Plesni studio Wings ovog je vikenda sudjelovao na
plesnom natjecanju u Požegi. Natjecale su se
4 dječje i 1 juniorska ekipa u kategorijama
Show dance, Jazz dance i Open. Nakon cijelog dana plesanja, Wingsice su se vratile kući sa
6 zlata, 2 srebra i 1 broncom. Posebnu nagradu za najbolji solo je osvojila
Eleonora Perić s koreografijom
The Ward.
Prije Požege, Wingsice su sudjelovale i na
Euro Show Dance natjecanju u Osijeku te pokupile
3 zlata i 1 srebro. Zlatnu medalju u akrobatskom show plesu odnijela je seniorka
Valentina Mrkonja.
Sreći nema kraja jer zahvaljujući sponzorstvu Konzuma, napredne Juniorke idu na
najveće regionalno plesno natjecanje u Novi Sad.
Naime, u sklopu njihovog natječaja za sportske klubove i udruge “Najbolje iz Hrvatske”, naš projekt je izabran kao jedan od 12 koji su zadovoljili tražene uvjete te se istaknuli kroz svoje inicijative u odnosu na druge prijavitelje. Velik je ovo uspjeh za nas, s obzirom na to da je na ovaj natječaj pristiglo čak 460 prijava.
Velika je to sreća pokazati ono što stvaramo u svojoj plesnoj dvorani, ali često si takva veća natjecanja financijski ne možemo priuštiti. Natjecanja su nam velika motivacija za dalje i predivno iskustvo u kojem djeca i mladi stječu ne samo natjecateljske vještine, već i socijalne, društvene i organizacijske, kao i priliku za nova poznanstva i učenje novih plesnih tehnika.
Zato smo od srca zahvalni Konzumu na ovoj prilici. Nadamo se da će i u budućnosti naš rad i trud biti prepoznat., kažu iz
PS Wings.
Tekst i foto: PS Wings