat, ti se ne bi udala....... Razz
p.s. je li donio i neki dobar auto u miraz? Smile

Svadja osijek031.com smile
tko je sad ispao zmija....


...ma, Danica je moj glas savjesti...Smile


Šala!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.12.2006. 12:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): › ima jedna bolja solucija, @allein, s obzirom da si već "čovjek u godinama", oženiš se i lovu od nazovi svatova iskoristiš za polog, time uzimaš manji kredit i na kraći rok ....... jedno vrijeme podstanari otplaćuju stan, onda zaključite da ćete se više voljeti sa starcima ako budete živjeli odvojeno....... i onda plaćaj........ Razz
scenarij je super, sada je na tebi........ da me ubiješ Cool


osijek031.com smile

Scenarij ti je super, odgovara baš za neku romantičnu komediju. Nažalost ja glumim u drami, pače monodrami, tako da je taj scenarij malo vjerojatno da će vidjeti realizacije Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.12.2006. 8:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fatcat je napisao/la: ›
Koja logika Dano... ako se ozeni mogao bi placati mnogo vise nego 30 godina.


zavisi od izabranice srca...... i njega. Wink

a banka je banka....


@VESP,
znam nešto malo o povezanosti kamatne stope, trajanja kredita, i tako to.
banka ti je dužna uz kamatnu stopu, navesti i efektivnu kamatnu stopu, ali kada pročitaš zakon koji regulira izračun te stope, ispadne da dobar dio ne tako malih troškova nije predviđen za izračun. ljudi se obično osjećaju kao posljednji idioti kada izađu iz javno-bilježničkog ureda i ostave tamo pozamašnu svoticu. totalno nebulozno.
misliš da kredit možeš ranije otplatiti tek tako? banka lupi naknadu od npr. 3% na glavnicu pa se ti smatraj.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: