Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[VIDEO] Igor Delač u reggae ritmu širi pozitivu, radost i optimizam "Svaki dan Dobar dan"

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 67122
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.06.2024. 18:20 
Naslov:  [VIDEO] Igor Delač u reggae ritmu širi pozitivu, radost i optimizam "Svaki dan Dobar dan"
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Igor Delač, poznati glazbenik prepoznatljivog glasa predstavlja svoj novi singl "Svaki dan Dobar dan". Radi se o radiofoničnoj i vedroj, pravoj ljetnoj pjesmi koja će zasigurno osvojiti srca brojne publike i slušatelja širom zemlje. Pjesma odiše pozitivom i optimizmom te motivira na slavlje svakog trenutka života. Zarazna melodija refrena osvaja na prvo slušanje, a reggae ritam poziva na opuštanje, zabavu i ples. Tekst pjesme, prepun pozitivnih poruka, potiče slušatelje da svaki dan dožive kao poseban i stvarno "dobar dan". Glazbeni aranžman kombinira moderne pop zvukove s tradicionalnim elementima, stvarajući univerzalni hit koji će se vjerujemo svidjeti širokoj publici. Pjesmu potpisuje Igorov stalni autorsko-producentski tim Hit Factory (Ivan i Miroslav Zečić), dok je za radiofoničnu i vrhunsku glazbenu produkciju zaslužan mladi producent ZETZ.

Igorov jedinstven vokal pjesmi daje dodatnu dubinu i autentičnost i na slušatelje prenosi veselje i optimizam. S bogatim glazbenim naslijeđem i brojnim hitovima iza sebe, Igor Delač nastavlja širiti pozitivu i radost kroz svoju glazbu kojom redovito osvaja radijski eter i vrhove top lista.

"Pjesma "Svaki dan Dobar dan" je moj način gledanja na svijet, ujedno i prilika za podsjetnik ljudima da svaki dan može biti dobar, ako ga tako i doživimo. Želio sam stvoriti nešto vedro i pozitivno, što će podići raspoloženje i donijeti osmijeh na lica onih koji ju slušaju. Moji dragi prijatelji i autori Hit Factory i ovaj put su uspješno pročitali moje misli i pretočili ih u pjesmu. Vjerujem da glazba ima moć promijeniti naš pogled na svijet i nadam se da će "Svaki dan Dobar dan" biti pjesma koja će ljudima pružiti trenutke radosti i inspiracije. Svima je poznata izreka "kako zračiš, tako i privlačiš". Zato dragi ljudi, budite pozitivni i optimistični, okružite se pravim ljudima i uživajte u životu, jer život nema reprizu. Svaki dan živite punim plućima, kao da je posljednji. Neka Vam svaki dan bude stvarno dobar dan." - poručio je Igor Delač.

Pjesmu "Svaki dan Dobar dan" prati šarmantan glazbeni spot u režiji Zdravka Valentina (studio Valentin) koji dodatno naglašava veselu atmosferu pjesme i na zanimljiv način prikazuje situacije iz svakodnevnog života koje nas podsjećaju na ljepotu života i važnost pozitivnog stava.

Pjesmu možete poslušati ovdje.


Tekst: SOLARIS.media
Foto: Zdravko Valentin

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: