Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Otvara se Brodomerkur u Osijeku

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.12.2005. 12:31 
Naslov: Important Otvara se Brodomerkur u Osijeku
16.12.2005. 12:26
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svečano otvorenje novog trgovačkog centra Brodomerkur Osijek održat će se 16. prosinca u novom trgovačkom centru Brodomerkur u Osijeku, Ulica jablanova bb. Riječ je o jednoj od najvećih trgovačkih tvrtki u Hrvatskoj čija je maloprodajna mreža rasprostranjena u svim većim gradskim centrima Hrvatske.

Program otvorenja za kupce s mnoštvom nagrada i poklona iznenađenja počinje u 17 sati, a završava vatrometom.

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ozana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 701
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.12.2005. 17:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sad ću ja ispast sitničava (da ne spomenem onu neku malu uš, čijim imenom znamo počastiti osobe koje su sitničave), ali ovo moram pitati glasno.
Nije li Brodomerkur svojedobno imao lokaciju u našem superu? I to je bilo prije nekih 13-14 godina, a čini mi se da je i Gucićevo ime bilo povezano s tom tvrtkom. Surprised
Ako se dobro sjećam, pročitala sam negdje, Mirko Grbešić (vlasnik Saponije i takmac kod privatizacije Slobode) većinski je vlasnik Brodomerkura!? Rolling Eyes
Ukoliko dajem krive informacije, brišite me Smile

_________________
Puno je tuge u svijetu....
Upravo sad, dok čitaš ovo, 7 milijuna ljudi se seksaju!
A ti si na kompjutoru...
To je tako tužno...
Rolling Eyes
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.12.2005. 17:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Informacije su točne, plus što je sada Brodomerkur na lokaciji bivše Magese...

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ozana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 701
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.12.2005. 18:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne možeš reći da nema zanimljivosti u ovom našem lijepom, malom gradu.

_________________
Puno je tuge u svijetu....
Upravo sad, dok čitaš ovo, 7 milijuna ljudi se seksaju!
A ti si na kompjutoru...
To je tako tužno...
Rolling Eyes
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jozo
Post Postano: 16.12.2005. 9:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

To je ono što ovom gradu treba - još jedan supermarket...!

Download Poruke   Ocijeni poruku  
ozana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 701
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.12.2005. 19:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gost je napisao/la: ›
To je ono što ovom gradu treba - još jedan supermarket...!



Pa nego. I onda ćemo svi raditi u dućanima. Nije bitno koje smo struke, što smo učili, što volimo ili želimo raditi, svi ćemo lijepo bit prodavači. Mogli bismo (gle, ovo bi mogla biti ideja za postati poduzetnik) otvoriti školu za trgovce. Znam da imamo trgovačku školu, al' to nije to. Treba znat bit trgovac u velikim lancima. Nema ići piškit kad ti je sila, nema jauzne, nema pauze, nema cigareta, nema kave, nema disanja, nema ničega... A to nam je svijetla perspektiva s obzirom na rušenje tvornica i zatvaranje proizvodnje, a otvaranje velikih trgovačkih lanaca.

Btw, čula sam jedan trač o jednom našem velikom trgocentru. Navodno je došao vlasnik iz inozemstva, a trgovkinja je prala neki prozor, što li već. Morala žena stati na stolac. Naravno,nije smjela uzeti neki novi stolac, da ga ne zaprlja ili ošteti, već je donijela neki rashodovani iz skladišta. I baš u trenutku dok se ona penjala na stolac, nailazi taj ino vlasnik i veli - stani! Uzeo čovjek novčanicu od 500 € i veli - stani na to. A žena radi čitav dan za nekih 200 €.

_________________
Puno je tuge u svijetu....
Upravo sad, dok čitaš ovo, 7 milijuna ljudi se seksaju!
A ti si na kompjutoru...
To je tako tužno...
Rolling Eyes
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
D
Offline
Avatar

Ukupno postova: 328
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.12.2005. 14:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

odvukla i mene znatiželja tamo i nema doista ništa što je osijeku bilo prijeko potrebno, a ni cijene nisu puno, ako uopće, povoljnije.
slušam jučer blagajnicu u pevecu kako je njima teško i imaju jako zahtjevne mušterije koje nekad traže da im upakuju stvari u vrećice, a kako je onima u ipercoopu npr. fino jer ko dame sjede i u papučama. bilo bi smiješno da nije žalosno. svatko ima neki san o boljem radnom mjestu pa bio on i taj da se posao može obavljati u papučama.

_________________
"...sav sam k'o ona staklena stvar u kojoj veje kada je pomeriš..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.12.2005. 20:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ozana je napisao/la: › Nije li Brodomerkur svojedobno imao lokaciju u našem superu? I to je bilo prije nekih 13-14 godina, a čini mi se da je i Gucićevo ime bilo povezano s tom tvrtkom. Surprised


Nije li to bio Brodokomerc?

Kad vec pricamo o shopping centrima, nikako mi ne izlazi iz glave kako Mercator misli opstati sa svojim cijenama. Identicni artikli koji se mogu naci i u drm centrima su barem 10% skuplji. Pokrivaju li vecim cijenama i (u nekim slucajevima) jedinstvenom ponudom gubitke nastale smanjenim prometom?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ozana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 701
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.12.2005. 21:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
ozana je napisao/la: › Nije li Brodomerkur svojedobno imao lokaciju u našem superu? I to je bilo prije nekih 13-14 godina, a čini mi se da je i Gucićevo ime bilo povezano s tom tvrtkom. Surprised


Nije li to bio Brodokomerc?



Vidiš, u pravu si. Možda je bio i Brodokomerc. Nisam sigurna. No, sve ti je to isto ustvari.

Ne kužim te s tim Mercatorom. Počela sam tamo ići u nabavku prije, što ja znam, par mjeseci. Do tada sam ga izbjegavala upravo zbog visokih cijena. Ali sada je jeftiniji, od Bille ili Konzuma npr. Ne znam za Kaufland ili Getro, nisu mi usput pa tamo i ne idem.
Jučer sam npr. bila u Mercatoru, 90% tih artikala koje svakodnevno trebamo su za 1-5 kn jeftiniji od Konzuma. Pa sam dobila još i 20% popust. I sad si ti to zamisli - na cca 500 kn, to ti je 100 kn popusta. Meni se isplatilo.

_________________
Puno je tuge u svijetu....
Upravo sad, dok čitaš ovo, 7 milijuna ljudi se seksaju!
A ti si na kompjutoru...
To je tako tužno...
Rolling Eyes
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.12.2005. 0:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

D je napisao/la: ›
bilo bi smiješno da nije žalosno. svatko ima neki san o boljem radnom mjestu pa bio on i taj da se posao može obavljati u papučama.


Nemrem bilivit da smo u isto vrijeme bile i isto pomislile!!!
Mene to još digresivno podsjetilo na moju firmu gdje im je propisano biti u klompama, a one hoce borosane...jer kao borosane su odavno bile pojam kvalitete... Smile

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zoka
Post Postano: 24.12.2005. 0:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ozana je napisao/la: ›
Ne kužim te s tim Mercatorom. Počela sam tamo ići u nabavku prije, što ja znam, par mjeseci. Do tada sam ga izbjegavala upravo zbog visokih cijena. Ali sada je jeftiniji, od Bille ili Konzuma npr. Ne znam za Kaufland ili Getro, nisu mi usput pa tamo i ne idem.
Jučer sam npr. bila u Mercatoru, 90% tih artikala koje svakodnevno trebamo su za 1-5 kn jeftiniji od Konzuma. Pa sam dobila još i 20% popust. I sad si ti to zamisli - na cca 500 kn, to ti je 100 kn popusta. Meni se isplatilo.


Ne klepeći nanulama.
Isplatilo ti se u snovima. Jasno je i budali da trgovina nema namjeru propasti pa na pet proizvoda spuste a na pet dignu cijenu i ti imaš dojam da si dobro prošao.
Trgovačka psihologija.

Download Poruke   Ocijeni poruku  
ozana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 701
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.12.2005. 10:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma, sve ti se to svodi na isto. Ideš gdje ti je bliže, ne trošiš vrijeme i gorivo, platiš malo više... Ili obratno Smile

_________________
Puno je tuge u svijetu....
Upravo sad, dok čitaš ovo, 7 milijuna ljudi se seksaju!
A ti si na kompjutoru...
To je tako tužno...
Rolling Eyes
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: