Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Predstavljanje Pan-libera i CPI-ja u Osijeku

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Nandino
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5431
Lokacija: redakcija portala Osijek031.com
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.11.2006. 22:42 
Naslov:  Predstavljanje Pan-libera i CPI-ja u Osijeku
Od 29. 11. 2006. do 01. 12. 2006. (uključivo)
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uoči obilježavanja Dana grada Osijeka, od 29. studenog do 1. prosinca 2006. održat će se prigodno predstavljanje nakladničke kuće Pan-liber i Centra za politološka istraživanja Zagreb.

Program...

U srijedu 29. studenog 2006. u dvorani 1 na Pravnom fakultetu u Osijeku (Radićeva 13) održat će se predstavljanje portala Centra za politološka istraživanja www.cpi.hr i knjige "Političke stranke u doba tranzicije i globalizacije" autora Anđelka Milardovića.

Početak je u 12 sati.

Sudjeluju: prof. dr. Duško Vrban i dr. Predrag Zima (obojica s Pravnog fakulteta u Osijeku), prof. dr. Ante Lauc (Ekonomski fakultet u Osijeku), dr. sc. Anđelko Milardović (znanstveni savjetnik Sveučilišta u Zagrebu i Sveučilišta u Dubrovniku) i Davor Pauković (Centar za politološka istraživanja Zagreb).

U četvrtak 30. studenog 2006. u Crvenoj dvorani na Evanđeoskom teološkom fakultetu u Osijeku (Cvjetkova 32) održat će se tribina "Dva modela politike u doba globalizacije", prigodom objelodanjenih knjiga Anđelka Milardovića "Pod globalnim šeširom. Društva i države u procesu globalizacije" i "Populizam i globalizacija".

Početak je u 18 sati.

Sudjeluju dr. sc. Anđelko Milardović (znanstveni savjetnik Sveučilišta u Zagrebu i Sveučilišta u Dubrovniku) i Jaroslav Pecnik (Hrvatski helsinški odbor).

U petak 1. prosinca 2006. u Galeriji Magis (Europska avenija 6) održat će se predstavljanje Foruma Centra za politološka istraživanja Zagreb i Pan-libera (utemeljenog u Osijeku 1994.) te zbornika "Globalizacija i neoliberalizam. Refleksije na hrvatsko društvo", kojeg su priredili Davorka Vidović i Davor Pauković, u nakladi CPI-ja. Cijeli događaj organizira Društvo hrvatskih književnika Ogranak Slavonsko-baranjsko-srijemski i Matica hrvatska Ogranak Osijek.

Početak je u 19 sati.

Sudjeluju Josip Cvenić (književnik), Jaroslav Pecnik (Hrvatski helsinški odbor), Erna Matanović (ravnateljica Pan-libera), Davorka Vidović (znanstvena novakinja CPI-ja), Davor Pauković (znanstveni novak CPI-ja) i Anđelko Milardović (voditelj CPI-ja).

Posjetitelji će imati mogućnost kupiti knjige po sniženim cijenama!

_________________
Fight
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: