Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » Fotografirali mučenje mačke nožem i bocom pa se hvalili na Internetu!

#1:  Fotografirali mučenje mačke nožem i bocom pa se hvalili na Internetu! Autor: Redakcija 031 Post Postano: 25.08.2009. 9:30

Udruga Maca policiji je uputila prijavu protiv nepoznatog počinitelja koji se na Internetu pohvalio prijateljima fotografijom na kojoj skupina mladih osoba mrcvari mačku.

Sve je krenulo od teme na portalu forum.hr gdje je korisnik Gemini22 objavio fotografiju na kojoj se vide ruke koje čvrsto drže mače dok mu ostatak ekipe pokušava nagurati bocu piva u usta, a odmah pokraj mačke rasklopljen je džepni nož. Iživljavanje nad mačkom objašnjeno je riječima "mačka nas zajebavala", a tema je odmah izazvala gnjev kod drugih korisnika foruma. Pokrenuta je istraga među forumašima, pročešljavali su se myspace i facebook profili, pretraživale stranice i razmjenjivale privatne poruke. Došlo se do konkretnih imena koja treba potvrditi policija, a spominje se i jedan đakovački bend koji je nastupao i u Osijeku, a čini se da su akteri, ili bar jedan od njih, upravo iz tog benda.

- Svi zatvaraju oči pred ovakvim problemima i okreću glavu. Kao nije bitno, to su samo životinje. To nisu samo životinje! To su bića od kojih toliko toga možemo naučiti i tu su da nas podsjete tko smo mi zapravo, tu su da nam pokažu prave vrijednosti. I što dobivaju zauzvrat? Ovo? Ma, užas!, kažu korisnici foruma.

Postupke mladih, nakon što su vidjeli fotografiju, osudili su i u udruzi Maca, a Mirjana Baričak, predsjednica udruge, rekla je da se takve osobe mora prijaviti policiji.

- Odlučili smo sve prijaviti policiji, a neka policijski službenici dalje odrade svoj posao. Ovakav čin je za svaku osudu, a još je odvratnije što se netko hvali i stavlja na Internet bol i patnju životinje. Prema zakonu o zaštiti životinja, to je kazneno djelo, rekla je predsjednica udruge Maca Mirjana Baričak.

Nepoželjne mačke, očito je, Osječanima je lakše baciti u kontejner ili Dravu ili odvesti do zabačenog polja nego kastrirati životinju i spriječiti razmnožavanje. Tako su prije nekoliko dana iz kontejnera na Sjenjaku spašene dvije mačke koje je netko bacio u nadi da će uginuti. Na sreću, prolaznici su čuli mjaukanje mačaka, koje su sada u udruzi Maca i čekaju udomljavanje.

Piše: Ivan Sekol/Glas-Slavonije.hr

#2:   Autor: anakonda Post Postano: 25.08.2009. 9:33

...prebolesno...takve bih ja natjerala da na isti način ispijaju, recimo - ricinusovo ulje.....

#3:   Autor: Omnia Post Postano: 25.08.2009. 9:45

je prebolesno ponasanje klinaca, ali udruga Maca je jos bolesnije. cime se udruga bavi, milovanjem macaka po gradu hehehe

#4:   Autor: Frost Post Postano: 25.08.2009. 10:00

Omnia je napisao/la: ›
je prebolesno ponasanje klinaca, ali udruga Maca je jos bolesnije. cime se udruga bavi, milovanjem macaka po gradu hehehe

A jel bi ti rađe da tebe miluju?


Ne razumijem mentalni sklop osobe koja svjesno odluči mučiti nedužnu životinju.

#5:   Autor: anakonda Post Postano: 25.08.2009. 10:03

Frost je napisao/la (Pogledaj post): ›
Omnia je napisao/la: ›
je prebolesno ponasanje klinaca, ali udruga Maca je jos bolesnije. cime se udruga bavi, milovanjem macaka po gradu hehehe

A jel bi ti rađe da tebe miluju?


Ne razumijem mentalni sklop osobe koja svjesno odluči mučiti nedužnu životinju.


...ja ne razumijem mentalni sklop osobe koja izjavljuje da je udruga za zaštitu mačaka bolesna ideja.....pa, evo - za tvoju informaciju baš preko njih sam udomila jedno prekrasno stvorenje nađeno tko zna gdje....
...wtf....

#6:   Autor: Ingo Post Postano: 25.08.2009. 10:04

treba samo ustrajati da policija obavi svoj posao i da pocinitelji budu kaznjeni.

#7:   Autor: Frost Post Postano: 25.08.2009. 10:22

anakonda je napisao/la: › ...ja ne razumijem mentalni sklop osobe koja izjavljuje da je udruga za zaštitu mačaka bolesna ideja.....pa, evo - za tvoju informaciju baš preko njih sam udomila jedno prekrasno stvorenje nađeno tko zna gdje....
...wtf....

E, pa i to isto.

#8:   Autor: muvifrik Post Postano: 25.08.2009. 11:26

koliko glup moraš biti da se na ovakav način zabavljaš i onda još hvališ ovakvim stvarima? bravo mladci, inteligencija vam je na razini futave skorene čarape... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

#9:  Re: Fotografirali mučenje mačke nožem i bocom pa se hvalili na Internetu! Autor: dreamer Post Postano: 25.08.2009. 11:30


Pro po mentalnog sklopa i ličnosti osoba koje muče životinje, evo što kažu stručnjaci....

"Psiholog Damir Marinić kaže kako se za takvo ekstremno ponašanje djece ne može okriviti poremećaj ličnosti jer se on može dijagnosticirati tek u punoljetnih osoba.
- Korijen problema može se naći u obitelji, ali temeljni faktori koji prouzrokuje takvo ponašanje su dosada, višak energije i utjecaj okoline. Od slučaja do slučaja mogu se naći drugi razlozi, ali ova se tri ponavljaju kod svih mladih koji se na ovaj način "zabavljaju". Uloga je okoline osuditi takve postupke. Svatko tko vidi takvo ponašanje mora reagirati kako bi počinitelji shvatili da je takvo ponašanje neprihvatljivo. Iživljavanjem nad životinjama mladi traže reakciju okoline i najgore što se može dogoditi je izostanak osude takvog čina - objašnjava Marinić.

Kaže se kako je osoba koja je sposobna za mučenje životinje spremna mučiti i čovjeka, ali Marinić kaže kako to može biti slučaj, ali nije pravilo"

- Uvijek je najteže učiniti nešto prvi put, a tako je i s mučenjem ili sakaćenjem životinja. No, ako netko muči mačke, ne znači da je u stanju isto učiniti i čovjeku. Za nasilje je potrebna dehumanizacija žrtve i upravo zato nije isto mučiti životinju i čovjeka, a dehumanizacija protivničkih snaga važna je i u ratovima - kaže Marinić


Ne znam radi li se o maloljetnicima, ali stavljajući slike na net, definitivno su tražili reakciju okoline... baš kako to i Marinić navodi...

#10:   Autor: krpa Post Postano: 25.08.2009. 11:32

muvifrik je napisao/la: ›
koliko glup moraš biti da se na ovakav način zabavljaš i onda još hvališ ovakvim stvarima? bravo mladci, inteligencija vam je na razini futave skorene čarape... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile


Bravo i za roditelje koji odgajaju takvu djecu, ako ih se tako može nazvat Sad

#11:   Autor: Frost Post Postano: 25.08.2009. 11:55

Zašto današnji klinci nemaju roditelje kakve smo mi imali?

Prvi put kad sam kao klinac iz obijesti povukao svoju mačku za rep mi je bio i zadnji put, jer me gotovo istog trena dočekala takva šamarčina da sam se skoro usr'o u gaće.

#12:   Autor: davorccc Post Postano: 25.08.2009. 12:04

Dobra fora!!!

I još Osiječko pivo.

He-He-He

#13:   Autor: slk Post Postano: 25.08.2009. 12:29

ja bi ih ubio bez imalo grižnje savjesti, takvim idiotima treba skakat po glavi i onda doživotno na goli otok pi... im mat.... bolesna

#14:   Autor: ch0sen Post Postano: 25.08.2009. 12:41

Omnia je napisao/la: ›
je prebolesno ponasanje klinaca, ali udruga Maca je jos bolesnije. cime se udruga bavi, milovanjem macaka po gradu hehehe

ti si kreten definitivno!
a što se tiče ovih,ma neznam ni kak bi ih nazvao istu stvar treba i njima napraviti...stvarno odvratno,nekontam u čem je fora mučiti životinje?Šta imaju mal kurac pa se idu iživljavati na životinjama ili?,...stvarno me ovo iživciralo strašnO! Sad

ma i problem je što je ovo svakodnevnica a nitko još od počinitelja nije prošao sa nekom velikom kaznom...kad prvi budu dobili takvu kaznu da se uplaše izaći iz sobe svoje bude se ovo dovelo u red,....

#15:   Autor: MegaSmrT Post Postano: 25.08.2009. 13:09

na ovakvim stvarima se treba puniti proračun

#16:  Re: Fotografirali mučenje mačke nožem i bocom pa se hvalili na Internetu! Autor: keka Post Postano: 25.08.2009. 13:19

pa kaki kreteni nemogu vjerovat.treba ih natuč.
dosada to radi a? ljepo odgojeni ljudi stvarno.

#17:   Autor: Svebor Post Postano: 25.08.2009. 13:32

ic tajm ti kik sam eses end čew babl gam!

#18:   Autor: Kodrann Post Postano: 25.08.2009. 13:41

Svebor je napisao/la (Pogledaj post): › ic tajm ti kik sam eses end čew babl gam!


and ajm ol aut of bablgam! Evil or Very Mad

#19:   Autor: sis545 Post Postano: 25.08.2009. 13:51

treba objavit imena i adrese pa se mozda netko nade da se izivljava nad tim kretenima da im gura bocu u guzicu reze dijelove tijela i tako

#20:   Autor: Marinoš Post Postano: 25.08.2009. 14:07

Omnia je napisao/la (Pogledaj post): › je prebolesno ponasanje klinaca, ali udruga Maca je jos bolesnije. cime se udruga bavi, milovanjem macaka po gradu hehehe


Dođi i volontiraj kod nas tjedan dana pa ćeš iz prve ruke vidjeti što radimo,može?
Ili ti je draže izrugivati napore drugih,ovako,kukavično,preko neta?

#21:   Autor: beziljy Post Postano: 25.08.2009. 14:10

jad i bijeda...
trebalo bi prvo roditelj prebit a tek onda njih
pa zavezat za neki stup srama na sred trga da ih svi vide,
i gađaju rajčicama

#22:   Autor: Marinoš Post Postano: 25.08.2009. 14:21

Ingo je napisao/la: ›
treba samo ustrajati da policija obavi svoj posao i da pocinitelji budu kaznjeni.


to ćemo i pokušati...no dosadašnja praksa, okolnosti koje su vezane za to da li su počinitelji malo- ili punoljetni također imaju veliki faktor u svemu..imena se ne smiju objavljivati...znate kako ide ona famozna: nitko nije kriv dok mu se ne dokaže krivnja... :/ dvosjekli mač..

#23:   Autor: beziljy Post Postano: 25.08.2009. 14:24

Marinoš je napisao/la: ›
Ingo je napisao/la: ›
treba samo ustrajati da policija obavi svoj posao i da pocinitelji budu kaznjeni.


to ćemo i pokušati...no dosadašnja praksa, okolnosti koje su vezane za to da li su počinitelji malo- ili punoljetni također imaju veliki faktor u svemu..imena se ne smiju objavljivati...znate kako ide ona famozna: nitko nije kriv dok mu se ne dokaže krivnja... :/ dvosjekli mač..



pa daj adresu...koga briga kako se zovu Smile

#24:   Autor: sis545 Post Postano: 25.08.2009. 14:26

Dođi i volontiraj kod nas tjedan dana pa ćeš iz prve ruke vidjeti što radimo,može?
Ili ti je draže izrugivati napore drugih,ovako,kukavično,preko neta?[/quote]

bitno da vam je ziro racun na stranici i da ste malo malo u glasu slavonije , dva puta sam vas zvao ni jednom mi niste pomogli a vi se kao bavite pomaganju macaka

#25:   Autor: Marinoš Post Postano: 25.08.2009. 14:27

ahahhahaha...chill...doć'e cica na kolica osijek031.com smile

#26:   Autor: muvifrik Post Postano: 25.08.2009. 14:33

Kodrann je napisao/la: ›
Svebor je napisao/la (Pogledaj post): › ic tajm ti kik sam eses end čew babl gam!


and ajm ol aut of bablgam! Evil or Very Mad


uzo mi tipke sa tipkovnice Smile

#27:   Autor: muvifrik Post Postano: 25.08.2009. 14:37

sis545 je napisao/la: ›
Dođi i volontiraj kod nas tjedan dana pa ćeš iz prve ruke vidjeti što radimo,može?
Ili ti je draže izrugivati napore drugih,ovako,kukavično,preko neta?


bitno da vam je ziro racun na stranici i da ste malo malo u glasu slavonije , dva puta sam vas zvao ni jednom mi niste pomogli a vi se kao bavite pomaganju macaka
[/quote]


pa koliko imaju posla, zadivljujuće je koliko stvari stignu riješiti. ovo rade iz ljubavi i u slobodno vrijeme uz redoviti posao. mogao si nazvati i 3 ili 4 puta... najlakše je po nekome srat.

#28:   Autor: eseker Post Postano: 25.08.2009. 14:47

Ne samo da je sam događaj bolestan, još sam više iznenađen nekim reakcijama na ovom forumu. Ne mogu vjerovati!

DJECO, DAJTE SE LIJEČITI, KAD VAS VEĆ VAŠI RODITELJI NISU NAUČILI ŽIVOTNIM VRIJEDNOSTIMA.

#29:   Autor: Mother Earth Post Postano: 25.08.2009. 14:53

Odvratno, gnjusno, bolesno, muka mi je, dabog da ih iscipeLariLi ko stoku. mršššššš

#30:   Autor: eseker Post Postano: 25.08.2009. 14:55

Oops! Moderator je bio brži od mene. Dok ja sam ukucavao svoju zadnju poruku već su nestali neki komentari na koje sam mislio. Svaka čast!!

#31:   Autor: Marinoš Post Postano: 25.08.2009. 14:56

sis545 je napisao/la: ›
Dođi i volontiraj kod nas tjedan dana pa ćeš iz prve ruke vidjeti što radimo,može?
Ili ti je draže izrugivati napore drugih,ovako,kukavično,preko neta?


"bitno da vam je ziro racun na stranici i da ste malo malo u glasu slavonije , dva puta sam vas zvao ni jednom mi niste pomogli a vi se kao bavite pomaganju macaka"
[/quote]



mi smo volonteri i dobrovoljno radimo to što radimo...imamo svoje poslove koje moramo obavljati i ne možemo se uvijek javljati na telefon...nismo svemoguće...
pridruži nam se pa ćeš i ti biti u Glasu,kad si već željan pažnje


Zadnja promjena: Marinoš; 25.08.2009. 15:00; ukupno mijenjano 1 put.

#32:   Autor: Marinoš Post Postano: 25.08.2009. 14:59

muvifrik je napisao/la: ›
sis545 je napisao/la: ›
Dođi i volontiraj kod nas tjedan dana pa ćeš iz prve ruke vidjeti što radimo,može?
Ili ti je draže izrugivati napore drugih,ovako,kukavično,preko neta?


bitno da vam je ziro racun na stranici i da ste malo malo u glasu slavonije , dva puta sam vas zvao ni jednom mi niste pomogli a vi se kao bavite pomaganju macaka



pa koliko imaju posla, zadivljujuće je koliko stvari stignu riješiti. ovo rade iz ljubavi i u slobodno vrijeme uz redoviti posao. mogao si nazvati i 3 ili 4 puta... najlakše je po nekome srat.
[/quote]

muvfrik - osijek031.com smile

#33:   Autor: RKL Post Postano: 25.08.2009. 15:02

O kojem đakovačkom bendu je riječ? Volio bih da se tim kretenima više ne organiziraju svirke, ne dolazi na koncerte. Neka se pročuje po fanzinima, glazbenim forumima...

Naravno, prioritet je kazniti počinitelje.

#34:   Autor: Marinoš Post Postano: 25.08.2009. 15:09

mislim da se radi o Analmandica... osijek031.com smile

#35:   Autor: ch0sen Post Postano: 25.08.2009. 15:25

Ime govori više nego je potrebno xD
al sve mi ovo vuče na stvar da neće biti ništa od ovoga,...:\

#36:   Autor: Marinoš Post Postano: 25.08.2009. 15:28

ma,moramo probati...nismo ni mi previše optimistični,ali neka se nešto pokrene - ne možemo samo govoriti:Ah, nema šanse,ne vrijedi...a nismo ni pokušali...kužiš?

#37:   Autor: beziljy Post Postano: 25.08.2009. 15:30

ch0sen je napisao/la (Pogledaj post): › Ime govori više nego je potrebno xD
al sve mi ovo vuče na stvar da neće biti ništa od ovoga,...:\

osijek031.com smile osijek031.com smile

#38:   Autor: ch0sen Post Postano: 25.08.2009. 15:32

ma sve mi jasno,...ali nije ovo ni prvi ni zadnji problem sa mučenjem životinja u Os,...nitko neće staviti točku na to i tu nastaje općenito najveći problem,...stvarno mi bude žao što se tako netko hladno može iživljavati na životinjama,...nego jel ima netko link sa forum.hr od te teme od koje je sve započelo?

#39:   Autor: Marinoš Post Postano: 25.08.2009. 15:32

evo,samo da prekopam po mailu...ima tu svega...

#40:   Autor: tonya Post Postano: 25.08.2009. 15:33

ch0sen je napisao/la: ›
ma sve mi jasno,...ali nije ovo ni prvi ni zadnji problem sa mučenjem životinja u Os,...nitko neće staviti točku na to i tu nastaje općenito najveći problem,...stvarno mi bude žao što se tako netko hladno može iživljavati na životinjama,...nego jel ima netko link sa forum.hr od te teme od koje je sve započelo?

Nu: http://forum.hr/showthread.php?t=469033

#41:   Autor: Marinoš Post Postano: 25.08.2009. 15:34

http://www.forum.hr/showthread.php?t=469033

here it is...

#42:   Autor: Marinoš Post Postano: 25.08.2009. 15:35

@Tonya:brza si Wink

#43:   Autor: ch0sen Post Postano: 25.08.2009. 15:38

a moram ovo staviti ovdje

Citat: › u vezi ove slike s mačkom, bocom pive i džepnim nožem, fotografija prikazuje mačku koju je netko primio za tijelo i za vrat. Taj zahvat je trajao vjerojatno samo par trenutaka da se napravi fotografija. Međutim ta fotografija ne dokazuje nikakvo drugo zlostavljanje, ni polijevanje alkoholom (boca pive), ni tjelesnu ozljedu (nož) ni seksualno zlostavljanje (srednji prst ispod mačke). To je vrsta fotografije koja ne dokumentira konkretni oblik zlostavljanja nego jednostavno provocira. Da bi se te decke moglo kazneno ili prekrsajno prijaviti, trebali bi nam dokazi da je mačka na neki način fizički ozlijeđena. Fotografija može biti dokaz da je mačka maltretirana, ali vjerojatno samo na par trenutaka da se snimi taj (odvratni) prizor. No to nije dovoljno da se pokrene postupak protiv takvih ljudi.

Srdačan pozdrav,

Ozren Ćuk
Info centar za kućne ljubimce

dakle piši kući propalo....jeben zankon,dakle dok god neozljedim životinje mogu ih mučiti...SUPER!!!!!


Zadnja promjena: ch0sen; 25.08.2009. 15:39; ukupno mijenjano 1 put.

#44:   Autor: tonya Post Postano: 25.08.2009. 15:39

Marinoš je napisao/la: ›
@Tonya:brza si Wink

osijek031.com smile

#45:   Autor: muvifrik Post Postano: 25.08.2009. 15:40

treba ovo šibnit i na rtl, novu, hrt... nek se čuje za ološ, a možda dobijete i 500 kn za vijest što oni nude, pa evo hrane za mace Very Happy

#46:   Autor: tonya Post Postano: 25.08.2009. 15:42

ch0sen je napisao/la: ›
dakle piši kući propalo....jeben zankon,dakle dok god neozljedim životinje mogu ih mučiti...SUPER!!!!!


Ma taj lik sam sebi uskače u usta - potrebna je slika zlostavljanja da bi se ono dokazalo, ali onda ipak nije sama po sebi dovoljna. Very Happy

Bitno je da je sve izašlo u javnost. Mislim, ruku na srce, postoje daleko gorih slučajevi zlostavljanja od ovoga, stoga je pohvalno što je ovo uopće objavljeno (netko je mogao odmahnuti rukom i reći: "Ah, pa samo su malo namjestili macu za slikanje."). Mislim da je osuđivanje od strane javnosti za počinitelja veća kazna nego neka novčana.

Osim ako im pažnja javnosti ne godi.


Zadnja promjena: tonya; 25.08.2009. 15:49; ukupno mijenjano 1 put.

#47:   Autor: ch0sen Post Postano: 25.08.2009. 15:45

ma tko to radi mu se živo j*** za mišljenje drugih jel i da mu je stalo do toga nebi to niti radio,... :\

#48:   Autor: Svebor Post Postano: 25.08.2009. 15:45

hm... prije nego li se formiramo u bijesnu rulju i krenemo na linč i prozivke... razmislimo još jednom. eto zanimljivih postova koji tjeraju na razmišljanje:

Citat: ›
Poštovana Sandra,

u vezi ove slike s mačkom, bocom pive i džepnim nožem, fotografija prikazuje mačku koju je netko primio za tijelo i za vrat. Taj zahvat je trajao vjerojatno samo par trenutaka da se napravi fotografija. Međutim ta fotografija ne dokazuje nikakvo drugo zlostavljanje, ni polijevanje alkoholom (boca pive), ni tjelesnu ozljedu (nož) ni seksualno zlostavljanje (srednji prst ispod mačke). To je vrsta fotografije koja ne dokumentira konkretni oblik zlostavljanja nego jednostavno provocira. Da bi se te decke moglo kazneno ili prekrsajno prijaviti, trebali bi nam dokazi da je mačka na neki način fizički ozlijeđena. Fotografija može biti dokaz da je mačka maltretirana, ali vjerojatno samo na par trenutaka da se snimi taj (odvratni) prizor. No to nije dovoljno da se pokrene postupak protiv takvih ljudi.

Srdačan pozdrav,

Ozren Ćuk
Info centar za kućne ljubimce
__________________


Citat: › Jednostavno ne mogu shvatit kako retardiranih ljudi u ovom svijetu ima. Kladim se da skoro svi vi koji tu serete svakodnevno žderete meso od životinja koje se ubijaju nehumano, ali o tome ni riječi, zato što je to 'tako normalno'. Ali kad netko digne mačku s poda, ubaci 2,3 stvari u sliku, to je odma zlostavljanje, mučenje, maltretiranje za koje su sposobni samo potencijalni serijski ubojice. Bravo, logika vam je stvarno...
Vi ljudi zbilja nema ništa pametnije za radit?

#49:   Autor: ch0sen Post Postano: 25.08.2009. 15:47

da ali gledja to ovako,...uvijek ima većih problema i većih gluposti...moraš od negdje krenuti ^^ Smile
ak ćeš tak gledati stalno ćeš naći neki veći problem koji isto nije riješen i moš tako do mjeseca otići,...

#50:   Autor: Marinoš Post Postano: 25.08.2009. 15:51

upravo tako,Chosen..that's the spirit! Very Happy

#51:   Autor: sis545 Post Postano: 25.08.2009. 16:48

mi smo volonteri i dobrovoljno radimo to što radimo...imamo svoje poslove koje moramo obavljati i ne možemo se uvijek javljati na telefon...nismo svemoguće...
pridruži nam se pa ćeš i ti biti u Glasu,kad si već željan pažnje[/quote]

ajd stvarno mi vas je dosta , dva puta sam zvao zbog razlicitih slucajeva , prvi put niste mi mogli pomoci , drugi put ste me kao uputili higijenicarskoj sluzbi kao niste mi opet mogli pomoci a usput higijenicarskoj sluzbi ne bi odveo ove kretene koji su mucili tu jadnu macku jer oni sve rjesavaju uspavljivanjem, i sta mi je preostalo otici i dati za macku koju sam prvi put vidio u zivotu 800 kn za veterinarsku pomoc koja je bila preko potrebna jer bi macka uginula . napomena nezaposlen sam student s jednom placom u kucanstvu i hranim 8 mačaka em svojih em tudih i kad doista mi je bilo tesko nazvao sam vas i vi ste me odjebali i sad mi se jos tu preseravate ajde recite imali tko od vas pojedinacno iz udruge vise macaka , meni ne treba glas slavonije ni paznja trebala mi je pomoc koju od vas nisam dobio u dva navrata, i onda se jos nazivate udrugom za macke ajd nemojte vise

#52:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 25.08.2009. 17:27

Redakcija 031 je napisao/la: ›
Nepoželjne mačke, očito je, Osječanima je lakše baciti u kontejner ili Dravu ili odvesti do zabačenog polja nego kastrirati životinju i spriječiti razmnožavanje. Tako su prije nekoliko dana iz kontejnera na Sjenjaku spašene dvije mačke koje je netko bacio u nadi da će uginuti. Na sreću, prolaznici su čuli mjaukanje mačaka, koje su sada u udruzi Maca i čekaju udomljavanje.


Ja sam pokušao u nekoliko navrata na par mačaka podvezati jajnike, ali su uginule poslije... Smile
Uopće ne kužim ljude koji se mačaka rješavaju bacanjem u smeće; na taj način postaju tuđi problem. Mačku se može vrlo lako zatuči jednim čvrstim, odmjerenim udarcem palicom između 2. i 3. vratnog kralješka. Tko je ubijao začeve - znat će o čemu govorim. Truplo treba pokopati na više od 1m dubine i po mogućnosti posipati vapnom.
Male mačiće još je lakše riješiti, rukama im je moguće zavrnuti vrat.
A bolesnicima koji bacaju mačke i mačiće u kontejnere za smeće trebalo bi priuštiti isti tretman na par dana!

#53:   Autor: justice Post Postano: 25.08.2009. 18:42

auuuuuu...
moš misliti sranja,dečkići su se vjerovatno malo kreveljili i opslikali par slika,sigurno ju nisu priklali,
kad sam ja bio pican radile su se puno gore stvari.
da se razumijemo ja uopće ne podržavam mučenje životinja (čak štoviše) ali ovo se vidi da je bila neka zajebancija,
znam da će sad po meni drvlje i kamenje al ovo je presmiješno,ljudi kopaju po kantama i nemaju šta jesti a vi se sad svi uhvatili ovoga...

#54:   Autor: muvifrik Post Postano: 25.08.2009. 18:59

Svebor je napisao/la: ›
hm... prije nego li se formiramo u bijesnu rulju i krenemo na linč i prozivke... razmislimo još jednom. eto zanimljivih postova koji tjeraju na razmišljanje:

Citat: ›
Poštovana Sandra,

u vezi ove slike s mačkom, bocom pive i džepnim nožem, fotografija prikazuje mačku koju je netko primio za tijelo i za vrat. Taj zahvat je trajao vjerojatno samo par trenutaka da se napravi fotografija. Međutim ta fotografija ne dokazuje nikakvo drugo zlostavljanje, ni polijevanje alkoholom (boca pive), ni tjelesnu ozljedu (nož) ni seksualno zlostavljanje (srednji prst ispod mačke). To je vrsta fotografije koja ne dokumentira konkretni oblik zlostavljanja nego jednostavno provocira. Da bi se te decke moglo kazneno ili prekrsajno prijaviti, trebali bi nam dokazi da je mačka na neki način fizički ozlijeđena. Fotografija može biti dokaz da je mačka maltretirana, ali vjerojatno samo na par trenutaka da se snimi taj (odvratni) prizor. No to nije dovoljno da se pokrene postupak protiv takvih ljudi.

Srdačan pozdrav,

Ozren Ćuk
Info centar za kućne ljubimce
__________________



koji glupi odgovor, slika je statična, pa se ne može zaključiti je li situacija postala još gora od prikazanog. šta su trebali fotkati da crijeva ispadaju onda bi Ozren reagirao? možda je namještena, a možda i nije, bitno je da se reagira u slučajevima kad se ovake stvari prikazuju kao zabava.


Citat: › Jednostavno ne mogu shvatit kako retardiranih ljudi u ovom svijetu ima. Kladim se da skoro svi vi koji tu serete svakodnevno žderete meso od životinja koje se ubijaju nehumano, ali o tome ni riječi, zato što je to 'tako normalno'. Ali kad netko digne mačku s poda, ubaci 2,3 stvari u sliku, to je odma zlostavljanje, mučenje, maltretiranje za koje su sposobni samo potencijalni serijski ubojice. Bravo, logika vam je stvarno...
Vi ljudi zbilja nema ništa pametnije za radit?


a i ovo je kretenluk i miješanje krušaka i jabuka. jedna stvar je slikanje, mučenje i iživljavanje nad životinjama pod izlikom zabave, a druga stvar su klaonice. u kini jedu pse i mačke, u indiji je krava sveta životinja, kod nas držimo pse i mačke u kućama, a jedemo krave. svako ima svoje, ali opet ne znači da mučenje životinja kao zabavu treba tolerirari.

#55:   Autor: sokrat Post Postano: 25.08.2009. 19:08

...gamad

#56:   Autor: beziljy Post Postano: 25.08.2009. 19:32

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): ›
Redakcija 031 je napisao/la: ›
Nepoželjne mačke, očito je, Osječanima je lakše baciti u kontejner ili Dravu ili odvesti do zabačenog polja nego kastrirati životinju i spriječiti razmnožavanje. Tako su prije nekoliko dana iz kontejnera na Sjenjaku spašene dvije mačke koje je netko bacio u nadi da će uginuti. Na sreću, prolaznici su čuli mjaukanje mačaka, koje su sada u udruzi Maca i čekaju udomljavanje.


Ja sam pokušao u nekoliko navrata na par mačaka podvezati jajnike, ali su uginule poslije... Smile
Uopće ne kužim ljude koji se mačaka rješavaju bacanjem u smeće; na taj način postaju tuđi problem. Mačku se može vrlo lako zatuči jednim čvrstim, odmjerenim udarcem palicom između 2. i 3. vratnog kralješka. Tko je ubijao začeve - znat će o čemu govorim. Truplo treba pokopati na više od 1m dubine i po mogućnosti posipati vapnom.
Male mačiće još je lakše riješiti, rukama im je moguće zavrnuti vrat.
A bolesnicima koji bacaju mačke i mačiće u kontejnere za smeće trebalo bi priuštiti isti tretman na par dana!


ja bi ti isto preporučio da si podvežeš "jajnike" i učinit ćeš ovoj napaćenoj planeti veliku uslugu

#57:   Autor: MissTake Post Postano: 25.08.2009. 20:00

bio jednom jedan klinac
koji je zlostavljao mace
njega nitko nije razumio
bio je nesretan i odbačen od društva
nitko se nije htio igrati s njim
nitko nije htio sjediti s njim u klupi
i onda, nakon nekoliko godina, je postao novi osječki manijak
a za sve je krivo društvo koje ga nije razumjelo i strpalo na liječenje, ovaj shvatilo zašto se on tako voli igrati s micikama

#58:   Autor: fuldstændigamok Post Postano: 25.08.2009. 20:04

A gdje su te ''slike'' ?
Ili je ova mini slika u prvom postu sve od tog zlostavljanja?

#59:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 25.08.2009. 22:24

beziljy je napisao/la: ›
ja bi ti isto preporučio da si podvežeš "jajnike" i učinit ćeš ovoj napaćenoj planeti veliku uslugu


Bez brige, provedeno odavno Wink
http://www.osijek031.com/viewtopic.php?t=8297

#60:   Autor: Marinoš Post Postano: 25.08.2009. 23:07

sis545 je napisao/la (Pogledaj post): › mi smo volonteri i dobrovoljno radimo to što radimo...imamo svoje poslove koje moramo obavljati i ne možemo se uvijek javljati na telefon...nismo svemoguće...
pridruži nam se pa ćeš i ti biti u Glasu,kad si već željan pažnje


ajd stvarno mi vas je dosta , dva puta sam zvao zbog razlicitih slucajeva , prvi put niste mi mogli pomoci , drugi put ste me kao uputili higijenicarskoj sluzbi kao niste mi opet mogli pomoci a usput higijenicarskoj sluzbi ne bi odveo ove kretene koji su mucili tu jadnu macku jer oni sve rjesavaju uspavljivanjem, i sta mi je preostalo otici i dati za macku koju sam prvi put vidio u zivotu 800 kn za veterinarsku pomoc koja je bila preko potrebna jer bi macka uginula . napomena nezaposlen sam student s jednom placom u kucanstvu i hranim 8 mačaka em svojih em tudih i kad doista mi je bilo tesko nazvao sam vas i vi ste me odjebali i sad mi se jos tu preseravate ajde recite imali tko od vas pojedinacno iz udruge vise macaka , meni ne treba glas slavonije ni paznja trebala mi je pomoc koju od vas nisam dobio u dva navrata, i onda se jos nazivate udrugom za macke ajd nemojte vise[/quote]



super što se brineš za te mace...ali što smo mi trebale napraviti kad si dojavio da je macu udario auto / da je otrovana ?nismo veterinari i nemamo sve auto...rekoh ti,nismo svemoguće....
ma,zapravo...nabacujem ignore...
Lijepe snove ti želim!Peace!

#61:   Autor: vjivance Post Postano: 25.08.2009. 23:19

Sve privesti dobro natuć pa opet natuć pa malo tući i onda jošmalo udarat a za svaki slućaj dobro izbatinati i da ne bi bilo zabune treba im dobro polomiti rebra, i gdje ono stadoh a da opet treba tući itd.

#62:   Autor: tonya Post Postano: 26.08.2009. 0:48

justice je napisao/la: ›
znam da će sad po meni drvlje i kamenje al ovo je presmiješno,ljudi kopaju po kantama i nemaju šta jesti a vi se sad svi uhvatili ovoga...

Evo, sad možemo završiti raspravu. Very Happy Samo sam čekala da netko spomene što se digla halabuka zbog potencijalno zlostavljane mačkice kad neki ljudi spavaju na ulici. Smile

#63:   Autor: Mother Earth Post Postano: 26.08.2009. 1:49

Gummo Very Happy

#64:   Autor: fallen-angel Post Postano: 26.08.2009. 7:41

koji ste vi bolesnici
mačka je to tražila inace se ne bi motala u njihovoj blizini
maca je mazohista i to joj pruža sexualni užitak
uostalom ta slika ne prikazuje nikako mučenje osim da mačor uživa u osječkom svetom pivu, a s obzirom da je previše popio decki ga cvrsto drže da ne bi ispao i ozljedio se

#65:   Autor: Monstrum Post Postano: 26.08.2009. 8:30

a vidim da bi i tebe trebalo malo čvrsto držat da ne ispadneš blicu recimo plinske boce i recimo letlampe Wink

#66:   Autor: davorccc Post Postano: 26.08.2009. 9:20

fallen-angel je napisao/la: ›
koji ste vi bolesnici
mačka je to tražila inace se ne bi motala u njihovoj blizini
maca je mazohista i to joj pruža sexualni užitak
uostalom ta slika ne prikazuje nikako mučenje osim da mačor uživa u osječkom svetom pivu, a s obzirom da je previše popio decki ga cvrsto drže da ne bi ispao i ozljedio se


He-He
Imaš pravo, klinci uopće nisu mučili mačku već su htjeli slikat se s macom. I tu si u potpunosti u pravu.

#67:   Autor: PEGY Post Postano: 26.08.2009. 11:37

---

Zadnja promjena: PEGY; 24.01.2013. 16:12; ukupno mijenjano 1 put.

#68:   Autor: fallen-angel Post Postano: 26.08.2009. 12:10

pegy sta pricas ti...jel se slusas

1. te osobe koje ajmo rec muce zivotinje nisu sposobne to isto napraviti ljudima jer da jesu napravili bi to, ali ne oni su prevelike p.... da se mjere s nekim svoje velicine

2. ne mjesaj rat s time to su dva razlicita pojma

3. po cemu si zakljucila da je macka mucena, po toj slici, ja tu ne vidim mucenje, samo mulac po toj slici moze zakljuciti da je to mucenje, ta slika se da protumaciti na 100 nacina

kazu novinari kako su macku cvrsto drzali, pa daj molim te objasni mi postupak mjerenja cvrstine zahvata na slici, notorna glupost

daj mi video ili neku konkretnu sliku na kojoj se vidi kako joj kopaju oci, vade bubrege, spaljuju je, bacaju, lome ma sta god hoces al ova slika, ma to je presmijesno

cisti dokaz koliko je ljudima dosadno u zivotu

jos jedno pitanje za sve vas dusebriznike jel jedete vi meso, ste razmislil malo kako je to meso doslo na vas stol, koristite li kozmetiku kako li se samo ona testira pitam se, moram li dalje nabrajati.

#69:   Autor: zen031 Post Postano: 26.08.2009. 12:15

Kakva ti je to logika? Znači, kad vidim sljedeći put da netko muči životinju, reći ću: "Hm, pa ja jedem meso", i okrenuti se?

Ne može pojedinac iskorijeniti sve što je loše u svijetu, ali može nešto učiniti u vezi onog što ga izravno okružuje.

Ipak, u vezi tvrdnje da se putem jedne fotografije ne može stvoriti cjelokupna slika o ovom događaju se donekle slažem.

#70:   Autor: Mother Earth Post Postano: 26.08.2009. 12:17

zen031 je napisao/la: ›
Kakva ti je to logika? Znači, kad vidim sljedeći put da netko muči životinju, reći ću: "Hm, pa ja jedem meso", i okrenuti se?

Ne može pojedinac iskorijeniti sve što je loše u svijetu, ali može nešto učiniti u vezi onog što ga izravno okružuje.


Baš.

#71:   Autor: fallen-angel Post Postano: 26.08.2009. 12:39

"Kakva ti je to logika? Znači, kad vidim sljedeći put da netko muči životinju, reći ću: "Hm, pa ja jedem meso", i okrenuti se? "

znaci on nesmije natucavati macku, a ti mozes bezbrizno uzivati sve blagodati mucenja zivotinja i to samo zato jer se ne dogadaju ispred tvojih ociju

"Ne može pojedinac iskorijeniti sve što je loše u svijetu, ali može nešto učiniti u vezi onog što ga izravno okružuje. "

Slazem se s ovim, al prvo kreni od sebe, pa tek onda od drugih.

"Ipak, u vezi tvrdnje da se putem jedne fotografije ne može stvoriti cjelokupna slika o ovom događaju se donekle slažem."

U tome i je cijela poanta, cijela ova vijest se zasniva na toj fotografiji. To je presmijesno s obzirom na informacije koje ta fotografija daje.

#72:   Autor: fallen-angel Post Postano: 26.08.2009. 12:42

"Kakva ti je to logika? Znači, kad vidim sljedeći put da netko muči životinju, reći ću: "Hm, pa ja jedem meso", i okrenuti se? "

Nemoj se nipošto okrenuti i zanemariti to...prebi ga, prijavi ga, poduzmi bilo sto tvoja savjest nalaze, ali kad dodes kuci i kad budes gladan nemoj jesti meso, jaja, mlijeko i ostale zivotinjske nusprodukte, budi karakter i reci ne mucenu zivotinjama u cijelosti, jer dok god ti papas sve vise i vise ce njih biti muceno i ubijenu, isto vrijedi i za kozmetiku.

#73:   Autor: Monstrum Post Postano: 26.08.2009. 12:42

fallen-angel je napisao/la (Pogledaj post): › pegy sta pricas ti...jel se slusas

1. te osobe koje ajmo rec muce zivotinje nisu sposobne to isto napraviti ljudima jer da jesu napravili bi to, ali ne oni su prevelike p.... da se mjere s nekim svoje velicine


potpisujem u potpunosti i volio bi "popričati" s bar jednim od tih debila, a mislim da bi mogo i sa svom trojicom bez po muke
fallen-angel je napisao/la (Pogledaj post): ›
3. po cemu si zakljucila da je macka mucena, po toj slici, ja tu ne vidim mucenje, samo mulac po toj slici moze zakljuciti da je to mucenje, ta slika se da protumaciti na 100 nacina


aj ti pogledaj malo tu sliku i reci mi da li mislis da je toj macki drago da joj se to radi. ajde lijepo zagledaj se u sliku i reci. jel joj drago. da li se boji. jel bi tebi bilo ok kad bi te netko stiso za vrat i guro ti u usta recimo plinsku bocu dok ti drzi noz pored glave.
fallen-angel je napisao/la (Pogledaj post): ›
jos jedno pitanje za sve vas dusebriznike jel jedete vi meso, ste razmislil malo kako je to meso doslo na vas stol, koristite li kozmetiku kako li se samo ona testira pitam se, moram li dalje nabrajati.

ajde da ja tebe pitam da li imas holsteinku ili simentalca, mozda landrasa ili hypora u sobi. da li ti spava na krevetu, da li ga mazis. e vis bizmarce uloga odredjene vrste domacih zivotinja je uzgoj za prehranu/meso, a postoji i onaj tip dom. ziv. koji sluze za nesto drugo, recimo zabavu, ali ne ovaj vid zabave koju provode ovi imbecili.

#74:   Autor: davorccc Post Postano: 26.08.2009. 13:14

Piše: Ivan Sekol/Glas-Slavonije.hr

Zaboravljamo da nije uvijek kako se napiše. Uvijek se nešto preskoči, izostavi, prešuti, DODA, i tako dalje i dalje i dalje.....

#75:   Autor: tonya Post Postano: 26.08.2009. 14:15

Baš, čemu sad ovo?

#76:   Autor: W.M. Felt Post Postano: 26.08.2009. 14:19

bazooka_joe je napisao/la: ›
O jebote! Hoće netko obrisati ovaj post?!


Imamo Poirota ovdje. No dobro, ako uspješno riješi slučaj fotografiranja neke mačke, sigurno će biti u stanju razriješiti i zločine protiv civilnog stanovništva za vrijeme rata u Hrvatskoj, tisuće privatizacijskih pljački Hdz-ovih tajkuna, ili pak tko stoji iza plana Lisica (za kojeg Šeks tvrdi da služi rušenju vlasti). Barem nek nam odgovori tko je peti ortak.

Forumaški Poirot, osim što sramotno objavljuje nečija imena i brojeve telefona na internetskom forumu, izgleda ima i problem prioriteta.

Evo, obrisano. Nenamjerna greška.


Zadnja promjena: W.M. Felt; 26.08.2009. 14:28; ukupno mijenjano 1 put.

#77:   Autor: beziljy Post Postano: 26.08.2009. 14:25

pa nisi baš morao Quotat ove podatke kad ih je već admin izbrisao...aj uredi si post...odnosno pobriši to

#78:   Autor: Kodrann Post Postano: 26.08.2009. 14:28

za civilno stanovništvo i politiku me zaboli, puno više cjenim mačke Wink
a onaj ko objavljuje onakve slike na internetu zaslužuje barem da mu se objave podaci kako bi mu se fanovi mogli javiti i čestitati za umjetnički rad.

ONTOPIC: tko treba podatke o počinitelju nek mi se javi na mail [email protected] poštoo ovdje vole cenzurirat sve i time pobijat svrhu interneta, al dobro valjda znaju šta rade

#79:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 26.08.2009. 14:50

beziljy je napisao/la: ›
pa nisi baš morao Quotat ove podatke kad ih je već admin izbrisao...aj uredi si post...odnosno pobriši to


ako je qoute trebao bi automatski nestati sa obrisanim postom...

#80:   Autor: fallen-angel Post Postano: 26.08.2009. 14:51

"uloga odredjene vrste domacih zivotinja je uzgoj za prehranu/meso, a postoji i onaj tip dom. ziv. koji sluze za nesto drugo, recimo zabavu"

zaista, a te dvije vrste se razlikuju po cemu tocno
do prije par godina je tako bilo i sljudima jedni su bili gospodari, a drugi sluge, samo razlika medu njima je bila u boji koze nicem vise.

a reci ti meni kakva je to razlika izmedu zivotinja za prehranu i onih za zabavu, znaci svinje mozemo klati i gostiti se, a mačore ne možemo

malo mi djelujes naivno i jako kontradiktorno s takvim razmisljanjem

#81:   Autor: anakonda Post Postano: 26.08.2009. 14:52

Kodrann je napisao/la (Pogledaj post): › za civilno stanovništvo i politiku me zaboli, puno više cjenim mačke Wink
a onaj ko objavljuje onakve slike na internetu zaslužuje barem da mu se objave podaci kako bi mu se fanovi mogli javiti i čestitati za umjetnički rad.

ONTOPIC: tko treba podatke o počinitelju nek mi se javi na mail [email protected] poštoo ovdje vole cenzurirat sve i time pobijat svrhu interneta, al dobro valjda znaju šta rade


...de takve stvari radi po fejbukima...postoje ljudi i načini koji riješavaju ovakve stvari, a ne besmisleno objavljivanje imena i telefona na internetu...
...de, ak si faca reci kak se zoveš, di živiš i koji ti je mobitel....

#82:   Autor: anakonda Post Postano: 26.08.2009. 14:55

fallen-angel je napisao/la (Pogledaj post): › "uloga odredjene vrste domacih zivotinja je uzgoj za prehranu/meso, a postoji i onaj tip dom. ziv. koji sluze za nesto drugo, recimo zabavu"

zaista, a te dvije vrste se razlikuju po cemu tocno
do prije par godina je tako bilo i sljudima jedni su bili gospodari, a drugi sluge, samo razlika medu njima je bila u boji koze nicem vise.

a reci ti meni kakva je to razlika izmedu zivotinja za prehranu i onih za zabavu, znaci svinje mozemo klati i gostiti se, a mačore ne možemo

malo mi djelujes naivno i jako kontradiktorno s takvim razmisljanjem


...pošto za kućnog ljubimca imam mačku (udomljenu) i hrčka, trebala bih prestati jesti meso općenito???????....pa da više ne budem naivna i kontradiktorna????

#83:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 26.08.2009. 14:56

fallen-angel je napisao/la: ›
"uloga odredjene vrste domacih zivotinja je uzgoj za prehranu/meso, a postoji i onaj tip dom. ziv. koji sluze za nesto drugo, recimo zabavu"

zaista, a te dvije vrste se razlikuju po cemu tocno
do prije par godina je tako bilo i sljudima jedni su bili gospodari, a drugi sluge, samo razlika medu njima je bila u boji koze nicem vise.

a reci ti meni kakva je to razlika izmedu zivotinja za prehranu i onih za zabavu, znaci svinje mozemo klati i gostiti se, a mačore ne možemo

malo mi djelujes naivno i jako kontradiktorno s takvim razmisljanjem


Tu si u pravo; vijetnamci, recimo, imaju pse kao kućne ljubimce, ali drže i one za prehranu, u kavezima. Ti su psi divlji i totalno asocijalni, a služe samo jednoj svrsi - hrani. I ja tu ne vidim ništa spornog; budite sigurni da jedan pas nikada neće o tome razmišljati na takav način Wink

#84:   Autor: Monstrum Post Postano: 26.08.2009. 15:04

fallen-angel je napisao/la (Pogledaj post): › "uloga odredjene vrste domacih zivotinja je uzgoj za prehranu/meso, a postoji i onaj tip dom. ziv. koji sluze za nesto drugo, recimo zabavu"

zaista, a te dvije vrste se razlikuju po cemu tocno
do prije par godina je tako bilo i sljudima jedni su bili gospodari, a drugi sluge, samo razlika medu njima je bila u boji koze nicem vise.

a reci ti meni kakva je to razlika izmedu zivotinja za prehranu i onih za zabavu, znaci svinje mozemo klati i gostiti se, a mačore ne možemo

malo mi djelujes naivno i jako kontradiktorno s takvim razmisljanjem


ajde da te prosvjetlim kad si već neuk.

znači imamo domaće životinje koje se koriste za prehranu (kao što si mogao pročitati), a sad kao u vrtiću, djeco koje su to životinje za prehranu ?

Djeca i fallen angel : krava, svinja, koza, ovca (samo fallen angel) mačka, ne ne ne fallen angel maca služi da se mazi i da pravi društvo, da lovi miševe ali nikako za prehranu, možda samo kod usranih žabara talijana Wink

nemoj miješat ljude u ovo, kao što ti je poznato čovjek je jedina "životinja" koja ubija iz sporta.

#85:   Autor: muvifrik Post Postano: 26.08.2009. 17:12

Monstrum je napisao/la: ›
fallen-angel je napisao/la (Pogledaj post): › "uloga odredjene vrste domacih zivotinja je uzgoj za prehranu/meso, a postoji i onaj tip dom. ziv. koji sluze za nesto drugo, recimo zabavu"

zaista, a te dvije vrste se razlikuju po cemu tocno
do prije par godina je tako bilo i sljudima jedni su bili gospodari, a drugi sluge, samo razlika medu njima je bila u boji koze nicem vise.

a reci ti meni kakva je to razlika izmedu zivotinja za prehranu i onih za zabavu, znaci svinje mozemo klati i gostiti se, a mačore ne možemo

malo mi djelujes naivno i jako kontradiktorno s takvim razmisljanjem


ajde da te prosvjetlim kad si već neuk.

znači imamo domaće životinje koje se koriste za prehranu (kao što si mogao pročitati), a sad kao u vrtiću, djeco koje su to životinje za prehranu ?

Djeca i fallen angel : krava, svinja, koza, ovca (samo fallen angel) mačka, ne ne ne fallen angel maca služi da se mazi i da pravi društvo, da lovi miševe ali nikako za prehranu, možda samo kod usranih žabara talijana Wink

nemoj miješat ljude u ovo, kao što ti je poznato čovjek je jedina "životinja" koja ubija iz sporta.


osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile Bravo

#86:   Autor: Kodrann Post Postano: 26.08.2009. 18:08

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ...de, ak si faca reci kak se zoveš, di živiš i koji ti je mobitel....


Marko Crnković, Vijenac Murse 2, 3.kat (DGO), mob: 095/525-9568

trebaš možda još koji info? ja se nemam čega bojat i sramit, niti skrivat nešto Wink

možeš mi i slavonsku pizzu donest kad već imaš sve potrebne podatke Wink Razz

#87:  Re: Fotografirali mučenje mačke nožem i bocom pa se hvalili na Internetu! Autor: pop-ap-teta Post Postano: 26.08.2009. 22:58

Mislim da je katastrofalan porast agresivnog ponašanja kod djece u našoj regiji. Što je tome uzrok, mislim da je svima već jako dobro poznato, dosta se o tome priča i piše, pa tako i svaki roditelj, barem malo ponekad zaviri u neku od ponuđenih literatura, gdje god da naiđe. Čak i kada im je teško progovoriti o problemima u svoja 4 zida, vjerujem da normalni roditelji, traže pomoć. Novinski stupci pune se nekontroliranim ponašanjem danas kako tinejđera, tako i sve mlađe djece po školama. I sama sam par puta pokušala napisati nešto o tome, pa bi bila prekinuta od strane onih koji su mislili da su njihovi komentari pametniji... Tako i ovaj puta neću puno dodavati, ali ću (za sve one kojima je stalo da pročitaju, za roditelje i za one koji žele barem malo razmisliti), kopirati nešto što sam našla i o čemu bi trebalo razmisliti, okrenuti se i zagledati u djecu i mlade koji se nalaze u našim blizinama. Kako pomoči njima, tako i sebi....Jer danas je to maca, psić, a sutra već može biti vršnjak, kao što se sve više i događa.

Najčešće korištena klasifikacija poremećaja u ponašanju djece i adolescenata je ona iz Dijagnostičkog i statističkog priručnika za duševne poremećaje (DSM-IV, 1998). Ta klasifikacija poremećaje svrstava u sljedeće kategorije: poremećaji učenja, poremećaji motoričkih vještina, pervarzivni razvojni poremećaji, deficit pažnje i poremećaji s nasilničkim ponašanjem, poremećaji uzimanja hrane i hranjenja u dojenačkom dobu ili ranom djetinjstvu, tikovi, poremećaji komuniciranja, poremećaji eliminacije, te drugi poremećaji.
Kod sve su djece prisutni određeni oblici poremećaja u ponašanju – razlika nije u vrsti nego u stupnju u kojem je problematično ponašanje prisutno. Tekst koji slijedi biti će usmjeren na poremećaje s nasilničkim ponašanjem. Agresivni oblici ponašanja sve su češći problem u školama. Učenici koje uočavamo kao problematične jesu oni koji manifestiraju previše agresivnog ponašanja te društveno manje prihvatljive oblike agresivnosti.
Agresivnost je fizičko ili verbalno ponašanje koje se očituje u neprijateljstvu prema osobama ili predmetima u namjeri da im se nanese šteta (Petz, 2005). U školskom okruženju zamjećujemo različite oblike agresivnog ponašanja: kršenje školskih pravila (npr. ponašanje na nastavi), psovanje, maltretiranje vršnjaka, seksualno uznemiravanje, nesuradljivost (npr. ignoriranje nastavnikovih zahtjeva), prijetnje, krađe, uništavanje imovine (školske, drugih učenika ili nastavnika), fizički napadi, grupno agresivno ponašanje (bande), nošenje ili upotreba oružja (npr. noževi, bokseri, palice) i dr. Agresivno ponašanje povezano je i s drugim oblicima problema u ponašanju: npr. neopravdano izostajanje iz škole, školski neuspjeh, problemi s disciplinom, sukobi s nastavnicima, sukobi s vršnjacima, maloljetnička delinkvencija. I samo jedno dijete s problemima u ponašanju može znatno otežati normalan rad u razredu. Djeca koja pokazuju više vrsta agresivnog i antisocijalnog ponašanja, koja su antisocijalna u različitim okruženjima (kuća, škola, prijatelji) nisu samo u opasnosti da ostanu agresivna, nego imaju i veće šanse za negativan ishod, npr. kriminalitet, poremećaj ličnosti ili da postanu ovisnici.

Agresivnost kod djece

Često su djeca koja imaju probleme u ponašanju niskog samopoštovanja, osjećaju ljutnju, žele pažnju. Pažnja je najjači socijalni potkrepljivač. Potreba za pažnjom je toliko jaka da je djeci (i odraslima) draže privući negativnu pažnju, poput kritike ili drugih oblika kazne, nego ostati bez ikakve pažnje, odnosno biti ignoriran. To objašnjava činjenicu da djeca ustraju u negativnim oblicima ponašanja čak i ako ih nakon toga redovito kritiziramo. Ukoliko od djeteta želimo promjenu ponašanja, potrebno je dati do znanja kakvo ponašanje očekujemo, ignorirati negativna ponašanja, te nagrađivati ponašanje koje se približava željenom. Međutim, ta su djeca često vrlo otporna na poticaje okoline da promijene vlastito ponašanje. Razlog za to može biti ili u nedostatku motivacije za promjenu takvog ponašanja ili u neznanju kako razviti poželjne oblike ponašanja. Stoga je u rješavanju ovog problema djetetu potrebna pomoć odraslih, bilo roditelja bilo nastavnika, pri čemu je potrebna upornost i strpljenje, uz obazrivost. Važno je usmjeriti se na djetetovo ponašanje, a ne pripisivati djetetu agresivnost kao trajnu osobinu. Dijete može mijenjati svoje ponašanje, ali crte ličnosti ne. Važno je imati na umu da ponašanje uvijek ima određenu svrhu. Čak i najnepoželjniji oblici ponašanja za dijete mogu osigurati neku dobit. Dječak koji se fizički obračunava s vršnjacima može brže od drugih dobiti ono što od njih traži jer mu vršnjaci iz straha mogu popuštati. Osim toga agresivna reakcija dovodi do emocionalnog rasterećenja kada dijete osjeća jaku ljutnju.
Da bi se kod djeteta smanjilo agresivno ponašanje potrebno je dijete motivirati da to ponašanje zamijeni drugim prihvatljivijim oblicima ponašanja. Djeca koja su sklona vrijeđati ili udarati vršnjake često vjeruju da je to jedini način da ostvare svoje ciljeve i pridobiju uvažavanje vršnjaka. Stoga nastavnik i ostali stručnjaci koji rade s djetetom trebaju potaknuti dijete da preispita ta svoja uvjerenja. Učenici trebaju spoznati prednosti nenasilne komunikacije u stvaranju povoljnijih uvjeta za razvoj svojih sposobnosti, pri čemu se povećava broj suradnika i prijatelja, a smanjuje broj neprijatelja i odbačenih (Plummer, 2001).

#88:   Autor: ch0sen Post Postano: 27.08.2009. 2:44

a da se drogirate kao sva normalna djeca?
al ga serete oko mačke...

#89:   Autor: fallen-angel Post Postano: 27.08.2009. 8:13

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): ›
fallen-angel je napisao/la (Pogledaj post): › "uloga odredjene vrste domacih zivotinja je uzgoj za prehranu/meso, a postoji i onaj tip dom. ziv. koji sluze za nesto drugo, recimo zabavu"

zaista, a te dvije vrste se razlikuju po cemu tocno
do prije par godina je tako bilo i sljudima jedni su bili gospodari, a drugi sluge, samo razlika medu njima je bila u boji koze nicem vise.

a reci ti meni kakva je to razlika izmedu zivotinja za prehranu i onih za zabavu, znaci svinje mozemo klati i gostiti se, a mačore ne možemo

malo mi djelujes naivno i jako kontradiktorno s takvim razmisljanjem


ajde da te prosvjetlim kad si već neuk.

znači imamo domaće životinje koje se koriste za prehranu (kao što si mogao pročitati), a sad kao u vrtiću, djeco koje su to životinje za prehranu ?

Djeca i fallen angel : krava, svinja, koza, ovca (samo fallen angel) mačka, ne ne ne fallen angel maca služi da se mazi i da pravi društvo, da lovi miševe ali nikako za prehranu, možda samo kod usranih žabara talijana Wink

nemoj miješat ljude u ovo, kao što ti je poznato čovjek je jedina "životinja" koja ubija iz sporta.


ma covjece jel ti slusas sebe
objasni mi razliku izmedu macke, svinje i psa
po cemu je svinja za jesti, a macka i pas za zabavu
zasto ja ne bi imao svinju za zabavu, a jeo macke i pse
jesi li ikada probao psa, predpostavljam da nisi
pa prema tome ni ne znas kakvog je okusa
iz kojeg razloga bi taj pas bio za zabavu, a ne za prehranu
samo iz razloga uvrnute ljudske psihe
ocito da ti dosta stvari jos nisi shvatio u zivotu

#90:  Re: Fotografirali mučenje mačke nožem i bocom pa se hvalili na Internetu! Autor: davorccc Post Postano: 27.08.2009. 8:35

Snimljena maca par dana poslije incidenta u 2 sata ujutro.

#91:   Autor: zen031 Post Postano: 27.08.2009. 8:56

Pop-ap-teta nam stavi članak koji nam može dati odgovor zašto se ovakve i slične stvari događaju, i onda dođe jedan genijalac i da brilijantan komentar. Primjer kako jedna budala može raz*ebat trud normalnih ljudi.

@Fallen-angel
Jel ovo što ti pišeš nekakva poezija u slobodnom stihu? Smile
I nije pitanje zašto ti ne bi imao svinju za ljubimca, a jeo mačke i pse, nego je pitanje kako bi se prema njima ponašao. Bi li ih prije usmrćivanja mrcvario, ili bi ih usmrtio humano- što brže i bezbolnije.

#92:   Autor: Monstrum Post Postano: 27.08.2009. 9:24

ma momak se zajebava. nitko nije tolko imbecilan da ne konta neke očite stvari pogotovo ako se te stvari 2X prethodno pojasne.

#93:   Autor: fallen-angel Post Postano: 27.08.2009. 11:07

aj dobro necu vise haha

@zen031 kakva humana smrt,
tak ti je svejedno kad ce te na kraju i ovak i onak ubit tak da bas i nema neke svrhe ili ti krajnjeg cilja humane smrti osim u izopacenom ljudskog umu.

druga stvar nije ovdje rijec o mucenju u mojoj takozvanoj debati sa monstrumom vec o njegovoj podjeli zivotinja na one za igranje koje se ne ubija i ne kolje i na one za jelo za koje sve boli k... kako ih se ubija.

morat cemo nas trojica i onaj mačor otič na pivo i raspravit malo o ovim stvarima jel ovo baš i nema smisla.

#94:   Autor: zen031 Post Postano: 27.08.2009. 11:15

Naravno da nije svejedno hoće li se nekog prije smrti mučiti ili će mu se opaliti metak u glavu. I ti to dobro znaš, Bobo. Smile

I da, ja ne pijem alkohol. Al zato jeDem mačke. Very Happy


Zadnja promjena: zen031; 27.08.2009. 11:29; ukupno mijenjano 1 put.

#95:   Autor: anakonda Post Postano: 27.08.2009. 11:16

anakonda je napisao/la: ›
fallen-angel je napisao/la (Pogledaj post): › "uloga odredjene vrste domacih zivotinja je uzgoj za prehranu/meso, a postoji i onaj tip dom. ziv. koji sluze za nesto drugo, recimo zabavu"

zaista, a te dvije vrste se razlikuju po cemu tocno
do prije par godina je tako bilo i sljudima jedni su bili gospodari, a drugi sluge, samo razlika medu njima je bila u boji koze nicem vise.

a reci ti meni kakva je to razlika izmedu zivotinja za prehranu i onih za zabavu, znaci svinje mozemo klati i gostiti se, a mačore ne možemo

malo mi djelujes naivno i jako kontradiktorno s takvim razmisljanjem


...pošto za kućnog ljubimca imam mačku (udomljenu) i hrčka, trebala bih prestati jesti meso općenito???????....pa da više ne budem naivna i kontradiktorna????


fallen-angel je napisao/la: ›
aj dobro necu vise haha

@zen031 kakva humana smrt,
tak ti je svejedno kad ce te na kraju i ovak i onak ubit tak da bas i nema neke svrhe ili ti krajnjeg cilja humane smrti osim u izopacenom ljudskog umu.

druga stvar nije ovdje rijec o mucenju u mojoj takozvanoj debati sa monstrumom vec o njegovoj podjeli zivotinja na one za igranje koje se ne ubija i ne kolje i na one za jelo za koje sve boli k... kako ih se ubija.

morat cemo nas trojica i onaj mačor otič na pivo i raspravit malo o ovim stvarima jel ovo baš i nema smisla.


...ja neću s vama na pivo, ali upitah te već prije za mišljenje, a nisi mi ga izrekao.....čisto ono, informativno da znam ako želim nastaviti jesti meso, da li da mačku nahranim hrčkom, pa ih onda dam na uspavljivanje oboje i izbacim meso iz upotrebe ili što???????.....kruške i jabuke nisu isto, a oboje pripada u voće.....ne kužim....

#96:   Autor: pop-ap-teta Post Postano: 27.08.2009. 12:41

zen031 je napisao/la (Pogledaj post): › Pop-ap-teta nam stavi članak koji nam može dati odgovor zašto se ovakve i slične stvari događaju, i onda dođe jedan genijalac i da brilijantan komentar. Primjer kako jedna budala može raz*ebat trud normalnih ljudi.



hvala na potpori, samo sam htijela napomenuti da se sve ovo desava oko nas, a da mi kao stariji trebamo se samo okrenuti oko sebe i malo zagledati, zamisliti.... stanje je sve gore. kao sto sam vec i napomenula, pa dovoljno se malo i u virtualnom svijetu okrenuti oko sebe.

#97:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 27.08.2009. 12:50

pop-ap-teta je napisao/la: ›
hvala na potpori, samo sam htijela napomenuti da se sve ovo desava oko nas, a da mi kao stariji trebamo se samo okrenuti oko sebe i malo zagledati, zamisliti.... stanje je sve gore. kao sto sam vec i napomenula, pa dovoljno se malo i u virtualnom svijetu okrenuti oko sebe.


Zapitati? Osvrnuti se? A da počnete odgajati tu malu kopilad više?!

#98:   Autor: Monstrum Post Postano: 27.08.2009. 14:57

fallen-angel je napisao/la (Pogledaj post): › aj dobro necu vise haha

@zen031 kakva humana smrt,
tak ti je svejedno kad ce te na kraju i ovak i onak ubit tak da bas i nema neke svrhe ili ti krajnjeg cilja humane smrti osim u izopacenom ljudskog umu.

druga stvar nije ovdje rijec o mucenju u mojoj takozvanoj debati sa monstrumom vec o njegovoj podjeli zivotinja na one za igranje koje se ne ubija i ne kolje i na one za jelo za koje sve boli k... kako ih se ubija.

morat cemo nas trojica i onaj mačor otič na pivo i raspravit malo o ovim stvarima jel ovo baš i nema smisla.


može Wink moja je prva runda, mali ne smije pit sigurno nema ni 18 (mačjih) osijek031.com smile

što se tiče podjele. to nije moja podjela. to je tako. te životinje (domaće) koje su za prehranu su s razlogom za prehranu. te životinje su selekcionirane kroz stoljeća nebili dobili to što danas imamo.

evo ti samo jedan jedini primjer šta je napravila ta dugogodišnja selekcija
divlja svinja, mal udio visokokvalitetnog mesa, mali butovi, mal leđni mišić, male plećke, male slabine, velik prsni koš, jak krvotok i cirkulacija, slaba konverzija hrane, loše iskorištavanje hrane, da ne duljim jako nepovoljno za uzgoj jer od nje nema prevelike koristi. e od te divlje svinje imaš sad čudo pasmina svinja s velikim i jakim butovima, leđima, plećkama, manjeg trupa, dulje i niže s puno većom konverzijom hrane. ugl. znači stoljetna selekcija je doprinjela da imamo recimo svinju od koje dobijemo duplo više mesa od divlje svinje s više od duplo većom učinkovitosti i manjim ulaganjima.

isto je tako i s kravama, ovcama, kozama i svime na šta je rađena selekcija iz koristi. jebga mačke i psi nisu za to. zna se za šta je pas i zna se za šta je mačka, za šta je uzgojena i čemu služi. Smile
stoga je bilo kakva usporedba ubijanja životinje koja služi za prehranu (da zvuči grozno ali tako je) sa živinjom koja je za mazit stvarno besmislena Wink

#99:   Autor: pop-ap-teta Post Postano: 27.08.2009. 16:32

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): ›
pop-ap-teta je napisao/la: ›
hvala na potpori, samo sam htijela napomenuti da se sve ovo desava oko nas, a da mi kao stariji trebamo se samo okrenuti oko sebe i malo zagledati, zamisliti.... stanje je sve gore. kao sto sam vec i napomenula, pa dovoljno se malo i u virtualnom svijetu okrenuti oko sebe.


Zapitati? Osvrnuti se? A da počnete odgajati tu malu kopilad više?!



steta sto tvoji roditelji to nisu ucinili na pravi nacin....

dragi moji administratori, nemojte na fejsu pod drugim nickovima kukati kako vam je ovdje tisnjak, ovakvi teletabisi su vam i rastjerali normalne korisnike portala. dokaz kako je slavonija trula.... a i da svaki admin ima svoj profil sa kojim tipka kao chater je glupo, jer to je onda dupli broj juzera....

steta slavonskog portala kojeg neki jos i cijene

#100:   Autor: morgan Post Postano: 27.08.2009. 17:56

bazooka_joe je napisao/la: ›
pop-ap-teta je napisao/la: ›
hvala na potpori, samo sam htijela napomenuti da se sve ovo desava oko nas, a da mi kao stariji trebamo se samo okrenuti oko sebe i malo zagledati, zamisliti.... stanje je sve gore. kao sto sam vec i napomenula, pa dovoljno se malo i u virtualnom svijetu okrenuti oko sebe.


Zapitati? Osvrnuti se? A da počnete odgajati tu malu kopilad više?!

što je ovdje uvredljivo?
čovjek ne voli djecu i šta?
za njihovo ponašanje smatra odgovornim roditelje i što je tu sad uvredljivo?
da li je mislio na mene i moje dijete? ja to nisam tako doživio.
pitanje je totalno neosobno.

#101:   Autor: wendy Post Postano: 27.08.2009. 21:27

pop-ap-teta je napisao/la (Pogledaj post): › dragi moji administratori, nemojte na fejsu pod drugim nickovima kukati kako vam je ovdje tisnjak, ovakvi teletabisi su vam i rastjerali normalne korisnike portala.


Taj teletabis već dugi niz godina doprinosi kvalitetnim raspravama na ovom forumu. Samo, mnogi ljudi taj virtualni svijet preozbiljno shvate pa ih netko uspijeva "otjerati s foruma", svako oprečno mišljenje doživljavaju kao direktan napad na sebe i za svaku grublju riječ upućenu njima zahtijevaju pravdu i sankcije.

Upotrijebio je riječ "kopile" onako, općenito Smile Ne vidim zašto bi se netko osjećao prozvanim niti zašto bi zbog toga bio "otjeran" ijedan normalan korisnik ovog portala.

Svjesna sam da sam off ali nemam više što napisati na ovu temu. Milijun puta ju pretresamo, kontekst je isti, samo se naslovi razlikuju. Jedni se razljute, drugi rastuže, a treći ih smatraju nenormalnima jer je toliko ljudi gladno da životinje jednostavno ne zaslužuju pažnju. Kao da to nije dovoljno, trebali bismo ih još i zlostavljati jer ih ionako većina jede. Što više reći? Pokušavati u nekim ljudima razviti osjećaj za dobro i loše je Sizifov posao. To su trebali odraditi roditelji puno ranije, radilo se tu o kopiladi ili ne.

#102:   Autor: PowerPuff Post Postano: 27.08.2009. 21:53

zen031 je napisao/la: ›
Naravno da nije svejedno hoće li se nekog prije smrti mučiti ili će mu se opaliti metak u glavu. I ti to dobro znaš, Bobo. Smile


Ahaha, umrijet ću osijek031.com smile

#103:   Autor: muvifrik Post Postano: 28.08.2009. 9:53

wendy je napisao/la: ›
pop-ap-teta je napisao/la (Pogledaj post): › dragi moji administratori, nemojte na fejsu pod drugim nickovima kukati kako vam je ovdje tisnjak, ovakvi teletabisi su vam i rastjerali normalne korisnike portala.


Taj teletabis već dugi niz godina doprinosi kvalitetnim raspravama na ovom forumu. Samo, mnogi ljudi taj virtualni svijet preozbiljno shvate pa ih netko uspijeva "otjerati s foruma", svako oprečno mišljenje doživljavaju kao direktan napad na sebe i za svaku grublju riječ upućenu njima zahtijevaju pravdu i sankcije.

Upotrijebio je riječ "kopile" onako, općenito Smile Ne vidim zašto bi se netko osjećao prozvanim niti zašto bi zbog toga bio "otjeran" ijedan normalan korisnik ovog portala.

Svjesna sam da sam off ali nemam više što napisati na ovu temu. Milijun puta ju pretresamo, kontekst je isti, samo se naslovi razlikuju. Jedni se razljute, drugi rastuže, a treći ih smatraju nenormalnima jer je toliko ljudi gladno da životinje jednostavno ne zaslužuju pažnju. Kao da to nije dovoljno, trebali bismo ih još i zlostavljati jer ih ionako većina jede. Što više reći? Pokušavati u nekim ljudima razviti osjećaj za dobro i loše je Sizifov posao. To su trebali odraditi roditelji puno ranije, radilo se tu o kopiladi ili ne.


potpisujem

#104:   Autor: pop-ap-teta Post Postano: 28.08.2009. 14:03

ma wendy u pravu si i slazem se stobom, demokracija je pa moze svatko laprdati sto zeli Smile a s obzirom na tvoje godine i avatar, ne mogu se ljutiti na tebe Smile dapace.....

muvifrik, jel ti to neki referendum potpisujes ili je to komentar na sve gore navedeno. iskreno obozavam ovakve komentare Smile ne zamaraju me glupostima Smile)))))

morgan pa nija nisam nista od ovoga dozivjela osobno. sam pojam "nivoa", da netko uopce se ovako izrazave, meni je u najmanju ruku odvratan. ja u svom rijecniku nemam obicaj koristiti takve rijeci, ne zato sto sam svetica i ne zato sto sam bogom dana, vec zato sto ima drugaciji nivo kulture. jednostavno to je tako, po nekim takvim i slicnim stvarima se razlikujemo svi mi ljudi na svijetu Smile tako da je najmanji problem u tome dal ce se netko pronaci u postovima bilo gdje na netu, mislim da su to gluparije, kada se rasprava oko necega i pocne odmotavati

#105:  Re: Fotografirali mučenje mačke nožem i bocom pa se hvalili na Internetu! Autor: Stella1989 Post Postano: 28.08.2009. 14:38

Jadna maca. Koji su to debili i idioti??!!
Treba njima nagurati tu flašu negdje drugdje pa da vidimo da l' bi im ikad više tako što palo na pamet!!

#106:   Autor: wendy Post Postano: 28.08.2009. 17:25

pop-ap-teta je napisao/la (Pogledaj post): › ma wendy u pravu si i slazem se stobom, demokracija je pa moze svatko laprdati sto zeli Smile a s obzirom na tvoje godine i avatar, ne mogu se ljutiti na tebe Smile dapace.....


Ne razumijem, kakve veze s tim imaju moje godine i avatar? To što sam mlada i lijepa ne znači da moje mišljenje nije relevantno za temu poput ove Laughing

#107:   Autor: pop-ap-teta Post Postano: 28.08.2009. 20:16

pa naravno da je mladost lijepa, to je sigurno Smile))) ne vidim zasto to kazes, jer nisam rekla da si ruzna, niti sam to mislila hahhahahah

kako su mlade zene lijepe, tako su starije dame poput vina, kazu kad se jednom navuces, tesko se odvikvas Wink svaka dob ima svoju prednost, ti si mlada i lijepa, ja sam malo starija, iskusna i sexy teta Smile i to ti je to....zivot zene Smile koje god

#108:   Autor: pop-ap-teta Post Postano: 28.08.2009. 20:16

pufffffffffffffff zaboravi da je ovo neki forum o sasvim necem drugom, ali eto leteca wendy me povukla.....za jezik Wink

#109:   Autor: wendy Post Postano: 28.08.2009. 20:36

pop-ap-teta je napisao/la (Pogledaj post): › pa naravno da je mladost lijepa, to je sigurno Smile))) ne vidim zasto to kazes, jer nisam rekla da si ruzna, niti sam to mislila hahhahahah

kako su mlade zene lijepe, tako su starije dame poput vina, kazu kad se jednom navuces, tesko se odvikvas Wink svaka dob ima svoju prednost, ti si mlada i lijepa, ja sam malo starija, iskusna i sexy teta Smile i to ti je to....zivot zene Smile koje god


Eto, braniš se, a nisam te napala. Nisam imala namjeru reći da ti nisi mlada i lijepa (niti znam kako izgledaš niti znam koliko imaš godina), nego se to odnosilo na tvoj komentar za moje godine i na - avatar.

#110:   Autor: morgan Post Postano: 28.08.2009. 20:59

pop-ap-teta je napisao/la: ›
morgan pa nija nisam nista od ovoga dozivjela osobno. sam pojam "nivoa", da netko uopce se ovako izrazave, meni je u najmanju ruku odvratan.

iskreno, malo me iznenadilo da ti je bazookin nivo odvratan. nakon čitanja svega i svačega što čjudi ovdje napišu on je još i sjajan.shvati svaki njegov post pisan s ironijom i dobit ćeš pravu sliku.
on je jedan inače jako drag i srdačan momak,otvoren, sa čvrstim stavom i nekad se ljudima ne dopada.
ne nekad....često....
glede teme,mislim da su se djeca samo malo poigrala sa živcima ljubitelja životinja te uzvitlala učmalu forumsku zajednicu.
svašta se može izkonstruirati iz jedne fotografije i svakakve joj se konotacije mogu dodati

#111:   Autor: NAS2 Post Postano: 29.08.2009. 3:19

pustimo mace na rešo, brejn na tudej i opasne likove na bodljikavu žicu, nek se ubodu majku im, stvarno treba dugi niz godina da se i blesavi opamete!! opet će me bacit u off topic i to me jako sekira!! kako me neki mudraci ne mogu shvatiti.., u biti htio sam slobodno reči da držim stranu macama, kucama i ostalim životinjama. a onim sivonjima što ih ugnjetavaju; (treba li;citiram!!) ČEKAJTE DOK NARASTETE!!!

#112:   Autor: Marinoš Post Postano: 02.09.2009. 14:22

NAS2 je napisao/la: ›
pustimo mace na rešo, brejn na tudej i opasne likove na bodljikavu žicu, nek se ubodu majku im, stvarno treba dugi niz godina da se i blesavi opamete!! opet će me bacit u off topic i to me jako sekira!! kako me neki mudraci ne mogu shvatiti.., u biti htio sam slobodno reči da držim stranu macama, kucama i ostalim životinjama. a onim sivonjima što ih ugnjetavaju; (treba li;citiram!!) ČEKAJTE DOK NARASTETE!!!
Bravo

#113:   Autor: PowerPuff Post Postano: 02.09.2009. 15:15

pop-ap-teta je napisao/la: ›
pufffffffffffffff zaboravi da je ovo neki forum o sasvim necem drugom, ali eto leteca wendy me povukla.....za jezik Wink


Nije puff, već PowerPuff, ak ćemo baš sitničariti. Kontekst u koji si me zgurala je pobrkao koncepciju mojeg nick-a i obezvrijedio ga. Stoga, Za tebe PowerPuff molit ću. Starija sexy teto nebitnog spola osijek031.com smile

A što mislim o topicu?
Paaa...mislim da se pop-ap-teta uvaljuje wendy.

#114:   Autor: zbunjena Post Postano: 02.09.2009. 17:01

eeeee ja bi takve majmune u dozivotni i tamo ih mucila kak su oni tu macu ....

#115:   Autor: PowerPuff Post Postano: 02.09.2009. 17:04

Ma nema se što puno tu reči...bolesno.
Osijek031.com » Vijesti » Fotografirali mučenje mačke nožem i bocom pa se hvalili na Internetu!


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::