Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osječanka Donna Vekić zaradu od Olimpijskih igara donirat će u humanitarne svrhe

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 67379
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.08.2024. 16:39 
Naslov:  Osječanka Donna Vekić zaradu od Olimpijskih igara donirat će u humanitarne svrhe
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mlada Osječanka Donna Vekić osvojila je srebrnu medalju na ovogodišnjim Olimpijskim igrama u Parizu, a zaradu od Olimpijskih igara donirat će u humanitarne svrhe u Osijeku. Donna će od Republike Hrvatske dobiti novčanu nagradu u iznosu od 26 tisuća eura.

Pripadnost i bezrezervna podrška cijele Hrvatske, a posebno mog Osijeka i Osječko baranjske županije, dali su mi neizmjernu snagu i čeličnu volju da mom gradu donesem medalju iz Pariza. Gdje god živjela i radila, Osijek je zauvijek moj prvi, jedini i pravi dom. Zato me raduje što se Osijek razvija iz dana u dan, i što se bavi mladima. Grad Osijek prepoznao je projekt teniskih terena s Grand Slam podlogama i zbog njihove podrške sve je više osječke djece i mladih koji igraju tenis. Želim da se ova medalja upiše još dubljim značajem i usreći one kojima je pomoć najpotrebnija. U razgovoru s gradonačelnikom Ivanom Radićem o budućim planovima i željama u razvoju grada, posebno me dojmila ideja izgradnje senzornog parka za djecu s poteškoćama u razvoju. Stoga ću svoju nagradu preusmjeriti u osječki Centar za odgoj i obrazovanje ''Ivan Štark'', time podržati ideju senzornog parka i potaknuti razvoj svakog djeteta u Osijeku.” poručila je Donna.

Donni još jednom čestitam na borbenosti, ustrajnosti i snažnom sportskom duhu koji su je doveli do olimpijskog srebra i sve nas učinili ponosnima. Zahvaljujem i što svojim sportskim uspjesima pronosi ime Osijeka diljem svijeta i što svojim javnim djelovanjem redovito pokazuje ljubav prema rodnom gradu. Ovom gestom pokazala je empatiju i prema djeci s poteškoćama u razvoju. Dobro oblikovana dječja igrališta potiču razvoj svakog djeteta, stoga nas osobito veseli što će osječka djeca dobiti svoj prvi senzorni park. Park će njihov život učiniti ljepšim i dinamičnijim. Grad Osijek nastavit će razvijati partnerski odnos s našom najboljom tenisačicom, kao i sa svim uspješnim osječkim sportašicama i sportašima” - poručio je gradonačelnik Osijeka Ivan Radić.


Foto: Teuta Stazić/Arhiv

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: