Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Koncert: Oliver Dragojević

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
D
Offline
Avatar

Ukupno postova: 328
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.10.2005. 10:30 
Naslov: Great ! Koncert: Oliver Dragojević
21.10.2005. 15:04
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ljubitelji Olivera Dragojevića mogu pogledati koncert svog omiljenog pjevača & njegovih Dupina 21. listopada u Zrinjevcu, u 20 sati.
Ulaznice možete kupiti u pretprodaji već od danas u Club-galeriji "Magis", Caffe barovima "Time out" i "Prestige" te u mjenačnicama "Retfala" i "Gelo".

Cijena ulaznice je 50 kuna, a na dan koncerta 70 kuna.

Pročitajte i...
Oliver Dragojević, koncert, Osijek 08.05.2010. Dvorana Gradski vrt + nagradna igra!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
guska
Post Postano: 14.10.2005. 10:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

prošli put kad je bio u Đakovu, bio je pijan ko kanta i navlačio je neku curicu koja mu je bila prateći vokal!! kakve scene! užas...nikad više! Smile

Download Poruke   Ocijeni poruku  
komarac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 100
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.10.2005. 12:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mislim da je ta cura moja legica, pjevali su mercatoru. i ona je rekla da je bio namazan, al kao, ipak je čast pjevati s njim.

_________________
Nije Aristotel, Komarac je!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nevia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 123
Lokacija: legograd
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.10.2005. 16:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gost je napisao/la: ›
prošli put kad je bio u Đakovu, bio je pijan ko kanta i navlačio je neku curicu koja mu je bila prateći vokal!! kakve scene! užas...nikad više! Smile


Da u pravu si bio je nazujen ali kada nije!? Uostalom čast je pjevati s Olijem! Da znam tu curu i on ju je čuo kako pjeva pa je došao do nje i zamolio je da otpjevaju skupa "Moj lipi anđele" što će reći da nije bekvokaluša!
Pustimo na stranu Olijevo stanje svijesti jer mislim da to nije mjerilo negovih pjesama kao ni od mnogo drugih izvođača....pogledajte recimo Bareta pa ga opet ljudi slušaju, a definitivno je u mnogo gorem stanju!

_________________
Beautiful memories hold many treasured days and those days turn into yaers, years into centuries till the eternity
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: